Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 dzień temu Ale w obronie tych gangsterów na prezydenckich fotelach czai się konstytucja.Wyobrażam sobie międzynarodową awanturę, po pierwszym naszym ruchu. Mogę powiedzieć dwie rzeczy:Pierwszym narzędziem bolszewickiego komunizmu jest sieć lokalnych, zdemoralizowanych sitw, układów i mafii - tak było od 1945 roku. Słowo "układ" było w bolszewickich czasach słowem kluczem, określającym  możliwość działania. Masz układ w Komitecie Powiatowym - przechodzisz. Nie masz układu - odpadasz. Klasyczna komunistyczna mafia.W 1981 roku, w czasie I Zjazdu Solidarności pomysł "Polska Samorządowa" był jednym z ważniejszych projektów, którego celem miało być zneutralizowanie komunistycznej wszechwładzy. Wtedy, w 1981 roku nikomu do głowy nie przychodziło, aby pokonać komunistyczną dyktaturę. Każdy pomysł na skruszenie ich mafijnej potęgi był dobry.Prawdopodobnie komunistyczni mafiozi już w 1981 wiedzieli w czym rzecz i zabrali się za wrogie przejęcie samorządu terytorialnego, instytucjonalizując lokalne mafie. Ktokolwiek pamięta na własnej skórze historię Polski po 1945 roku wie, że nadawanie lokalnym układom instytucjonalnej formy, pozorowanie uspołecznienia metodą wrogiego przejęcia tradycyjnych i sprawdzonych instytucji społecznej jest globalną strategią komunizmu.Na świecie w ten sposób komuniści przejmują i/lub korumpują globalne struktury organizacji pozarządowych (NGO). W Polsce w ten sposób ukradziono Polakom ruch spółdzielczy, zamiast samorządu terytorialnego pojawiły się tzw Rady Narodowe, itd. KONSTYTUCJA 1997 ROKU USTABILIZOWAŁA WROGIE PRZEJĘCIA INSTYTUCJI OBYWATELSKICH, KTÓRE OD TEGO CZASU STAŁY SIĘ INSTYTUCJAMI WŁADZY. W ten sposób ukradziono nam nasze życie. Dlaczego pani Hanna Gronkiewicz-Walz albo Paweł Adamowicz są nieusuwalni. Ano dlatego, że samorząd terytorialny stał się zgodnie z konstytucją ostoja lokalnych mafii i różnych układów, a ich nieusuwalność jest gwarantowana przez konstytucję.Dlatego Oni tak bronią tej konstytucji.
1
Samo(NIE)rządność
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
6 dni temu Można sądzić, że lubią bursztyn i złoto, oraz inne bajki z mchu i paproci.
3
Westerplatte
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Zawiedzony
6 dni temu Gawor: nie wstydzę się swojej Gawor: nie wstydzę się swojej pracy w MSW. Mordercy księdza Popiełuszki nie wstydzili się swojej pracy,Mazguła Stanu Wojennego,Bolek że donosił na kolegów ,Jaruzelski, że był na posyłki dla Moskwy. Ciekawe czy jest coś, czego się wstydzą.
3
Rozwiązała Marsz, była funkcjonariuszką Kiszczaka
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
6 dni temu Yagon 12 Warszawska plotkami się nie zjamujeWięc na cięgi niech się każdy szykujeZaraza zaleje, jak przed wiekamiI znów będziemy złego ofiaramiPozdrawiam
1
Tajny szczyt w Marrakeszu. Polski rząd w tajemnicy podpisał deklarację wspierającą imigrację. Węgry odmówiły
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Traczew
1 tydzień temu Yagon 12 No właśnie! Cóż można sądzić.....
3
Westerplatte
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 tydzień temu Yagon 12 45 lat trwało wwożenie sowieckiego gnoju do Polski. Tyle samo będzie trwało jego wywożenie. Jesteśmy w połowie drogi, damy radę.
2
FASZYZM UROJONY
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Andy51
1 tydzień temu Yagon 12 I zutylizować.
3
Najsztub, Wujec, Wellman na specjalnych prawach w sądach
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika jjr
2 tygodnie temu Nareszcie Pszczelarstwo to bardzo popularne w moich stronach zajęcie. Nie wiem czy nadaje się do nauki w szkole, musieliby w zimę mieć zajęcie. Na początek proponuje robić "warsztaty pszczelarskie",  Też dla tak zwanego trzeciego wieku. Masę ludzi się pszczołami zajmuje, łącznie z moją znajomą i jej dorosłym synem. W tej chwili pszczelarz jeden drugiemu swoją wiedzą przekazuje.Może warsztaty pszczelarskie uzupełniać przez internet.Na początek proponował bym zacząć od prowadzenie praktyk i wczasów pszczelarskich.Pozdrawiam.
4
W Smolajnach chcą kształcić pszczelarzy
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 tygodnie temu @Yagon 12 Jeżeli faktycznie są profesjonalistami, to nie muszą być. Służą bezpośrednio państwu i społeczeństwu, a nie partiom i politykom. Profesjonalizm oznacza (już w rocie przysięgi) wysokie walory moralne i etyczne, w tym oczywiście sprawiedliwość, uczciwość, przyzwoitość i lojalność. Ponieważ ja uważam, że =dobra zmiana= ma na celu właśnie takie same wartości, więc nie powinno być żadnego konfliktu.
3
Ku chwale Ojczyzny
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika jjr
2 tygodnie temu Proszę jak to się zmieniło. Stosunkowo nie tak dawno Anglicy tłumili muzułmańskie powstania w Afryce, a teraz Muzułmanie tłumią powstania Anglików na wyspach.Dobrze im tak. Nie ma kogo żałować, Robinson dalej siedzi. Jak go wypuszczą powinniśmy zaproponować mu u nas azyl, a może dałoby się zorganizować dla niego odbywanie kary w Polsce.Jesteśmy stosunkowo sporym krajem, obsiedliśmy prawie cały świat, powinniśmy propagować nasz styl i sposób życia. Oburzać się na tłumienie wolności szczególnie dla muzułmanów, a do siebie ich oczywiście nie wpuszczać. Zachowywać się podobnie jak Arabia Saudyjska w stosunku do Chrześcijan.Jesteśmy członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ i przesypiamy taką szansę. Może udałoby się udało wysmażyć jakąś rezolucje potępiającą n.p. Niemcy za nie dość troskliwe zajmowanie się nimi.Pozdrawiam.P.S. Najlepsza jest zasada jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
1
Muzułmanie zaatakowali protestujących przeciwko budowie meczetu
Obrazek użytkownika Yagon 12

Strony