Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 miesiąc temu Ależ skąd Szanowna Pani Elig. Ależ skąd Szanowna Pani Elig. To tylko i wyłącznie zasługa "galaktycznego blagiera" co go Onucą z Rabki nazywają. To cos z rodziny drobiu -  wykastrowany kogut
6
Naszeblogi.pl, a Niezalezna.pl - niepożądane skutki zmian
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika Traczew
2 miesiące temu To prawda ale zamiast mówić o tym że zwycięski w 2015 obóz "naprawia" TK zepsduty przez ustawę czarwcową powinna powiedzieć: "tzw. "sprawa TK w Polsce" o której tyle się tu mówi, jest typowym sporem między władzą ustawodawczą a sądowniczą. W kilku państwach UE toczą się podobne spory, \które nie wywoływały tak wielkiego zainteresowania PE. Rząd RP nie jest zaangażowany w ten spór, nie zgłaszał w Sejmie żadnych projektów ustaw w sprawie TK. Jeśli PE jest zainteresowany tym sporem, prosiłabym o zwrócenie się do Sejmu RP i TK." . i to była droga do olania sprawy TK w PE. Wystąpienie Pani Premier w PE w styczniu oceniam wysoko, ale niepotrzbnie tłumaczyła się za Sejm.
1
Czternaście miesięcy
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika Traczew
3 miesiące temu Elig Dzięki
1
Skandal i dalsze manifestacje
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika Honic
3 miesiące temu @elig, Nie Soros. Fundacja Batorego. Przecież Aleksander Smolar podpisał haniebną "odezwę" nie dlatego że miał taki kaprys tylko żeby pokazać, na kogo mogą liczyć. 
1
Dzień wcześniej, czyli "Obywatele RP" w akcji
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika cyborg
4 miesiące temu @ elig Całkiem sporo jest na ten temat w sieci ! Polecam : https://mikedashhistory.com/2011/02/13/an-abandoned-lifeboat-at-worlds-end/
4
Tajemnica łodzi na wyspie Bouveta rozwiązana!!!
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika kontrik
4 miesiące temu WOT nie jest podstawą do WOT nie jest podstawą do zwalczania grup terrorystycznych, dywersyjnych, sił specjalnych. W szczególnych sytuacjach mogą wspierać działania MSW, bez tego moga stanowić odwód p/desantowy oraz chronić i bronić kluczowe obiekty. Żołnierz z karabinkiem w domu w niczym nie powstrzyma specjalsów. To już łatwiej, że zabicie przeciwnika zostanie wykorzystane jako pretekst do wojny czy inne poważne oskarżenie propagandowe. Wojska operacyjne a nawet specjalsi też nie mają broni w domu. Dedykowane oddziały specjalne również nie. A jakoś są w stanie działać, nie tylko w Polsce. WOT to nie oddziały AT czy nawet pierwszy rzut. Wyjątkiem moga być działania opóźniające wraz z SG w rejonie przygranicznym ale i to żadna siła czy międzywojenny KOP.    
4
Ogólnowojskowy nonsens bojowy
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
5 miesięcy temu @elig Dziękuje   Staram się :-))))
4
Ulubieni wrogowie
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika kontrik
6 miesięcy temu wytną coś zawsze, lewacy ale byliby ostatnimi głupcami, gdyby szli ostro na udry z opozycją 'niepodległościową', w ten sposób by ją wzmacniali i usztywniali stanowiska. chyba, że to genialny spisek, by zniszczyć Europę Zachodnią przed rozpadem UE a skłaniać niechętnych nowych członków do opuszczenia ;)
4
Zemsta Brukseli
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika pacyna
6 miesięcy temu @elig Problem jednak polega na tym, że sama wykazałaś się "lenistwem umysłowym" pomijając najistotniejsze kwestie wywiadu. Oczywiście każdy może zapoznać się z wywiadem, jednak wywiad stanowi pewną spójną całość i wycinanie wygodnych dla siebie fragmentów kończy się obrzydliwie i niezrozumiale. Prześledź moją dyskusję z propagandystą zetjot pod tekstem o "jeźdźcach apokalipsy", a zobaczysz jakie zamieszanie powstaje :). To jest zwyczajny brak warsztatu. Cytujesz zdania, bez umieszczenia ich w merytorycznym kontekście. "Gabon". O ile Gabon pamiętasz.
-1
Kataryna, czyli umysłowy bezwład mainstreamu
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika cyborg
7 miesięcy temu @ elig Tylko, co MY suweren z tym zrobimy ?
7
Poczet Sędziów Polskich
Obrazek użytkownika elig

Strony