Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika junak
23 godziny temu Nie zgodzę się z panem Yagon 12 System 3RP Polacy odrzucili w 2005 roku.To, że przetrwał do 2015 jest zasługą maskirowki PO idącej do wyborów pod hasłem naprawy państwa i rozliczenia afer, oraz późniejszego przeflancowania się na antypis.
0
Przyczyny klęski tzw. III RP
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
2 dni temu Ja bym skorzystał z niepoprawnych i innych portali Stworzył grupę komentatorsko-medialną i atakował każdy zakłamany wpis, odpowiadał na każdy atak, itd, itd. Ale jak wicewodzie Opolszczyzny złożyłem propozycję własnego medium - to miała to w tyłku. Pis przestał organizowć spotkania ze swoimi politykami ze zwykłymi ludźmi na Opolszczyźnie - popadł w pychę, a ta jak wiadomo, kroczy przed upadkiem. 
1
Jesteśmy za PiS, ale nie teraz, nie tak szybko, wolniej
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Andy51
4 dni temu Yagon 12 Oby tak się stało.
3
W  Sejmie rozpoczynają się poszukiwania zaginionego VAT-u
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika ccassiumm7
5 dni temu Yagon 12 - racja. Zdecydowaniem, szybkością, ale także zaskoczeniem, podstępem etc.Bo na strategię wg traktatu „O wojnie” Carla von Clausewitza składają się następujące czynniki:- wielkości moralne;- odwaga;- wytrwałość;- przewaga liczebna;- zaskoczenie;- podstęp;- skupienie w przestrzeni;- połączenie sił w czasie;- odwód strategiczny;- ekonomia sił;- czynniki geometryczne.PSZałożę się o czapkę gruszek, że Sowieci nie zrezygnowali ze sprawdzonych zasad taktyki, sztuki operacyjnej oraz strategii (składniki sztuki wojennej) rozpisanych na nuty przez dziadka CvonC. 
2
Przewaga w dziedzinie uzbrojenia, to jednak nie wszystko
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika zetjot
6 dni temu O to właśnie mi chodziło. O to właśnie mi chodziło.
2
Wystarczy nie kraść, wystarczy nie kłamać
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Romek M
1 tydzień temu Pytania Yagonie mam tylko dwa: Jak dalece jest ta repolonizacja możliwa?W jakim czasie i w jakim stopniu?
3
Czy Rządzący nie wiedzą jaką dysponują siłą, czy też nie potrafią jej wykorzystać?
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika misio
1 tydzień temu Beznarodowi do czasu. Potem zaczęto by podpowiadać, że ci straszni "naziści" to chyba byli Polacy. No bo skoro były "polskie obozy" to któż inny to mógł być.
1
Gadowski: Im głośniej będzie o naszym domaganiu się o reparacje, tym bardziej pogrążona zostanie niemiecka polityka historyczna.
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Grasja
1 tydzień temu Witajcie, rzeczywiście zagrożenie we Francji stale rośnie, ale nadal jest wielu Francuzów, którzy popierają Makarona, chociaż nie akceptują jego "szpetnej starszawki" bo wydaje im się, że on jest taki nowoczesny, młody, wykształcony i dobrze wygląda. Francuzi lubią, aby mówiono o nich, że są otwarci na wielokulturowość, którą uważają za jeden z najważniejszych przejawów nowoczesności.Rozmowa przynajmniej z niektórymi przedstawicielami tej nacji może mocno zaskoczyć. Wydaje się bowiem, że nie jest to już ten sam naród, co dawniej i trudno odnaleźć w nich choćby ślad wielkości i niezależności Francji. To raczej jakiś produkt rozwodniony w nieświeżym europejskim sosie - fe, odbija się na samo wspomnienie!Być może jest dla nich ratunek, ale nie wiem skąd miałaby przyjść pomoc! Sprzymierzeni z nimi Niemcy są tacy sami albo nawet jeszcze bardziej nijacy.
5
Francja - test 23 IX 2017
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
1 tydzień temu Yagon 12 Oni nie muszą się przebieraćBy presję na ludzi wywieraćTo zwykłe zło w czystej postaciKtóre na głupich się bogaciPozdrawiam
2
Maskarada! Dziennikarze z „Wyborczej” przebrali się za aktywistów Greenpeace i „demonstrowali” przed resortem środowiska
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
1 tydzień temu Yagon 12 Natura zawsze pomaga, a nie szkodziDlatego stosujący zioła są młodziSą zdrowsi i przeważnie pełni empatiiCo się przydaje gdy szuka się sympatiiPozdrawiam
0
Ta roślina ma niesamowicie korzystny wpływ na zdrowie! Powinieneś mieć ją w swojej sypialni!
Obrazek użytkownika Yagon 12

Strony