Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika danka
1 miesiąc temu Śmiech na sali  Jak czytam pana tekst, to ogarnia mnie śmiech.  Był taki ktoś, który chodził, nie wiadomo gdzie, i nie wiadomo dlaczego, ale z reguły swoimi ścieżkami, gdzie podążały garbate krasnoludki, nie wiadomo po co, i dlaczego, ale chodziły. Do stronnika
3
Po działaniach LGBT, Sekielskich, czas na Vegę
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika misio
1 miesiąc temu Optymizm Ja tego optymizmu nie podzielam, bo ten tekst mimo wszystko jest u swoich podstaw optymistyczny.W systemie dwupartyjnym zmarginalizowanie drugiej strony jest niemożliwe już z samej definicji. To co można zrobić to zaoranie całego układu i zbudowanie od podstaw przy jednoczesnej marginalizacji sił antypolskich. Teoretycznie jest to możliwe chociaż trudne - trzeba byłoby konsekwentnie odcinać obcą szumowinę od zagranicznych źródeł zasilania i mediów, a w tym kierunku przecież nic nawet nie próbuje się robić. Z kolei co do większości konstytucyjnej to również nie wygląda ona realnie - jeśli weźmiemy w nawias całą partyjną propagandę i spojrzymy na gołe wyniki to okaże się, że ta obca szumowina ma mniej więcej połowę aktywnych wyborców (zakładając, że wyniki są uczciwe, co skądinąd wcale nie jest takie oczywiste). To nie są warunki do uzyskania takiej większości.
2
Po działaniach LGBT, Sekielskich, czas na Vegę
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika piko
2 miesiące temu stronnik Coś mi faktycznie nie pasowało.Pozdrawim
4
O Unii Europejskiej, Konfederacji i wyborach – również do pisiorów i lemingów
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika piko
2 miesiące temu Mówisz że tylko twierdzi że ją cenzurują? Czyli mają biedacy urojenia w tym temacie?Pisz konkretnie kto używa powierzchownej retoryki religijnej i łączy się .... itd. O Brauna ci chodzi?Jeżeli tak, to mało wiesz. Znasz jego dokumenty o Lutrze, o Gietrzwałdzie? Wiesz coś o Pobudce?Atakują PiS jako partię rządzącą, która ma w ręku narzędzia do sprawowania władzy i z nich źle korzysta albo nie korzysta.Być może że Twoja opinia wynika z niedoinformowania lub uprzedzenia. Proponuję mniej emocji a więcej szukania informacji u źródła.Pozdrawiam
6
O Unii Europejskiej, Konfederacji i wyborach – również do pisiorów i lemingów
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika jjr
4 miesiące temu W ubiegłym roku we Francji przypadkiem spłoneło ponad 1000 ... W ubiegłym roku we Francji przypadkiem spłonęło ponad 1000 kościołów. Wiadomość  znalazłem na Yputube od Ponasenkova.  To taki rosyjski Wolniewicz. Ateista, filmowiec historyk i tenor. Bywalec światowych salonów w tym Macrona. W dodatu młody. Zastanawiał się siłą przypadku na skutek którego zapaliła się stalowa konstrukcja dachu katedry Notre-damm.Walczy z rosyjskimi mitami wydał ponad 1000 stronicowe dzieło o Napoleonie. Przypomina że to nie Napoleon napadł na Rosje a Rosja na Francję wcześniej rosyjskie wojsko "przypadkiem" znalazło się w Szwajcarii. Po pokonaniu go Francuzi wypłacili rosyjskim żołnierzom zaległy żołd odkarmili, ubrali odebrali przysięgę (która oczywiście nie została dotrzymana że nie będą już nigdy walczyli przeciw Francji i odesłali do Rosji.Wszystko to pisze Rosyjski historyk. Przypomina że w tych czasach mieszkańcy (a działo się już to wszystko już po rozbiorach tereny nawet już za Smoleńskiem uważali za Rzeczpospolitą. A dlaczego to Napoleon napadł na Rosję. Przyczyną była to transakcja handlowa Cara. W każdym konflikcie Car stawał przeciwko Francji gdyż Anglia płaciła mu określoną cenę za wystawionego każdego żołnierza. Napoleon tylko się bronił.Dla znających rosyjski polecam jego felietony. Nie krępuję się w nich i naszych afrykańskich gości nazywa po prostu dzikusami. Tym tysiącem spalonych kościołów zostałem zaskoczony.
4
Notre Dame - niekończąca się seria... przypadków?
