Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
1 dzień temu Małe jest piękne.... ....i jest siła często w tym, co z pozoru słabe i nieduże. Twoje czterowiersze Janie są właśnie takim czytelnym znakiem, bo choć niewiele piszesz, to wiele przeżywasz i za to wielkie dzięki! Historia przytacza nam znacznie więcej, takich przykładów, a sam nasz Pan skupił się na najmniejszym ziarnku gorczycy. Dzieje się tak bowiem nasz los nie zależy od nas samych, ale od procesu wzrostu i naturalnie od Tego, który z góry troskliwie podlewa. Dlatego zwykle nie trzeba wiele, lecz tylko jednego, byśmy się choć na chwilę zatrzymali, usiedli wygodnie u stóp Pana i choć trochę posłuchali. A wtedy usłyszymy, już wyraźniej: "Nie bój się mała trzódko, gdyż spodobało się Panu, dać Wam dziedzictwo". I którz z nas nie chciałby usłyszeć, tych słów Zbawiciela?! Pozdrawiam serdecznie
3
Możesz mnie nie znać, ale Ja wiem o Tobie wszystko
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
2 dni temu Film Wołyń To świadectwo martyrologi Narodu Polskiego, na kresach wschodnich Rzeczypospolitej.200 tysięcy zamordowanych w bestialski sposób Polaków. Przez Ukraińców z UPA i OUN .Głosami PO-PSL-SLD-RP przegłosowane zostało jako czystki etniczne, a nie ludobójstwo.Chwała i cześć ich pamięci.Na POhybel zdrajcom i sprzedawczykom, po wieczne czasy.
2
zakaz
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika cyborg
6 dni temu @ jan patmo do polskiego mieczanigdy nie miał woliniech się agent ruskiod nas od....li !
2
na zabój
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika JSC
1 tydzień temu No to dam dowód... że nie jestem żadnym żydem, chodziaż to mniejszy wstyd niż być prawdziwym polakiem. Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.
-5
do szabasu
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika cyborg
2 tygodnie temu @ jan patmo Z rodzaju tych, co zawsze zaspokajają sowicie płacącego klienta. Debeściak!
6
Już tylko śmieszność
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Andy-aandy
2 tygodnie temu PO prostytutką lewactwa z EU... Bartosz Jóźwiak (Kukiz15′): Obserwujemy ewolucję Beaty Szydło – w kierunku pełnej dojrzałości politycznej.(…)Myśli pan, że Paweł Kukiz rozwiał obawy Grzegorza Schetyny o wypychaniu Polski z Europy przez PiS?Paweł Kukiz świetnie wypunktował wypowiedź Grzegorza Schetyny. Powiedział do PO, że my też lubimy Europę, mamy do niej pewien sentyment i chcemy w niej działać, ale rozumiemy różnicę między miłością, partnerstwem a prostytucją. Platforma tej różnicy nie rozumie i ewidentnie zdaje się uprawiać ten nieszczęsny, najstarszy zawód świata w stosunku do Europy. Niestety, to nie jest polityka podmiotowa.To, co dzisiaj obserwujemy w Sejmie to kolejne zmarnowanie pieniędzy podatników, nie o odwołaniu rządu powinniśmy dziś rozmawiać, nie na to powinniśmy dziś marnować pół dnia pracy Sejmu. Zdecydowaliśmy, że nie weźmiemy udziału w głosowaniu, bo szkoda czasu i pieniędzy.(…)Co pan sądzi o wystąpieniu pani premier?Z dużym zainteresowaniem wysłuchałem wystąpienia pani premier. Nie było w niej tego automatyzmu i powielania argumentów, po raz pierwszy pokazała się nutka agresji wobec opozycji. Trochę pani premier nawet podnosiła głos, to jest słuszne, myślę, że obserwujemy ewolucję na rzecz pełnej dojrzałości politycznej. To wystąpienie oceniam na plus dla pani premier.Not. TPautor: Zespół wPolityce.pl
4
Białe (trzecie zęby) G. Schetyny i zakrwawione kły prof. Śpiewaka
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika payssauvage
2 tygodnie temu :) Miło mi, bo śmiech to zdrowie, a śmiech z opozycji totalnej jest najzdrowszy :)Pozdrawiam.
2
Nowe zęby przewodniczącego - powieść oparta na faktach (prasowych) - odc. 2
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika gość z drogi
2 tygodnie temu "Implanty - Palanty " pięknie podsumowała go Pani Premier:i PO co ci to było grzegorzu dyndało ?
5
Białe (trzecie zęby) G. Schetyny i zakrwawione kły prof. Śpiewaka
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika gość z drogi
4 tygodnie temu szanowny @Janie Patmo :) i TO jest TO"Zbrodnicza swołocz rozumiejąca się bez słów!"serdeczne pozdrowienia :)
1
ostatnie skóry
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika gość z drogi
4 tygodnie temu wyjątkowo niesympatyczny przedstawiciel" kóltóry" a jaki "nerwowy ":)pozdr :)
0
w mieszku
Obrazek użytkownika jan patmo

Strony