Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika gość z drogi
2 dni temu szanowny @Andy prawda i to niestety najprawdziwsza podobnie jak  niemieckie pieniądze dla partii Tuska /Piskorski/pozdrowienia
3
Gąsienica przeobraża się w motyla, PO w partię niemiecką
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 miesiąc temu @Andy51 i @Lionette pełne poparcie a moze jakaś akcja typu won oszusci zwani ,... ?jak by co to ja sie dołączam :)pozdrowienia :)p.s ciekawe,komu się  temat nie podobał,ze zaniżył punktację nie informując |dlaczego"moze jakiś 3miejski notariusz ?
0
Korporacje prawnicze, czyli każda korporacja sobie, rzepkę skrobie
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 miesiąc temu Taki jeden miał następujący majak senny ... ...http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/piesn-o-snie/Ciekawe czy możliwe "do realizacji" :-) . 
0
Złodziej mówi, że PiS wziął pieniądze.
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 miesiąc temu Tylko ,czy to na "dłuższą metę" do utrzymania ... ... coś mi się skojarzyła taka kreskówka (chyba starego Disneya ) . Przeciekająca tama , a jakiś animek zatyka przecieki . Jedną ręką ,później drugą , następnie nogą ,a przecieki znowu się pojawiają . Ale w porównaniu z poprzednikami ,to już duży postęp :-) ,bo dziury są zapychane ,zamiast celowego borowania z użyciem młota pneumatycznego ,nowych nieszczelności :-) . Taka przenośnia co do sytuacji w systemie podatkowym :-) Jednak chyba nieuniknione jest myślenie o nowej tamie . A czy PiS się na to odważy , zobaczymy . Może pojawi się miejsce na jakąś rozsądną dyskusję ... ile redystrybucji , transferów socjalnych , czy podatki mają być wyższe czy niższe itd. Uczciwe regulacje fiskalne .Śp. prof. Zyty Gilowskiej niestety już nie ma w PiS-ie . Natomiast totalniacy ,to łup ,po głowie frajerów zaporowym domiarem , a kto nie kradnie i nie ma "znajomości" i "dojść" ,to sobie winien.
2
Złodziej mówi, że PiS wziął pieniądze.
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 miesiąc temu Absurdalnie windować podatki w górę ... ... rozbudowywać  niepotrzebną administrację , ścigać panie co na straganach handlują pietruszką ,czy kontrolować punkty Xero ,czy wydają paragon fiskalny za usługę 15gr .  A do tego zapewniać "kriszę" dla mafii paliwowych , innych i "przywilej" niepłacenia dla "swoich"? Takie działanie ma właściwie jedną nazwę "DYWERSJA" i nie sposób nie dopatrywać się celowości w takim postępowaniu . Może z zamysłem by "na siłę" kryminalizować uczciwych podatników .  Albo uznają że wszyscy kradną i będą  kradli (wtedy są już "swoi")  ,albo wypadną z rynku .W sumie jakoś nie jestem zwolennikiem średniowiecznych metod ,ale zobaczyć tych co skonstruowali ten patologiczny system fiskalny tak chwyconych hakiem za ziobro ... :-) . Może byłoby to "sprawiedliwe" . No ale lepiej być "miłosiernym" . Więc (wróć , wróć .... :-)Tak "z dwojga złego" :-) ,rządy dywersantów , czy "socjalistów" . Jak na razie to władza "socjalistów" nie okazała się mocno  szkodliwa dla gospodarki .
2
Złodziej mówi, że PiS wziął pieniądze.
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
2 miesiące temu Sądy są niezależne? Od kogo?Nie ważne! Wystarczy!The nose knows!
-2
Najsztub, Wujec, Wellman na specjalnych prawach w sądach
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
2 miesiące temu A kto rządzi??? To mają być rządy, byle dupek może łamać prawo i wie że PiS nic mu nie zrobi.Więc mi tu nie pierdziel, że wchodzę w buty totalnych. 
2
Pozostały im tylko wyzwiska, malowanie sprayem i zadyma
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
2 miesiące temu Marku No co wchodzisz...w...:-)))Temat tabu...i taki niegrzeczny się zrobiłeś : -))))Wchodzisz do gospodarza blogu i... od razu...tak mu " zaprzeczasz ":-)))))Jakoś brakuje Ci PiS- owskiego taktu...:-))))Kabaret...wężykiem Jasiu , wężykiem To jest po prostu niesłychane... :-)))))Pzdr. 
1
Pozostały im tylko wyzwiska, malowanie sprayem i zadyma
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
2 miesiące temu @Andy51 Czytam komentarz @Szpilki po raz trzeciCo niepoprawnego jest w tym komentarzuCo ?
3
Pozostały im tylko wyzwiska, malowanie sprayem i zadyma
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika viki
2 miesiące temu Andy51 Jacek Justyn nie pojechał po bandzie! To, co się obecnie dzieje z totalsami, to tylko przykrywka! Knujące wiecznie sprzedawczyki lewackie, w swoim zamyśle chcą więcej, rozpierduchy totalnej! W ściekli się, bo nie dokończyli "dzieła", Miliardy eurosiów, przeszło im koło nosa! Polaków nie udało się doprowadzić do ukrytego niewolnictwa, a już było blisko! Przemysł, wyprzedany, a żydowskie założenie, "kamienice nasze, ulice wasze", wdrożono ponownie w życie! Dzięki Bogu, mądrzy Polacy pokrzyżowali im plany i w 2015 dali kopa! Gdyby nie pazerność poprzedników i poczucie bezkarności, popierane przez łunię i wszelką dzicz wschodnia, ich plan powiódłby się! Jest teraz szansa na to, żeby się tak nie stało! Mądre społeczeństwo Polskie powoli odżywa! Pozdrawiam Andy!
2
Działanie na trupa, na pobitego
Obrazek użytkownika Andy51

Strony