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika 35stan
4 miesiące temu stronnik "Nie znam się na badaniu wraków samolotów, ale mam pewien poziom zaufania do ekspertów (raczej tych od Macierewicza) i przypuszczam, że dało się ustalić, ponad wszelką wątpliwość czy to jest ten samolot czy nie? "Wydaje się, po tym co zawarłeś w przytoczonym zdaniu, że nie tylko "nie znasz się na badaniu wraków samolotów", ale na bardzo wielu innych sprawach otaczającej Cię rzeczywistości i to nie tylko tej najbliższej ale i globalnej, z czego jak widać nie zdajesz sobie sprawy.Wydarzenia z 10.04.2010 roku związane są z ówczesnymi grami na geopolitycznej szachownicy, prowadzonymi na szczytach tej geopolityki.Możliwości owych graczy w wymiarze czysto ludzkim, można określić jako prawie nieograniczone, bo któż może przeszkodzić w realizacji takiego przedsięwzięcia  tym, którzy mają do dyspozycji najważniejsze narzędzia techniczne, technologiczne i władzę nad ludźmi sprawującymi zewnętrzne znamiona władzy w IIIRP a także w dużym stopniu władze nad świadomością ludzi, w tym i nad Twoją, z czego sobie nawet nie zdajesz sprawy(system edukacyjny, media).Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że scenarzyści, reżyserzy i wykonawcy tego przedsięwzięcia, mieli kontrolę na obiema maszynami wykorzystanymi do tej operacji czyli TU154M nr 101 i nr 102 i argument na temat nr seryjnych wyposażenia, jest w tej sytuacji niepoważny.Od 20 maja 2009 roku, kiedy to odleciał do Samary TU154M nr 101 do 21 września 2010 roku, kiedy to powrócił oficjalnie z Samary rzekomo ten drugi z nr 102, upłynęło 14 miesięcy i w tym czasie wykonawcy mogli zamieniać dowolnie pomiędzy skorupami tych samolotów, ich wyposażenie(samoloty przechodziły remonty kapitalne i były rozbierane z wyposażenia do gołej blachy).Twoja ignorancja i naiwność, to cecha, którą reprezentuje znakomita większość ludzkiej populacji a typowa ich reakcja na podane im fakty i poszlaki na burzące ich wyobrażenie o jakimś wydarzeniu, jest reakcja typowa dla dysonansu poznawczego, popularnie wyrażana stwierdzenie, że "to się w pale nie mieści"(są jeszcze inne formy reakcji). 
1
Trotyl na wraku, którego nie ma
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika Slawia
4 miesiące temu Niestety, ta czarna kreska, kiedyś zaproponowana przez Mazłowioeckiego, kiedyś uzgodniona ze służbami, nadal jest powielana w wielu różnych przypadkach, w odniesieniu do wielu grup zawodowych, tutaj  prawników, sędziów, adwokatów, wśród których nadal straszą albo nie daj Boże "świecą przykładem" nikczemnicy hojnie obdarowani tytułami i orderami oraz naszymi pieniędzmi, w III RP - liczni złodzieje, zdrajcy, zaprzańcy, którzy wsławili się czynami haniebnymi przeciwko innym Polakom!!!Ale czy w Polsce się kogoś rozlicza za jego haniebne czyny, zbrodnie, złodziejstwo, zdradę - oczywiście nie, sa kasty uprzywilejowane, których przepisy nie dotyczą, tacy jak politycy, prawnicy, oczywiście wszelkie służby, ale też najwyżsi urzędnicy państwowi oraz ich rodziny, a często także znajomi!Tak jak pozostali nierozliczeni Kiszoczak, czy Jaruzel, a także wielu innych komuchów, w tym ruskiego, czy szydowskiego pochodzenia mordercy stalinowscy, o których tu, na innych blogach pisano, bo niestety nie rozlicza się manipulantów, złodziei i zdrajców z okresu III RP?Nadal obowiązuje zasada "wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych" i dlatego pomimo różnych i licznych śledztw trudno doczekać się jakichkolwiek wyroków - to co to za sprawiedliwość!
9
KRAKOWSCY KONFIDENCI GESTAPO I SB
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
5 miesięcy temu @stronnik To nikt znaczacyTo tylko Patria szefowa Neonu
9
Na Biedronia finansowanego przez Niemców zagłosują durnie albo zdrajcy
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
5 miesięcy temu No i po co takie retoryczne pytania? Przecież chirurg po operacji kolana wyraźnie zabronił nam klęczeć  - zwłaszcza do spowiedzi i komunii św. Teraz należy się tylko położyć i czekać, aż cały ten burdel się weźmie i wy...doli na skórce od banana.
1
Kukiz. LGBT to nowa nazistowska rasa panów
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika gps65
6 miesięcy temu Przepisy Obecne przepisy są wystarczające w kwestii robotów i sztucznej inteligencji. Ale problem w tym, że urzędnicy Unii Europejskiej chcą te przepisy zmienić, chcą scedować odpowiedzialność cywilną z właścicieli i producentów na urządzenia – ale tylko takie, które uznają za inteligentne. W tym celu wprowadzą fundusz, z którego będzie się płaciło odszkodowania, a zasilany będzie oczywiście z jakichś opłat, które na końcu poniesie podatnik. UE to projekt socjalistyczny, więc stosuje socjalistyczne rozwiązania. To nie jest problem polski, problem PiS-u czy PO, to jest głupota i zamordyzm UE.
1
Czy robot może ponosić odpowiedzialność cywilną?
Obrazek użytkownika stronnik

Strony