Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kontrik
2 dni temu użyj zdrowego rozsądku- bufor użyj zdrowego rozsądku- bufor między nimi opłaca się znacznie bardziej. wzmacnianie ich i jednanie w pewnych celach to średni pomysł na odizolowanie od siebie. zajęcie to miałyby z mniejszymi państwami. poza tym Anglia nie może być obojętna w wojnach europejskich. imperia też zwykle same nie chcą takich granic.  Rosja i Prusy nie mają nic do brytyjskiej kolonizacji. A coryllus fiksuje, handel i tak trwa mimo zmiany państwowości czy granic, nawet jak powie, że mieli Czechy, Rosję, Prusy w kieszeni i tylko Polski nie, bo Polacy sprzedawali wyłącznie Tybetańczykom.
2
"Spór o upadek Polski" - wykład prof. Andrzeja Nowaka
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Rebeliantka
3 dni temu Szkoda Wynika z tego, że pani redaktor Andruszkiewicz wybrała niekorzystny portal do zamieszczenia petycji.
8
Podpiszmy tą petycję
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Rebeliantka
3 dni temu Ciekawe, po co ten kod. Może da się wpisać same zera? Np. tak: 00-000
9
Podpiszmy tą petycję
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
3 dni temu @Roman z USA wiesz z tym KOD-em to caly czas jest problem :-))))))))))
10
Podpiszmy tą petycję
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika mikolaj
3 dni temu To bardzo czesto sie zdaza: Polacy mieszkajacy poza granicami kraju, majacy polskie obywatelstwo sa pozbawiani podstawowych praw w rodzinnym kraju. Niestety - nikt nic nie robi w kierunku zmiany.
7
Podpiszmy tą petycję
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika sbb.w.interia.pl
5 dni temu "amerykańskie" ? z historycznego punktu widzenia, z ponad 3000-letniego doświadczenia https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/32/R1a-map.JPG z imperium chińskim mieliśmy sporo mniej kłopotów   niż z z turańskim, https://en.wikipedia.org/wiki/Islamicisation_and_Turkicisation_of_Xinjiang   semickim, https://en.wikipedia.org/wiki/Muslim_conquest_of_Transoxiana https://en.wikipedia.org/wiki/Islamization_of_Iran   czy germańskim. http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie     T.zw. wojska "amerykańskie" Busha, Schwarzkopfa i innych to nic innego jak żołdacy IV Rzeszy, t.j. kolejnego zamorskiego germańskiego imperium z semickim lobby - nasi odwieczni oprawcy, którym nie należy ufać. Prawdziwi Amerykanie wegetują w slumsach i, coraz mniejszych, rezerwatach, na terenach których testowana jest germańska broń jądrowa, biologiczna i chemiczna.   Jako byli Tokarze (Tocharowie), Kotynowie-Hutynowie, Spariowie, Ariowie powinniśmy być świadomi, że Chińczycy również nękani przez wschodniosyberyjskich Turków postawili w tym celu wielki mur - nie pomogło. Chociażby pod względem zagrożenia turańskiego mamy w Chińczykach, Japończykach, Hindusach a nawet Pakistańczykach i Irańczykach sprzymierzeńców. Walkę o dusze i umysły powinniśmy zacząć od naszych najbliższych rodaków Białorusinów i Serbo-Łużyczan oraz Słoweńców i Chorwatów - a wewnątrz Kraju wreszcie, po 78-latach sowiecko-germańskiej okupacji należy zaprowadzić Polski porządek. https://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencje_Gestapo-NKWD Aktualnie Chińczycy weszli w zainicjowaną przez XIX-wieczną germańsko-żydowską okupację Chin fazę sowieckiego materializmu - my jesteśmy im w stanie, jak niegdyś nasi Aryjscy przodkowie Kāśyapīya i Mahīśāsaka z krainy Kāśpatyria-Sparia (Sogdiana) rządzonej przez Piastów Kołodziejów (Čakravartin), również o imieniu Meško (Mieszko, Me-chu'o) ostrożnie i na zasadach wzajemności pomóc.   https://en.wikipedia.org/wiki/K%C4%81%C5%9Byap%C4%ABya https://en.wikipedia.org/wiki/Mah%C4%AB%C5%9B%C4%81saka https://pl.wikipedia.org/wiki/Gandhara https://pl.wikipedia.org/wiki/Sogdiana https://en.wikipedia.org/wiki/Chakravartin https://en.wikipedia.org/wiki/Gurak     http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow http://sbb-music.jimdo.com  
-1
Merkel przestawia wajchę, koniec zagranicznych marzeń histerycznej opozycji
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
5 dni temu "Romek..." Nie obrażaj Polski i Polaków "amerykański" trollu !!. Twój wiernopoddańczy ton niejak nie pasuje do dumy Polaków. Nie próbuj nam wmawiać, że jesteśmy biedni, głupi i bezbronni. Martw się o swoją amerykańską dupę, bo Chińczycy mogą zażądać natychmiastowego zwrotu waszego, kolosalnego zadłużenia. Wtedy to wy poprosicie Polakow o "wzmocnienie zachodniej flanki NATO"."Czarnej Ameryce" już nie wystarczą tanie samochody i paliwo i za chwilę zażądają więcej . Światowa bandyterka waszej "pseudoarmii" też powoli się wyczerpuje. Wasza żydowska narracja próbuje nadal nam wmawiać, że jesteśmy "brzydką panną bez posagu". Polska nie jest dziwką potrzebującą opieki sutenera !!!. Wbij sobie to do tego załganego, żydowskiego łba !!!. Kto uważa, że Polska Racja Stanu potrzebuje ochrony obcych wojsk stacjonujących w naszej ojczyźnie, jest ZDRAJCĄ ... Zrozumiałeś trollu ?. Rozumiem, że można mieć inne zdanie, ale to co robisz ty i kiloro innych na tym portalu, to brudna, perfidna, kłamliwa, obrażająca nas Polaków propaganda. O głupotę cię nie podejrzewam, ale podejrzewam cię o to , za co kiedyś Polacy strzelali w łeb, albo ten łeb golili...
-5
Merkel przestawia wajchę, koniec zagranicznych marzeń histerycznej opozycji
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika trutututu
6 dni temu Surowa kara, zgadzam się z Surowa kara, zgadzam się z Tobą w 100%...przy dzisiejszych środkach technicznych możliwa jest identyfikacja poszczególnych osób. Wroćmy do wypróbowanych sposobów: drobiazgowa kontrola w miejscu pracy, wilczy bilet, ścisła kontrola przez urzędy skarbowe...wszystko łagodnie i zgodnie z prawem. Oj zaboli.
2
Pucz czy groteska? A może groteskowy pucz?
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 tydzień temu Romanie, a więc zgadzamy się w ocenie trudności związanych z koniecznymi zmianami w wymiarze sprawiedliwości. A Vericie chodzi - przecież - o to samo. W jej komentarzach nie widzę potępiania rządu, tylko podkreślanie, jak trudna jest obecna sytuacja. Poza tym, moja notka nie jest o Vericie, więc trzymajmy się tematu.
3
Przestępstwa funkcjonariuszy nie mogą się przedawniać
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika spider
1 tydzień temu Czytaj pan ze zrozumieniem.
1
Polacy pomordowani na Ukrainie nie zaznają spokoju
Obrazek użytkownika Roman z USA

Strony