Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
1 miesiąc temu Ach miarka Ty jesteś tak przyjemnie naiwny... Polityka jest kłamstwem!  Tyle, że " ubrana" w piękne słówka "... ,jesteś jednak nadal niepoprawny : -) idealista
0
Kiedy Żyd zrobi coś złego, przestaje być Żydem!
Obrazek użytkownika miarka
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
2 miesiące temu "miarka"... Komisje, miesięcznice... Rolowania Polaków ciąg dalszy. A właśnie... co z "Amber Gold " ?. Co z "taśmami od Sowy" ?. Co z wybuchem na pokładzie TUtki ?. Kończą się tematy zastępcze ?. Figuranci z ław rządowych powoli zostają wymieniani na swojaków. Po cichu, "Po wielkiemu cichu..." WRACA "nowe" . Pytam kolejny raz... kto w końcu pogoni to tałatajstwo ?!.
2
Minister Spraw Zagranicznych Czaputowicz upada na kolana przed Niemcami
Obrazek użytkownika miarka
Obrazek użytkownika ccassiumm7
2 miesiące temu MSZ - teoria chaosu czy tylko uraz klejnotów? Czaputowicz w wywiadzie dla "Die Welt", udzielonym w trakcie wizyty w Berlinie, miał powiedzieć, że temat reparacji "nie istnieje" w relacjach polsko-niemieckich. Polskie społeczeństwo jednak potrzebuje tej debaty - podkreślił minister.RMF 24, Czwartek, 18 stycznia (13:19)Nie zmieniamy stanowiska w sprawie reparacji - oświadczył prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.Drugi garnitur posypał się na wstępniaku? Nie bardzo w to wierzę. Takie wizyty są dokładnie zaplanowane, a stanowisko Polski w KAŻDYM temacie podczas planowanej wizyty jest zapięte na sztywno. Oceniam, że PJC chlapnął dwa słowa za dużo dla "Die Welt".Gdyby było inaczej PJC ("poważany ekspert i świetny teoretyk stosunków międzynarodowych") byłby już tylko wspomnieniem na liście byłych Ministrów SZ !Choćby dlatego, że pierwszym i najbardziej istotnym zadaniem  Ministra Spraw Zagranicznych jest reprezentowanie i ochrona interesów Polski i jej obywateli!!!Naczelnik rzekomo osłupiał bo... cyt. Fakt 24: "Minister nie przygotował się do tej wizyty."No to jak? Poważany ekspert, świetny teoretyk i taki granat detonuje stojąc w rozkroku?PSJedna przypadkowość, powoduje kolejną, która powoduje następną. W końcu ścieżka jest w całości. To jest teoria chaosu. 
5
Minister Spraw Zagranicznych Czaputowicz upada na kolana przed Niemcami
Obrazek użytkownika miarka
Obrazek użytkownika wiesiolek65
3 miesiące temu barszcz gotowy Pranie uprzątnięte, dzieci kładą  się spać no to sobie link podany  kliknęłam. I po co mi to było, humor zepsuty, a miało być tak pięknie.Gościowi BG  ma mózg padło - to  pierwszy komentarz jaki mi się nasunął..A już myślałam, że po wysłuchaniu dr Ratha mam za sobą szoki tego typu...I po co mi to było czytać- nie lepiej żyć w błogiej nieświadomości.?.. szkoda tylko , że tak nie potrafię ....ale za wszystkie dodatkowe szczepionki fundowane  moim dzieciom i mnie przez   miasto, gminę ,ba nawet pracodawcę   i tak wcześniej podziękowałam. 
3
Stop szczepionkom!!!
Obrazek użytkownika miarka
Obrazek użytkownika markowa
3 miesiące temu policjanci są rodzicami czy pragną zagłady swych dzieci? Kto jest egzekutorem w państwie? Wojsko i policja! Nie zaszczepiłeś dziecka - wkracza żołnierz z karabinem.Czyżby oni sami nie mieli dzieci? Są wszak młodymi mężczyznami/kobietami - co z ich własnymi dziecmi? 
1
Stop szczepionkom!!!
Obrazek użytkownika miarka
Obrazek użytkownika markowa
3 miesiące temu nie wierzę chrabina cherbu stszykafka jeszcze nie dała głosu???
0
Stop szczepionkom!!!
Obrazek użytkownika miarka
Obrazek użytkownika Zawiedzony
3 miesiące temu miarka "podoba Ci się mój głos trzeźwiący " jak długo będziesz jeszcze trzeźwiałto trwa i trwakac gigant ??
2
Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.
Obrazek użytkownika miarka
Obrazek użytkownika Zawiedzony
3 miesiące temu miarka Ty - BREDZISZ - TyChlapiesz ozorem na prawo i lewo a jak przyjdzie co do czego to wijesz sie jak piskorzPodaj te nazwiskaCzego sie boisz
0
Lobbing, czy wrogi atak?
Obrazek użytkownika miarka
Obrazek użytkownika Zawiedzony
3 miesiące temu ja coś już piszesz to  pisz ja coś już piszesz to  pisz KONKRETY i KONKRETNIEto jedno To, że dla Danielsa i jemu podobnych miejsca w Polsce nie ma, jest oczywiste, ale przecież nie ma i dla tych, co mu się dali skorumpować, którzy zdradzili i przeszli na stronę antypolaków i satanistów. Tu trzeba większej akcji.To dla KOGO tu nie ma miejsca, dla KOGOKONKRETNIE - jedź nazwiskami tak jak Danielsema nie pieprz trzy po trzy 
2
Lobbing, czy wrogi atak?
Obrazek użytkownika miarka
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
3 miesiące temu @Miarka & Co Wbrew temu, co twierdzicie - wiele osób chce się szczepić, bo wierzy w taki rodzaj "działań zapobiegawczych". Akurat szczepionka p-w grypie niczemu nie zapobiega (z jej skutecznością jest tak, jak z szansą trafienia szóstki w totolotka). Ważne - uświadamianie o bezwartościowości tej szczepionki (nawet "najlepszej"). Jednak w sytuacji permanentnego zagrożenia dyfterytem (błonicą), gruźlicą, ze Wschodu, polio i gruźlicą - z Afryki, że nie wspomnę o odrze - akcje p-w szczepieniom są wręcz głupie. Gdyby było tak "cudownie" bez szczepień to ci nachodźcy z Ukrainy i z Afryki, nieszczepieni, przecież nie powinni chorować, bo "nikt ich nie zmusza", toteż "są ODPORNI". Bzdura.
3
Petycja: Sprzeciw wobec kwalifikowania pacjentów do szczepień przez pielęgniarki
Obrazek użytkownika miarka

Strony