Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika pacyna
3 dni temu @zuberegg    Podajesz nieprawdziwe informacje. Za rozegranie każdego meczu, Wisła będzie musiała płacić 130 tysięcy złotych najpóźniej czterdzieści osiem godzin przed rozpoczęciem spotkania.https://www.google.pl/amp/s/www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/wisla-krakow/wisla-krakow-bedzie-grala-na-stadionie-miejskim/13fmt1s.ampWisła zapłaci miastu 130.000 PLN, a nie 160.000 jak podałeś. Ekstraklasa nie będzie spłacać zadłużenia Wisły, bo jej udział ogranicza się do transferu części środków należnych Wiśle za prawa do transmisji na konto miasta, wraz z końcem każdego sezonu przez najbliższe trzy lata. Tak brzmi umowa. Jeśli Wisła nie będzie klubem Ekstraklasy, to Ekstraklasa nie będzie zobowiązana do zaspokajania jakichkolwiek roszczeń miasta, bo Ekstraklasa NIE JEST STRONĄ. Umowa pomiędzy władzami miasta Krakowa i Wisłą zakłada, że dług Wisły – 3,9 miliona plus około 700 tysięcy złotych odsetek - zostanie rozłożony na trzy raty spłacane do końca 2020 roku. Środki mają pochodzić ze sprzedaży praw medialnych, jakie ma zagwarantowane klub i przelewane będą przez Ekstraklasę SA bezpośrednio na konto miasta Krakowa.https://www.google.pl/amp/www.dziennik.pl/amp/577792,wisla-krakow-nie-wyladuje-na-bruku-biala-gwiazda-osiagnely-porozumienie-z-miastem-w-sprawie-splaty-dlugow.htmlW dalszej części tekstu powtarza się kwota 130.000 za każdy mecz.   
0
Nowy sezon ekstraklasy zaczyna się od kompromitacji, bezdomni mają licencję
Obrazek użytkownika zuberegg
Obrazek użytkownika pacyna
4 dni temu @zuberegg    Biedaku, nadal nie możesz pojąć, że Ekstraklasa będzie spłacać zadłużenie Wisły, TYLKO jeśli Wisła będzie nadal grała w Ekstraklasie. Jeśli spadnie, to Ekstraklasa przestanie spłacać dług klubu. Znajdź ten zapis i pokaż mi gdzie jest napisane, że nawet jeśli Wisła spadnie, to Ekstraklasa nadal będzie zobowiązana spłacać zadłużenie Wisły. 
1
Nowy sezon ekstraklasy zaczyna się od kompromitacji, bezdomni mają licencję
Obrazek użytkownika zuberegg
Obrazek użytkownika pacyna
5 dni temu @zuberegg    Przeczytaj uważnie. Gmina zażądała wpłacenia co najmniej 3,9 mln zł. Na ratunek przyszła Ekstraklasa SA, która zobowiązała się zapłacić za Wisłę; pieniądze odliczy od kwot przelewanych klubowi w trzech najbliższych latach. Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/138614/1568318©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę. A teraz misiu powiedz mi, ile kluby Ekstraklasy zapłacą za spłatę długu Wisły? Jeśli Wisła spadnie, to zwyczajnie sama będzie musiała sobie radzić ze spłatą reszty długu. Miasto odzyska równowartość praw do transmisji z przyszłego sezonu. TYLE ZAROBIŁY KLUBY EKSTRAKLASY ZE SPRZEDAŻY PRAW TV W SEZONIE 2017/20181. Legia 16 716 787 (1)2. Jagiellonia     14 623 708 (2)3. Lech 13 547 257 (3)4. Górnik            9 721 171 (4)5. Wisła K.          9 561 265 (6)6. Lechia             8 926 907 (13)7. Pogoń             8 924 273 (11)8. Korona           8 744 802 (8)9. KGHM Zagłębie          8 441 921 (7)10. Śląsk             8 210 527 (10)11. Wisła P.       8 031 056 (5)12. Cracovia      8 005 095 (9)13. Piast              7 907 646 (14)14. Bruk-Bet Termalica 6 582 870 (15)14. Arka              6 582 870 (12)16. Sandecja     5 971 840 (16)https://www.google.pl/amp/s/www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/lotto-ekstraklasa-kluby-podzielily-pieniadze-ze-sprzedazy-praw-telewizyjnych-w-tym/f2n8e2q.amp  Jeszcze coś?
