Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika viki
13 godzin temu Kuźwa... ale przystojniak! Oszalałam! Ale skoro parch, to zachwyt cofam!
2
Pisowski Układ Zamknięty z aferą prezes Gersdorf w tle...
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika Archiwum X
1 dzień temu Po-PiS PO-PIS to jedena kurwa, ktora sie sprzeda jak dziwka albo Amerykanom albo Niemcom. Korpowacje sprzedaja trujace szczepionki i trujace zarcie. W szczepionkach sa martwe ludzkie płody( dead human fetuses)https://www.quantectherapy.com/dead-human-fetuses-in-food-and-vaccines/taki katolicki kraj a kosciol stara sie tego nie widziec, w koncu po 2 wojnie swiatowej ratowal dupy zbrodniarzom wojennym za pieniadze!!! To wszystko sa kurwy panowie i panie!!!W jedzeniu rowniez serwuja nam ludzkie płody "dead human fetuses" po to abysmy umierali albo byli uposledzeni.W 2017 roku zmarło ponad 403 tys. Polaków. To prawie rekord. Więcej zgonów odnotowano po II wojnie światowej tylko w 1991 roku. Te przerażające dane, paradoksalnie, mogą okazać się dobrą informacją dla przyszłych emerytów. PiS sciagnal obce wojsko i podatnik bedzie placil 2 miliardy dolarow na tych terrorystow. Cale szczescie ze Polacy juz dawno wyjechali z Polski, wyjechali rowniez Ukraincy. Kaczor chyba bedzie musial te pieniadze wyciagnac z wlasnej kieszeni. Cenzura internetu, ograniczanie praw obywateli to celowe. Zabija sie Was!!! 
2
Pisowski Układ Zamknięty z aferą prezes Gersdorf w tle...
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika Halina44
5 dni temu UDERZ w STÓŁ a cepy spod strzech i Polska C odezwą się i odezwało sie CHAMSTWO, KIBOLSTWO ! ps jestem deko ZAWIEDZIONA bo okreslenie "Bździochy Gnojne" - jedynie ty znasz cepie! -Musiliście mieć na wieczorUFFce, w gminie poziom dna i wodorostUFF, ............ całkiem parlamentarnie ........ spuszczam z tobą wodę ZAWIEDZONY KIBOLU !
-4
Dla komunistów i europejskich liberałów, polscy patrioci zawsze będą faszystami
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika jasiek z toronto
6 dni temu Do Wszystkich Polakow i Polek ma sie rozumiec... Jak bedziemy zjednoczeni, bedzimy zyc..Jesli nie bedziemy zjednoczeni, to beda nam mowic jak zyc...================================jasiek z toronto http://polskawalczaca.com
6
Niepodległość wciąż w umysłach tkwi...
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika cyborg
1 tydzień temu W tym momencie Fukuyama W tym momencie Fukuyama wykroczył poza zwykłe polityczne oszołomstwo, poza obronę przegranej ideologii ! Świadomie wpuszcza "fake news'a". Powinna wkroczyć dyplomacja i poprosić o sprostowanie (na początek).
7
Francis Fukuyama, ten od „końca historii”, znieważa Marsz Niepodległości - nagonka trwa, bo wiedzą, że przegrywają rządy polskich dusz
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika AdamS
1 tydzień temu @Zawiedzony Byłem w środku i widziałem. Ludzie z dziećmi i nie tylko chcieli się wycofać (ja też), bo przed mostem robił się ścisk. Wszystkie odejścia były poblokowane rzekomo ze względów bezpieczeństwa. Gdy zostało otwarte pod naporem ludzi odejście w stronę Pl Trzech Krzyży to naprzeciwko nadbiegały oddziały w pełnym rynsztunku z wyeksponowaną bronią. Komu, czyjej ochronie to miało służyć? Całym sercem jestem (choć nie ze wszystkim się zgadzam) za tą władzą. Ale za to uniemożliwienie wycofania się z marszu czuję się oszukany i w pewnym sensie zdradzony.Dziękuję za wypowiedź
3
Porozumienie w sprawie marszu - tuż przed północą
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
1 tydzień temu Zawiedziony Witaj, musi być lepiej, bo my u Pana Boga na służbie, a nie PiS-owskiejPozdrawiam.
0
Chocholi taniec niepodległości...
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
1 tydzień temu I dobrze, jak jest tyle ludzi, musi być "gorąco" Podobno pogonili dziennikarkę "gówno prawdy" :) Prowokowała ich, może jakimś napisem, bo skąd by wiedzieli. Niech przestaną kłamać i sami traktować się jak ścierki do podłogi. 
6
Francis Fukuyama, ten od „końca historii”, znieważa Marsz Niepodległości - nagonka trwa, bo wiedzą, że przegrywają rządy polskich dusz
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
1 tydzień temu @Zawiedzony Nie pozostaje mi nic innego, jak ponownie zgodzić się z Tobą. I tak powinno być, wszak Polska jest jedna i należy do tych, którzy mają Ją w sercu, a nie na pokaz. Pozdrawiam, pozostając w dobrym nastroju, czego i Tobie życzę.
6
Niepodległość wciąż w umysłach tkwi...
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
1 tydzień temu Zaiedziony A kogo jak nie PiS-u???Co Winnicki czy Bosak, jeździli do Izraela i się tłumaczyli z Polskich ustaw??? a może to Bosak i Winnicki wypłacali miliardy dla żydów i banderowców od podatnika Polskiego jako suweniry by te nacje zadowolić???.A może to Winnicki i Bosak robili cyrk z ustawami co do sądów i ustawy degradacyjnej.Wszyscy winni tylko nie PiS, który już trzy lata rządzi. Zawiedziony nikt nie jest ideałem, ja odszedłem do Narodowców, bo dłużej nie mogłem patrzeć na te k***two antypolskie wykonaniu PiS. Które tylko udaje że chce wprowadzać reformy naprawy państwa. A tak naprawdę nie robi nic w tym kierunku.500+, 300+ wiek emerytalny, mieszkanie+, to nie zagraża żydowskiemu interesowi, ale naprawa państwa Polskiego, to już jest duże zagrożenie interesów żydowskich, bo sądy nie mogą być Polskie, ani ustawy pro Polskie, nie wspomnę już o mediach.W imię czego mam popierać żydowski PiS. Jestem patriotą Polskim i popieram tych co myślą tak jak ja.Pozdrawiam.
3
Skradziony marsz...
Obrazek użytkownika Zawiedzony

Strony