Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Szpilka
3 dni temu Zgadzam się z uwagami i również jestem zdania, że winni w bezpodstawnym skazywaniu ludzi na długoletnie więzienie powinni odpowiadać osobiście. Rozumiem, że obecny system prawny ma wiele niedomówień i usterek ale w końcu trzeba zakasać rękawy i zabrać się za jego naprawę określając czytelne procedury w postępowaniu. To jest proces, w którym nie da się od razu wszystkiego zmienić, jednak należy coś zacząć robić. Myślę również, że sędzia orzekający, któremu udowodni się niestaranność w ocenie materiałów dowodowych skutkującą bezpodstawnym skazaniem podsądnego, powinien po prostu wylatywać z zawodu i ponosić osobistą odpowiedzialność materialną. To zmusiłoby nadzwyczajną kastę do sumiennego traktowania swojego zawodu.Pozdrawiam
6
Niepokojące interpretacje prawa min Z.Ziobro
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
1 tydzień temu Satyr Masz rację.Ale i też niektórzy potrafią zrobić wszystko by do tego zniechęcić.Przykład trolli Równa Babka,Onuckina, Bon Ton, e.dudek i paru innychPotrafią zniszczyć najlepszy nawet wpis. A to niestety nie zachęca do aktywności zasłużonych i wartościowych blogerów.Przykład Nathanel ale i nie tylko On.Mam nadzieję że i z tym problemem właściciel sobie poradzi.
9
Problemy techniczne na serwerze
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 tydzień temu @ SATYR Dodaję PLUS.To jest oczywiste, gdy zabraknie różnic, gdy różnica potencjałów zniknie, gdy nie ma napięcia, to ani lodówka nie wystartuje, ani odkurzacz nie ruszy, nic nie działa, nawet żarówki nie świecą. Jedynym prawdziwym źródłem energii w przyrodzie są różnice. Nie równość, nie jednakowość a zróżnicowanie - taka jest prawdziwa właściwość żywego świata.Brak różnic, równość i jednakowość jest złym dziedzictwem komunizmu, który wyłączył w ludziach instynkt poszukiwania prawdy, zniszczył ciekawość i zdolność do twórczego zastanawiania się nad tym którędy i jak iść dalej. To przez upierdliwe wmawianie ludziom kompromisu za wszelka cenę, komunizm ufundował Hitlera, Stalina i dziąsiątki innych satrapów. Dlatego nie ma zgody na zgodę za wszelka cenę, nie chcę zgody na kredyt. Bo gdy ludzie bezkrytycznie zgadzają się na wszystko, całkiem nieoczekiwanie dla siebie muszą zaakceptować własną krzywdę. MOJA DEKLARACJA Jestem antykomunistą i co gorsza jeszcze i zawodowym fizykiem i dlatego nie akceptuję wyłączenia wszelkich napięć. A gdy iskrzy, należy myśleć, zamiast złorzeczyć. Problemy należy rozwiązywać.A PAD jest jednym z tych problemów. Rozmowę na temat tego problemu proponuję odrębnie. 
10
Problemy techniczne na serwerze
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika Lwow47
2 tygodnie temu Satyr Witaj Janku! Dziękuję za pamięć.Ciężko milczeć.Pozdrawiam serdecznie Eve i Ciebie.Kazimierz
5
PANIE SPIELBERG! POLSKA TO NIE JEST PARK JURAJSKI!
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
1 miesiąc temu Cieszy mnie, że... po  Jestem jako jestem,  również Satyr konkretnie określa swoje stanowisko... Bowiem jedynie prawda może być naszą wykładnią i to niezależnie jak może być bolesna...Dużo głosowało na PiS i Duda i uczyniło to z troską o Rzeczpospolitą , a nie o swoje polityczne upodobania.Cieszę się więc,  że i Satyra widzimy teraz po stronie prawdy...Nic bowiem tak nie boli, jak widzieć drucha,  który zamiast stać w szeregu... błądzi w jakiś politycznych bezdrożach...
3
BO PRAWDA MUSI BYĆ TEŻ BRUTALNA...SZORSTKA I MOCNA JAK POWRÓZ JUDASZA!
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika Slowianka
2 miesiące temu Witajcie, Drogi Satyrze, najwyraźniej ktoś ważny nie lubi, a nawet boi się Twojego obrazka i dlatego go usuwa.Może opisz co tam było? :)
2
Kurski, Sławomir i 100---lecie Niepodległości
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika Satyr
2 miesiące temu Podobno obrazek zniknął :-( Więc jeszcze raz...
4
Kurski, Sławomir i 100---lecie Niepodległości
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 miesiące temu @Satyr Witaj Janku (po długim czasie)!W tym utworze Sławomira, zawarta jest klasa, którą Kurski zdecydował się sprzedawać. MEGIERATy stara cholero(Ty, stara, ty)Cię diabli nie bierą(Ni chuja, ni)Wyczucia zeroTero tu wygarnę ci!Mordę od rana drzeszNigdy nie pukasz w drzwiLoda nie robisz miPachniesz źle, czepiasz sięW nocy ogórki żreszKiedy Kliczko walczy bierze cię na seksTresuj psa, a nie mnieDobry rozrusznik mam, z tobą zawsze na pychMoże raz baba z chłopa, będzie koniu lżejJedziemy, kochani!Autor tekstu: Sławomir Zapała
5
Kurski, Sławomir i 100---lecie Niepodległości
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika cyborg
2 miesiące temu @ Satyr Oczywiście, że powiększyłem w programie do obróbki zdjęć. Pokazałem tyko grube błędy. Po co miałem zamulać portal analizami pixeli ?Pytanie : skoro poszło tak łatwo, to czy nie było to celowe ?! Jaki osiągnęło skutek ? Odsłony ?
5
Joe Chal – „Jawna Zdrada Polski – awans w nagrodę”!
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika Joe Chal
2 miesiące temu Inteligencja to dar! Widze, ze ten komentarz trzymal Pan od jakiegos czasu i za kazdym razem, kiedy napisze na jakikolwiek temat daje mi Pan 1 punkt. Jest to zapewne najwieksza satysfakcja dla Pana, ale madrosc zadna z tego nie wynika.Jednak odpowiem Panu na ten komentarz. "Nigdy bym nie zdradzil mojej Ojczyzny i zapewne bym nie wszedl w uklady z diablem jakim jest USA pod zaborem Semitow"!USA nigdy w takiej postaci jakiej jest nie bedzie dla nas przyjazna a Pan Kuklinski poszedl do wrogow (probowal w Wietnamie, ale mu sie nie udalo, poniewaz nie ufano mu). Dopiero jego nielegalne przekroczenia granicy jachtem do Danii pozwolily mu nawiazac kontakt poprzez niemiecka agenture z CIA.Opozycja polska w UE i poza nia (powiazania z Sorosem) robi dokladnie to samo co Pan Kuklinski.
-5
Joe Chal – „Jawna Zdrada Polski – awans w nagrodę”!
Obrazek użytkownika Satyr

Strony