1
Nowy sezon ekstraklasy zaczyna się od kompromitacji, bezdomni mają licencję
Obrazek użytkownika zuberegg
Obrazek użytkownika pacyna
5 dni temu @zuberegg Znów się mylisz lub kłamiesz. "Jeśli zaś chodzi o bieżące czynsze, Wisła podpisze roczną umowę na korzystanie ze stadionu. Za rozegranie każdego meczu będzie musiała płacić 130 tysięcy złotych najpóźniej czterdzieści osiem godzin przed rozpoczęciem spotkania. "Ekstraklasa nie gwarantuje spłaty zadłużenia z funduszy innych klubów! Tylko i wyłącznie z pieniędzy należnych Wiśle! Jak można tak prostej rzeczy nie rozumieć? Ani Legia, ani Jagiellonia, ani nikt inny nie straci na tym ani grosza. Przestań kłamać i wysysać z ( brudnego) palucha te bzdury. Gdyby Wisła oszukała Ekstraklasę, to najpierw dostałaby karę w postaci ujemnych punktów na starcie, później znów dostałaby ujemne punkty ( gdyby sytuacja nie zmieniła się), później dostaliby zakaz transferów, a gdzieś na końcu jest degredacja, wtedy, gdy klub kompletnie traci płynność finansową i nie jest nawet w stanie dojechać na mecz. Kończę temat, bo to już nie ma sensu. Każdy, kto przeczyta ten stek bzdur zawarty w twoim poście i komentarze, sam sobie wyrobi o tobie i tekście opinię. Choć podejrzewam, że czytelnicy znają sprawę i wiedzą...że jesteś manipulantem.
1
Nowy sezon ekstraklasy zaczyna się od kompromitacji, bezdomni mają licencję
Obrazek użytkownika zuberegg
Obrazek użytkownika pacyna
5 dni temu Nie graj durnia "Informujemy, że dzisiejsze rozmowy między Prezesem Zarządu Ekstraklasy SA Marcinem Animuckim i Prezydentem Miasta Krakowa Jackiem Majchrowskim pozwoliły na znalezienie rozwiązania, które umożliwi Wiśle Kraków rozgrywanie meczów na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana" - napisano w oświadczeniu.Podkreślono, że "spotkanie to stanowi kontynuację wcześniejszych negocjacji Zarządu Wisły Kraków SA z Ekstraklasą SA przy udziale Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniewa Bońka. Klub zwrócił się do Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego z propozycją harmonogramu realnych spłat zadłużenia, licząc na wypracowanie modelu satysfakcjonującego dla obu stron. Klub kieruje ogromne podziękowania w stronę Ekstraklasy SA i Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka za czynny udział w tej sprawie". http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-07-12/wisla-krakow-porozumiala-sie-z-miastem-w-sprawie-stadionu/To, iż nie jesteś w stanie ogarnąć, że dług wobec miasta zostanie spłacony z praw do transmisji, czyli z pieniędzy należnych TS Wisła, to już nie moja wina. Spotkanie odbyło się, by Ekstraklasa zagwarantowała płatność na rzecz miasta, zamiast za pośrednictwem TS Wisła. Ot, cała tajemnica, której nie możesz pojąć. Nie zmienia to faktu, że za ZADŁUŻENIE WISŁY NIE ZAPŁACĄ INNE KLUBY, KŁAMCZUCHU.   Udowodnij, że Wisła nie przedstawiła żadnego innego stadionu zuberKłamczuchu. Tak jak mi poleciłeś, tak sam znajdź ten dokument w internecie. Powodzenia. Wisła mogła odmówić takiego rozwiązania.
1
Nowy sezon ekstraklasy zaczyna się od kompromitacji, bezdomni mają licencję
Obrazek użytkownika zuberegg
Obrazek użytkownika pacyna
5 dni temu Lista kłamstw 1. Wisła nie jest bankrutem.2. Pozostałe kluby Eklasy, nie dołożą nawet grosika do umowy Wisły z miastem. 3. Superpuchar kończy rozgrywki, nie zaczyna.4. Zadłużenie Wisły z tytułu najmu stadionu wynosi 5.5 mln, a nie 6.5- jak podałeś.5. To nie żaden "Zarząd" zadecydował, a Wisła zgodziła się, by spłacić zadłużenie ze środków należnych Wiśle z praw do transmisji w najbliższych 3 latach. Spółka Ekstraklasa tylko będzie przelewać gotówkę, na wskazane przez Wierzyciela konto.6. Glasgow Rangers zbankrutowało, a nie zostało ukarane za machlojki.7. "Zarząd" nie obszedł żadnych własnych przepisów, a jeśli tak, to który dokładnie? Klub nie żebra o pieniądze. Klub skorzystał z pomocy Ekstraklasy w ramach szeroko rozumianych mediacji. W ten sam sposób PZPN i Zbigniew Boniek pomagali ws. budowy stadionu w Szczecinie.
