Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Gawrion
11 miesięcy temu Jasieńko Tytuł poprawiłem. W treści wpisu jest dużo zbędnego kodowania - nie podejmuję się czyszczenia. Pamiętaj że możesz samodzielnie edytować wpis. Po kliknięciu w źródło zobaczysz cały kod, który wkleiłeś. Lepiej samodzielnie formatować i wklejać wyczyszczony z formatu tekst.
4
Nowe psoty Dudusia
Obrazek użytkownika jasieńko
Obrazek użytkownika andruch2001
1 rok temu Mam nadzieję , że Mam nadzieję , że towarzystwom ubezpieczeniowym "Ktoś" w końcu postawi twarde warunki uczestnictwa w polskim obszarze szerokopojętych ubezpieczeń w szczególności zaś dotyczy to sektora ubezpieczeń obowiązkowych (OC) , które powinny bazować w oparciu o dane tylko naszego rynku bez możliwości dalszego nieuzasadnionego wzrostu kwot obowiązkowego ubezp. OC z tyt. chociazby radykalnego wzrostu strat wynikających z nasileniem się incydentów w większości państw UE z udziałem tzw. "uchodźców muzułmańskich" . . KNF powinien ostro zareagować szczegółowo badając sprawy choćby ostatnich tak drastycznych ( ok.200 -250 %) podwyżek , Podobnie UOKiK powinien również w imieniu ok 20 mln rzeszy polskich kierowców zażądać merytorycznego uzasadnienia w oparciu o dane tylko i wyłacznie polskiego rynku ! Jakoś nikt nawet słowem się nie zająknął w tej sprawie. Żadne medium ogólno krajowe nie zwróciło uwagi na samo to zjawisko. Polacy "solidarnie " milczą , zagryzając wargi z wściekłości ,,, Dajemy się "ru--ać" bez mydła ... Jednym słowem niepotrzebnie strzępię sobie "jęzor" , Skoro prócz 2 komentarzy reszta jest obojętna na to co z nami wyprawiają ,,, pozdrawiam
1
Ciapaty nabroił - Polak zapłaci ? ...
Obrazek użytkownika jasieńko
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
2 lata temu Kochani ! W te Boze Narodzenie zycze wszystkim i ich rodzinom spokoju ducha, Blogoslawienstwa Bozego, radosci rerca z narodzin Pana naszego. Wlasnie obecnie odzyskujemy nasza panstwowosc, weselmy sie wiec i swientujmy jak nigdy dotad ! Swietujemy narodzenie Pana naszego, Jezusa Chrystusa, a jednoczesnie odradza nam sie Rzeczpospolita, coz moze byc piekniejszego ? Coz to za urocze Boze Narodzenie ? Szczesc Boze Krzysztof
4
Życzenia świąteczne
Obrazek użytkownika jasieńko
Obrazek użytkownika Stanislawos
3 lata temu Przecież to stare i mądre: Przecież to stare i mądre: przez d... rozum do głowy
2
Czego my nie wiemy, choć powinniśmy wiedzieć.
Obrazek użytkownika jasieńko
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 lata temu @jasieńko Nie sądzisz, że u nas kradną już za bezczelnie, bo nikt do nich nie strzela, a majątku się nawet nie odbiera zbrodniarzom, gangsterom, mordercom. Kradną wszędzie to fakt, ale post demoludy, to masakra.   Poza tym, powiedzenie - bo inni też kradną, nikogo nie usprawiedliwia.
2
Czego my nie wiemy, choć powinniśmy wiedzieć.
Obrazek użytkownika jasieńko
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
3 lata temu W wiekszosci sie zgadzam z autorem choc wrzuce swoj kamyczek do jego ogrodka. Otoz kosciolem katolickim w Knadzie rzadzi rada parafialna ona zatrudnia ksiedza i ustala pensje dla niego,dba o dzialalnosc tego kosciola i jego utrzymanie, zajmuje sie sprawami finansowymi gdzie ksiadz nie ma wplywu,jest tylko pracownikiem u parafian. Parafianie sie starzeja mlodych nie przybywa konczy sie zrodlo pieniedzy i ksiadz zostaje zwolnoiny \ pracy ,a budynek idzie na sprzedaz i zaden Watykan tu nosa do tego nie wklada czyty biznes -bankryt jest bankrutem. Watykan nie bedzie utrzymywac pustego budynku i placic za niego taxy. Tak ze koscioly katolickie, sa kupowane przez inne wiary w tym muzulmanskie, ktore sa prezne, a ich wyzanwacy skorzy do ponoszenia duzej ofiary, albo przerabiane na np.przedszkole,magazyny,pracownie rzemieslnicze,a nawet na domy mieszkalne. Upadajace lewackie pismo Hebdo chylilo sie ku upadkowi raptem 25tys byl naklad,a dzis naklad wyniosl 3 miliony cud i cyrk razem wziety ze na obrazie czyjejs wiary sie wlasciciel dorobil takiej poczytnosci oczywiscie gazeta nie byla rozdwana za darmo. A co w USA piszcy w trawie: Agencja dpa zwraca uwagę, że większość dużych gazet amerykańskich nie przedrukowała Mahometa z Charlie Hebdo. New York Times napisał w komentarzu: Nie jestem Charlie Hebdo. Wyrażono przekonanie, że gdyby ktoś chciał rozprowadzać ten francuski tygodnik satyryczny w którymś z amerykańskich miasteczek uniwersyteckich, skonfiskowano by to pismo w ciągu 30 sekund jako podżegające do nienawiści. - Większość z nas doprawdy nie bierze udziału w tej rozmyślnie raniącej satyrze, w której specjalizuje się ta gazeta – napisał NYT. – Większość z nas próbuje okazać minimum szacunku ludziom o innych przekonaniach i innej wierze.”
