Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
1 godzina temu Janie Patmo drogi „Jeszcze Polska nie zginęła” Damy radę! Dziękuję i odpowiem słowami Tych którzy już odeszli na wieczną wartę ale którzy wciąż żyją wśród nas przez wielkie dzieła które nam zostawili, przez piękny przykład Ich życia. Otóż ppor. Czesław Życzko ps. „Orwid” w artykule „Jeszcze Polska nie zginęła”, pisał z zadumą nad ojczyzną naszą: „[...] Po wielu latach jakie upłynęły od tego czasu, wydaje się nam nieraz, jak gdyby był to jakiś sen, jakbyśmy to nie my, byli wówczas uczestnikami tamtych zdarzeń. Podświadomie siła Boża każe nam mówić o tym czego byliśmy uczestnikami i przekazać młodym pokoleniom te fakty, aby nie uległy zapomnieniu i nie pokryły się na zawsze mgłą niepamięci; aby przeszły one do skarbnicy doświadczeń Narodu i aby ludzie biorący w nich udział, tym samym doczekali się właściwej oceny. Nie znamy tego, co czeka nasz kraj w przyszłości. Patrząc na to do czego było zdolne moje pokolenie, patrząc na ten ogromny wysiłek włożony w obronę Polaków i Polski we wrześniu 1939 r., patrząc wreszcie na poniesioną ofiarę za wolność naszych dzieci i wnuków mam nadzieję, że dzisiejsza Polska nie zginie, jak nie zginęła przed 60 laty. Mam nadzieję, że Polska nie zginie nigdy. [...]” Tak oto mgą napisać tylko wielcy Polacy, wielcy kochającym sercem. Pozdrawiam serdecznie.
0
Dobry Pasterz 27 Wołyńskiej DP AK i Męczennik komunizmu
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
4 dni temu Obecnie nagroda Nobla to jak kara... Tutejsze minusy, to zaszczyt, a uznanie jako antysemity , to dopiero uznanie i objaw wyższego poziomu świadomości. Pozdrawiam 
4
korona Synaju
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
6 dni temu Rada mędrców wtóruje i zjednoczona walczy, aby siebie Złotym Melonem  i Mrówkę Całą obdarowywać, a wszystko to robią, by żyło się lepiej...właśnie im.Pozdrawiam serdecznie ciesząc się urokiem Polski wiosennej i kwitnącej.  
2
Gazeta Wyborcza tonie jak Titanic. Nie uwierzysz, co Józef Bąk radzi Dziennikarzom GW.
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
1 tydzień temu Po ostatniej wizycie " najważniejszych " z Izraela możemy zakładać,  że przenoszą swój punkt dowodzenia " Światem " do Polski. Tutaj nie rozchodzi się jedynie o te 300 miliardów dolarów i nostalgiczny Polin. To jest starannie zaplanowana operacja i to przed co najmniej 30 laty... A może weźmy pod uwagę  taką teze iż PiS miał już od samego początku wziąć PRAWICĘ pod swoje skrzydełka...by była " razem" skanalizowana..., by patriotyczny potencjał Polaków kolejny raz kanalizować według potrzeb ( podobnie jak ongiś Solidarność)...Dlatego np. jakże niezrozumiała polityka względem Ukrainy i to od SLD poprzez PO- PSL aż po PiS... przecież to nie jest nasz narodowy interes, również w aspekcie ekonomicznym... około 3 milionów Polaków wyjeżdża z kraju i około tyle samo przyjeżdża Ukraińców. Czemu to służy?  I to pod auspicjami kolejnych rządów , podobnie diametralnie różnych i kolejnych prezydentów Komorowski- Duda , też podobno mają być różni  ( dla mnie jedynie wiekiem... ) Czy służy to " rozmoczeniem " Narodu ? Podobnie jak Czeczeni... czy teraz ciapate... I to nie jest istotne ilu ciapatych... Czy jest aż tak trudno policzyć ile 2500 ciapatych może naplodzić dzieci ? Od 30 lat trwa plan końcowy tj.unicestwienie patriotycznej tkanki narodowej.Mają pozostać jedynie apolityczni tubylcy bez jakiejkolwiek świadomości narodowej. Całkowite bezmozgowia.
