Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Weteran Polski
8 godzin temu krzysztofjaw Nie bardzo rozumie słowo Kaczor.Moze mi wyjasnisz o kogo lub o co chodzi?Jesli chodzi o Pana Jarosława Kaczynskiego to jestes przeze mnie porównywany do petru i tego kudłato-kolczykowanego oszusta kijowskiego.Wybacz ale troszkę a moze i duzo szacunku nalezy sie komus kto dobrze zyczy Polsce i dla niej  pracuje całym swoim sercem i zaangażowaniem.
0
Merkel przestawia wajchę, koniec zagranicznych marzeń histerycznej opozycji
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika sbb.w.interia.pl
1 dzień temu A wycieczka do "nowej stolicy Eurazji" Satany ? Kaźmierczak-Wojciechowska vel Kasner vel Merkel będzie oczywiście naciągać tego co ukradł księżyc na "cywilizowaną" germanizację. Putin już zaprosił Trumpa do stolicy germańsko-tureckiego imperium w Satanie (Astanie) i nie zdziwiłbym się, gdyby któryś z "naszych" oficjeli też się tam udał - w końcu pierwszym gościem elekta Dudy był bandyta Bush, wnuk Prescotta okupującego Górny Śląsk od ok. 100-lat, który przekazał klucze Hermannowi Göringowi. Stolzmann vel Kwaśniewski & Co. są tam częstymi gośćmi, podobnie jak u ukraińskiego żyda Lansky'ego (mafia, Kuba, kosher-nostra, CCCP, żydo-chazaria…) w Vindobonie ("Wiedniu") czy w melinie Stolzmannów w "Davos". Nieoficjalne libacje tej bandy odbywają się na Krymie, na Lazurowym Wybrzeżu lub w pobliżu dużego lotniska w Königstein, lub w Kronberg.   http://burisma.com/ru/sovet-direktorov/ https://wirtualnapolonia.com/2011/05/05/sprawa-stolzmana/ http://deziluzje.blogspot.de/2013_09_01_archive.html http://3obieg.pl/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego http://www.aferyprawa.eu/content/kwasniewski-stolzman.html https://www.scribd.com/document/135596375/Stolzman-Kwa%C5%9Bniewski http://forum.gp24.pl/wykopali-ludzkie-szczatki-na-podworku-przy-ul-sienkiewicza-wideo-zdjecia-t94513/     http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/list-otwarty-do-zygmunta-miernika   Czego szukają Rosjanie, Ukraińcy, Żydzi i Niemcy w Polskim (?) Sejmie ??? Część Niemców nawet się nie kamufluje i posiada przywileje "mniejszości niemieckiej". Na Kresach Zachodnich (w t.zw. "Niemczech") nie do pomyślenia - tam "mniejszość" celtycko-słowiańska to ponad 70% społeczeństwa !!!   http://sbb-music.jimdo.com    
0
Merkel przestawia wajchę, koniec zagranicznych marzeń histerycznej opozycji
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 dzień temu Uważam Krzysztofie, że nie powinienneś używać pogardliwego słowa "kaczor" pisząc o Jarosłwie Kaczyńskim i nie wiem dlaczego piszesz to słowo zaczynając z dużej litery "K", to nie jest jego nazwisko, przecież tak nazywa go cała totalitarna opozycja, też masz coś do niego? Po prostu nie wypada. Pozdrawiam.
12
Merkel przestawia wajchę, koniec zagranicznych marzeń histerycznej opozycji
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika antysalon
1 dzień temu krzysztofjaw!, podaję kilka wyroków w tej sprawie Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie II SAB/Wa 557/16, sąd stwierdza naruszenie ustawy i zobowiązuje WOŚP do udzielenia informacji publicznej. Pytano o zatrudnienie partnera życiowego Aleksandry Owsiak – córki Jerzego Owsiaka – Jacka Stachery w Fundacji WOŚP oraz w „Złotym Melonie”. Tematem były też zlecenia od fundacji i „Złotego Melona” dla firmy „Tabasco” – należącej do Stachery. Początkowo WOŚP nie udzieliła informacji, potem odmówiła ich - nadmienił bloger. 7. Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie II SO/Wa 43/16. NSA oddala zależenie i podtrzymuje postanowienie WSA, nakładające na WOŚP karę grzywny za naruszenie ustawy o dostępie do informacji publicznej, polegające na nie przekazaniu skargi do sądu. 8. Sąd Rejonowy w Złotoryi IIK 389/16 Jerzy Owsiak uznany winnym znieważenia i zniesławienia Piotra Wielguckiego. pzdr
8
Mrówka( Cała) w sfermentowanym syropie melona (Złotego)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Traczew
3 dni temu Wszyscy Nie jest więc wykluczone, że "akcja grudniowa" opozycji i KODu była próbą rozegrania i wznowienia sprawy TK przy zablokowanym parlamencie i ulicznej ruchawce. Kontynuowanie protestu w Święta, to bezsensowny upór "młodych wilków" co opozycji zaszkodziło. Sytuacja rozwinęła się pozytywnie, ale jeszcze może KE coś wypiecze. Trzeba dalej uważać.
