Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu Mikołaj - Święte słowa Masz rację. Może nie tak prosto, ale ich program czytany tak jak leci gwarantuje im klęskę. Ale pod warunkiem, że nie zaniedbamy wszelkiej pracy z naszej strony.Ich program jest wredny wrogi i głupi. Ale oni to olewają. Im chodzi o skuteczne oszustwo i polują na naiwnych i na takich, którzy dadzą się zbajerować. Taki zwanej Konfederacji już prawie nie ma, ale naiwni zbajerowani właśnie się pokazują. Postscriptum:Mówiąc szczerze jak przeczytałem o tym ich programie, to mnie poniosło. Ale chłodna ocena potwierdza przekonanie, że totalitarna opozycja jest skazana na klęskę tylko z tego powodu, że jest totalitarna.
12
Scenariusz PO na wybory - Polska dzielnicowa
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 tygodnie temu Jest oficjalne zaprzeczenie Jest oficjalne zaprzeczenie senatu USA jakoby taki list wyszedł od nich.Czyli tak, to kolejne oszustwo i prowokacja. Walczą do końca by nie dopuścić do zbliżenia PL - USA.
2
Trump zamordował Konfederację
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika civilebellum
2 tygodnie temu te, "blogier" - pędź się popaść na trawkę: od tego puszczania tu bąków coraz durniej ci się "wydaje"
-1
Pieniądze na politykę
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika piko
3 tygodnie temu Jesteś lekko głupkowaty nie rozumiesz prostego słowa "kolaboracja". Rozumiem, że jak udziela się wywiadu w prasie US czy Niemczech to kolaboruje się z ich rządamiNie pojawiaj się więcej u mnie , OK?
3
O Unii Europejskiej, Konfederacji i wyborach – również do pisiorów i lemingów
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika Zawiedzony
3 tygodnie temu Żydom w Polsce należy się Żydom w Polsce należy się bezwzględny i natychmiastowy zwrot... ich prawdziwych nazwisk !
3
Choroba wściekłych profesorów wkracza w fazę zarazy
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika ronin
2 miesiące temu Dobrze być nauczycielem  Witam! Znajomi, małżeństwo nauczycieli. Wybudowali 2 domy i domek rekreacyjny w górach. Nowe wozy, dzieci wykształcone, a teraz przeszli na wcześniejszą emeryturę. Wszystko podobno z korepetycji i pensji.
6
Zamiast wynagrodzenia darowizna. Czy nauczyciele zapłacą podatek?
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika 35stan
2 miesiące temu Skąd u Ciebie taka przypadłość..... .....że szukasz wykrętów marnego sortu, byle tylko "przyklepać" kłamstwo zbrodniarzy?Manipulacja czasem lokalnym jest opisana przez wielu blogerów pokazujących kilkadziesiąt przypadków.W mojej notce przywołałem jeden z nich.Gdybyś nie był leniwy i zapoznał się z tym obszernym materiałem dostępnym w Internecie, może powstrzymałbyś się od publicznego pokazywania swojego dyletanctwa w tej sprawie.Dziennikarz Polsat News, który jako pierwszy poinformował na antenie Polsat News o godzinie 9:02 o wypadku, był w drodze do Smoleńska o 9:13 gdy przekazywał następną relację.Po zamieszaniu jakie się zrobiło po wyjeździe z Cmentarza W.Batera, inne ekipy dziennikarskie też ruszyły do samochodow, by jechać do Smoleńska.J.Sasin z BOR-owcami też wyruszył kilkanaście minut po 9-tej.O godzinie 9:27 na antenie TVP Info prowadzący program Sławomir Siezieniewski mówił o 9:27 na pasku:"W drodze na smoleńskie lotnisko jest nasz reporter Jarosław Olechowski, Jarku czy wiesz co stało się z prezydenckim samolotem?”Czy można być większym od Ciebie ignorantem, by nie znając tematu, wdawać się w głupawe tłumaczenia tematu notki, zamiast wyciągać logiczne wnioski? 
1
Proste pytanie - na 9-tą rocznicę Smoleńska
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
2 miesiące temu 8.04 strajk a 9.04 wizyta w 8.04 strajk a 9.04 wizyta w pośredniaku.Gdyby potraktować poważnie dobro uczniów, to tak to powinno wyglądać.
8
Sprawy dorosłych muszą być załatwiane między dorosłymi!
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika Andy51
2 miesiące temu Mikołaj Też jestem tego zdania.
2
To prezes Belka jako prezes NBP pożyczył MFW ponad 6 mld. euro
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika Andy51
2 miesiące temu Mikołaj Też jestem tego zdania.
3
To prezes Belka jako prezes NBP pożyczył MFW ponad 6 mld. euro
Obrazek użytkownika mikolaj

Strony