14
Czy ofensywa żydowska odsunie PiS od władzy?
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Traczew
1 tydzień temu Tak, to prawda Na przykład, dwaj agresorzy z 1939 roku zapłacili wysoką cenę. Wyższą zapłacili Sowieci, bo te 20 mln poległych żołnierzy to nie wszystko. Są jeszcze zgony cywilów na terenach okupowanych, a także 8,5 mln inwalidów. Licząc to wszystko razem mamy liczbę przynajmniej 35 mln zabitych, zmarłych i okaleczonych. W 1939 ludność Sowietów liczyła ok 170 mln, na zaanektowanych w latach 1939-1941 terenach mieszkało ponad 22 mln ludzi. Czyli 170+22-27 =167 mln (+8,5 mln inwalidów). Ponadto mamy do czynienia z większą śmiertelnością na terenach nieokupowanych, a także ze zwichnięciem "piramidki demograficznej'. Straty na froncie to główne mężczyźni. Pierwszy powojenny spis to rok 1959 (208 mln mieszkańców). W 1957 przywrócono aborcję na żądanie. Od lat 60-tych zaczyna zmieniać się struktura urodzeń. Rodzi się mniej Rosjan Ukraińców Białorusinów, Bałtów, zdecydowanie rośnie liczba urodzeń na Kaukazie i w Azji Centralnej. Ten trend trwa aż do rozpadu Sowietów. Straty wojenne złamały kręgosłup demografii rosyjskiej, co miało wpływ a gospodarkę, wojskowość, itd. Z tego Rosja nie podniosła się do dziś Dziś ROsja liczy 143 mln ludności w tym mniejszości narodowe 29 mln = 20%)
3
Jak prezes Kaczyński do prawdy o Smoleńsku nie doszedł – i nie dojdzie
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
1 tydzień temu Piękne Dziękuję i pozdrawiam serdecznie 
2
Nie czekaj...
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
3 tygodnie temu Wiem jedno. Oni nie chcą uczyć się o holokauście, oni chcą nim handlować.Lecz nie wykupią się nigdy od hańby, choćby ubili interes życia.A w tych czarnych dziurach, zdobyte w haniebny sposób, na krzywdzie ludzkiej, niewyobrażalne i niedopoliczenia dla śmiertelnika "pieniondze" będą ogniem palić całą wieczność - bez względu na to, czy wierzą, czy też nie. Dotyczy to Żydów i ich "popierające przyjacioły".Pozdrawiam serdecznie.
4
„Izrael nie chce polskie pieniondze”
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika gość z drogi
3 tygodnie temu świetne :) super "piątka"
2
DOŚĆ DYKTATURY KOBIET
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika zuberegg
1 miesiąc temu jan patmo Otóż to:). Grę można kontynuować, przesuwać lata w kolejnych częściach.Pozdrawiam
2
Jeśli nie film..To gra komputerowa "17 wrzesień 1939"
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
1 miesiąc temu Od czego zacząć? Zalety ? No tak oddanie Polski Żydom...Socjalizm ,als ..." w jakimś sensie podobny do monarchii" ???... " Wypracowane przez Piłsudskiego " , fakt zauważyliśmy po jego śmierci... czystki...i..." przyszło nowe"...Zupełnie jak po 89' ciągle przychodzi nowe przeplatane starym...Panie Janie,  w naszej specyficznej geopolitycznej sytuacji potrzebujemy Boga, a nie marksistów , którym się wydaje... I to jest bardzo uprzejmie ujęte , bo w rzeczywistości , to jest unicestwienie...Widzę,  że i Pana ogarnęła mgła demoSracji... więcej wiary Kolego... , no chyba, że Kolega ateista czy inny gnostyk ... to już inna inność... komunikacja utrudniona...Pozdrawiam 
4
Biadolenie i lamenty żelaznego elektoratu PiS
Obrazek użytkownika jan patmo

Strony