Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
1 dzień temu Marku Dziękuję w imieniuOrdo IurisPozdrawiam serdecznie
1
Dzieci chcą spędzić Święta w domu!
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 dzień temu JJJ fajnie, że wróciłeś. Bez Ciebie było mi trudno wojować. A na te k...y w togach pluj. Z czasem się posprząta.
2
Poruszający apel IPN do władz Warszawy: nie oddawajcie nazw ulic komunistom!
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika Elesjot
2 dni temu Nie rzucaj szachami, lecz argumentem Wykroczenie przeciw prawdzie nakłada obowiązek naprawienia krzywd. Obowiązek naprawienia krzywd dotyczy również przewinień popełnionych wobec dobrego imienia drugiego człowieka. P.S.Użycie w sporze argumentu ad personam lub zastosowania grubiaństwa jest w istocie tym samym, co zrzucenie ze stołu szachownicy przez przegrywającego. Jedno i drugie jest przyznaniem się do porażki intelektualnej. 
1
Co jest z tym "naszym" papieżem? Czy to pasterz, czy najemnik?
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika Elesjot
2 dni temu Jjj – ponawiam wołanie o źródło cytatu „Cytat” czyjejś wypowiedzi, stawiający w negatywnym świetle wypowiadającego, jeśli nie umie się podać jego źródła (wiarygodnego źródła!), staje się obmową i oszczerstwem. Te zaś niszczą dobre imię i cześć bliźniego.Wypowiedź sprzeczna z prawdą jest kłamstwem i złożona przed sądem staje się fałszywym świadectwem. Co więcej, dla chrześcijanina jest to wykroczenie przeciwko ósmemu Przykazaniu Bożemu.
1
Co jest z tym "naszym" papieżem? Czy to pasterz, czy najemnik?
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika bambi441
3 dni temu Czy oglądasz telewizję tylko TVN i Polsat?  Radzę włączyć chociażby kanał informacyjny TVP info to może dotrze wreszcie do Ciebie i podobnie twierdzących (myślących?) że to cała totalna opozycja wraz ze wszystkimi wrogami naszego kraju i z poparciem polskiej postkomunistycznej w rodowodzie władzy (wszechwładzy) sądowniczej przy bezkarnie łamiącym prawo w oczywisty sposób prawo unijnym "wymiarze sprawiedliwości" uczynili nasz parlament i rząd z suwerena - bezwolnym ubezwłasnowolnionym organem podległym całkowicie w sprawach prawnych dyktatowi Unii z pajacem D. Tuskiem i pijanym Timermansem na czele! ( warto to zobaczyć  https://www.youtube.com/watch?v=nnungvfUXSI ) Niestety dla wydobycia naszej gospodarki z dna bagna w jakie wpędzili nas POprzednicy sprzedawczycy wszystkiego co polskie - musimy przez jakiś czas jeszcze pozostać w Unii, przynajmniej aż do uzyskania pełnej niezależności ekonomicznej i strategicznej (w tym źródeł energetycznych i obronności) Każdy trzeźwo myślący zdaje sobie sprawę, że natychmiastowe wyjście z Unii byłoby klęską każdego rządu w Polsce i to przed wyborami parlamentarnymi i tylko dlatego by suwerennie móc usunąć politycznych i bezczelnych sędziów! Zbyt duża strata za mały zysk.  
0
Mąż posłanki PO to ma klawe życie
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika Andy51
3 dni temu jestem jakim jestem Jakie macie, ja piszę w swoim imieniu, dlatego przy odpowiedzi nie używaj liczby mnogiej.
3
Mąż posłanki PO to ma klawe życie
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika Roman z USA
3 dni temu Witaj Marku. Teraz widzę, że popełniłem błąd zamiesczając ten wpis, z tym człowiekiem nie da się po prostu dyskutować. Czepił się mnie jak rzep korzucha i nie wiem o co jemu chodzi. Kompletnie nie zna procedur załatwiania spraw w Waszyngtonie, nie zna polonijnych realiów, nie potrafi logicznie myśleć, wybiera z tekstu to co jemu pasuje i jeszcze tym manipuluje. Żadnej rzeczowej dyskusji, tylko jakieś zarzuty, oskarżenia. To ja mam postawić na baczność prezydenta, kongresmanów, senatorów i nie wiem kogo jeszcze, ale on nie potrafi przywołać do porządku Morawieckiego i Dudy. Nie odniósł się do kilku spraw, które poruszyłem w tym jak i w innych tekstach i komentarzach.  Kieruje jednocześnie w pod moim adresem jakieś czułości zamiast skierować je do swojej żony. Jak sam napisał jego żona drży, gdy on zasiada do klawiatury i nie dziwię się, współczuję jego żonie. Być może przyczyną jego problemów są jakieś dolegliwości zdrowotne. Mogę jemu jedynie współczuć i być może te plusiki, które otrzymał od niektórych są jemu bardzo potrzebne.Trzym sie.
