Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zwykły polak
2 dni temu eLGieBeTie, LGBT, LGBT i eLGieBieTie !!-czy to brzmi groźnie ? - zamiast nazywać sprawę po imieniu - czyli Lejby Geje Biseksy - czyli totalne poj*by z totalnej opozycji Tranwestyty i Transeksualisci - czyli raz dziwka raz pedał nazywacie ich pieszczotliwie - elgiebete ! - na samym stracie to wykolejone ale cwane q*re*two wszystkich wprowadziło w kanał i narzuciło gebelsowską, własną "miękką" narację tak jak Hitler zapraszał Żydów do łaźni na kąpiel - (kto by się nie chciał po podróży do Oświęcimia wykąpać ?) - tylko że tam nie było pryszniców do wody a był tylko otwór (zakaz czytania Biedroniowi o otworach bo jemu wszystko kojarzy się z seksem) - w suficie do wrzucania cyklonu "B". Tak dziś wszyscy znowu wchodzą pod prysznic - zdaje się że pomysłodawcy tej dzisiejszej "kąpieli" - czyli tego prania mózgów pochodzą z tego samego kraju a przynajmniej są przez nich finansowani. Z lenistwa umysłowego - wszyscy w tym i przedstawiciele Rządu biorą udział nieświadomie (a może o zgrozo świadomie ?)- w zakłamywaniu rzeczywistości bo nie chce im się z lenistwa wypowidać pełnej nazwy elgiebietie (Pani Jadwiga Wiśniewska - poseł PE w UE z ramienia PiS-u powiedziała raz nawet, nosz k**wa mać: "eldżibiti" !!! - czyli: Lesby Geje Biseksy Tranwestyty Ktoś musi przywracać prawdziwe znaczenie słowom.
12
„Wara od naszych dzieci!” brawo ale…
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika Verita
3 dni temu Hipokryzja PiSu.... ...oto najlepszy przykład powyższego tekstu i plakatu.Tylko idioci mogą tego nie zauważyć...i głosować na PiS....mimo to.
-4
„Wara od naszych dzieci!” brawo ale…
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
3 tygodnie temu Andy-aandy Brak oczyszczenia środowiskaCzyni, że nauka jest śliskaZło nad Prawdą,  w niej dominujeA to studentów deprymujePozdrawiam
1
Na UW odbyło się skandaliczne seminarium pt. „Zbrodnie Żołnierzy Wyklętych na Żydach”!
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika michael-abakus
3 tygodnie temu @ Andy-aandy Znowu to było szyderstwo. A z Twoja opinią zgadzam się. Jakość tych "autorytetów" jest moim zdaniem oczywista. To są autorytety z piekła rodem.
2
Salon24 - piaskownica dla mniej lub bardziej dorosłych ?
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika michael-abakus
3 tygodnie temu @ Andy-aandy. I słusznie. W określeniu "wielcy przywódcy" był ogromny ładunek przekąsu, jeśli nawet nie szyderstwa. Najstarszy z nich to Dżyngiz Chan, którego imperium posłużyło Feliksowi Konecznemu jako jeden z pierwowzorów cywilizacji turańskiej i był to od nas najbardziej odległy historycznie człowiek. Ale następni wklejali się doskonale w syndrom zbrodniczych satrapów. Dlatego przeciwstawiam stereotypowi tak zwanych "wielkich przywódców", typ ludzi, których można nazwać "mężami stanu" - już bez przekąsu ani szyderstwa.  Tak to napisałem "Wielcy przywódcy ... Nie rozumieją co się dzieje i usilnie brną w ślepy zaułek. Tacy są przywódcy. Zaprzeczenie mężów stanu, którzy rozumieją."
3
ANTYPOLONIZM I ANTYSEMITYZM TOTALNEJ OPOZYCJI - PRAWDA TRYWIALNA
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 miesiąc temu @Andy-aandy Świadomie użyłem określenia mobbing, bo to jest światowe określenie dręczenia i niszczenia człowieka.We wielu państwach mobbing, jak i stalking, jest czynem karalnym.A, że to degeneraci, to pełna zgoda.
7
Zwykły mobbing
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika insurekcjapl
2 miesiące temu Taki kotylion... Prezydent Gdańska,  śp. Paweł Adamowicz   zadeklarował podczas homomarszu, w którym brał udział, że „tutaj odnalazł cząstkę siebie”.Adamowicz czuł się podczas marszu, jak ryba w wodzie. Otworzył manifestację, której uczestnicy domagali się legalizacji homomałżeństw oraz tzw. tolerancji, co w języku homoseksualistów oznacza po prostu przyznanie im przywilejów. Przyznał, że ci, którzy krytykują homoseksualistów to „zboczeńcy”. W rozmowie z TVP z kolei zadeklarował, że właśnie na homomarszu odnalazł… cząstkę siebie....https://www.pch24.pl/prezydent-gdanska--na-homomarszu-odnalazlem-czastke-siebie,51874,i.htmlBoże, zmiłuj się nad tą biedną duszą!
3
Skąd i czyj nóż w serce Adamowicza?
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika ronin
2 miesiące temu @ Andy-aandy     Witaj! Ciekawe, jakie fanty zaoferowano nożownikowi po wyjściu z wariatkowa...Pozdrawiam!
4
Łże-elita po trupach chce dojść do władzy
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika insurekcjapl
2 miesiące temu No i ta antypolskość zamordowanego. Wygaszanie Westerplatte, progermańskie muzeum i kult Niemców w hanzeatyckim porcie. "Beatyfikacja" jawnego zdrajcy i przekrętacza przez obecne władze to skandal. Zamiast siedzieć cicho i trzymać się reguł żałoby stale "świecą" na proscenium. PiS stale nie wie, co mu się opłaca, a co nie. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem jest sinusoidalne dzielenie się władzą, czyli PO-PiS. Dbanie, żeby nioskę nie oskubać do zera, bo by potem, zdychając, nie mogła znosić jaj. Stąd te pozorowane "odwilże". Jak za komuny.
4
Skąd i czyj nóż w serce Adamowicza?
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Obrazek użytkownika Roman z USA
3 miesiące temu Zdjąłeś maskę  i pokazałeś prawdziwą twarz. Widzę, że w ubliżaniu jesteś wyspecjalizowany, ale na ludziach się nie znasz.
1
Koncert "Uwolnić Basię Poleszuk na święta"
Obrazek użytkownika Andy-aandy

Strony