Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Husky
2 tygodnie temu @ Pomyślcie, co by było gdyby zamiast Bolka czy skorumpowanej ferajny z Gdańska z Lewandowskim i Tuskiem mielibyśmy kogoś o normalnym poziomie intelektualnym - na przykład Havla? Tyle, że u nas przyzwoitość nie miała szans. Olszewskiego zastąpił ZSL W tym roku jest 30 lat od 89 roku...powoli zbliżamy się do wyrównania wyniku PRL 44 lat...Prawda jest taka że II RP po zaborach więcej osiągnęła przez 20 lat istnienia... mieliśmy pecha do polityków, złodziei, zdrajców realizujących obce interesy
7
WIELKI MĄŻ STANU
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 miesiąc temu @ Oczywiście wyrażam zgodę A zgodę wyślę na wskazany adres e-mail Klubu GP
6
105 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
4 miesiące temu Cała prawda Pozdrawiam!
4
Znany wokalista i niemiecki hymn z nazi tekstem
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
7 miesięcy temu Kazimierzu całe podziękowanie proszę kierować..... ....na ręce Pana Zdzisława Koguciuk z Lublina, który jest autorem całego, powyższego wpisu i wszelkich tam opisanych prac i jedynie on oraz wielu innych, którzy go czynnie modlitwą i darami wspomagali przez ostatnich sześć lat, mogą moralnie odbierać podziękowania i wszelkie inne formy wdzięczności. Ja jedynie te kilka tekstów pomogłem, co nieco opracować i opublikowałem na swoim blogu. Sądziłem, iż to jasne i klarowne ale widocznie przeoczyłem coś i teraz to sprostowałem, żeby nie było niemiłych niedomówień nawet cienia. Osobiście ogromnie się cieszę, iż ten piękny Pomnik mógł powstać, gdyż jest wspaniałym świadectwem o okrutnym ludobójstwie i męczeństwie naszych rodaków na Wołyniu i Kresach. Raz jeszcze Kazimierzu pozdrawiam i cieszmy się tym wspaniałym sukcesem, osiągnięciem na Ziemi Lubelskiej.
7
WIELKIE SERCA WYSTAWIŁY WIELKI POMNIK ZAMĘCZONYM NA WOŁYNIU I KRESACH W LUBLINIE 11 LIPCA 2018
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Verita
8 miesięcy temu I co to dało? Nie tędy droga. Chrystusa Króla nam trzeba, odnowy moralnej. Powiesisz i co? Przyślą nowego piłsudskiego lub rokossowskiego....i dalej będą rządzić.Co z ciebie za moher, że tego nie wiesz?
3
Dwie Targowice - podobieństwa i różnice...
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Verita
8 miesięcy temu Szanowny Panie Moher, ...porównania w Polityce są bez sensu...a w dyskusji tymbardziej. Jeżeli "tych pańskich wybranych" porówna się z z SS-manami z Oświęcimia - to pańscy wybrani okażą się aniołkami. Czym Pana tak ujął PiS ? 500+ czy wejściem do kołchozu UE? Józicek pewnie lubi wiejskie dziewuchy ....a to że szkolone przez amerykański wywiad , widać mu nie przeszkadza. Ale Pan? W sile wieku??? A może Pan po prostu lubi koty?
-2
Panie Prezesie - proszę szybko wrócić do polityki...
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
8 miesięcy temu Ta kobieta od samego początku Ta kobieta od samego początku miała i ma moje zaufanie ..
11
Panie Prezesie - proszę szybko wrócić do polityki...
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Verita
8 miesięcy temu Ekolodzy? Liczą korniki w Puszczy Białowieskiej. To się bardziej opłaca.
4
Płonący toi-toi "wolności" nowym symbolem "totalnych"...
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika gość z drogi
8 miesięcy temu taki zamach,jaki i POlityk fekaliowy zaMACH, :)pozdrowienia :)
3
Płonący toi-toi "wolności" nowym symbolem "totalnych"...
Obrazek użytkownika MoherJ
Obrazek użytkownika Verita
9 miesięcy temu Moherowi, aby przestał się dziwić--- Co zrobił obecny rząd widzą wszyscy, ja też. Jego afery są dostępne w internecie. Ogólnie mówiąc trwoni pieniądze na różne nagrody, wynagrodzenia i tzw. innowacje itp. Dam tylko jeden przykład na ograbienie ludności z 30 miliardów. Ostatnio bowiem rząd warszawski opublikował informację, że przeznacza 30 miliardów na walkę ze smogiem. 30 miliardów, to kwota np. równoważna 4 miesięcznemu utrzymaniu całej Służby Zdrowia, czyli wynagrodzenie dla tych ok. 150 000 lekarzy, ok. 500 000 pielęgniarek, utrzymanie wszystkich szpitali itd. Za kwotę ową można by zlikwidować wszystkie kolejki do lekarzy, ponieważ powstały one, jak twierdzi NFZ, z braku pieniędzy. Business Centre Club wyraża stanowisko, że osoby niepełnosprawne są grupą społeczną na tyle pokrzywdzoną i zapomnianą przez wszystkie dotychczasowe rządy, że pieniądze na finansowanie ich elementarnych potrzeb należy w budżecie znaleźć, nawet kosztem innych programów socjalnych. System opieki nad osobami pokrzywdzonymi przez los trzeba racjonalnie przebudować. To wyzwanie cywilizacyjne ważniejsze od doraźnych kalkulacji politycznych i wyborczych. http://prawy.pl/71228-rzad-ma-srodki-dla-niepelnosprawnych/(link is external) Jesteśmy netto wielkim płatnikiem kapitału z zagranicy w sensie przepływów - powiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Podkreślił, że z UE przypływa do Polski 25 mld zł, a zagraniczny kapitał czerpie dywidendy w wysokości ok. 100 mld zł. https://wpolityce.pl/polityka/394389-premier-morawiecki-jestesmy-platnik...(link is external) Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski uważa, że ciężar rozmów z protestującym w Sejmie powinien spaść na wicepremier Beatę Szydło - Ona jest nieobecna - mówi duchowny. Rozmówca RMF FM zastanawia się także nad sensem funkcji wicepremiera do spraw społecznych. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ks-isakowicz-zaleski-ciezar-tych-rozmow-... http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22971&Itemid=100
5
Jak słuszny protest w Sejmie "totalni" zamienili w "P(r)O-test"...
Obrazek użytkownika MoherJ

Strony