2
"Monsieur Roman z Usa, wybacz, że pytam:"
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika Apoloniusz
3 dni temu JJJ Ty nawet nie wiesz, że wybijasz piłkę po aucie, albowiem: "To zasrany obowiązek rządu Polskiego, który pozwala sobie, by byle jaka łajza stawiała Polskiemu rządowi warunki. To tylko świadczy jak słabym i panicznie strachliwym, jest rząd Zjednoczonej Prawicy. Boi się nawet własnego cienia." - poznajesz cytat? Pełna zgoda. No więc skoro nie załatwił tego Polski rząd (bo jest zasrany - jak twierdzisz), to może masz informacje czy ktoś inny to załatwia? Czy załatwia tę sprawę pan Roman z USA, który  "ma taki sam tok myślenia jak ja i wielu innych tu na NP", a który jest obywatelem USA (domniemywam). Jak już trochę ochłoniesz, to zastanów się co by było gdyby Polonia Amerykańska "circa ebałt" 10 milionów wyborców w tej konkretnej sprawie krzyknęła; "liberum veto!" i Polonusi (obywatele USA nawiasem mówiąc) pchnęli kilka milionów maili do Prezydenta swego kraju, w obronie swojej Ojczyzny. Czy prezydent USA posłuchałby "tylego" elektoratu i wycofał panią? Czy nie? No jak sądzisz? A może masz informację ile maili Polonusi wystosowali, milion czy kilkanaście sztuk ? Czy teraz wiesz o co mi biega? Tak, masz rację "posrany ze strachu PIS ..." nic nie zrobił i nie zrobi.I druga sprawa (która Ci jakoś umknęła, więc dopowiem), a mianowicie ustawa 447 gdyż wiąże się, delikatnie z powyższą. I ponownie wyobraźmy sobie, że Polonusi ze Stanów podobnie jak pan Roman odżałowaliby owe 500$ (równowartość mojej emerytury po 47 latach pracy. Poważna kwota!) i kopnęli by się pod Kapitol, widząc, iż zanosi się na bezprawie na niespotykaną skalę, zanosi się że dzieci, wnuki, pra, pra, pra, wnuki w Kraju będą wypruwać żyły przez wiele dziesięcioleci. Co by było gdyby przyszło ich milion, no może 100 tysięcy, a może wreszcie 10 tysięcy obywateli USA? Jestem dziwnie spokojny, że ustawy by nie uchwalono. Wiem co mi powiesz: "To zasrany obowiązek rządu Polskiego" (podobne zdanie wyraził pan R.), otóż nie Panowie. Polski rząd nie miał najmniejszej możliwości i nie miał prawa ingerować w prace amerykańskiego parlamentu! Tak jak nie miała prawa pani ambasadorka. Natomiast obywatele USA - tamtejsza Polonia mogli, mieli taką możliwość. Mieli taki obowiązek wobec Ojczyzny, wobec Polski. Tych kilkanaście osób nie podołało, ale gdzie byli inni, pytam? Bali się? Wstydzili przyznać,że są Polakami?Teraz Pan Roman udziela zatroskanych rad i oburza się razem z Tobą JJJ, iż to obśmiewam, więc odpowiem słowami  poety Zbigniewa Jasińskiego: "... Niech pogrzebowe śpiewy wyrzucą z audycji!   Oklasków nie trzeba ..."Pozdrawiam podobnie myślących. 
3
"Monsieur Roman z Usa, wybacz, że pytam:"
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika Apoloniusz
3 dni temu Nie JJJ w górę serce. Przecież Twoją dewizą: "Polska zawsze ... ... z Bogiem, nigdy przeciw Bogu" i tę dewizę biorę do siebie.Widzisz "Młody", biegniemy obaj w tym samym kierunku, lecz jeden z nas tyłem (wypada, że ja, stwierdzam dla zgody). 
2
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika Apoloniusz
3 dni temu No kurcze JJJ to nie ta sprzeczka. Tutaj: jesteś za czy nawet .. ... przeciw. Tutaj jest mecz Usa - Polska. Myślałem, że mnie wesprzesz i spytasz Pana Romana czy podpisał protest do Prezydenta D.T. o cofnięcie pani ambasadorki, a Ty swoje. Ja wiem, że PIS to samo zło, już prawie, prawie mnie na pamięć nauczyłeś i Pan Roman także to głosi więc coś Ty?Pozdrawiam serdecznie.
3
"Monsieur Roman z Usa, wybacz, że pytam:"
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem

Strony