Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zawiedzony
2 miesiące temu Racjonał No toś kolego dowalił równo.Czeraki to on ma na pustym czerepie.Mózgu toto nigdy nie miało.Tak że ZONK 
4
Dziś nad ranem zmarła Kora Jackowska z legendarnego zespołu Maanam
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika SL-Team
2 miesiące temu Następny żydek na warcie :)))))
-7
Dziś nad ranem zmarła Kora Jackowska z legendarnego zespołu Maanam
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
2 miesiące temu Racjonał No ta nasza bezpieka jest jak najbardziej PRAWDZIWA :-)))NIESTETY...A czy to fundamentalne pytanie nie powinno brzmieć,  czy Polacy bez bezpieki , bez tej naszej NAJPRAWDZIWSZEJ BEZPIEKI nie poczuli by się w końcu WOLNI ? 
4
Były minister, który współpracował z amerykańskimi służbami, oskarża człowieka, którego bardzo cenię
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
3 miesiące temu I ta rączka szykująca się do ataku.. Wyraz twarzy Jean-Clauda podczas napełniania kieliszka mówi sam za siebie 
4
C2H5OH
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika poeta
3 miesiące temu trzęsawisko - żydowisko & NAZI nawet wiem jak to bajoro nazwać. trzęsawisko, znaczy - żydowisko. I to ono TO bajoro, jakby wciąż bardziej i bardziej śmierdzące i wszechobejmujące. Naszą Polskę. Suwerenna jeszcze ONA ? Czy już od dawna nie ? kondominium ciemnych, zbrodniczych jakichś, diabelskich obcych sił ?Z Marsa ?! POPy to przecież nie Polacy. TO tylko Pełniący Obowiązki Polaka !!! To jacyś bez pejsów pejsaci tacy, co w myckach paradują przy lada okazji. I POLAKÓW permanentnie oszukują! DOTKNĘ TERAZ CIUT INNEGO TEMATU, CHOĆ CHYBA POKREWNEGO W PEWNYM SENSIE. OTÓŻ W NIEDZIELĘ POPRZEDNIĄ, TUTAJ, W DOYLESTOWN, W AMERYKAŃSKIEJ CZĘSTOCHOWIE MIEJSCE MIAŁA PIELGRZYMKA RODZIN RADIA MARYJA I TV TRWAM Z CHICAGO. POJECHAŁEM TAM, BYŁO PIĘKNIE, PIĘKNY KONCERT PATRIOTYCZNY W ŚWIĄTYNI, A PO KONCERCIE, PO WSZYSTKICH ATRAKCJACH WYBRAŁEM SIĘ NA CMENTARZ WETERANÓW DO GROBU PRZYJACIELA ANTOSIA, I WRACAJĄC DOKONAŁEM PASKUDNEGO ODKRYCIA. ZASZOKOWAŁO MNIE. STOJĄC PRZED POPIERSIEM GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, POCZYTAŁEM SOBIE TEKST, KTÓRY NA TYM POPIERSIU. FRAGMENT SZOKUJĄCY SPISAŁEM. WSZYSCY WIEMY ŻE TAM, POD MONTE CASSINO, WE WŁOSZECH, NASI ŻOLNIERZE I BOHATERSKI WOJTEK NIEDŹWIEDŹ WALCZYLI Z NIEMCAMI. OTÓŻ NIE !!!NA TABLICY (fragment) PISZE TAK: GENERAŁ WŁADYSŁAW ANDERS COMMANDER IN CHEF, POLISH ARMY IN THE WEST 44. CONQUJEROR OF MONTE CASSINO, NAZI FORTRESS IN ITALY, MAY 18, 1944, RESCUER OF POLISH CITIZENS SIBERIAN COMMUNIST SLAVERY 43......Mój Przyjaciel, Żołnierz Armii Gen. Władysława Andersa - Podporucznik Antoni Gabryś i Tysiące Innych Żolnierzy, Których Groby TAM w Amerykańskiej Częstochowie w Doylestown walczyli nie z Niemcami !!! bandytami, którzy napadli ICH OJCZYZNĘ POLSKĘ we Wrześniu Roku Pamiętnego, a walczyli z NAZISTAMI ! marsjanami, z Księżyca ! bezpaństwowcami ?!!!nóż mi się otworzył w kieszeni na tego s....syna - zleceniodawcę i na tego, który tę tablicę sprokurował, by swym kłamstwem docierała do milionów ODWIEDZAJĄCYCH CMENTARZ Polaków, I NIE TYLKO ! rażąc Ich oczy wciąż, i wciąż, i wciąż.....................
