Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Civ. Pozostańmy przy swoich racjach. Ty mądry ja nacjonalista, ... narodowiec. Ty widzisz szkiełkiem i okiem ja... no cóż skoro twierdzisz, żem kretyn... to ja postrzegam zupełnie inaczej. Dziękuję więc Panu Bogu, że zaoszczędził mi rozumu. Tak też wychowałem swoje dzieci, i tak baczę a by one wychowały swoje dzieci- - moje wnusie. Bedzie nas jeszcze więcej, a Tobie bardziej będzie przykro. Pocieszające jest to, że zwątpiłeś w nasze (głupków) oświecenie i nie będziesz tu pisał. Szkoda. Chętnie bym się dowiedział ilu takich europejskich (żeby nie powiedzieć światowych) "patriotów" jest na Niepoprawnych. Nie żałuj naszych nerwów, ja się nie denerwuję (wszak Cię nie obrażam, nie wyzywam - to mnie wyzywają) jest mi smutno, że osoby, które autentycznie lubię mnie zawiodły.A co do felietonu popełnionego przez Ciebie to doskonale zrozumiałem przesłanie, a i przywołane tezy nijak się mają do naszej, specyficznej, polskiej duszy jak widać nie do ogarnięcia przez mieszkańców innych stron. U nas przez pokolenia tak modelowano geny, że albo swój albo obcy, albo Polak albo kacap, albo honor albo sromota. Dla Tuskoidów to nienormalność.
5
Narodowcy a państwo
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 miesiąc temu "Paleoortodoksi" ... ...  na myśl ,że żeby "być Polakami" ,trzeba brać przykład z "Bonaparte" ,to się wzdrygają . I może słusznie . Woleliby jak w 1410r. "Bogurodzica" . No ale daj Boże ,tylko takich sporów . :-) 
2
Narodowcy a państwo
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 miesiąc temu Civileverbum, czy chodzi Ci w istocie o to, iż polscy Narodowcy spełniają warunki tezy: wróg mojego wroga moim ... wrogiem? Gdyż jak widać są tępieni z obu "wielkich" stron. Nic nowego. Tak się dzieje od czasu słynnego spotkania w styczniu 1940 roku pomiędzy gestapo i nkwd, aż po dzień dzisiejszy chociaż tamtych kameraden już nie ma, to zasada obowiązuje.Jakoś dziwnie jako przykład nie zamieściłeś lewactwa kwitnącego jak pokrzywy, a Narodowców to i owszem.Ps. Wstydź się Veritko, że swoją gębą buzią to firmujesz.
4
Narodowcy a państwo
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika ronin
1 miesiąc temu Trochę więcej wiary       Witam! Widzę po wpisach że za wszelkie niepowodzenia obarcza się PIS. Błędy wytykać, a nie szkalować. Fakt, że nieświadomie wybraliśmy następną złotoustą prezydenturę, nie powinien przenosić się na całokształt ludzi pracujących na rzecz Dobrej Zmiany.Tak naprawdę, to w Polsce rządzą samorządy. Ostatnie wybory samorządowe, pokazały nam, że lwia część jest nadal okupowana przez koligacje byłą SB i PZPR, oraz Arbuzy PSL. Sam jestem przykładem, bo przegrałem kampanię wyborczą z okupującym stołek przez kilkanaście lat byłym ZOMO-wcem. Jednocześnie, jednak postrzegam w skali kraju również pozytywne skutki. Układ zaczyna pękać, a w niektórych rejonach, już się sypie. Pozdrawiam!
4
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
1 miesiąc temu ... Jeśli tylko czytam jedną bzdurę to oszczędzam czas na czytanie kolejnych, bo Twój główny wpis w zupełności mi wystarcza. Dobrze, że określenie "rozumiem" obrałeś w cudzysłów, ponieważ idealnie oddaje Twoją odpowiedź. A "synka" sobie daruj, bo mam niemal pięćdziesiątkę na karku, więc przyznasz, że tego typu zwrot jest "średnio" uprawniony. Mam jednego syna, ale za to wspaniałego. Jaki ojciec taki syn ;-). Pozdrawiam z nadzieją, że czasami warto nieco szerzej spojrzeć na ogólnie dostępny horyzont ...
