Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika 35stan
1 dzień temu Witam. Pisze Pan: "Ja sam już nie wiem... czy lepsza jest integracja europejska i wyniszczenie u nas chrześcijaństwa czy integracja z USA też skutkująca wyniszczeniem chrześcijaństwa za sprawą Żydów i ich ostatniej ustawy mogącej pozbawić nas suwerenności 447 just). " Moim zdaniem nie ma większej(a nawet żadnej)różnicy pomiędzy eurokomunistami UE od Gramsciego i Spinellego, zwącymi się "demokratycznymi liberałami" a centrum tego liberalizmu z amerykańskim "deep state" i neokonami stojącymi za administracjami bush'ów, Clintona i Obamy. Jedni drudzy realizują projekt Nowego Porządku Świata a rożni ich to kto będzie "wodzem Eurazji", jak za czasów polityki resetu USA-Rosja nazywał W.Putina A.Dugin, ideolog Kremla. Kryzys na tle BW(Syria i Iran) poróżniły obie te frakcje scenarzystów i reżyserów NWO i stąd prezydentura D.Trumpa, który z Netanjahu realizuje w ramach Planu Stulecia D.Trumpa, wersję biblijnego Mesjasza- króla żydowskiego, panującego nad światem ze Świątyni Jerozolimskiej, która ma być odbudowana na miejsce obecnego meczetu Al-Aksa. Liberalne "elity" Eurokołchozu wraz z "deep state"(Demokraci i część elit republikańskich w USA) dążą do realizacji projektu wg idei Kalergi czyli idei paneuropeizmu czyli EURAZJI od Pacyfiku po Atlantyk i stąd powołanie niemiecko francuskiego "sojuszu miltilateralnego" i chęć stworzenia armii europejskiej w kontrze do NATO pod przewodnictwem USA D.Trumpa. Pozdrawiam.
0
Dwa pożary w jednym czasie: katedry Notre Dame i meczetu Al-Aksa
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Husky
2 dni temu Broniarz ze Schetyną już Broniarz ze Schetyną już wiedzą, że na krzywdzie dzieci niczego dobrego nie ugrają. Rozróba przez nich wywołana traci społeczne poparcie a nauczyciele powoli wracają do pracy. Dlatego Broniarz radykalizuje swoje stanowisko. Szantaż uczniów, że nie będą klasyfikowani poraża.
1
Dlaczego rodzice uczniów masowo nie protestują? I kilka refleksji
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika 5plus
4 dni temu Oby tak było. Az nie chce mi Oby tak było. Az nie chce mi sie mysleć co może spowodować aktualna akcja "nauczycieli". Przecież zaraz potem będą też promocje WSZYSTKICH ucznów do klas następnych. Też zależne od woli tych pożal sie Boże edukatorów.
3
Dlaczego rodzice uczniów masowo nie protestują? I kilka refleksji
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Husky
5 dni temu @krzysztofjaw Okazuje się, że największym problemem polskiej oświaty jest poziom moralny i intelektualny polskich nauczycieli Ilość idiotów i kretynów, do natychmiastowego zwolnienia, którym w ostatnich dniach opadły maski, poraża Wyrosła nam nowa nadzwyczajna kasta świętych nietykalnych krów.
-1
ZNP realizuje być może plan ostatniej szansy dla Targowiczan
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika poeta
5 dni temu Zaraz Ci wyślę. U mnie się otwiera wersja gotowa do druku. 208 niezwykłych stron. Nie mam drukarki, ale poproszę synka może mi wydrukuje. Oprawię sobie w okładki i będę miał lekturę na codzień i na każdą wolną chwilę......Wzajemnie Pozdrowienia ślę
1
Benedykt XVI o przyczynach kryzysu Kościoła
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika 35stan
6 dni temu Witam. Jak Pan zapewne się orientuje, moje spojrzenie i ocena najnowszej historii, w tym historii KRK i cywilizacji łacińskiej, ukierunkowana jest  pod kątem geopolitycznym.Staram się  pokazywać, jaki wpływ na historię świata a także na przemiany w KRK mają coraz silniejsze siły stojące za projektem NWO.Zniszczenie chrześcijaństwa, to cel tych sił działających na świecie od wieków a które datują się od czasu ukrzyżowania Chrystusa.Pzdr.
