Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika elig
1 dzień temu @Krzysztofjaw Święta racja!!!
7
Dęby i chrząszcze, czyli pułapki politycznej poprawności
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Szpilka
1 dzień temu Zgadzam się, że do listy atakowanych ministrów należy dodać pana Ziobrę. To jest zespół, który poprzedniej ekipie rządzącej zaczyna skutecznie zabierać sprzed nosa konfitury a w dodatku znacznie wzmacnia siłę służb mundurowych. To dla nich prawdziwe zagrożenie. Poza tym nie do zaakceptowania dla totalniaków jest dbałość obecnego rządu o interesy narodowe co wiąże się z zaprowadzeniem porządku w armii łącznie ze  szkoleniem w obszarze obronności terytorialnej. W końcu państwo nasze przestaje być państwem teoretycznym, co oczywiście również nie leży w interesie zwolenników NWO. Ale to ich problem. Nam zależy na Polsce silnej, niepodległej i rozwijającej się gospodarczo i potrafiącej skutecznie bronić naszego terytorium. To zadanie wykonują skutecznie ci panowie ministrowie i dlatego są tak atakowani.Pozdrawiam
9
Potwór Macierewicz – skandal za skandalem
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Zawiedzony
4 dni temu krzysztofjaw Na szybach  w wielu warszawskich domach dostrzeżono dziś zacieki układające się w wizerunek Tuska.Sprawę bada kościelna spec-komisja pod kier. ks.Sowy.
10
Donald Tusk a'la Che Guevara i inne skojarzenia...
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
4 dni temu Ponoć z komina prokuratury unosi się biały dym!
12
Donald Tusk a'la Che Guevara i inne skojarzenia...
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika mary
5 dni temu komentarze Mnie tez przeszkadzaja te przezwiska, wyzwiska zamiast dyskusji popartej argumentami. To swiadczy o kulturze wyniesionej z domu albo tez wypracowanej na "tajnych uniwersytetach! ;-)
7
Ideologia nie jest nauką ani wiarą, ani filozofią!
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
5 dni temu @krzysztofjaw z zawleczką ?:-))))
4
Ideologia nie jest nauką ani wiarą, ani filozofią!
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika JSC
5 dni temu ... (...)Krucjata, inkwizycja czy IRA... wybrał Pan te obszary, które godzą w katolickość jako realizację Słowa Bożego zawartego w Nowym Testamencie.(...) A może pora pomyśleć... że zrobiłem z katolikami to co wy z innymi systemami wartości, czyli sformatowałem ten system i ustawiłem do ciosu... i tak dla przykładu: - z polityka da się zrobić dyktatora - z narodowca Hitlera - z socjalisty Stalina - z oburzonego terrorystę - z konserwatysty luddystę - z kapitalisty korpora itd. itd.
-6
Ideologia nie jest nauką ani wiarą, ani filozofią!
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 tydzień temu Bez prawdy nie ma miłości... Łatwiej krytykować  - trudniej chwalić  pozytywne dokonania drugiego człowieka. To norma internetu i wszechobecnego hejtu! A przypomnę, że spolszczona wersja słowa hate znaczy tyle co  nienawidzić (hejtem określa się działanie w Internecie, które jest przejawem złości, agresji i nienawiści). Dlatego, cyt.: "Musimy się jednoczyć w polskiej jedności, tożsamości, narodowości."by zachować najlepsze, narodowe przymioty! Bo jak powiedział dziś w homilii na Jasnej Górze salezjanin ks. Jarosław Wasowicz -  "Nasza niepodległość jest biało-czerwona, a nie tęczowa, walka o wolność to nie była zabawa, ale walka! Żołnierze naszej niepodległości przysięgali na Orła i na Krzyż, a nie na czekoladowego ptaka (...)"Bez tej jedności Panie  Krzysztofie, trudno pokonać wyboistą, dziurawą, pokrytą błotem drogę do tego prowadzącą przez busz i niejednokrotnie pod górę.No i ta...  prawda. W filozofii chrześcijańskiej prawda jest fundamentem wolności człowieka. Bez prawdy nie ma miłości...Zjednoczeni, z Bogiem, pełni wiary, prawdy i z honorem możemy przestawiać góry i być od morza do morza. "Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie"~Mateusz 6, 24).  "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. (...)".~ Jan 14,1-12Pozdrawiam. PSA jednak Pańska prawda wielu w oczy kole - pan to wie i wie to babcia 
4
7 rocznica tragedii smoleńskiej i 77 ludobójstwa w Katyniu...
