Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Verita
4 miesiące temu W pierwszym zdaniu.... ....już nieporozumienie. 1. Jak można popierać rozrzutny rząd? Na zasadzie ,że poprzedni był gorszy? To wybierajmy Tuska bo Jaruzelski byŁ gorszy? Wybór mniejszego zła nic nie daje. 2. porównywanie do Tuska jest bez sensu (patrz wyżej) 3. Proporcje są arytmetyczne, jak za króla ćwieczka a nie ekonomiczne jak za Morawieckiego. Widzialność emerytów na wózkach nie ma w tym przypadku nic do rzeczy. Lata opóźnień ...też nie. Liczy się teraz i sprawiedliwość a nie prawo i niesprawiedliwość. 4."Wielochorobowość" - to całkiem inna "inność" 5. Znowu porównanie do innych państw - konieczna zmiana mentalności. My to My, Polska. Albo potrafię rządzić albo przypinam broszkę i idę na bal. Niech żyje bal ! Konkludując:-) niektórych pism rządowych też bym nie czytała...bo znając tych co je piszą, szkoda na nie czasu.
0
Moralnie wątpliwy protest
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
8 miesięcy temu @Janusz 40 Januszu!Właśnie zauważyłam, że ta RRK "przefarbowała się" (przemodelowała) i teraz jest to "październikowa". Już nie tak gorliwa wielbicielka Donalda Ducka (dukierka? - jak niegdyś, w Śniegach Kilimandżaro, pisał pewien "genialny tłumacz"), ale to jednak nadal pod*rywaczka.Szajs zawsze "wypływa". Nie mniej - ostatecznie zostaje spuszczony do ścieku. Co daj, Panie Boże, tym wszystkim, "październikopodobnym" jak najszybciej.Pozdrawiam,
1
Jak to z "największym" politykiem wszech czasów było
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika Ość
10 miesięcy temu też tak myślę i tylko żartowałem :-)Pozdrówka
2
Prezydent A. Duda jako jedyny uczestnik "debaty" - "Kawa na ławę"
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika Gawrion
10 miesięcy temu Janusz 40 Prawdopodobnie kliknąłeś wielokrotnie przycisk. Pousuwałem kopie. Usunąć wpisy można poprzez "edycja" i przycisk "usuń" na samym dole.
1
Prezydent A. Duda jako jedyny uczestnik "debaty" - "Kawa na ławę"
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika mikolaj
11 miesięcy temu W internecie pelno "knotow" niezgodnych z prawda. Mozemy mowic o:-Puszczy Bialowieskiej - Parku narodowym ( w granicach Polski) - 105 km2.-Puszczy Bialowieskiej - kompleksie lesnym (Polska +Bialorus) - 1500 km2-Puszczy Bialowieskiej - kompleksie lesnym (Polska) - 630 km2Nic sie nie zgadza z powierzchnia, ktora podajesz... 
2
"Ekolodzy" z Bożej Łaski
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika zetjot
11 miesięcy temu Ja się nie dziwię niechęci do Ja się nie dziwię niechęci do komentowania, bo jednak jest to kwestia dość szczegółowa i przy zderzenii z tematami bardziej ogólnymi o charakterze szerszym, systemowym nie posuwa nas do przodu.
0
Łyżka dziegciu w tej beczce miodu
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika kontrik
11 miesięcy temu gratuluję porównania. w końcu gratuluję porównania. w końcu, skoro tam się było, to widzi się rycerza i powstańca a nie żadnego kolaboranta, nieprawdaż?
2
Potrzebny (oprócz dobrze wyposażonej armii zawodowej) etos obywatela-rycerza
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika JSC
1 rok temu Rozumiem argumenty... ale bym postulował, aby przynajmniej część tego typu służby powierzyć obronie terytorialnej, której operatorzy mają z założenia dużo wolnego czasu, za to z racji swojej funkcji powinni powinni się wdrażać w rozpoznawanie terenów stricte wojskowych itp., które mają być poddane pod pieczę tej formacji, a także do działania w najróżniejszych porach dnia i roku.
-1
Blade posłów o wojsku pojęcie...
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika mikolaj
1 rok temu W USA wybiera sie wiekszosc sedziow w wyborach... Jednak sedziowie wszystkich sadow federalnych oraz Sadu Najwyzszego pochodza z nominacji.Ciekawostka jest fakt, ze Sad Najwyzszy USA liczy 9 sedziow - a "zalatwiaja" oni wszystkie sprawy, ktore w Polsce rozpatruje Sad Najwyzszy, NSA, Trybunal Konstytucyjny... razem grubo ponad 200 sedziow...
1
Niektórzy prawnicy na kongresie nie widzą belki w oku
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika Weteran Polski
1 rok temu Janusz 40 Witaj dzieki za doprecyzownie.To troszkę zmienia postac rzeczy.Pozdrawiam.
0
Życie codzienne 20. 02. 2017 r.
Obrazek użytkownika Janusz 40

Strony