Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
5 lat temu Poszukamy, znajdziemy, popatrzymy :)) ---------------------------------------------- *Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.* *Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*
0
MORD W OCZACH! Urszula Radwańska pokonała Venus Williams!
Obrazek użytkownika krisp
Obrazek użytkownika jwp
5 lat temu Szary Kot Witaj, to ja dziękuję za wizytę i tzw. "pełne zrozumienie". Niestety zbyt często gardłujemy, a za mało pochylamy się nad... Pozdrawiam Serdecznie jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
0
Skarb Stasia
Obrazek użytkownika krisp
Obrazek użytkownika Emir
5 lat temu @ Marus O Wladco Szpitala i 120 Pigulek, sorry nie mam 100 Dziewic a tylko jednego wielbłąda ;-) ktory jednakowoż ma kilkanaście koni [KM]. adriano zalaczyl liste wszystkich POpierajacych Ewe W. wiec ja przyjrzalem sie jej i zobaczylem, ze w Polsce, co sa takie wielkie problemy z praca dla ludzi jest min. instytucja pt. "Pracowania Pytań Granicznych UAM " - coz to za twór OPLACANY Z BUDZETU? http://www.graniczne.amu.edu.pl/ Otoz jest tam min byly ksiadz Tomasz Weclawski, ktory tak sie zaangazowal w pomaganie swojej studentce w pisaniu o czym tu: http://rebelya.pl/forum/watek/62990/ ze az zrzucil sutanne i powzial za zone swoja studentke. Nawet pojął wraz z zona ...jej nazwisko i zwie sie teraz Polak. Zona podlega mu w domu i w pracy.... No i jada po kosciele w jednym lewckim zaprzegu za...pieniadze podatnika ! Coz to za krancowe pytania moga zadawac? Czy oni dociekaja skad czarne dziury w kosmosie? Gdzie kraniec Kosmosu? O nie, oni maja inny akcelerator i nie rozszczepaija atomow ale niszcza spoleczenstwo. Ano zajmuja sie min plciowoscia czyli "genderyzmem" i innymi roznymi teoryjkami zaplatani w uscisku - z a jakże lewacka "krytyka polityczna". Wiec ja moge nawet z Michalkiewiczem przeciw takim zgnilcom. 2) Gdy obrazano Mojego Prezydenta - on jeszcze na szczescie zyl a ja nie mialem konta na niepoprawnych. Bedac zas u znajomych nie wypadalo pluc na ich telewizor! Nie mialem tez dostepu do polskich mediow a prosze mi wierzyc, ze za L.Kaczynskim bylem od 91' gdy robil jeszcze w NIK....i scigal zlodzieji. Pozdr.
0
Lista sygnatariuszy - lista hańby
Obrazek użytkownika krisp
Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
5 lat temu Podziwiam takich ludzi i Podziwiam takich ludzi i jestem daleki od jakiegokolwiek obrażania czy ośmieszania ich. Jeśli to zostało odebrane inaczej: przepraszam. Pozdrawiam też Panią i ojca. Marian Stefaniak.
0
Monte Cassino.
Obrazek użytkownika krisp
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
6 lat temu @Daf Lata mijają, buta volksdeutschów wciąż ta sama. -------------------------- Reszta nie jest milczeniem.
0
Wścieklizna, trup w szafie i okno czasowe
Obrazek użytkownika krisp
Obrazek użytkownika proxenia
6 lat temu @ Daf To już u Pani nie tylko obsesja, ale jakieś natręctwo. Poza tym pisać "żałosny, bardzo żałosny" o jednym z ciekawszych blogerów? Pani wybaczy, ale coś nie tak u Pani z percepcją - że przez uprzejmość nazwę to eufemistycznie. Co w takim razie można powiedzieć o Pani?
0
Wścieklizna, trup w szafie i okno czasowe
Obrazek użytkownika krisp
Obrazek użytkownika AdamDee
6 lat temu Wiosna idzie, pierwsi prowokatorzy się zlatują ;) Najpierw przebiśniegi, potem całe stada prowoków ;) Fajnie z tym Śniadkiem - odważył się pojawić mimo, że Duda sobie polityków nie życzył... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart
0
Kukiz. Nie spocznę , póki tych skur...synów nie pogonimy
Obrazek użytkownika krisp
Obrazek użytkownika Dominik
6 lat temu tak to widzę Traube Zacznę od kwestii zdrowotnych - dziękuję za zainteresowanie, jest bez zmian, czyli dobrze, a nawet jeszcze lepiej. Co do Kukiza, tu pojawia się u mnie pewien problem. Mnie nie idzie o Kukiza czy Dudę. Stosunek do tych panów mam, powiedzmy, ambiwalentny. Ja w tym wydarzeniu widzę falę zmian na którą czekam! Jak zawsze - tak i w tym wypadku - pojawia się tzw. drugi szereg. Zawsze z nurtem rzeki spływa szlam. I na to wpływu nie mamy - niestety. Oczywiście ostrożności nigdy za wiele, a szczególnie w Polsce. Trzeba być jednak konsekwentnym. Jeśli namawia się Polaków aby się obudzili, to nie oszukujmy się. W trakcie tego apelu budzą się i ci z którymi nam nie po drodze. Jeśli dla kogoś celem nadrzędnym będzie wsadzenie chyżego ruja do pierdla, a wraz z nim całej tej jego organizacji, to ja jestem za - nawet jeśli nazywa się Kukiz czy Duda. Widziałeś te tłumy w gdańskiej stoczni? I to cieszy.
0
Oburzeni, Kukiz, Duda i może się uda!
Obrazek użytkownika krisp
Obrazek użytkownika balsam
6 lat temu Re: Zgadzam się! My, nic nie łykamy, to tylko w telewizorni pier..lą coś w kółko, bez przerwy? Podają, jakieś przez siebie wymyślone sondaże, ze swoich sondażowni, przez siebie wykreowane elity, gadające głowy, mówia za nas co myślimy, mówią za nas w spreparowanych spektaklach abscenicznych? Jak za komuny. Widziałem jeden stary film z Michnikiem, jak to walczył milicją i nie chciał wejsć do pokoju na przesłuchanie, zauważyłem też, jego ironiczny teatralny uśmieszek, to już wtedy kręcono takie kawałki? Nas tam wogóle nie ma? My, dopiero tam się wybieramy, będziemy, mam nadzieję! PZdr
0
Nieznane intencje Przewodniczacego Solidarności???
Obrazek użytkownika krisp
Obrazek użytkownika Dixi
6 lat temu jestem zmuszony znów użyć fatalnego zwrotu: "tak się zabawnie... ... składa":):):) Otóż tak się składa, że miałem przyjemność i zaszczyt rozmawiać (a były to długie rozmowy) z wieloma bliskimi znajomymi oraz osobistymi przyjaciółmi Karola Wojtyły. Nie istnieje cień przesłanki, że wierzył on w jakiekolwiek teoria spiskowe. Wierzył w Boga. Tylko tyle i aż tyle. ------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"
0
Czy masoni zabili mojego Prezydenta?
Obrazek użytkownika krisp

Strony