Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Pers
1 miesiąc temu cyborg "Przerwałem pisanie notki, bo sytuacja dziwnie przypomina mi poprzednie akcje na poprzednich portalach." Gdzie tak cię jeszcze sponiewierali? To ty ważna persona musisz być :))))))) A może po prostu nie masz nic ważnego do powiedzenia i boisz się dalej kompromitować? "Bezterminowo zawieszam tutejszą działalność." Nie rób nam tego! Z kim będę dyskutował? Z trybeusem albo Veritą? Mało tematów nas dzieli. Bez "ławeczki" nudno będzie.
-4
Portal Niepoprawni.pl przestał być portalem patriotycznym!!!
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika trybeus
1 miesiąc temu aha:)) ...czyli jeden komentarz więcej "ławeczki Obywateli PRL", nad "ławeczką Obywateli im towarzysza Targalskiego" przelał czarę goryczy?:))))łojej, jakaż wyrafinowana wrażliwość...ja wiem, powinno być chociaż pół na pół, wtedy zachowana by była równowaga Feng Shui:))))przypomina mi to sławne "sztandar wyprowadzić":))
-7
Portal Niepoprawni.pl przestał być portalem patriotycznym!!!
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika Lwow47
1 miesiąc temu cyborg Dziękuję! Milo być znowu wśród Niepoprawnych.Pewnie jeszcze niezbyt systematycznie,bo doszła przeprowadzka do innego mieszkania.Ale początek mam nadzieję szczęśliwy już jest...Pozdrawiam serdecznie.Kazimierz
8
CIĄGLE POD BRONIĄ NARODOWYCH SIŁ DUCHA
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika piko
1 miesiąc temu cyborg Emil Karewicz - wspaniały aktor. A Roman Wilhelmi? Jeszcze lepszy a przecież grał Dyzmę i Anioła.Poza wszystkim to aktor jest od grania jak .... od .... . Mówi cudzym tekstem. Czasami jak zaczyna mówić swoim to wszystko opada.Zdarza się że artysta łączy zdolności aktorskie, twórcze z przywódczymi czy politycznymi - patrz Paderewski.
3
Intelektualista – kto to, dlaczego poważany i do czego służy
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika kontrik
1 miesiąc temu nadążasz. myślałem też o nadążasz. myślałem też o zameldowaniu i błędnym kole z tym. albo, że władza mogła przemieścić, dokwaterować, cokolwiek. w Rassiji to po utracie meldunku było się nikim, często bez emerytury nawet. komuna bez bezprizornych? to czego by się ludzie bali, rozliczenia kupna telewizora? urzędnik rządził ludźmi bez własności. z dobroci serca ich nie koszarowano, "porządek" na ulicy też był nie osiągnięciem zmierzania do dobrobytu i wolności komunizmu
3
Bełkot "Obywatela PRL"
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
1 miesiąc temu Znów jakiś pałkarz-cichodajek (lub cichodajka) pałuje wpisy, gdzie mowa o tych "dobrościach" rodem z peerelu.Może przypomnieć, np. z Wrocławia, "trójkąt bermudzki"? (Dla wszystkich nie z Wrocławia - rejon miasta w którym, w starych, zapyziałych, poniemieckich kamienicach prawdopodobnie czynszowych, mieszkali tzw. sztajmesi - biedacy, mali pijaczkowie, nędzarze, mali doliniarze itp. W nocy raczej nie należało tam chodzić.) Szereg budynków zawaliło się skutkiem powodzi, mieszkańców "rozparcelowano". A ja do dziś wspominam zaradność i solidarność tych ludzi, "mieszkańców marginesu" - właśnie z czasu powodzi. To ludzie zdolni przetrwać każdą opresję, ludzie solidarni w nieszczęściu, ludzie niewątpliwie inteligentni, "zahartowani w biedzie". Tacy, którzy przeżyli, mimo braku pomocy czy zainteresowania ze strony "ludowej ojczyzny". Bo takich ludzi "nie miało być" w socjalizmie. Ludzi, którzy, aby przeżyć, umieli ukraść, drobne zresztą "skarby". To nie byli wielcy aferzyści.Przy okazji - przypomniała mi się, opisana kiedyś w gazetach, historia "złodzieja" z PRL-u. Jedyny żywiciel pięcioosobowej rodziny - ojciec zatrudniony w firmie produkującej jakieś materiały budowlane - kradł (chwilowo) i sprzedawał jakieś kształtki czy inne drobne elementy, bo z dotychczasowych zarobków już nie starczało na jedzenie dla trójki maluchów i niepracującej żony - w momencie gdy ta zapadła na długotrwałą chorobę, wymagającą kosztownego leczenia. Człowiek przyznał się, wyjaśnił motywy i... nie było "zmiłuj się" - został skazany na 3 lata odsiadki. A nasz sąsiad, pracownik cukrowni, także ojciec licznej rodziny - za kradzież głowy cukru - dostał "miłosiernie" - "tylko" 1 rok. "Dobre" to były czasy.I kto to je chwali!?
3
Bełkot "Obywatela PRL"
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 miesiąc temu @cyborg Masz rację. Już raz tak było, że dorwali się do systemu. To przecież przestępcy. Kto wie, może nawet szkoleni.
4
Będziemy walczyć o swoje – mówią wrotkarze
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika Lu-Bicz
1 miesiąc temu Odpowiedź Niestety...
1
Eutanazja u "miłosiernych braci"
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
1 miesiąc temu @cyborg Obiecującej i rozwojowej :)
3
Jagoda chce iść do kina
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
1 miesiąc temu "cyborg"... Już widzę tę "abonamentową" telewizję bez reklam :). Sam chyba nie wierzysz w to co piszesz... Oj naiwny, naiwny...
1
PiS chce popełnić widowiskowe seppuku za 1,5 mld zł.
Obrazek użytkownika cyborg

Strony