1
Strategii J. Kaczyńskiego ciąg dalszy. Z. Ziobro zaskarża wybór sędziów TK!
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Stanislawos
6 dni temu Prawda to, tylko i Prawda to, tylko i rozczarowanie: Prawie połowa sejmu - to jakieś debile...
1
Czytnik Szczerby -prawdziwy powód "protestu" tzw, opozycji...
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 tydzień temu właśnie dostałam telefon od koleżanki,ze na POl...i coś tam dalej,czyli u zębatego dwu siwobrodych coś nadaje na PIS,POdobno są z ObywateleRP,a więc nowa przybudówka do nienawistników Państwa Polskiego ?
6
Czy POLSAT jest antypolski i proniemiecki?
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika ronin
1 tydzień temu @ krzysztofjaw    Witam! Ja jednak myślę, że  PIS prowadząc jawną przejrzyjstą politykę w Prawdzie wygrał wybory parlamentarne i prezydenckie!  Naród wykopał PO, właśnie miedzy innymi za notoryczne kłamstwa i manipulacje pijarowskie. Pamiętamy te słynne zmanipulowane sądażownie w tle z Komorowskim! I co? Oszuści dostali kopa mając całe reżimowe media i prowadzących reżimowych funkcjonariuszy! Oczywiście , że duża zasługa internetu, którego im się nie udało zachachmęcić. Co do błędów rządzących, to tworząc, jesteśmy skazani na błędy, ale tyko głupiec trwa w uporze, a jak naocznie widzimy, PIS stara się je naprawiać. Wierzę mocno , że po reformie sądowniczej, wreszcie z hukiem runą postkomunistyczne trofiejne układy, a kraj szybko zacznie się rozwijać.
6
Paskudne słowo propaganda
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Traczew
2 tygodnie temu @ krzysztofjaw Politykę Niemiec wobec Polski po 1989 warto analizować wszechstronnie i bez  żadnych ograniczeń i zastrzeżeń, że to sojusznik, NATO, czy "brat" z UE. Jest ona konsekwentna i głęboko przemyślana, a jej celem jest kolonizacja Polski i uzyskabie nad nią kontroli najpierw ekonomicznej, a później politycznej. Przywołam tu stosunek mediów w RFN do porażki PO i zwycięstwa PiSu w 2015. "Katastrofa" "Koniec świata". Zdawano sobie tam sprawę, że tak łatwo jak było, nie będzie. A o intencjach polityki Niemiec ajlepiej świadczą przemysłowe inwestycje niemieckie w Polsce. Warto to sprawdzić.
5
Skundlone polskojęzyczne snowden'ki nadają na Deutsche Welle
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika ronin
2 tygodnie temu stanowcze NIE dla Targowicy  Witam! Kolego Krzysztoflaw! Czasem mi się wydajesz , że jesteś obok a czasem nie widać...Marek chyba 7-mego stycznia 2017r,cała Polska zawita do Warszawy! Data może się zmienić. Kto to opanuje? Targowia ,może skończyć jak historyczna Targowica! Z mojej strony to nie nawoływanie do uczetnictwa w demonstracji, ale do obowiązkowego uczestnictwa w proteście wobec sługusów kolaboracji Sowieckiej i Niemieckiej! Mówmy po imieniu.Uzupełnić innych zawsze można.  Miejmy Boga i Wiarę w sercu, a Swołocz wypalimy, jak przyjdzie kiedyś nawet żelazem!  Jest nas więcej ,niż myślą. Prawych Polaków. Pozdrawiam!
8
PO i .N wygrywają kolejne wybory! Co robi PiS i cała ZP?
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

Strony