Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kontrik
8 godzin temu pewnie. pewnie.i w tle każdy przeciwny rosyjskiej agresji będzie dla takich żydkiem czy banderowcem.do tego wzorcem dla Astry są J. Piłsudski i Jan Paweł II (choć bywały jeszcze większe kontrasty w jej tekstach). przejmuje retorykę prezesa Ruszkiewicza. nie ma to jak w tym szukać patriotycznych zasług. a Polsce antysemityzmu nie ma, jak to się tacy potem oburzają na kolejny spisek, może i nie ma ale jest garstka nazibolszewickich szurów
0
Filosemici czy syjoniści, kto kradnie polską historię?
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 dzień temu @cyborg Witaj Wielu nie całkiem mnie rozumie, jak Marek tutaj. To NIE Duda coś knuje. On wypełnia uzgodnienia, jakie dostał od Kaczyńskiego.Ludzie myślą, że PJK przestał być kreatywny i spoczął na laurach. A on cały czas obmyśla i najważniejsze, jak dotychczas wychodzi mu. A centrum zawsze było w obszarze jego zainteresowań. I do tego dąży.Ja jestem pelen podziwu. Pozdrawiam.
4
Strategiczna gra o konstytucję?
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
1 dzień temu Cyborg To teraz jest jak jest i towarzyszom dalej dobrze jest.Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą, walce o dobro Polski nie może być sentymentów, nie po to samodzielnie rządzą by umilać życie żydo-komunie i robić co oni sobie zażyczą.Oni mieli większość i niszczyli Polskę i w dupska wchodzili bez wazeliny naszym wrogą i mieli w tyłku co PIS protestuje.Jak to powiedział śp Lepper, "Wersalu nie będzie, jak chodzi o sprawy Polskie"Pozdrawiam.
4
Strategiczna gra o konstytucję?
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika cyborg
1 dzień temu uzupełnienie Obecnie PiS musi ogarniać całe centrum, co prowadzić będzie do napięć. Partią lewicową, w dodatku eurolewicową jest PO. Jedyną lewicą ! Reszta to etatyści post-PRL'owscy. Prawdziwi ludowcy muszą dopiero powstać. Bez domieszki ludzi o mentalności PGRowskiego "mechanizatora rolnictwa - z powiatu". 
5
Strategiczna gra o konstytucję?
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika Verita
2 dni temu Obecny prezydent, mimo "dr" przed nazwiskiem..... .......też ma problemy z jęz. polskim. Z poprzednim mgr Bul nie było lepiej. Oj trudny ten język polski , podobnie jak naród...ale za to jaki piękny. PAD powiedział wczoraj : "To jest armia Rzeczypospolitej Polskiej, to nie jest niczyja armia prywatna, to armia, którą powinniśmy wspólnie kształtować, to armia, która własną piersią broni Polski." A powinno być: Ta armia nie jest czyjąś prywatną własnością, ale armią Rzeczypospolitej Polskiej, którą powinniśmy wspólnie kształtować....itd. Te własne piersi już mu daruję, choć to niepotrzebny patos, który króluje w każdym jego przemówieniu.
-4
Jestem mocno zaniepokojony zdrowiem Bolka...
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu @cyborg Witaj Cybie! Tak, wzrok mam teraz znacznie lepszy. Żeby tylko słuch się jeszcze poprawił, bym lepiej słyszał, co w trawie piszczy.To, że ciągle jesteśmy manipulowani i wykorzystywani, to nie nowina. Nasz kolega tutaj poświęcił dwa tygodnie solidnej pracy, by w końcu zostać, zamiast uczciwej zapłaty, zrugany, jak szczeniak. Moja opieka nad NP na FB, średnio 2 godz. dziennie, która przyciągnęła prawie 11 tyś. stałych polubień, też zakończyła się kopem w d.Jak piszesz, coraz więcej fałszywych profesjonalistów bierze się za coś, na czym mało się znają. Ja jestem fanem fachowości i nawet do ustawienia parametrów routera, czy aktywacji HBO GO, wołam speców z UPC. Wiem, że mógłbym to sam zrobić, ale, jak mam za darmo fachowców, to wolę, aby oni to zrobili. Tak zwana "Zosia - samosia" powstała z biedy i chytrości. A skutki tego często są opłakane.Serdeczności
2
Jestem świnią
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 tygodnie temu @cyborg Wiem, że różne. Tylko jak oni się zdecydują nas "dotkliwie ukarać" za niesubordynację, to Traktat z Schengen też zabiorą.
4
Miejsce Polski jest pod butem Europy
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
2 tygodnie temu W Europie , w Polsce ? Typowa droga : Sąd rejonowy -> apelacyjny -> rejonowy -> kasacja sąd najwyższy -> europejski trybunał sprawiedliwości. :-) Chyba szkoda czasu . Jak w tym ETS-ie mają drewniane meble ,to lepiej żeby nie zalęgły się im , korniki ,czy jakieś inne drzewożercze stworzonka :-)
1
Trybunał Sprawiedliwości UE w obronie... korników
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika gość z drogi
2 tygodnie temu może przypomnienie tej sprawy zamiecionej skutecznie POd dywan zmiecie ten  ironiczny uśmiech z twarzy pana "adasia"/wyjątkowo antypatyczny typ 
8
ZDJĘCIE ADAMA SZEJNFELDA POLITYKA PO W AKTACH SEKSAFERY
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika gorylisko
2 tygodnie temu w rzeczy samej cdn czyli ciąg dalszy nastąpi... można poszukać w przygodach Koziołka Matołka... rozumiem, ze brak kropki powoduje u pana objaw zwany "jestem w kropce" 
0
Cenzura fb czyli ręka w nocniku i jak działać bez takich...
Obrazek użytkownika cyborg

Strony