Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika cisza
11 godzin temu Witaj! Jestem tu nowa. Tak, masz rację. To sygnał dla Nieba, dla świata i dla nas!Maryja to "Ta, która niesie ocalenie" mówił Benedykt XVI a On wie, co mówi. A my, Polacy rzeczywiście jesteśmy odmienni i oby tak pozostało, mimo nacisków "światowych mądrali".Wszak u nas wierzy w Maryję "nawet taki który w nic nie wierzy..." Tak więc jest nadzieja. Myślę o nadziei na pokój w Ojczyznie.Pozdrawiam: Sursum Corda!
7
Fatima, Rosja, III wojna światowa
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika ccassiumm7
3 dni temu civilebellum - nawet flądra nie jest bezstronna. "Niepodobna służyć jednocześnie i z jednakową gorliwością dwóm paniom tego rodzaju, jak prawda i polityka. Albo jedna, albo druga musi być zaniedbywaną. Uczony dążyć powinien tylko do prawdy, bez względu na to, czy wyniki tego dążenia będą przyjemne, czy też nieprzyjemne."Autor: Jan Niecisław Baudouin de Courtenay, Z powodu jubileuszu profesora Duchińskiego, Kraków 1886, s. 5PSCivilebellum - ku pokrzepieniu Twojego serca...."All Women are Beautiful" - (Toutes les femmes sont belles).All women have a smile that speaks to the heartSomething that resembles happinessSome have prizes for beautyAnd some will never have any'Cause the beauty of the soul remains hidden All, all, all women are beautifulAll, all in the heart have a roseA sweetness in the eyesA heat that canOnly make us fall in love (...)...https://www.youtube.com/watch?v=C-EaE484vpk 
4
Niepoprawni w sprawie smoleńskiej
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika izaluka
3 dni temu Bardzo dziękuję za miłe powitanie :) No cóż, zgadzam się z Pana komentarzem. Przede wszystkim nie wolno ulegać naciskom zidiociałych lewaków, tylko robić swoje. Naprawiać to, co zniszczono w naszym pięknym Kraju, a ta cała Unia niech sobie wrzeszczy i straszy do woli, a KOD niech maszeruje. Wg mnie najważniejsze, to media i sądownictwo. Oczywiście gospodarka równolegle. I przywracać należne znaczenie odwiecznym wartościom i pojęciom, na których wyrosła cywilizacja chrześcijańska. Dość relatywizacji dobra i zła. A hasło bardzo mi się podoba. Kupuję, jeśli Pan pozwoli :) Również serdecznie pozdrawiam
9
Mam gdzieś poprawność polityczną.
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika Pers
3 dni temu civilebellum "jestem jakiM jetem" najwyraźniej ma monopol, oprócz "patriotyzmu", także na ocenę sytuacji portalu. Wg niego już nie jest "patriotyczny" bo Gawrion nie pozwala na pyskówki i gwałcenie języka polskiego.
-3
Portal Niepoprawni.pl przestał być portalem patriotycznym!!!
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika piko
4 dni temu civilebellum Chińczycy mieli świetnych myślicieli - Konfucjusz, Sun Tzu , powyższy ...Teraz przez wszechobecne media głupota może szerzyć się błyskawicznie. A głupota ubrana w tzw. autorytet i odpowiedni "mem" jest jak ostra choroba zakaźna.
3
Intelektualista – kto to, dlaczego poważany i do czego służy
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika Romek M
1 tydzień temu Dokładnie to samo mówił Min. Macierewicz w TVP1 po Wiadomościach TVP1  02 września 2016 r, a mianowicie że ujawnione zostaną nagrania z kabiny pilotów, których „istotą jest to, że będzie można wszystko usłyszeć, że każde słowo będzie zrozumiałe i jasne, a nie trzeba będzie się domyślać, o co chodzi.” Powiedział, też że: „Będziecie mogli państwo usłyszeć, jak organizowano fałszerstwo tego, co zostało nazwane raportem państwa polskiego. Tu nic nie będzie udawane. Pokazuje, jak przygotowywano fałszerstwo. Sam byłem wstrząśnięty”.  
6
Lepiej jest znać prawdę i nie mieć wojny…
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika Romek M
1 tydzień temu Do Civi "nie ma w ruskich materiałach niczego, co by deprecjonowało nasza hipotezę podejścia od zachodu"Nie ma. Ale też ja się zastanawiam jak mogło wyglądać to podejście Tutki. Bo mogło też być - i teraz się nad tym zastanawiam - pierwsze, kontrolne od południa, a drugie - no właśnie nie wiem czy nie od wschodu. Dlatego to chciałem przedyskutować, bo to nowa koncepcja. Właściwie nie nowa - bo Libra już coś takiego kiedyś sugerował.  
0
Prześwietlamy stenogramy (1) – Tupolew odleciał na lotnisko zapasowe?
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika Romek M
1 tydzień temu PIKO, CYBORGU, CIVIELBELLUM, AT ALL Pod moim ostatnim wpisem TUTAJ dyskutujemy sobie ze STANEM35 na temat, który powinien Was interesować - o początkowym i końcowym podejściu Tupolewa. Może włączylibyście się do rozmowy?
0
Usiądźmy wygodnie w fotelu i poczytajmy o fotelach
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika piko
1 tydzień temu Zmotywowałeś mnie i coś Zmotywowałeś mnie i coś napisałem, dzięki.Wnerwia mnie, że jacyś anonimowi obywatele robią to co powinni robić urzędnicy. Nie mówię tu o ekipie lasko-millerów bo ci byli i są od zaciemniania a nie od wyjaśniania. Zresztą ludki z ZP też nie lepsi.Co do trotylu to tak jak rozmawialiśmy kiedyś - ważna jest odpowiedź na pytanie skąd się wzięły ftalany, które maskują RDX w badaniach spektrograficznych.
6
Usiądźmy wygodnie w fotelu i poczytajmy o fotelach
Obrazek użytkownika civilebellum
Obrazek użytkownika Tadeusz Korzeniewski
2 tygodnie temu @civilebellum Dzień dobry!A to Panu kiedyś wpadło w oko... ?http://rebelya.pl/post/777/najnowszy-hit-internetu-artykuy-radka-sikorskieCo do pierwszego linku to nacjonalizm jest w porządku, a szowinizm też może być w porzo w pewnych sytuacjach. Niezdrowi hierarchowie polskiego Episkopatu namieszali maluczkim w głowach w tym ich liście w temacie ostatnio, nie wolno tak gorszyć odruchów życia maluczkich, za to kamień młyński.PozdrowieniaTK
4
Buckley
Obrazek użytkownika civilebellum

Strony