Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Verita
11 godzin temu Szanowny Romanie, nie wiem jak to jest...ale wiem, że portal NP jest portalem obywatelskim, ... a więc róbta co chceta.Przynajmniej tak rozumiem regulamin tego portalu, cyt.:"Niepoprawni.pl jest prywatnym serwisem społecznościowym. (...)  w celu wymiany informacji i myśli, a za ich pośrednictwem wcielania w życie idei niezależnych mediów obywatelskich.Przekaz jasny i czytelny...prawie jak traktat UE.P.S. Może za mało wpłacasz do skarbonki? Może trzeba zapytać KFN ..albo ABW?Portal odzwierciedla nasze państwo, jego patriotyzm jest tylko teoretyczny....Pozdrawiam 
2
Jonny Daniels jest doradcą rządu.
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika jazgdyni
21 godzin temu Niestety, jesteś wyjątkowo Niestety, jesteś wyjątkowo głupi i zatwardziały w swojej głupocie.Jak kretyn, co to nie potrafi ogarnąć zdania złożonego, wyciągasz zwroty, słowa, które ciebie podniecają i plujesz nimi dookoła.Cóż, kolejny nic nie warty z wysokim mniemaniem o sobie.
0
Francis Fukuyama, ten od „końca historii”, znieważa Marsz Niepodległości - nagonka trwa, bo wiedzą, że przegrywają rządy polskich dusz
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika bambi441
21 godzin temu To nie drań,  ...to antypatriotyczna kanalia, co podciera się zakrwawioną historią walki Wielkopolan o wolność rozumiejąc ją jako wolność seksualną (poznańskie coroczne parady równości odbywają się pod jego patronatem) i łóżkowe zdjęcia robione sobie przez niego w czasie gdy prawdziwi patrioci świętowali rocznicę odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI po pomnikiem Powstania Wielkopolskiego! 
1
Duet dwóch prezydentów
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika cyborg
2 dni temu @ Roman z USA Zobaczymy czy i KTO będzie chciał użyć materiału. Możliwe, że kręcono do "użytku wewnętrznego" UE.
3
Dziwaczna ekipa
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Zawiedzony
3 dni temu Pani HGW - DZIĘKUJĘ!  Dziękuję za pani głupotę, chamstwo i złą wolę.Dziękuję za pani faszystowskie zapędy do łamania praw obywateli.Chylę czoła przed pani arogancją.To także dzięki Pani ten marsz jest tak liczny.To Pani pokazała wielu Polakom sens by tu przyjechać.Dziękuję!
4
Przyszłość i nadzieja I
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika cyborg
3 dni temu @ Roman z USA Jak sobie przypomnę marsz w którym musiałem fotograficznym statywem wspomagać "rekonstruktorów" broniących kolbami emerytów przed nasłanymi komuchami - tym razem majówka !Oby tak dalej.
4
Przyszłość i nadzieja II
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika jan patmo
6 dni temu Nie wiem... Nie wiem czy Stanisław  Michalkiewicz chodził na Marsze Niepodległości za czasów rządów PO i PSL, kiedy Ich uczestników pałowano równo. Wraz z dojściem do władzy PIS nikt biorących w nich udział ani nie bije, ani nie rozgania. Wygląda więc na to, że jako publicysta Stanisław Michałkiewicz zgarnia tym większe datki, im bardziej karkołomne teorie (spiskowe) wygłasza.Jeśli już ktokolwiek zdelegalizuje Ruch Narodowy w czasie rządów PIS, to będzie sam RN -  sam sobie zrobi harakiri! I pierwszy ruch w tym kierunku może już zrobić 11 listopada, w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości (oczywiście z "życzliwą pomocą" obcej agentury)!     
4
Prezydencie, premierze, prezesie odwagi!
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
6 dni temu Według niepopkowych mędrców eto spisok samych prawilnych Polyaków.
1
11-te-Nie będziesz Polaków w "konia" robił!
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 tydzień temu Skojarzenie... Slang uliczny:Przyjedzie w końcu na tą imprezę?- HGW.Pozdrawiam.
4
HGWara
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika izaluka
1 tydzień temu :) :)
0
WAŻNY e-mail dziś dostałam
Obrazek użytkownika Roman z USA

Strony