3
Benedykt XVI o przyczynach kryzysu Kościoła
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika mika54
6 dni temu Panie Krzysztofie, dziękuję za naświetlenie kontekstu politycznego strajku nauczycieli. Myślę , iż lwia część strajkujących nie ma o tym bladego pojęcia i uważa, że walczy o godność zawodu nauczyciela.
2
ZNP realizuje być może plan ostatniej szansy dla Targowiczan
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
1 tydzień temu No tak, Franek to Franek... Przeciez kon jakim jest, to kazdy widzi...Franek ? Powinnismy sie za niego bardzo gorliwie modlic, bo... wychodzi na to, ze ma bardzo "przechlapane"...Ja tez mam raczej przechlapane..., ale Franek...no coz ? trzeba sie za niego gorliwie modlic...polecial gosc po calosci... ,a przeciez  mial rozsadnie pokierowac " akcjonariuszami" tej najstarszej na Swiecie firmy...Do tego prosze nie zapominac, ze zyjemy w ciekawych czasach. Mamy bowiem dwoch Papiezy jednoczesnie... nie ma czegos takiego jak abdykacja... to nie krol, to Papiez...No, ale skoro masoni spaceruja tak samo swobodnie po Krakowie, jak i po Watykanie, to co za zdziwienie... 
3
Benedykt XVI o przyczynach kryzysu Kościoła
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Andy-aandy
1 tydzień temu “Lenin wiecznie żywy” - zmarli komuniści w Radzie Fundacji ZNP Zbolszewizowame ZNP ma już Fundację ZNP SALUS w Warszawie (KRS: 0000153401, NIP: 5251564010, REGON: 010594799).Wśród aktualnej ośmioosobowej Rady Fundacji jest prezes ZNP Wincenty Sławomir Broniarz (ur. 1958) oraz Jan Zaciura (ur. 1934 - zm. 2009) i Kazimierz Piłat (ur. 1935 - zm. 2007).Dla bolszewi “Lenin wiecznie żywy”... Tak więc, ci dwaj komuniści z PZPR i PRON-cia są oczywistym dowodem na głęboką wiarę kierownictwa ZNP w życie pozagrobowe ich komunistycznych politruków.Jan Zaciura od 1981 r. do 1990 pełnił funkcję wiceprezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego. Od 1990 do 1998 kierował ZNP, zgłaszając akces związku do Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Z list SLD w latach 1993–2001 sprawował mandat posła na Sejm II i III kadencji. Brał udział w obradach Okrągłego Stołu po stronie rządowej.Kazimierz Piłat latach 1985–1989 był posłem na Sejm PRL. Zasiadał w prezydium Krajowej Rady Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej, w Narodowej Radzie Kultury, w Krajowym Komitecie Dziecka, w Radzie Naczelnej Towarzystwa Łączności z Polonią Zagraniczną „Polonia” oraz Prezydium Kolegium Ministra Oświaty i Wychowania. Był członkiem Światowej Federacji Związków Nauczycielskich oraz wiceprezesem Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju.Info za blogerem Humpty Dumpty w: ZNP – polityczna patogeneza   
7
S. Broniarz – komuch, karierowicz, już aberracyjny nienawistnik a może...?
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu Jakoś czułem od początku,że w Jakoś czułem od początku,że w pewien sposób pokojowo sobie poradzą. Przed chwilą Broniarz z apelem do Narodu:Wspomóżcie! No nie pomyśleliśmy o funduszu strajkowym (istnieje na całym świecie - jk). Nauczyciele będą pokrzywdzeni. Więc organizujemy zbiórkę. Może Owsiak mu coś podrzuci i żona Adamowicza z Kalifornii?
7
S. Broniarz – komuch, karierowicz, już aberracyjny nienawistnik a może...?
Obrazek użytkownika krzysztofjaw

Strony