Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 rok temu Dobrego Dnia Mistrzu,Dobrego piszący i czytający :) "Boże coś Polskę…i teraz ocal w nas nadzieję"Nasza Wiara,Nadzieją i Miłość wciąż te same,od wieków :)Mistrzu,dzięki :)zajrzę wieczorem ,bo ten Wiersz wyjątkowo zasługuje na dużo więcej,niż podziękowania :)o czym zresztą świadczą wpisy  Naszych SzanownychBlogerki i Blogerów :)
3
WOJNA O POLSKĘ TO NIE CZAS SENTYMENTÓW
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika misio
1 rok temu Przy okazji warto zwrócić Przy okazji warto zwrócić uwagę, że tak się jakoś składa, że my wyznaczamy coraz mniej - bo to nie tylko faszyzm, ale też i antysemityzm, tolerancja, nienawiść itd. itd. Lewica totalna ewidentnie dąży do totalnego wyznaczania wszystkiego, po swojemu na opak, i niestety nie widać jakichś udanych prób przezwyciężenia tego trendu.
5
Marsz Niepodległości - Po co polscy patrioci „kopią się z koniem” nacjonalizmu?
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
1 rok temu Faszyzm to nie nazizm Oczywiście że faszyzm to nie nazizm :)Nazizm = faszyzm + pangermanizmJak Cie złapią w koszulce z Franco mów, że to Piłsudski albo Rokosowski
2
Marsz Niepodległości - Po co polscy patrioci „kopią się z koniem” nacjonalizmu?
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika sbb.w.interia.pl
2 lata temu KANNIBALIZM = DEGENERACJA Jeden z głównych czynników wpływających na degenerację biologiczną: http://pl.wikipedia.org/wiki/Priony   Na temat degeneracji psychicznej nie zamierzam dyskutować, każdy zdrowy psychicznie człowiek jest to w stanie sam określić.
1
TERRORYZM W EUROPIE
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
2 lata temu Triariusie Jeśli mamy poważnie dyskutować, to udowodnij logicznie, że "kawałki o Banderowcach" są "smętne" i/lub "głupie". Nie wyobrażam sobie, jak miałabym rozmawiać z ludźmi, którzy przeżyli tamto piekło, próbując im udowodnić, że mówią coś co jest "smętne" i "głupie". I nie rozmawiamy o emocjach, mowa jest o faktach, o doświadczeniu. Czy da się to "doświadczenie" skomentować "politycznie", lub "bardziej politycznie"? Ja nie umiem! Wyobraź sobie taki (nie najbardziej tragiczny) obraz: matka - Ukrainka, ojciec z rodziny mieszanej - syn Polki i Ukraińca, po 39 wrócił z wojny, uciekł Moskalom, teraz - ukrywa się - przed Niemcami. Kilkoro drobnych dzieci, najmłodszy synek - nieco ponad 2 lata. Ukraińcy napadają wieś. Wiedzą, że ojca (który zadeklarował się jako Polak) nie ma, że są małe dzieci. Matka ukrywa całą rodzinę i zakopuje się sama głęboko w sianie, w stodole. Dzieci usłyszały, że mają być cicho. Ukrainiec, bosakiem, uderza, miejsce przy miejscu, w siano. Nie zdążyli spalić wsi - nadeszła pomoc - straż obywatelska z Chodaczkowa Wielkiego. NB dzięki tej straży ocaleli zasadniczo wszyscy mieszkańcy Chodaczkowa, chociaż wieś całkowicie zrujnował wielokrotnie przesuwający się, w dwu kierunkach, front. A wracając do matki - do końca życia (zmarła przedwcześnie) cierpiała z powodu depresji i napadów lęku. Najmłodszy synek doznał głębokiej rany ze złamaniem podudzia (nie pisnął!), do końca życia cierpiał na zapalenie kości. Przeżyli, byli świadkami, już nie żyją. Oczywiście ojciec też nie żyje od kilkunastu lat, teraz - żyją wnuki.  Jak tym ludziom powiedziałbyś, że "smęcą", czy są "niepolityczni". Jedyna rzecz, która nasuwa mi się w chwili obecnej to - mamy w Polsce plan uhonorowania ludzi, upamiętnienia tego ludobójstwa poprzez godną ustawę, nie mniej - potrzeba nam w Polsce spokoju i większej, niż posiadamy, siły politycznej oraz militarnej. Przewidujemy, że osiągniemy to za trzy lata. Obecnie nasza sytuacja jest całkowicie niestabilna, a tzw. totalna opozycja walczy o destabilizację Ojczyzny. W chwili obecnej przyjęliśmy uchwałę, ustawa - to kwestia trzech lat. Nie śmiałabym, w żaden sposób, obrażać tych, którzy domagają się prawdy, pamięci, szacunku, sprawiedliwości. Wiem - to dużo, ale - czy na to nie zasługujemy?
