Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
4 dni temu Żydzi mieli niegdyś profesjonalne "żałobne płaczki". Tylko "po jakiego grzyba" my, Polacy, mamy - dla jakiegoś szwambranego aferzysty - za takie "płaczki" robić? Ludzie! Opamiętajmy się!Czy już nie mamy ani jednego trzeźwego polityka "u władzy"?
9
Czy naturalna żałoba musi być "obowiązkowa"?
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika myślący
6 dni temu Doskonały komentarz.. Doskonały komentarz...gratuluję.
3
Owsiak jako noblista?
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika mikolaj
1 tydzień temu Jest wyjscie z sytuacji: jawnosc zarobkow w calej sferze budzetowej plus w spolkach Skarbu Panstwa i wszystkich firmach, gdzie Skarb Panstwa ma wiekszosc. Jawnosc zarobkow polegajaca na publikowaniu w internecie comiesiecznym listy plac w kazdej tego typu instytucji .Nie bedzie wtedy problemow i coraz to nowych sensacji, ze jakis spryciaz dokonal kolejnego "skoku na bank".Tylko to chyba za proste - juz widze protestujacych... nauczycieli czy urzednikow...
1
Ustawa kominowa i okolice
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika Traczew
1 miesiąc temu Racjonał Powinno być napisane "żal ludzi poszkodowanych". Bo jak wiadomo, nie są to tylko Francuzi, ale dziennikarz z Włoch, Polak - generalnie przypadkowi ludzie, którzy mieli pecha znaleźć się w tym miejscu w określonym czasie. A co do Francuzów, to nie wiadomo, których z nich dosięgnęły kule. Czy tylko wyborców głupkowatego Macrona? Tego nie wiadomo. Nawet jeśli zaufali Macronowi, to nie możemy ich flekować, za to że media francuskie sformatowały ich mózgi. Oni mieli do czynienia nie z mediami komunistycznymi jak w krajach Europy Wschodniej, lecz z mediami "państwa demokratycznego". Nie mają więc doświadczeń naszych, Niemców z NRD, czy Bałtów. Są jak dzieci poddane medialnej presji od wielu lat. Efekt? Głosują na "pana NIKT" wytrzepanego z rękawa establishmentu francuskiego, który ma "uratować Republikę", której zagraża pani Le Pen. Szkoda życia nawet głupca, bo on nie jest winien tego, że nie przejrzał brudnej gry establishmentu.A swoją drogą, głupota elektoratu państw Europy Zachodniej jest zastraszająca. Jak im się nie podoba polityka socjaldemokratów w sprawach imigracyjnych (w Holandii, Niemczech, czy Szwecji), to głosują za Zielonych, którzy są bardziej pro imigracyjni niż tamci. Ot realia tamtejsze. Pozdrawiam. 
5
Strasbourg
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika Halina44
2 miesiące temu Biało-czerwone kije baseball-owe Obrazy pójdą w świat Widzieliśmy sporo rzeczy wywołujących niesmak i przerażenie. Kibolskie race oświetlające miasto, nadając mu atmosferę mrocznego parteitagu totalitarnej formacji. Palące się flagi Unii Europejskiej. Hasła o białej rasie i pracy tylko dla Polaków. Zielone sztandary ONR – totalistycznej, antydemokratycznej formacji, w latach 30. zafascynowanej Mussolinim i innymi faszyzmami. Służby podsumowały swoje działania przed 11 listopada. Łącznie przed Świętem Niepodległości zatrzymano prawie 100 osób, a niemal 400 znalazło się na specjalnej liście straży granicznej. Rzecznik ministra-koordynatora ds. służb specjalnych Stanisław Żaryn poinformował, że przed 11 listopada sporo pracy miała przede wszystkim Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. ABW we współpracy z policją i Strażą Graniczną zatrzymała prawie stu Polaków, powiązanych ze środowiskiem skrajnych nacjonalistów, czy wręcz neofaszystowskim. no comment
-7
Dla komunistów i europejskich liberałów, polscy patrioci zawsze będą faszystami
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
2 miesiące temu No cóż jak kraj długi i szeroki  rządom nowych patriotów bliżej niż do człowieków jest do starych idiotów. w równym rytmie władza i jej nowy stary gość coraz bardziej daje w kość. Z uwagi na zbawienne, choć krótkie skutki kampanijnych koniecznościów, proponuję co kwartał wybory, to trochę uczłowieczy tych ichmościów.
-1
Głupia inteligencja
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
2 miesiące temu Czemu tylko podżegasz od dziesięcioleci? Czemu tylko podżegasz od dziesięcioleci? Po prostu wieszaj skoro jesteś tak przekonany że to ma sens:)Zebrałeś 11 zwolenników więc do dzieła! Podżegacze.
1
Szkoda byloby "dobrej zmiany"
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika Zawiedzony
5 miesięcy temu Racjonał No toś kolego dowalił równo.Czeraki to on ma na pustym czerepie.Mózgu toto nigdy nie miało.Tak że ZONK 
4
Dziś nad ranem zmarła Kora Jackowska z legendarnego zespołu Maanam
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika SL-Team
5 miesięcy temu Następny żydek na warcie :)))))
-7
Dziś nad ranem zmarła Kora Jackowska z legendarnego zespołu Maanam
Obrazek użytkownika Racjonał
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
6 miesięcy temu Racjonał No ta nasza bezpieka jest jak najbardziej PRAWDZIWA :-)))NIESTETY...A czy to fundamentalne pytanie nie powinno brzmieć,  czy Polacy bez bezpieki , bez tej naszej NAJPRAWDZIWSZEJ BEZPIEKI nie poczuli by się w końcu WOLNI ? 
4
Były minister, który współpracował z amerykańskimi służbami, oskarża człowieka, którego bardzo cenię
Obrazek użytkownika Racjonał

Strony