Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika SolidarnyX
3 godziny temu No dobrze moi drodzy. No dobrze moi drodzy. Proponuję wrócić do tematu.Jak pisałem w powyższych komentarzach obłuda polityków w sprawie śmierci Adamowicza jest powalajaca. Sam m.in. Prezydent Duda gadał farmazony, że dzieki Adamowiczowi powstało Centrum Solidarności i Muzeum II wojny Światowej. I nie zająknął się teraz Duda o tym, że te muzea Adamowicz nie zrobił dla upamiętnienia naszych bohaterów tylko po to aby szczuć na Polskę i upamiętniać TW Bolka itp. aby zakłamywać historię. Tak jak chciał też przywrócenia w nazwie stoczni Gdańskiej im. lenina. To był cyniczny antypolak i obłudne zakłamywanie rzeczywistości nawet przez Dudę tego nie zmieni.
2
Adamowicz - oby nie został męczennikiem
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
1 dzień temu I dlatego celowo napisałem, że Jacek Kurski  "bierze" Komunię Świętą, a nie "przyjmuje" Pozdrawiam zimowo, ale ciepło.
1
antypolska "Klątwa"
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
2 dni temu Kurski won. Nigdy nie miałem dobrego zdania o tym człowieku. Widziałem na żywo, jak brał Komunię Świętą na miesięcznicy Smoleńskiej, będąc od niedawna po rozwodzie i w drugim związku. Było to duże zgorszenie.Teraz popełnił publicznie drugie zgorszenie. Plując tym samym nam i sobie w twarz.(choć w twarz samemu sobie dośc trudno napluć)I nikt rozsądny nie uwierzy, że TVP podjęło tę bardzo złą decyzję z powodu protestów kilku lewackich trolli internetowych.W tym przypadku musiał być to nacisk najprawdopodobniej ze środowisk bliskich bratu Kurskiemu, szechteropodobnych.Ale nie znaczy to, że Jacek Kurski musi ulegać takim naciskom. Nie da się bronić tej złej, fatalnej wizerunkowo decyzji.Ta sytuacja daje nam wiele do myślenia, jakie siły w PiS mają coraz więcej do powiedzenia. Nie zmienia to faktu, że w obecnej sytuacji nie ma lepszej alternatywy na najbliższe wybory. Powrót Totalnych oznacza szybką grabież, pozbycie się tożsamości narodowej i szybki koniec tego, co nazywamy cywilizacją katolicką.Niektórzy nie są wstanie sobie wyobrazić realnych skutków ewentualnego  dramatu. Wtedy nie będzie nawet co zbierać.Pozdrawiam. 
2
antypolska "Klątwa"
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Hoyt
1 tydzień temu Już dwa tysiące lat temu... jeden z dwunastu również całował 'po bratersku" w Ogrodzie Oliwnym. Dziś Breżniew to "średniowiecze i zacofanie" Biedroń i Rabiej to nawet z języczkiem by całowali.. Brrrr Dziękuję za pozdrowienia. Ode mnie - Pięknego Nowego Roku.
1
prawa wiara
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
1 miesiąc temu Janie poeta tu zwanym ja nie ugotowanym. Jesli zaby od wilka nie odruzniasz raczycTak prawde i rzeczywistac tu paczysz.Nie jedne juz tu kacapskie gnidy me zemby wyrwac chcialyALE SIE ZESRALY!!
3
W POLIN szkolą  anarchistów
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika bambi441
1 miesiąc temu Po dumnym Warszawiaku...  Po dumnym Warszawiaku (Kaczyńskim) była jeszcze sprzedawczyk HGW co Tobie umknęło!Po dumnym WarszawiakuPO Warszawę łupiWyszły szakale z krzakówKto ich popiera ten głupi!
4
13 grudnia - czas rekomunizacji...
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Myślidar
1 miesiąc temu I daj Boże. Amen Miejmy błogą nadzieje drogi Janie, że kiedyś spełni się ta wizja..Pozdrawiam  ciepłoMyślidar. K.W.
4
STAN WOJENNY
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 miesiąc temu Panie Janie ... ... ale co jest do dziobania , jakaś genetycznie modyfikowana kukurydza z Kaliforni ? A płynami z H3PO4 ,to lepiej zlewy czyścić ...
3
Czy ktoś ze zwolenników PiS, RN, czy Wolność wyobraża to sobie
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 miesiąc temu jan patmo Schetyna Premierem Gasiuk Pihowicz Min Edukacji Petru Min Finansów Szczerba Min Kultury Budka Min Sprawiedliwości Misiło Min Spraw Wewn. Schmidt Min Rodziny Kamysz Min Rolnictwa Niesiołowski Min Środowiska Tak to widzę... I znowu qrwa nie ma miejsca dla Verity von Braun i Kefasa z Tel-Avivu
6
Czy ktoś ze zwolenników PiS, RN, czy Wolność wyobraża to sobie
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
1 miesiąc temu Janie my nie mordujemymy ewangielizujemyzawsze miejsce zostawiamyna wszelakie powroty i zmiany  
4
Kurwy z PO-PiS zdrajcy Polski Depopulacja i Polin
Obrazek użytkownika jan patmo

Strony