Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika burek
1 miesiąc temu Z grubsza wiemy kto nas chce bandycko ograbić, żydzi - 447, jankesi - uzbrojenie, ruscy - surowce, niemcy - ziemia i ludzie, angole - kultura , kalifat francuski - atom - to tak w skrócie, dzieje się to od mniej więcej 1000 lat , dlatego trzeba uczyć historii. Ale ci panowie raczej się nie nadają do pracy od podstaw. Trzeba zrobić coś podobnego jak zboczeńcy z '68, marsz przez instytucje.
2
Policzmy się - propozycja dla polskich patriotów na Niepoprawni.pl
Obrazek użytkownika izaluka
Obrazek użytkownika ronin
1 miesiąc temu @ Izaluka.   Witam! Artykuł zamieszczono na Niezależnej.pl. Pozdrawiam!
3
Jaka siła pragnie rozpadu Polski, czyli na kogo oddam swój głos
Obrazek użytkownika izaluka
Obrazek użytkownika cisza
1 miesiąc temu @izaluka Konfederacja to wg. Premiera niebezpieczeństwo , choć nazwy tej "partii nie wymienił:Morawiecki zwrócił uwagę, że „nową sytuacją w polskiej polityce jest to, że powstała partia tak jawnie antyeuropejska, antyamerykańska i prorosyjska”. To jest opcja, przed którą przestrzegamy, bo jest to opcja niebezpieczna— powiedział. Jak ocenił, „ona służy Rosji”. Gdy potrzeba konkretu, to go brak. Do tej pory byłam przekonana, że "niebezpieczna" dla Polski jest PO i wiosna.  Do owej "niebezpiecznej" formacji ochoczo podłączył PIS w marszu 11. listopada 2018 roku i wtedy nie bał się. Ja nie mam problemu, głosuję na Witolda Tomczaka. Znają go niemal wszyscy.https://pl.wikipedia.org/wiki/Witold_TomczakPolecam Wielkopolanom. Pozdrawiam: Viva Cristo Rey! 
4
Jaka siła pragnie rozpadu Polski, czyli na kogo oddam swój głos
Obrazek użytkownika izaluka
Obrazek użytkownika cisza
3 miesiące temu @izaluka Wspieram również:) Jestem wkurzona!Zarazem ciekawi mnie, czy zrzeszeni w "bojowej" organizacji strajkujący poniosą w ogóle jakieś finansowe konsekwencje?Na zwolnienia nie można liczyć. Uległość nie pozwala, bo karta praw, sądy pracy itd. itd.Obawiam się, że premierowski "okrągły stół nr 2" będzie podobny do swego wzorca, słynnego z ustępstw... łącznie z konsekwencjami, choć w węższym zakresie. Prof. Nalaskowski obnaża fikcję obecnej edukacji t.j. oduczanie młodych od samodzielnego myślenia (TV Trwam, Warto Rozmawiać).Czy Polska nie potrzebuje porządnie wyuczonej młodzieży, wychowanków mistrzów?ps. Jestem przeciwniczką wszelkich egzaminów końcowych. Powinno sie wrócić do egzaminów wstępnych!Pozdrawiam 
6
KONIEC ZNP i KARTY NAUCZYCIELA
Obrazek użytkownika izaluka
Obrazek użytkownika mrówka
4 miesiące temu Czytam, trawię... "Ciekawa jestem @wawelu, jak wielu, podobnie, jak mnie, wcześniejszym gorącym zwolennikom PISu, mającym zaufanie do intencji J.Kaczyńskiego, spadną wreszcie łuski z oczu. Ile jeszcze dowodów na zakłamanie obozu PISowskiego ludzie potrzebują, aby dotarła do nich gorzka prawda, że politykę w Polsce prowadzą cyniczni/względnie shakowani hipokryci, niezależnie od barw partyjnych, którzy realizują interesy obcych "dworów", a dobro Polski i Polaków mają w rzeczywistości w głębokim poważaniu."... i zaczynam żałować, że nie trafiłem na NIEPOPRAWNI.PL wcześniej.
1
Wielki Brat zamyka usta niezależnym - aksamitne zaciskanie szczęk w cieniu manny bilonu
Obrazek użytkownika izaluka
Obrazek użytkownika SolidarnyX
4 miesiące temu To wszystko kolejny raz To wszystko kolejny raz dobitnie pokazuje, że róznica rządów PO a PiS nie jest wcale taka duża. PiS po prostu aż tyle nie kradnie co PO ale cała reszta jest bardzo POdobna.Polacy niepoprawni są nadal szkalowani. I dziwi mnie to, ze tutaj aż tyle negatywnych ocen pod artykułem bez uzasadnienia tych ocen w komentarzach - jedynie jedna osoba, z której komentarzem nie moge sie jednak zgodzić.Ps. Jedno tylko nie podoba mi siętu u Roli, że tak strasznie podkreśla, że został skazany jako dziennikarz - nie można robić z dziennikarzy świętych krów i jeśli narobił coś złego to powinien tak samo jak każdy inny obywatel odpowiedzieć - tutaj problem jest w tym, że nie zrobił nic złego a skazali go, bo głosił swoje zdanie do ogółu osób poprzez neta. Każdy z nas moze tak samo zostać skazany i to pokazuje, że to nie są czasy dobre dla niepoprawnych (chyba, że dla lemingów, których widać i tutaj troche musi być, patrząc na oceny pod artykułem - najwyraźniej zabłądzili, bo portal dla lemingów jest dwa piętra niżej)
5
NO TO JUŻ WIECIE POLACY, Z KIM PIS WALCZY NAJZACIEKLEJ. ANO Z POLAKIMI WALCZY.
Obrazek użytkownika izaluka
Obrazek użytkownika Apoloniusz
7 miesięcy temu Izo z Luki. Kobiety mają zawsze rację. Przez 50 lat wbijała mi to do głowy moja małżonka, że teraz jakakolwiek wątpliwość w tym temacie wywołuje u mnie odruch wymiotny jak u psa Pawłowa. Więc pisz co tylko chcesz, co Ci się pod klawiaturę nawinie.Pozdrawiam
1
"TERAZ" PSL-UED -kupą mości panowie, kupy nikt nie ruszy :) Tak sobie marzą w niemocy swej
Obrazek użytkownika izaluka
Obrazek użytkownika cisza
8 miesięcy temu @izaluka Przykre Twoje pisanie ale bardzo prawdziwe, niestety. Dokąd zmierzasz?Raj budować, z architektem. Kto cię kupił?Namawiali, uwierzyłem, gratis dałem.  Pozdrawiam Cię serdecznieViva Cristo Rey!     
8
Ukraińcy z Polski do RFN, Polacy do USA, Azja do Polski, czyli wielki plan braci od kielni
Obrazek użytkownika izaluka
Obrazek użytkownika jan patmo
8 miesięcy temu jaką to wersją... jaką to wersją... jaką to wersjątuk tukatu podjechałizaluka? 
3
Ukraińcy z Polski do RFN, Polacy do USA, Azja do Polski, czyli wielki plan braci od kielni
Obrazek użytkownika izaluka
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
2 lata temu Izaluka To u mnie Mozilla szwankujeZły podwody sobie budujeBy zawładnąć mną lecz bez skutkuBo nie ulegnę nawet w smutkuPozdrawiam
2
Podpisz List poparcia w sprawie stanowiska rządu Rzeczypospolitej w sprawie relokacji imigrantów z krajów Europy Zachodniej.
Obrazek użytkownika izaluka

Strony