5
Polityczne szachy w cieniu noweli ustawy o IPN...
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika Verita
3 miesiące temu Racjonał...ja nie czekam ...a ty odpowiadaj za siebie, ty nie jesteś cała Polska. Z ciebie taki racjonał....jak z koziej d  .....trąba.Ukończyła te same amerykańskie szkolenia co inni kierujący Polakami pod żydowsko-amerykańskim protektoratem. Czy Polacy tak lubią się sami oszukiwać...? I przed szkodą i po szkodzie głupi?  Ciągle i wciąż !Niebywałe !
-2
Pani premier Beata Szydło przypomniała o sobie
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika markowa
3 miesiące temu @Racjonał - ja nie czekam prosze mówic za siebie, wszak jako racjonał chyba rozumiesz, że nie jesteś 'całą Polską'. Moim kandydatem jest Grzegorz Braun.
-3
Pani premier Beata Szydło przypomniała o sobie
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika jjr
3 miesiące temu Matka Polka Jeśli by została prezydentem trzeba by na gwałt zwiększyć jego uprawnienia.Dobrze by było pogodzić ogień z wodą i zrobić koalicje z narodowcami. Gdyby nawet między nimi spory były to tylko korzyść z tego by była, bo rząd by był bardziej nieprzewidywalny. A to jest zawsze lepiej. Nigdy nie wiadomo jak się w danej sytuacji zachowa. Która frakcja weźmie górę. Trudniej było by nas rozgrywać .Narodowcy?, Sanacja? potrzeba jednych i drugich.Pozdrawiam.
8
Pani premier Beata Szydło przypomniała o sobie
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika Mateusz555
7 miesięcy temu Jak kto? Każdy zyd jak tylko stawi się do Polskiej ambasady i zarząda paszportu,to go dostaje .choć nie urodził się w Polsce nie zna języka i nic nie wie o nas.Mało tego.PIS ustanowił prawo głosowania w internecie w wyborach!!!!!!!!!!!!!!Po co????? Nam ułatwić życie???NIEEEEEEEEE   NIEEEEEEE Wiesz ile tysięcy zydów ma paszporty Polskie???Około 3 milony i ta liczba rośnie.Ich tu nie ma ale głosować mogą.A na kogo???Jak myslisz???Dowies sie po wyborach jaka flaga będzie wisiała na Sejmie Polskim.
0
ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI - KAMIENIC, LASÓW, FABRYK, NAWET BILION ZŁOTYCH.
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika Romek M
8 miesięcy temu W Bogu Przede wszystkim w Bogu. W Dobrej Zmianie dopiero w następnej kolejności :)Proszę Ducha Świętego o pomoc dla naszej Dyplomacji i Prezydenta, którym przyjdzie się zmierzyć również z Kongresem USA. Z tego może być dużo złego, ale również wiele dobrego, jeśli się wykorzysta czas zainteresowania Polską. Powinniśmy teraz mówić o tym, że trzeba zbadać Jedwabne, Kielce, że nie jest to wszystko tak jasne jak chcieliby widzieć Żydzi dotknięci Grossem.
3
Problemem Polski nie jest Izrael czy Unia, ale szczury
Obrazek użytkownika Racjonał

Strony