Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika parodystka
1 tydzień temu To zdjęcie zniknęło niedługo po tym, jak się pojawiło na portalu wPolityce.pl, nie zapisałam linku, i nie mogłam go pokazać tym, którzy nie widzieli.Dzięki, ze Pan je tu zamieścił.
2
Bawią się państwem, Polską, Narodem...
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika miarka
1 tydzień temu Jozio z Londynu Józi? Ty czytałeś notkę? Gzie ja piszę że nie powinni istnieć?Weź sobie znajdź z godzinę czasu na uważne przeczytanie i próbę zrozumienia o co mi w notce chodzi. 
2
Lobbing, czy wrogi atak?
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika maciej1965
2 tygodnie temu O co chodzi? Przecież go sobie Lubnauer zostawiła...
6
Pucz w haremie
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika Apoloniusz
2 tygodnie temu Józiu Ty sobie żarty z ogłoszonego alarmu robisz ! A "Słońce Peru" gore!PanTusk ogłosił Alarm i od razu mamy efekt: kobitki się wzięły za robotę! Może nie będzie lepiej, ale zapewne będzie (jeszcze) śmieszniej.Pozdrawiam serdecznie
6
Pucz w haremie
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika cyborg
2 tygodnie temu @ Jozio z Londynu A jak elegancko przerejestrował partię !Rysio tego nie wymyślił. Był telefon z Madery.
3
CZAS NA ZMIANY
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika Niueste
3 tygodnie temu Poznali się :)))) Józiu, masz dar. Omal z krzesła nie spadłam ze śmiechu. A takie dziś paskudne głosy-ploty o rekonstrukcji rządu, że  jak chmura gradowa się snułam po domu. Dzięki, poprawiłeś mi humor. 
1
Przyjechał 11.11. do Warszawy POsukinkocić i...
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika ccassiumm7
3 tygodnie temu Testosteron połączony z aktywnym enzymem 5-α-reduktaza. Z wypadaniem włosów jest jak z wypłatą – zanim zorientujesz się, że jej ubywa, nie ma już połowy. Maciuś I nie miał problemów z łysieniem bo był jeszcze dzieckiem. Natomiast Duduś ma już wyraźną tonsurę. Wiem, że lubi buszować po necie, więc pewnie z czasem pójdzie do doktora Google, a on śmiało diagnozuje: łysiejesz, bo palisz, łysiejesz, bo nosisz czapkę i, co najsmutniejsze, łysiejesz, bo uprawiasz seks. Czyli jest nadzieja! Duduś zdejmie czapkę, rzuci palenie i ślubuje celibat? Korzystając z kolejnych porad, być może zastosuje: wcieranie w skórę głowy soku z czarnej rzodkwi na zmianę z czosnkiem i surowym jajkiem?Dawno już temu obalono mity na temat łysienia! I to jednym zamaszystym ruchem – mity nie istnieją! Bo prawie wszystkie są prawdziwe, a "prawie" odnosi się głównie do porzekadła "mądrej głowy włos się nie trzyma", które wymyślone zostało, ku pocieszeniu łysiejących. Przykro ale, nie ma badań naukowych potwierdzających zależność między łysieniem a ilorazem inteligencji...Mam dla Dudusia i nie tylko  dwie dobre wiadomości.Pierwsza: przyczyny łysienia u każdego mogą być inne i na większość przypadków występowania tych przyczyn nie ma reguły.Druga: uprawianie seksu nie powoduje wypadania włosów.Uf... A reszta?Co do reszty to tylko zasygnalizuję najważniejszy problem!Jeden z mitów: łysieję, bo mam wysoki tesotsteron.Sam testosteron spustoszenia na głowę nie czyni. Za to testosteron połączony z aktywnym enzymem 5-α-reduktaza już tak. Zagrożenie nazywa się dihydrotesosteron, a jego najbardziej parszywa funkcja to nie przyczynianie się do łysienia typu męskiego, ale stymulowanie rozwoju raka prostaty. Dlatego, drogi Panie Prezydencie [mówię to od serca jak człowiek do człowieka, a nie wykolegowana Frankowiczka -: )) ] warto poznawać przyczyny swojego łysienia!Pozdrawiam serdecznie... łysolków bo na łysej głowie wiele miejsca do całowania. 
1
Król Maciuś Pierwszy na polskim tronie
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika gość z drogi
3 tygodnie temu wilcze oczy,mściwie zaciśnięte usta i to logo przyklejone do "miedzianego czoła"POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆa ja za panem Wojtkiem Cejrowskim mówie "Oskarowi "- WONpozdrowienia dla Autora i dla Piszących :)
4
Tusk czyli niemiecki gudłaj
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika piko
3 tygodnie temu Józio z Londynu Jest różnie, czasami tak jak piszesz.Niekiedy u niektórych osobników homo nie tyle zanikł proces powstawania mózgu, co trwa proces odmóżdżania.Taka dewolucja mózgowa.
3
Ewolucja – od drzewa przez busz do sadu
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Obrazek użytkownika piko
3 tygodnie temu Zgadza się Do tego jeszcze wzrok im się pogorszył  :)
4
Ewolucja – od drzewa przez busz do sadu
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu

Strony