Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 tydzień temu @ jan patmo Ma Pan rację. Cwaniaków nie brakuje.Przyjęte w ustawie  rozwiązanie daje urzędnikom furtkę wykorzystywania schematu po najłatwiejszej ścieżce. Każdy przypadek wymaga, natomiast,  wnikliwego rozpatrzenia i rozsądnego działania. Chodzi mi o to by najsłabszych (np. samotną mamę z dzieckiem/z dziećmi, osób starszych, samotnych, chorych etc.) nie traktować jak cwaniaków. Tyle i tylko tyle.Pozdrawiam.
2
najbiedniejsza
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika SpiritoLibero
1 tydzień temu "niepoprawnym" ślepcom nawet światło neonu nie pomoże. Beznadziejne przypadki sierot umysłowych zdradzonych przez "dobrą zmianę" i Adriana Maliniaka.
-1
sam chłam
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 tydzień temu @Jan Patmo zastanawiam się nad tym,czy On nie dorósł do tej funkcji,czy moze mu "odbiło" tu Prezydent Ameryki,tam Para Królewska ,no i ta ciotka Tuska na telefonie,a może jeszcze Ktoś Inny stoi za tą "przemianą ?nocne pozdrowienia 
1
rozkręcony
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika jjr
1 tydzień temu Zgadzam się, tam dochodzą jeszcze okrutne morderstwa. Zgadzam się, tam dochodzą jeszcze okrutne morderstwa. O jednym wiadomo, bo ofiara była powszechnie znaną osobą, a ile jeszcze jest ofiar tego procederu nie wiadomo.
1
Hanna Gronkiewicz-Waltz
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika wawel24
1 tydzień temu Art-B (sztuka biznesu) i "Alchemia Finansów" George`a S. Alchemia, prestidigitatorstwo biznesu plus magia słów - i mamy to, co mamy. Kabałę objazdową po której miejscowi zostają z kwitkiem (wekslem wystawionym na... Matkę Ziemię :)Ostatnim zdaniem świetnie Pan podsumował całość.Pozdrawiam
2
Kim i skąd są autorzy spektaklu "Ulica i zagranica" czyli aktualny klimat globalny...
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika panMarek
1 tydzień temu PiS tymi taśmami chce przykryć niemiłe wrażenie PiS tymi taśmami chce przykryć niemiłe wrażenie, że przez weto swego synusia 100 000 podsądnych rocznie, dalej będzie się skarżyło do Min. Sprawiedliwości na bandycki sady a minister będzie im odpisywał zgodnie z prawdą, że „nic nie może zrobić”. PiS tymi taśmami chce zakryć niemiłe wrażenie pozostawienia tego sądowego szamba nietkniętym. Tak nawiasem to jestem ciekawy ile set osób popełnia rocznie samobójstwo z powodu tych sowieckich, zbrodniczych i niesprawiedliwych sądów?
0
Znowu taśmy - to już zaczyna być nudne
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika jjr
2 tygodnie temu Drogi Panie Janie Drogi Panie Janie, zależy kogo by dali. Jak by trochę pomyśleli to na pewno znaleźli by kogoś, dzięki inteligentnej nominacji mogliby nawet zwiększyć swoje poparcie. Może kogoś z SLD np. Panią Ogórek, Czy z platformy, może tego uchodźce z PIS, taki tęgi nazwisko mi wyleciało, Ja to bym dał Panią Szmidt z Nowoczesnej. Nie brzydka do tego nie, od tego, byłoby spore poparcie dla takiego ruchu, diabeł by się ucieszył, a własny elektorat by wybaczył. Może by się dzięki takiemu ruchowi większość konstytucyjna stworzyła.Jest faktem, że Pan też ma racje, trzeba coś robić. Proponować potencjalnym kandydatom. Albo od czasu do czasu dać się gdzieś nagrać. Tak działać, aby Prezes spał spokojnie, a opozycja nie mogła zmrużyć oka.Serdecznie Pozdrawiam, za żarty przepraszam.
4
Hanna Gronkiewicz-Waltz
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika gość z drogi
2 tygodnie temu Autor zadał pytanie za około 200 miliardów zł no ,cóż 'Nadzwyczajna Kasta"pozdr
1
najwyższe sądy...
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Jurand
2 tygodnie temu @jan patmo Siła. Zależy co rozumiesz pod pojęciem siły. Ta brutalna siła, walenie po mordzie czy nawet strzelanie, jest ostateczną ostatecznością. Tej ewntualności należy unikać jak ognia, co wcale nie oznacza, że należy ją wykluczyć w sytuacjach ekstremalnych.W tym przypadku pod pojęciem siły rozumiem zdecydowanie w ograniczaniu bydlęcych zachowań, nie obrażając przy tym bydląd. Należy wyznaczyć  miejsce na tzw "speakers corner" gdzie mogą się spotkać adwersarze i podyskutować. \jeśli ktoś nie potrafi dyskutować i zabiera się do mordobicia, wkracza policja a sędzia z bomby wali każdemu 6 miesięcy robót publicznych, niezależnie od wieku.Siła to zdecydowanie w utrzymaniu porządku.
0
Śmieszne Państwo
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Viktor_Swargo
2 tygodnie temu Owszem i Konstytucje 3go maja Owszem i Konstytucje 3go maja podpisal a niedlugo potem przylaczyl sie do Targowicy. pozdrawiam,
6
Sądy spokorniały, ale prezydent Andrzej Duda nadal błądzi
Obrazek użytkownika jan patmo

Strony