Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kontent
1 tydzień temu policja robi co chce Policja robi co chce i mają wsparcie sędziów nie wspominając o prokuratorach z którymi są zżyci jak przysłowiowe łyse konie (a prokuratorzy znają się wszak z sędziami). Policja dla sędziów to pretorianie. Z policją wygrasz tylko wtedy gdy ich nagrasz i nie skasują Ci nagrania bo jak nie, to będziesz oskarżony o napaśc i pobicie choćby i 10 policjantów, bo oni sa dla siebie "wiarygodnymi" świadkami. . Policja gdyby chciała, to (przy pomocy prokuratury i sądów) raz dwa uporałaby się ze wszystkimi mafiami pruszkowskimi i innymi (nie musiałoby to trwać dekady). Fabrykując dowody, wymuszając zeznania i takie tam bo są do tego przyzwyczajeni - http://komentarz.net.pl/2017/08/12/bezradnosc-organow-scigania-w-walce-z-mafiami/ - nie pochwalam takich metod ale tak jest. Pytanie dlaczego tak nie działali? Może Czerpali zyski z procederów mafijnych i dopiero jak która mafia zbyt się usamodzielniła, to wtedy spektakularne rozbicia mieliśmy. 
0
POLICJA DZIAŁAŁA PRAWIDŁOWO
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika cyborg
2 tygodnie temu Pokazywałem ludziom akwarele Pokazywałem ludziom akwarele Adolfa, nie mówiąc nic o autorstwie. Landszafty podobały się wszystkim, figuralne już mniej, bo modelki kiepskie i gust malarza ....Co z ludzi wyrasta !
1
filantrop
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika jjr
3 tygodnie temu Jemu tylko o to chodzi... Balcerowicz - jemu tylko o to chodzi, żeby nie popadł w zapomnienie. Szkoda czasu i atłasu.P.S. Dziękuję Panu Kałwie za artykuł. Zbieram się żeby coś na podobny temat napisać. Zwłaszcza o Wilczku z którym należałem do jednej spółdzielni rzemieślniczej. Pamiętam jak zaczynał.Pozdrawiam
3
Prof. Leszek Balcerowicz na święta
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Rzeczpospolita
1 miesiąc temu Co wspierasz, wiesz? Wspierasz antysłowiański żydowski szowinizm Kiepski z ciebie poeta, bo gdzie twój rozum - oj, głowa nie ta.
-2
Porównajmy oferty: chrześcijaństwo kontra islam
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
1 miesiąc temu Jasiu daj spokój :) z tym minusowaniem wszędzie moich komentarzy Do Częstochowy w marsz przez PolskieOd rana ruszysz na kolanachChyba że rymy częstochowskieUwielbiać będziesz Patmo Jana 
1
atlas kotów
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Jurand
2 miesiące temu Ostateczna rozgrywka odłożona w czasie Nie mam nic przeciwko temu. Wojna nigdy nikomu na dobre nie wyszła. Dla mnie osobiście to to czy Duda zmądrzał czy nie jest nieistotne. Jest niewiarygodny, stracił twarz, a odzyskać ją jest później bardzo, bardzo trudno. W moim przypadku współpraca postkomuchami, "złotą" generalicją i innymi tego rodzaju sk********** jest nie do odrobienia. Zawsze można zrobić błąd, ale trzeba chociaż starać się go naprawić jak najszybciej. Niestety w przypadku Dudy tego nie widać.Jeśli chodzi o totalniaków to powinni odroczenie wyroku przyjąć na kolanach.
4
Zmiana Premiera? Dlaczego?
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika gość z drogi
2 miesiące temu a może już CZAS byśmy poszli pod pałac i zapytali go ,dlaczego nas oszukał  ?dlaczego po rozmowie ze "złotą pańcią"zawetował szansę na naprawę sądownictwa?dlaczego zawiódł Frankowiczów?dlaczego broni bankierów i prawnikow ?j jeszcze JEDNO a mianowicie dlaczego TUSK i DUDA idą na jednym sznurku,sznurku niemieckim,ale to już moje osobiste pytaniea dlaczego mam Takie pytanie,bo odnoszę wrażenie ,ze działają w zmowie i porozumienie pierwszy wyskoczył Duda,a Tusk natychmiast idzie jego śladem ,co oni SZYKUJĄ ,co się kroi ?dlatego uważam,ze czas iść pod pałac ,by zapobiec ewentualnemu nieszczęściu  
3
Dlaczego Duda dziś podpala Polskę?
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika miarka
2 miesiące temu jan patmo Tak, konsekwentny, tylko że konsekwencją zatwardziałego w złu bandziora.W innej dyskusji ujmuję to tak:"Cała perfidia Dudy tu się uwidacznia w tym, że on tu jest sędzią we własnej sprawie. To tyle co gwałt. To jest z natury nielegalne.On się wypowiada w sprawie prawników, a sam jest prawnikiem. Mało tego że nie usiłuje tu być neutralnym - on jednoznacznie staje po stronie prawa zażydzonego, prawa w którym to "sprawiedliwość" jest jakimiś kruczkami wyprowadzana z litery prawa, a ludzkie i narodowe cele tej "sprawiedliwości" giną.Tak rozumiane patologiczne, uzurpatorsko zawłaszczone prawo jest tym "prawem", z którym musimy skończyć.Tymczasem Duda jako wyuczony takiego właśnie "prawa" broni po prostu siebie, a że przy tym broni zbrodniczych, skorumpowanych, zdradzieckich sędziów to pokazuje światu w jakiej degeneracji jest jego moralność.Tu mu się należy impiczment, bo już gracza z taką usterką to łatwo może ograć byle cwaniaczek ze zgubą dla Polski i Polaków w konsekwencji".Pozdrawiam. miarka
2
Dlaczego Duda dziś podpala Polskę?
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika gość z drogi
2 miesiące temu @Jan Patmo pamiętam z lat dawno minionych,czyli z czasów dzieciństwa,gdy Najmądrzejsza Osoba ,jaką spotkałam w moim życiu<Babcia mówiła to otwartym tekstem,mimo ciagłych szykan i prześladowańDobrego Dnia ,wtorkowego :)
1
pod kapturem
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika ccassiumm7
2 miesiące temu @ Jan Patmo. Taka prawda... smutno mi Boże...A wracając do głąba to:http://demotywatory.pl/4670801/Nawet-Polak-zydowskiego-pochodzenia-uwaza-ze-nie-bylismyPozdrawiam.
3
pod kapturem
Obrazek użytkownika jan patmo

Strony