Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kontrik
1 tydzień temu no to wyjaśniło się, całe no to wyjaśniło się, całe szczęście że jesteś upoważniony do wypowiadania się o kwestiach żydowskich, uff. drogo kosztuje taka koncesja?
-3
"Najodważniejsi"z odważnych...
Obrazek użytkownika zimny
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
1 tydzień temu Coraz wieksze odnosze wrazenie ze Duda to nie tylko zdrajca, pacholek zydowski,szkodnik nr1,falszerz histori,ale kompletny debil wykreowany przez wrogow Polski za pomoca PISu na belwederskiego prezydenta.Ale o to wlasnie chodzi by -psia mac glowa panstwa polskiego byla nie myslaca tylko wykonujaca slepo polecenia swoich panow, przypomne postac Walesy juz wiekszego intelektualnego dna nam  zydokomuchy  nie mogly zainstalowac by pokazac jacy Polacy sa i kogo uwielbiali.Duda jest godnym nastepca Walesy jest niczym innym jak tylko przedluzeniem postPRLu , a wlasciwie pilnowaczem porzadku jaki nam zaaplikowano na kacapskich czolgach.Duda to kon trojanski podstepnie wprowadzony do polityki i na te stanowisko i niech mi nikt nie pieprzy ze Kaczynski cy beton PISowski nie wiedzila kogo Polakom podstawil.Pytania do dudowego  referendum i nowej konstytucji ta jakas abercja czy mu te pytania pisali ci z BBNu co to maja stopnie za checi szczere ,a nie za  mature.czy dudek sam se je wymyslil,jesli on sam to ja sie pytam kto mu dal doktorat.Zreszta w sprawie stopni naukowych dokladnie widomo ze byly w wiekszosci nadawane w nagrode, a nie za osiagniecia ,albo nadawane na wyrost aby pozniej taki delikwent np. chempion intelektulizmu Czaputowicz odpracowal w pozniejszym czasie wybudzenia.Mamy w Polsce tysiace utytuowanych intelektualnych i moralnych zer w uspieniu i gotowych do wybudzenia, aby dac glos kiedy pan rozkaze.Ich teczki sa zdeponowane w Moskwie badz w Berlinie i ta strachliwa zaprzedana swolocz zrobi wszytko, aby nie podciac galezi, na ktorej siedzi on i jego cala rodzina i autorytatywnie zabierze glos podparty swoim tytulem aby ten glos byl wiarygodny,szkoda ze Polacy wciaz sie nabieraja na te tytuly i kto je wypowiada niz na tresc.Takich spiochow zostalo tez zainstalowanych na calym swiecie w osrodkach naukowych i uniwersytetach i jest to rezerwa agentow gotowych do uzycia, gdyz za swoja pozycje sa  dozgonnie winni, to dozgonnie to nie przenosnia.
6
Prezydent Andrzej Duda pogodził PiS z Antypisem [na chwilę]
Obrazek użytkownika zimny
Obrazek użytkownika Ość
1 tydzień temu #zimny Widzę, że Cię poniosło i przejechałeś się po mnie jak po burej suce... Przyznaję, że mój komentarz był nierozwazny i mógł wywołać takie emocje - przepraszam. Nie mam ostatnio głowy do udanych komentarzy w związku z chorobą żony.Ale od żydów i trolli mnie nie wyzywaj, gdyż ani jednym ani drugim nie jestem i mój dziadek też nie był żydem. Poza tym nic nie wiem o żydowskim pochodzieniu któregokolwiek z członków rodziny. Więcej mogę napisać na priva.Pozdrawiam 
4
"Najodważniejsi"z odważnych...
Obrazek użytkownika zimny
Obrazek użytkownika poeta
1 tydzień temu TYLKO ! ........Musimy walczyć o Krzyż, bo oderwanie nas od Krzyża jest priorytetem neomarksistowskich naprawiaczy dusz, moderalizatorów umysłów naszych dzieci, ale i naszych. Polska i Polski Krzyż, stoi twardo na przeszkodzie przecięcia się interesów Rosji i Niemiec.........Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/lwow47/obcy-i-zdrajcy-tej-wojny-za-nas-nie-wygraja#comment-1565712 Napisał Wielki Polski Wieszcz Adam Mickiewicz - TYLKO POD KRZYŻEM! TYLKO POD TYM ZNAKIEM!POLSKA JEST POLSKĄ A POLAK POLAKIEM
0
OBCY I ZDRAJCY TEJ WOJNY ZA NAS NIE WYGRAJĄ!
Obrazek użytkownika zimny
Obrazek użytkownika zetjot
2 tygodnie temu Czyżby Niepoprawni zamieniał Czyżby Niepoprawni zamieniał się w Interię ?
1
Jak PiS przez 2,5 roku import śmieci akceptował
Obrazek użytkownika zimny
Obrazek użytkownika limpio hombre
2 tygodnie temu hangar Zimny, masz w 1000% rację. To była z zimną krwią i wyrachowaniem popełniona egzekucja w hangarze na Okęciu, przed wylotem do Smoleńska, który potem szybko rozebrali, przez bandytów TW Oskara i Putina.
0
Tragedia smoleńska: o czym się nam nie mówi
Obrazek użytkownika zimny
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
2 tygodnie temu NADCIĄGA!!!!TO JUŻ JUTRO
1
Jak PiS przez 2,5 roku import śmieci akceptował
Obrazek użytkownika zimny
Obrazek użytkownika Lionette
2 lata temu Witajcie, niewątpliwie są ludzie którzy potrafią być mistrzami w swoim zawodzie i nie potrzebują  wyższego wykształcenia, aby to mistrzostwo osiagnąć. Jednak to są wyjątki od reguły i zazwyczaj studia przydają się i łatwiej tym, którzy je mają, o ile  oczywiscie studiowali, zamiast wiecznie balować. Nie chodzi o tytuł, czy dyplom, ale o realną wiedze, na dany temat, którą można ławto zdobyć w czasie wykładów, ćwiczeń, labolatoriów itd. Moim zdaniem stwierdzenie, że dyrektor tetaru nie miał studiów jest zaskakujace i powinno oburzać, bo wskazywało na tryb pozyskania tego stanowiska przez Mieszkowskiego i raczej sugerowało brak odpowiednich kwalifikacji, co zresztą potwierdziała ostatnia afera. Za poprzedniej, jedynie słusznej POwskiej władzy widywano np. wicemisnistrowe, czy dyrektorki, które stanowiska swoje zawdzięczały "umijętnościom kulinarnym - sztuce robienia lodów", co same potwierdzały jednoznacznymi uwagami. Istnieje uzasadnione podejrzenie, że ww. stanowisko dyrektorskie zostało uzyskane w spoób równie "kulinarny" lub inny także niestety budzący odrazę.
9
Dyrektor bez wykształcenia
Obrazek użytkownika zimny
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 lata temu @zimny "... Własnie silne państwo..." Tak, to jest właśnie to, czego chcemy, a czego nie chcą nasi przeciwnicy. Dlatego taka ciężka wojna.   Pozdrawiam  
9
Likwidacja wybijającego szamba
Obrazek użytkownika zimny
Obrazek użytkownika cyborg
2 lata temu @ zimny Trafiłeś w sedno ! Magisterka - przyznawana w ciemno po ukończeniu studiów - nie świadczy o mistrzostwie. W przypadku zawodów elektrycznych ważniejsze są uprawnienia. Magistra na rozdzielnię WN się nie wpuszcza.
10
Dyrektor bez wykształcenia
Obrazek użytkownika zimny

Strony