3
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
1 miesiąc temu Betonie szabas goju Tak myślałem, zero argumentacji, a ten wierszyk Tuwima, to tylko świadectwo twojej inteligencji, której używasz jak się nie ma argumentacji, Zabieraj zabawki i idź do domu, nie dorosłeś by pisać publicznie.
2
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 miesiąc temu Może trochę tak , a może ... ... taka próba spojrzenia z pozycji taboo ,czy Taboo :-) ,czyli komisji etycznej rzeczonego uniwerku ,która raczej nie zdała egzaminu i dopuściła zdaje się nieetyczne badania nad moralnością/etyką . :-)"Przekładając powyższe na język przystępniejszy dla ciebie, miły Romciu, moralne jest nie to, co nam mówią (i co sami sądzimy), tylko to, co nie krzywdzi innych. Twoje uwagi są krzywdzące, a w dodatku bezrefleksyjne:"Krzywdzące były te badania i zadawane pytanie ,bo banalizowały  zło . Mało wnoszące ,bo pytanie ze z góry założoną tezą. Raczej "urabianie" ,niż "badanie" . Powtarzanie, cytowanie tego jest siłą rzeczy ,może niezamierzoną propagacją i tu poparcie dla kefasa z giathalassy .  A "szkoda" ... no całe szczęście dzisiaj nie będę jadł rosołu :-) .!!! DYSKRYMINACJA NIEGENDEROWYCH ROSOŁOJADÓW !!!Natomiast w mechanice kwantowej ,to podobno nie da się "zjeść ciastka" i "mieć ciastka" . Analogicznie pewnie nie da się zrobić "badania sondażowego" ,bez wpływania na opinię badanych ...
1
Kefas z Giathalassy i mrożony kurczak
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 miesiąc temu Co jest moralne ? ... to akurat łatwe ... np.A co do "przeciwieństw" to .... ????? 
2
Kefas z Giathalassy i mrożony kurczak
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika poeta
1 miesiąc temu przypomnienie: u niemieckich bandytów nazywało się to - OPERATION KRAKAU - Kraków i cała Polska,zaś u ruskich bandytów nosiło nazwę - ODHOŁOWIENIE - Katyń & & & efekt był ten sam - WYMORDOWANIE POLSKIEJ INTELIGENCJI. POLSKICH ELIT.
0
75-lecie „kwadratu o boku 500 km”
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika Verita
2 miesiące temu O tempora, o mores! Z kim ty chcesz budować zgodę? Jaką zgodę? Z tymi co nie potrafią uchwalić ochrony dzieci w łonach matek?Obrzydłe Mi jest wznoszenie dymu; święta nowiu, szabaty, zwoływanie świętych zebrań…Nie mogę ścierpieć świąt i uroczystości. Nienawidzę całą duszą waszych świąt nowiu i obchodów; stały Mi się ciężarem; sprzykrzyło Mi się je znosić! Gdy wyciągniecie ręce, odwrócę od was me oczy. Choćbyście nawet mnożyli modlitwy, Ja nie wysłucham. Ręce wasze pełne są krwi. Obmyjcie się, czyści bądźcie! Usuńcie zło uczynków waszych sprzed moich oczu! Przestańcie czynić zło! Zaprawiajcie się w dobru! Troszczcie się o sprawiedliwość, wspomagajcie uciśnionego, oddajcie słuszność sierocie, w obronie wdowy stawajcie! (Iz 1,13–17).
0
Państwo, Naród, Ojczyzna: czym jest patriotyzm?
Obrazek użytkownika civilebellum

Strony