0
Nowy sezon ekstraklasy zaczyna się od kompromitacji, bezdomni mają licencję
Obrazek użytkownika zuberegg
Obrazek użytkownika pacyna
5 dni temu @zuberegg    Bzdura. Zespół może grać na dowolnym obiekcie spełniającym wymogi. Nie raz zdarzało się, że zespoły grały na różnych obiektach, choćby w poprzednim sezonie. Sandecja rozgrywała swoje mecze na obiekcie Termaliki, gdy doszło do zbieżności terminów, to Sandecja zagrała na stadionie w Mielcu. Warto też nadmienić, iż Wisła mogłaby korzystać ze stadionu na Reymonta, tylko zamiast czasowej umowy, musiałaby płacić jednorazowo za korzystanie z obiektu, co byłoby nie tylko niekorzystne finansowo, ale groziłoby odmową dostępu, gdyby miasto zorganizowało na stadionie inną imprezę ( Wisła straciłaby pierwszeństwo), dajmy na to koncert. Nie ma znaczenia zadłużenie Wisły, tak długo, jak długo wierzyciele nie skierują spraw o natychmiastową egzekucję, co rzeczywiście mogłoby doprowadzić do bankructwa. Jednak na tę chwilę takiego ryzyka nie ma. Podobnie jest z Górnikiem Zabrze, Pogonią Szczecin, Śląskiem Wrocław, Lechią Gdańsk, Piastem Gliwice. Nie mam pewności co do zadłużenia Legii Warszawa, Korony Kielce, Jagielloni Białystok i Arki Gdynia. Podsumowując: napisałeś same bzdury, a teraz dalej wymyślasz bzdury, bo tego co napisałeś nie da się obronić.
1
Nowy sezon ekstraklasy zaczyna się od kompromitacji, bezdomni mają licencję
Obrazek użytkownika zuberegg
Obrazek użytkownika pacyna
5 dni temu @zuberegg    Widzę, że używasz pojęć, których nie rozumiesz. Upadłość (potocznie bankructwo, plajta) – procedura wszczynana w razie niewypłacalności dłużnika, polegająca głównie na wspólnym dochodzeniu roszczeńprzez wszystkich jego wierzycieli. Upadłość to tzw. egzekucja uniwersalna prowadzona na rzecz wszystkich wierzycieli dłużnika, ze wszystkich składników jego majątku jednocześnie. Nic takiego w Wiśle nie ma miejsca. Przypomnę też, że kibice Pogoni Szczecin i Lecha Poznań też ostatnio zbierali pieniądze dla swoich klubów, choć sytuacja finansowa obu klubów jest dużo lepsza. Czy jednak tzw "crowfundind" uznać za oznakę bankructwa, to już pozostawiam bez komentarza. 
2
Nowy sezon ekstraklasy zaczyna się od kompromitacji, bezdomni mają licencję
Obrazek użytkownika zuberegg
Obrazek użytkownika pacyna
5 dni temu @zuberegg Tyle na ten temat mówi podręcznik licencyjny, na który się powołujesz4.1.3. Miejsce rozgrywania zawodów 4.1.3.1.  Klub rozgrywa zawody na Stadionie wskazanym we wniosku o przyznanie Li-cencji.4.1.3.2.  W przypadku, gdy na Stadionie wskazanym we wniosku o przyznanie Li-cencji swoje zawody miałby rozgrywać także inny klub piłkarski, będący gospodarzem tego Stadionu, Wnioskodawca zobowiązany jest, do dnia 31 marca roku kalendarzowego, w którym rozpoczyna się dany Sezon Li-cencyjny, przedstawić oświadczenie stwierdzające, że oba kluby przyjmu-ją do wiadomości i akceptują, że będą musiały wzajemnie dostosować ter-miny swoich spotkań rozgrywanych na Stadionie i zawrą stosowna umo-wę w tym zakresie. Do dnia 1 maja roku kalendarzowego, w którym rozpo-czyna się dany Sezon Licencyjny, klub zobowiązany jest przedstawić tego rodzaju umowę.4.1.3.3.  Za uprzednią zgodą Zarządu Ekstraklasy S.A., Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN może wyrazić zgodę na zmianę miejsca rozgrywania zawodów przez klub (zmianę Stadionu, na którym będą one rozgrywane). Zmiana może na-stąpić w każdym momencie Sezonu Licencyjnego, przy czym w przypadku, gdy w nowym miejscu rozgrywania zawodów przez klub swoje zawody roz-grywa już inny klub piłkarski, konieczne jest też uzyskanie uprzedniej zgody tego klubu. Nowy Stadion, na którym klub będzie rozgrywać zawody, musi spełniać wszelkie kryteria infrastrukturalne określone w Podręczniku Licen-cyjnym PZPN. Tak więc zmiana stadionu może nastąpić w dowolnym momencie sezonu.
1
Nowy sezon ekstraklasy zaczyna się od kompromitacji, bezdomni mają licencję
Obrazek użytkownika zuberegg
Obrazek użytkownika pacyna
6 dni temu @zuberegg.    Łżesz w jeszcze jednej kwestii. Wisła Kraków nie jest bankrutem. 
1
Nowy sezon ekstraklasy zaczyna się od kompromitacji, bezdomni mają licencję
Obrazek użytkownika zuberegg

Strony