Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Maria I. Onuckina
6 miesięcy temu Stahs "Dlatego piszmy do różnych ludzi niech podchwytują , modyfikują - może ktoś wymyśli coś lepszego.. Ważne żeby nie rozkładać rąk tylko działać." Podziwiam pańską wiarę i naiwność. Też taka kiedyś byłam. Ile pan ma lat?
1
Czy zostało siąść i płakać ?
Obrazek użytkownika Stahs
Obrazek użytkownika Maria I. Onuckina
6 miesięcy temu Stahs Przepraszam pana bardzo ale czegoś nie rozumiem... Tym wierszem pan chce nam zamknąć usta? To pański utwór czy zapożyczony? Żadnych odnośników nie zobaczyłam.
2
Czy zostało siąść i płakać ?
Obrazek użytkownika Stahs
Obrazek użytkownika Verita
6 miesięcy temu Co do Deklaracji Terezińskiej.... ....jedne źródła podają, że Polska podpisała deklarację, niektóre dopowiadają, że podpis złożył Władysław Bartoszewski, oraz są takie, które podają coś przeciwnego, że Polska nie podpisała tej deklaracji.Można znaleźć wiele wypowiedzi różnych poważnych osób na ten temat, ale one nie podają, skąd posiadły wiedzę o tym, co twierdzą na ten temat i nie przedstawiają żadnych dokumentów.Rozwiązaniem tej pozornej łamigłówki są słowa ks. prof. Tadeusza Guza, który wyjaśnia, że zachodnie prawo bazuje obecnie na gruncie ideologicznym opracowanym przez urodzonego w Pradze żydowskiego prawnika Hansa Kelsena (od 1940 r. zamieszkał w USA). Dokonał on oderwania prawa od rzeczywistości i jego całkowitej relatywizacji, dzięki czemu obiektywna prawda i obiektywna sprawiedliwość zostały zastąpione aktami prawnymi legitymizującymi bezprawne działania określonych grup interesu.  Ustawa 447 jest właśnie taką ustawą. Jako ciekawostkę tylko dodam, o czym wspomina ks. prof. Tadeusz Guz w swoim wykładzie, że Hans Kelsen z konieczności zachowania wewnętrznej spójności swojej ideologii prawa pozytywistycznego zdjął winę z Niemców za mordowanie Żydów w czasie II wojny światowej, ponieważ nie dopatrzył się w tym złamania prawa. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23002&Itemid=100  https://www.youtube.com/watch?v=NW8ObvVFPxo
4
Czy zostało siąść i płakać ?
Obrazek użytkownika Stahs
Obrazek użytkownika Maria I. Onuckina
6 miesięcy temu Stahs A w co pan nie wierzy? Nie wierzy pan w to, że są jeszcze w Polsce Polki i Polacy, którzy chcą dobrze dla swoich synów? Przywołuje pan jako argument jednego z największych sq...ów jakiego święta, polska ziemia nosiła kiedykolwiek. A pan teraz cedzi tę wazelinę w czopkach czy na kartki? Polki nie nabiorą się już na takie pierdoły. Żegnam pana z dużą przykrością.
2
Czy zostało siąść i płakać ?
Obrazek użytkownika Stahs
Obrazek użytkownika Verita
6 miesięcy temu À propos Piłsudski Ten agent kilku wywiadów zwany w Polsce Piłsudskim - Ginetem czy Selmanem, pierwsze co zrobił po puczu majowym w 1926 roku, to sprywatyzował Bank Narodowy założony przez Grabskiego i oddał go w „rence” Rothschilda. Podobnie, jak postąpił z hutami i kopalniami zdobytymi w czasie POWSTAŃ. A głupi ludek w każdym mieście stawia mu pomniki i nazywa jego imieniem ulice. To wszystko było możliwe dzięki edukacji wprowadzonej do Rzeczypospolitej w 1773 roku, przez agenta City, niejakiego DuPonta. Od tamtego okresu nic się nie zmieniło. O edukacji nadal decydują trolle opłacane przez City. Najlepszym dowodem jest fakt, że do dnia dzisiejszego udaje im się ukryć fakt, że pucz Piłsudskiego - Gineta -Selmana, dokonany został za 800 000 funtów. Agent był „uczciwy” w stosunku do swoich mocodawców i 200 000 funtów, których nie wydał, zwrócił do City. Podobnie, jak nie ujawnia się faktu, że niejaki Karol Gustaw, robiący za króla Szwecji, dokonał tzw. Potopu w 1656 roku, za 200 000 dukatów otrzymanych od City. Premier Morawiecki powiedział niedawno, że jesteśmy własnością kogoś z Zachodu. Jedynym państwem dysponującym takimi sumami, jest City of London Corporations.
1
Czy zostało siąść i płakać ?
Obrazek użytkownika Stahs
Obrazek użytkownika Verita
6 miesięcy temu Można się nie zgadzać... ...ale to niczego nie zmieni. Nagłaśnianie w mediach, zbieranie podpisów i tym podobne naciski przecież trwają. Co zrobił sejm z podpisami w obronie życia? To co chciał! Różni ludzie podchwytują, modyfikują...i co ? I nic! Aby coś drgnęło ...potrzeba wielkich pieniędzy albo wielkiej odwagi. Bez tego ani rusz. https://www.youtube.com/watch?v=UNvEehDG6Vw https://www.youtube.com/watch?v=oSqMYcFqMA8
3
Czy zostało siąść i płakać ?
Obrazek użytkownika Stahs
Obrazek użytkownika Verita
6 miesięcy temu Kto to zorganizuje? Niepełnosprawni, najbardziej zdeterminowana grupa Polaków, są zajęci. Tylko na nich można właściwie liczyć.Jednak wypada siąść i płakać. Nic innego nam nie pozostaje.
3
Czy zostało siąść i płakać ?
Obrazek użytkownika Stahs
Obrazek użytkownika Apoloniusz
7 miesięcy temu W każdym działaniu, należy wiedzieć czego się chce, wiedzieć jak to osiągnąć i (niestety ale) mieć cojones. A nasz kieszonkowy Napoleon jak się okazuje tylko myślał, że ma w/w przymioty, a ostał mu się ino sznur. O innych decydentach to nawet lepiej nie wspominać. Szkoda gadać.
1
Prawda was wyzwoli…
Obrazek użytkownika Stahs
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
7 miesięcy temu Stahs Dobra zmiana i owszem lecz nie dla nas.Ten slogan wymyślono,  bo niczym miecz posiada dwa ostrza, jeno jedno tępe niczym Bolek z ulicy Polanki.
4
"Piątka Morawieckiego" i "totalni" totalnie na deskach...
Obrazek użytkownika Stahs
Obrazek użytkownika Quasar
2 lata temu Islam ideologią szatana Mahoment był fałszywym prorokiem, bo Allah był i jest opisywanym w biblii szatanem
-1
Problem islamistów jest bardziej złożony niż to się nam wydaje
Obrazek użytkownika Stahs

Strony