Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Traczew
1 dzień temu Elig Proszę bardzo. Benito Mussolini !!
1
Dziennikarskie wojenki na prawicy
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika Pers
3 dni temu Ale Libii już nie ma. Została "wyzwolona" od krwawego satrapy Kadafiego. Zabijał własny naród, zżerał żywcem niemowlęta a w swoim namiocie miał zawsze ze 100 dziewic. To jak ich odstawiać do piekła, które już nie istnieje?
-4
Ratowanie uchodźców, czyli praca dla mafii
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika JSC
3 dni temu A może do Turcji... przecież Sułtan jest teraz wzorem demokracji...
-4
Ratowanie uchodźców, czyli praca dla mafii
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 miesiąc temu Ależ skąd Szanowna Pani Elig. Ależ skąd Szanowna Pani Elig. To tylko i wyłącznie zasługa "galaktycznego blagiera" co go Onucą z Rabki nazywają. To cos z rodziny drobiu -  wykastrowany kogut
6
Naszeblogi.pl, a Niezalezna.pl - niepożądane skutki zmian
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika Traczew
3 miesiące temu To prawda ale zamiast mówić o tym że zwycięski w 2015 obóz "naprawia" TK zepsduty przez ustawę czarwcową powinna powiedzieć: "tzw. "sprawa TK w Polsce" o której tyle się tu mówi, jest typowym sporem między władzą ustawodawczą a sądowniczą. W kilku państwach UE toczą się podobne spory, \które nie wywoływały tak wielkiego zainteresowania PE. Rząd RP nie jest zaangażowany w ten spór, nie zgłaszał w Sejmie żadnych projektów ustaw w sprawie TK. Jeśli PE jest zainteresowany tym sporem, prosiłabym o zwrócenie się do Sejmu RP i TK." . i to była droga do olania sprawy TK w PE. Wystąpienie Pani Premier w PE w styczniu oceniam wysoko, ale niepotrzbnie tłumaczyła się za Sejm.
1
Czternaście miesięcy
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika Traczew
4 miesiące temu Elig Dzięki
1
Skandal i dalsze manifestacje
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika Honic
4 miesiące temu @elig, Nie Soros. Fundacja Batorego. Przecież Aleksander Smolar podpisał haniebną "odezwę" nie dlatego że miał taki kaprys tylko żeby pokazać, na kogo mogą liczyć. 
1
Dzień wcześniej, czyli "Obywatele RP" w akcji
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika cyborg
4 miesiące temu @ elig Całkiem sporo jest na ten temat w sieci ! Polecam : https://mikedashhistory.com/2011/02/13/an-abandoned-lifeboat-at-worlds-end/
4
Tajemnica łodzi na wyspie Bouveta rozwiązana!!!
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika kontrik
5 miesięcy temu WOT nie jest podstawą do WOT nie jest podstawą do zwalczania grup terrorystycznych, dywersyjnych, sił specjalnych. W szczególnych sytuacjach mogą wspierać działania MSW, bez tego moga stanowić odwód p/desantowy oraz chronić i bronić kluczowe obiekty. Żołnierz z karabinkiem w domu w niczym nie powstrzyma specjalsów. To już łatwiej, że zabicie przeciwnika zostanie wykorzystane jako pretekst do wojny czy inne poważne oskarżenie propagandowe. Wojska operacyjne a nawet specjalsi też nie mają broni w domu. Dedykowane oddziały specjalne również nie. A jakoś są w stanie działać, nie tylko w Polsce. WOT to nie oddziały AT czy nawet pierwszy rzut. Wyjątkiem moga być działania opóźniające wraz z SG w rejonie przygranicznym ale i to żadna siła czy międzywojenny KOP.    
4
Ogólnowojskowy nonsens bojowy
Obrazek użytkownika elig
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
6 miesięcy temu @elig Dziękuje   Staram się :-))))
4
Ulubieni wrogowie
Obrazek użytkownika elig

Strony