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika mikolaj
3 tygodnie temu Dziekuje za szybka i rzeczowa odpowiedz. Mysle, ze bez wiekszych problemow doszlibysmy w dyskusji do wspolnych wnioskow, choc roznimy sie doswiadczeniem i "punktem siedzenia". Oczywiscie jest bezdyskusyjne, ze wiele firm panstwowych sprzedano za bezcen - zarowno w rece kapitalu zagranicznego - jak i krajowego (ten krajowy to w wiekszosci nomenklatura lub "sluzby"). Bezdyskusyjne jest tez, ze jednak - mimo wszystko - kapital prywatny jest w stanie wyprodukowac produkt lepszy, tanszy i duzo szybciej - niz firma panstwowa. Mimo to "panstwowe" firmy maja w Polsce wielu zwolennikow...Jako prosty przyklad podam, ze agencja NASA na budowe jednego statku kosmicznego potrafi wydac dziesiatki miliardow dolarow - a firma Elona Muska  to samo osiaga dzisiaj w cenie kilkudziesieciu milionow...Oczywiscie zawsze mozna podac konkretny przyklad przeciwstawny... jednak fakty pozostaja bezwzgledne...Jeszcze nie tak dawno czytalem o PZM (Polska Zegluga Morska), ze to firma, ktora "przetrwala" prywatyzacje w doskonalej kondycji (nie dali sie sprywatyzowac, mimo ogromnych checi rzadu PO-PSL), dzisiaj czytam, ze jest na skraju bankructwa... czyli chyba cos nie dokonca sprawdza sie wlasnosc panstwowa.Dzisiejsze duze korporacje (zwlaszcza te posiadajace duze rozproszenie kapitalowe) niewiele roznia  sie od firm panstwowych: i tu i tam nie ma prywatnego wlasciciela zainteresowanego prowadzeniem zyskownej i konkurencyjnej firmy z widokami na przyszlosc.Serdecznie pozdrawiam.PS.Prof. Kiezun - to postac legendarna - choc osobiscie mam troche mieszane odczucia (nie dotycza one bohaterskiej przeszlosci wojennej profesora). Byl chyba jakis powod, ze w czasach, gdy studiowalem (polowa lat 80-tych) jego podreczniki polecano na zajeciach organizacji i zarzadzania (chyba glownie byla to praca wykladowcy w WSNS przy KC PZPR - choc profesor do partii nie nalezal) - nie do konca rozumiem jego (przywolywana dzisiaj) opozycyjnosc. Takze nie do konca rozumiem, ze w latach 90-tych - zamiast zajac sie sprawami ojczyzny, ktora potrzebowala ludzi z tak wielkim doswiadczeniem i wiedza - profesor wybral intratne kontrakty zagraniczne, by juz "po wszystkim" (czyli w roku 2012!!!) wydac ksiazki krytykujace (slusznie) przemiany i ich sposob.Zycie bywa pogmatwane - dlatego trzeba kazda sprawe rozpatrywac z roznych punktow widzenia - dopiero wtedy mozna sobie wyrobic wlasny osad, choc i ten nie zawsze bedzie sluszny i ostateczny, bo czesto nie znamy wielu faktow.
1
Partie i organizacje "zewnętrzne" wobec Polski i Polaków!
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Zawiedzony
3 tygodnie temu Jak się pisze: postkomunizm? Jak się pisze: postkomunizm?
8
Partie i organizacje "zewnętrzne" wobec Polski i Polaków!
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

Strony