7
Kłamstwo wołyńskie marszałka Terleckiego
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
2 lata temu @triarius słuchaj no ty, anonimie bez twarzy, imienia i nazwiska - nie bluzgaj, nie ubliżaj, bo jeszcze nie wiadomo kto, komu i za co tu płaci. A swoją drogą - to znamienne, że słowo "banderowcy" napisałeś wbrew zasadom ortografii przez duże "B". Kiepsko się maskujesz, anonimie.
4
Kłamstwo wołyńskie marszałka Terleckiego
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika zimny
3 lata temu nie daruje takich wpisów .... nie daruje takich wpisów .... a z ignorantami  nie dyskutuję....  
5
NIE O ZEMSTĘ CHODZI LECZ O PAMIĘĆ
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika zimny
3 lata temu @triarius ...no to kepiej już nie wchodż albo weź na przeczyszczenie...też pomaga... ...albo siedź na swiom blogosku    
3
NIE O ZEMSTĘ CHODZI LECZ O PAMIĘĆ
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika Leniwiec Seed
3 lata temu Mówimy to samo. Lecz ja jakby przejrzyściej. Bo to o czym wspominasz, to taka "Smoleńska mgła", służąca do zaciemnienia obrazu. Właśnie w temacie wątku wuja Sama, zginął śp.Lech Kaczyński, bo jego wizja mogła zagrozić szwabsko-sowieckiemu planowi. I zapewne dlatego, do dziś nie znamy dowodów tej zbrodni, choć niewątpliwie ilość zdjęć satelitarnych, namiarów radarowych i innych żródełek współczesnego zwiadu, przygniotłaby niejednego tira. Zbyt wielu było zainteresowanych. Platfusy - bo dostały wolną garść do złodziejstw i przewałów na bezczela - przecież to kraj do likwidacji. Po rozbiorze nikt o złodziejstwa nie zapyta. Spadkobiercy stalina - bo już ostatecznie z pamięci Polaków zostanie wymazane ich założycielskie qrestwo, a do tego połączą się z matuszką rassiją. Opcja niemiecka, z rudym na czele wiedzą, że makrela ich w mumii poukrywa. Chazarstwo szczęśliwe, bo znowu będzie do obsadzenia cały świeżutki aparat represji w podbitym kraju. No i najważniejsze - nic już nie będzie w stanie zatrzymać tak wzmocnionych szwabów przed ogłoszeniem Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, od Lizbony po Kamczatkę. A wuj Sam? Pozostanie mu tylko samodzielnie zająć się spłacaniem swoich długów wobec chinoli. Wobec powyższego - wiesz już dlaczego lewactwo stało się tak upierdliwe i bezczelne? Mówimy za tem o tym samym, tylko ja wskazałem cele, a Ty piszesz o "robocie operacyjnej", przez klasyka Bezmienowa nazywanej wojną ideologiczną. Pozdrówka
2
To byłby całkiem szatański plan, ale niestety...
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika Francotirador
3 lata temu Uslyszne dzis w radiu(wiadomosc prawdziwa) W USA bedzie bardzo trudno odmowic szczepienia dzieci nawet z powodu pogladow religijnych. Rzad bardzo naciska na to twierdzac ze to z powodu chorob zakaznych. Ja sie tylko zastanawiam dlaczego akurat teraz i takim wielkim naciskiem.  Cos mi tu smierdzi. Jesli nie zaszczepisz dziecka to nie wejdzie do szkoly. Ot wolnosc i demokracja.
2
Korwin Mikke o seksedukatorach "Zabić kurwa tych ludzi "
Obrazek użytkownika triarius

Strony