Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
19 godzin temu Zły tak ludzi opętał Że widzą tylko ŚwiętaDzień pracy nie istniejeNad czym sam Bóg bolejePozdrawiam
1
Św. Charbel: Orędzia z Nieba – Zawsze pamiętaj, że nie będziesz w stanie zmierzyć się z diabłem, jeśli nie uklękniesz przed Bogiem.
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Racjonał
1 dzień temu ... że lewacy nie mają twarzy - - to pewne; kto zna naczelnego LEWAKA. Ale, na szczęście mają mordy. Będzie co obić.
3
Atak faszystowskiego lewactwa na Polskę
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika cisza
1 dzień temu @Yagon 12 Oczywiście, tak jest.Gdyby tak prezydent A.Duda "jako prawnik" poczytał sobie stenogramy ze swoich emocjonalnie wzmożonych wystąpień "jako prezydenta", wziąłby lekcje z retoryki wg. Arystotelesa.Grek słusznie uczył, że wszelkie walory wymowy powinny łączyć się z morale osoby przemawiającej, bo i tak o zaufaniu do mówcy decyduje jego autorytet (etos) a nie wypowiadane słowa.
3
„Ja jako prezydent”- czy aby nie za często?
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 dzień temu Ja ,ja ,ja jako prezydent życzę sobie to jakaś wręcz obsesja,strach ze może nie jest prezydentem ?kto go tak ustawia?wiemy już,ze żona prezydenta nie chce  by był prezydentem przez drugą kadencję,ba nawet zapowiedziała,że wtedy na pewno wyjedzie do Krakowa,a więc ?o co tu chodzi ?ot zosia samosia,ja,ja, ja sama wszystko zrobiłam i życzę sobie,by ,...bo jak nie to wszystko zawetuję               a Ja stoję murem za panem Antonim Macierewiczem i koniec,kropka :)wieczorne pozdrowienia :)
4
„Ja jako prezydent”- czy aby nie za często?
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika wiesiolek65
2 dni temu dobrze by było gdyby faktycznie dla nich była to wizerunkowa klapa. Obawiam się jednak , że tak nie jest. Wizerunkowo MN   wyszedł   gorzej niż na to zasługuje, znacznie gorzej, a  PO zaprzańcy tych, którzy  się na nich poznali stracili już wcześniej, zaś  ich "twardy" elektorat  uwierzył i wierzy we wszystkie brednie powtarzane w TVN, GW i PE. Niestety Zetjot ma rację. :-(
1
Polskie salami na eurokratycznej krajalnicy
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Racjonał
2 dni temu Powątpiewam czy głupota - - może być udziałem lewaków. Ta formacja jest zbyt głęboko (czyt. nieuleczalnie) zdegenerowana, aby snuć optymistyczne rokowania. Genetycznie uwarunkowane czyraki na mózgu (kropka)
3
Sposób na życie: głupota czy podłość?
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
3 dni temu Krzysztof Stanowski‏ @K Krzysztof Stanowski‏ @K_Stanowski  Krzysztof Stanowski podał/a dalej Mateusz ParysMożecie mnie nazwać gnidą i kimś, kto nie szanuje majestatu śmierci, ale nie mogę już tego czytać. Facet, który się podpalił był PIERDOLNIĘTY. Na szczęście na tyle pierdolnięty, by zabić siebie, a nie kogoś innego. Granie nim to jak granie kiedyś Kononowiczem, tylko x1000.Krzysztof Stanowski
5
Samobójstwo
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Stanislawos
3 dni temu Była kiedyś kara "banicji" Była kiedyś kara "banicji" dla szkodników Polski. Może należałoby ją reaktywować, w sensie "banicji społecznej"?
3
Tych państwa nie obsługujemy...
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Lwow47
5 dni temu Yagon Witam serdecznie. Patrząc na wielkość poparcia i przygotowania "królika Europy" na prezydenta Polski,to z niepokojemmyślę o przyszłości.Głupcy rodzą się nawet na kamieniu.Pozdrawiam.Kazimierz  
6
WSTAŃ WOLNA POLSKO JUŻ CZAS PRZEBUDZENIA!
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
6 dni temu Oczywiście Yagonie Abstrahując od tej "rosnącej" gospodarki to masz rację ale jakoś jeszcze nie atakuje choć bardzo by chciał. Coś mu na to nie pozwala. Wiesz co to jest? Otóż starość i strach przed śmiercią. Potomkowie nazistów już nie mają siły do tego, nie wierzą w Boga więc wiedzą że jak umrą to wszystko przepadnie, koniec będzie z nimi. Muszą więc przekonać kogoś innego żeby przeciw nam wystąpił w ich interesie. Albo przynajmniej żeby nie przeszkadzał kiedy kupieni przez nich najemnicy będą wyżynać zatwardziałych polskich nacjonalistów w imię Allacha. Dlatego głupotą jest stawanie na ich drodze ubranym w piórka, znaki i symbole jednoznacznie nawiązujące formą do hitlerowsko-faszystowskiej groteski.Trzeba robić wszystko żeby faszystom zabrakło kasy na najemników!Wtedy zawali się cały ten oszukańczy, hitlerowsko-faszystowski burdel i narody Międzymorza odbudują Europę na sprawdzonych przez 2 tys lat wartościach.  
-2
Marsz Niepodległości - Po co polscy patrioci „kopią się z koniem” nacjonalizmu?
Obrazek użytkownika Yagon 12

Strony