Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Agata75
1 dzień temu Zabrać koncesję! Ja po wczorajszym wydaniu z 19.lipca Wiadomości w TVP1 jestem tego samego zdania, podłożyli stary materiał, wiadomo znamy te numery z Dziennika TV, w pełni się zgadzam, żeby odebrać koncesję TVP1.
-1
Czy czeka nas - "ciamajdan 2"...?
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Archiwum X
5 dni temu Brexit co oznacza dla Polakow 2017? Brexit co oznacza dla Polakow?Jeśli dojdzie do Brexitu, Polacy wrócą do kraju?Czy starczy dla 5 milionow zasilkow?Brexit to koniec chlania pod Polskim sklepem w Anglii? Brexit co oznacza dla Polakow 2017 : http://www.tylkoprawda.com/brexit-co-oznacza-dla-polakow-2017/
0
Brexit to skutek lewackiego szleństwa w UE...
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika jjr
2 tygodnie temu A mnie robi się smutno. Robi się smutno, kiedy Petru świętuje święto 6 króli, kiedy Schetyna śmieje się do sera, Robi się smutno, kiedy dyżurne błazny zaczynają drwić z "człowieka prostego". Sam lubię pożartować, nawet na tym blogu. Boże zrób mały cud, niech trochę niektórzy zmądrzeją.Na deser historyjka. Ksiądz zauważył w kościele modlącego się i płaczącego rzewnymi łzami parafianina. Czemu płaczesz synu spytał? Ach Ojcze Żyda oszukałem. Ksiądz przyjrzał mu się uważnie. Mówisz synu, że Żyda oszukałeś, nie płacz synu to nie grzech, to cud!!!
8
Jeszcze nikt mnie tak nie rozśmieszył
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Niueste
2 miesiące temu Poszli po .. A ja mam nadzieję, że zgoda na ten spęd wydana była celowo, żeby się odkryli i miała być cofnięta w ostatniej chwili.Że to było planowane. 
1
"Totalni" znów szykują "pucz" w Sejmie...
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
4 miesiące temu @MoherJ niestety nie wiem, znalazłem na TT
6
Polacy murem za rządem. Manifestacja poparcia dla rządu - 23.03.2017.
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika gość z drogi
5 miesięcy temu bolek odleciał zupełnie,a kasta uprzywilejowana sięgnęła dna... czas na sprzątanie  tak po bolku ,jak i po kaście...,której logo stało się Amber Gold Co do grzecha i tego drugiego,to po prostu wstyd i to ogromny...  WSI sPOkojna ,WSI wesoła ale przecież,my to wiemy już od dawien,dawna i piszemy o tym też od dawie,dawna,tylko jakoś ta druga część Narodu,nie umie czytać ze zrozumieniem.. pozdr 
1
Obok hołdu pruskiego i ruskiego mamy dziś - niemiecki...
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika mikolaj
5 miesięcy temu Co zmieni wprowadzenie kadencyjnosci - jesli mamy do czynienia z karuzela? Projekt PiS-u nie idzie tak daleko, zeby zabronic zajmowania JAKICHKOLWIEK stanowisk publicznych - ale jedynie zabrania kandydowania trzeci raz na to samo stanowisko. Nic tu nie zmienia ustawy i rozporzadzenia - najlepszym lekarstwem na kliki jest... udzial w wyborach - bo nie wierze, zeby wiekszosc nalezala do klik - a jesli nalezy - to... wszystko OK. zasady demokracji spelnione - czyli rzady wiekszosci... 
1
Zwycięstwo w samorządach - to fundament utrzymania Dobrej Zmiany...
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Niueste
6 miesięcy temu Szanowny Panie Aleksandrze. Pięknie, ściśle i bardzo celnie ujął Pan w liście podziękowania, ubierając je w godne słowa. Ten list aż podnosi na duchu. Czy nie byłoby dobrze też przesłać go do wiadomości pozostałym wicemarszałkom sejmu, szczegónie tym blokującym sejm? Dziękuję za list. Pozdrawiam serdecznie.  
15
LIST DO PANA PREZESA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Prorok
6 miesięcy temu Jest wiele rzeczy ... ,,, ktróre mogą się nie podobać w działaniach tego rządu. Ale czy jest w tej chwili lepsza alternatywa? Czy jest jakieś inne rozwiązanie? W moim rozeznaniu są tylko gorsze i jeszcze bardziej od tych gorszych  przerażające. Jeśli nie obronimy tego rządiu to żebyśmy tylko potem tego nie żalowali. Nie pluli sobie w brodę. Bo na razie dwie małe potyczki wygrane, ale wojna jeszcze nie. Pilnujmy Polski! Nie dajmy się zwieść tym, którzy chcą wzbudzić nasze wątpliwości. Nie ma na najbliższy czas lepszej alternatywy niż PIS.  Brońmy naszego przyczółka wolności. bo zostaniemy zaorani!
13
Zbliża się kolejne przesilenie - pilnujmy Polski...
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Verita
6 miesięcy temu Ludzie! Przecież to jest przede wszystkim rząd korporacyjny, który łupi podatkami małe i średnie przedsiębiorstwa a wielkie korporacje są zwolnione z podatków wogóle. Czy wy tego nie widzicie? Czy nie rozumiecie? Dług polski osiągnął poziom milion milionów złotych...do spłacenia w 3-ciej generacji, o ile wogóle.
-7
Zbliża się kolejne przesilenie - pilnujmy Polski...
Obrazek użytkownika MoherJ

Strony