0
Kto ołówkiem wojuje od długopisu ginie
Obrazek użytkownika jasieńko
Obrazek użytkownika bursztyn
3 lata temu @jasieńko! To nasza, polska natura, że kiedy jesteśmy bardzo gnębieni politycznie - śmiejemy się. Tego objawu i takiej reakcji najbardziej obawiają się politycy. Kiedyś nawet był taki dowcip, że podnoszono ceny i "dokręcano śrubę" tak długo, dopóki Polacy nie zaczęli się śmiać. Władza mniej się obawia oburzenia, jak śmiechu Polaka, który jest w niedoli.   Pisz, "jasieńko", pisz, proszę.   Kabaretowy sposób najłatwiej i najwierniej oddaje prawdziwość i tragizm sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy.  . Baba w spodniach trzyma w swoich łapach cały Jurop - kołchoz.   Pozdrawiam serdecznie.
1
Jełop z Jurop
Obrazek użytkownika jasieńko
Obrazek użytkownika Gawrion
3 lata temu Jasieńku Z przyzwyczajeniami się bardzo ciężko walczy, bo trzeba się pozbyć komfortu ( w postaci wykonywania nieświadomych czynności) na rzecz świadomego wykonywania czynności prawidłowej. Z tymi nawiasami jednak nie będzie Ci ciężko. Ja pamiętam jak musiałem zacząć pisać polską czcionką, z racji tego że byłą to praca magisterska. Na początku było cięzko ale dziś nie żaluję. Bardzo trudno mi było przezycięzyć przyzwyczajenia gdy postanowiłem że zacznę pisać 10 palcami. Było zdecydowanie ciężej niż z polską czcionką, ale relatywnie szybko zaczęło się zwracać. Dziś moja lewa ręka wykorzystuje zawsze, prawidłowo, 10 palców (pewnie dlatego że gram na instrumentach strunowych); prawa zasadniczo 3,4 (bez małego). Dzięki temu np. zapisanie zbitki "szcz" to około jednej sekundy. :) Do nauki pisania wszystkimi palcami polecam na samym początku (do wyrobienia nawyków) popularne programy (w tym darmowe). Naprawdę warto! Jakiś czas temu zwróciłem na ukośniki uwagę Elig - obruszyła się bardzo i wytknęła mi że nawet największy hejterzy jej tego nie wypominają :) Ja uważam, że nie ma co się obruszać, bo nigdy nie jest póżno na dążenie do profesjonalizmu i doskonałośći.
1
Ukraina jakiej jeszcze nie znacie - mniejszość /1/
Obrazek użytkownika jasieńko
Obrazek użytkownika matka trzech córek
3 lata temu Masz całkowitą rację, Jasieńku Warto jest wiedzieć, co w trawie piszczy. Tyle, że temat ekspansji Żydów jest juz tak powszechnie znany, a sama sprawa, oczywista, że... aż zastanawia częstotliwość dyskusji.  Tymczasem, tuż pod bokiem rośnie zagrożenie,  w niczym nie ustępujące tamtemu. Czasem mam wrażenie, że podrzuca się nam - Polakom jakieś tematy zastępcze, już to Żydzi, albo odkryci nagle agenci TW, żeby odciągnąć uwagę opinii publicznej od tego, co rzeczywiście mogłoby ją zbulwersować. Taki granat dymny, tak to się chyba nazywa. Wczoraj, na przykład, usłyszałam w dyskusji po wykładzie księdza Isakowicza, informację, od której ścierpła mi skóra. Jeśli jest prawdziwa, to polska polityka zagraniczna może zaskoczyć bardziej niż się tego spodziewamy. Proszę słuchać od 1.25 [video:https://www.youtube.com/watch?v=vK8XuW3J4m4] Pozdrawiam 
0
Ukraina jakiej jeszcze nie znacie - mniejszość /1/
Obrazek użytkownika jasieńko
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
4 lata temu Jasieńko Po owocach poznamy Czy godne jest reklamy. Pozdrawiam
0
Projekt chrześcijańskich studiów MBA dla przywódców
Obrazek użytkownika jasieńko

Strony