Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika misio
3 dni temu Niby tak, ale można też zapytać dlaczego ten przepis (i jemu podobne) dalej istnieje. Takie np. dożywocie za VAT można było wprowadzić niemal od ręki, a żeby ruszyć ustawowe totalniackie złogi to panuje jakaś dziwna niemoc...
6
Czerwcowy lewy sierpowy
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika gość z drogi
4 dni temu perelowskie elyty niestety nie wyszły jeszcze z komuny ,co widać i słychać a tak przy okazji ,co na takie gnębienie Człowieka myśli i robi tzw Rzecznik praw obywatelskich ?
6
Czerwcowy lewy sierpowy
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika gość z drogi
4 dni temu nie ufamy,ale serdecznie i mocno popieramy Tych,którzy służą Polsce,a nie mamonie,czy dziwnym "mafiom" co do Drukarza,to mamy niestety BUNT "Elit" i dążenie  'chorej mniejszości" do panowania nad Większością pozdrowienia :)
6
Czerwcowy lewy sierpowy
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika zetjot
2 tygodnie temu Unikałbym słowa "jest". Unikałbym słowa "jest".Mamy do czynienia z pewnymi płynnymi procesami społecznymi i te procesy należy zacząć odczytywać i dostrzegać ich mozliwe skutki.
-1
Czy demoliberalizm przekształci się w totalitaryzm ?
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
3 tygodnie temu ... "Trybuna Ludu" "dobrej zmiany"...
-3
„Jak sypał Antoni Macierewicz”. Zapowiada się wielki Skandal?
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
3 tygodnie temu No fajnie wiemy kim i dla kogo w ""Wprost"" ale powiedzcie dla kogo pracuja Kaczynski i Duda oraz ich beton PISowski skoro to oni najwiecej zrobili krzywdy Macierewiczowi i Polakom poprzez wywalenie go w parszywy kacapski sposob z zajmowanego stanowiska na ktorym czul sie jak ryba  w wodzie i zrobil tyle dla Polski jak nikt do tad co stawia go w najwyzszym szeregu polskich patryjotow.Kaczynski i Duda to zdrajcy i dziwie sie tutaj piszacym ze to wam przez gardlo nie przechodzi ,a czepiacie sie kundli ,a nie tych co wystawili Macierewicza na odstrzal.Kaczynski otacza sie samymi oportunistycznymi  mendami,z ktorymi moze robic co chce bo zawsze mu przytakna,Blaszczak to typowy plaszczak,nawet mu powieka nie drgnela jak przejmowal resort obrony  po Macierewiczu w celu podporzadkowania tego resortu Dudzie a wlasciiwie BBNowi kacapskoWSIowym pacholkom.Tak ze jeszcze raz dla kogo pracuje Kaczynski i Duda? Bo to oni zniszczyli Macierewicza.
0
„Jak sypał Antoni Macierewicz”. Zapowiada się wielki Skandal?
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Równa Babka
3 tygodnie temu to chcesz się bawić w chowanego? Co mam ci powiedzieć, żebyś zrozumiała? Jesteś śmierdzącą kurwą, wystarczy? Przerzuć się ze swoją manią prześladowczą, która drenuje ci mózg od conajmniej 8 lat na kogoś innego, nudzisz. Jedż do Szczawnicy lub do Zakopanego tam jest twoje kurwie miejsce.
-4
„Jak sypał Antoni Macierewicz”. Zapowiada się wielki Skandal?
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Rzeczpospolita
3 tygodnie temu @ michael-abakus Komentatorze, ta pańska erystyka jest niewiele warta. Stosując tę samą, co Komentator w swoim komentarzu, dialektykę, to w 1939r. miałby Komentator nie lada kłopot. Otóż musiałby Komentator rozróżniać wśród atakującego Polskę wroga nazistów, od zwykłych Niemców, a spośród Niemców wyłuskać jeszcze antyhitlerowców i nawet antyfaszystów i wtedy dopiero strzelać do wroga. _____________ Poza tym gwoli prawdzie, komunizmu w Polsce nie było. Nie wiem, czy był w Rosji - chyba także nie. Zatem nieumiejętność rozmawiania to raczej brak wiedzy i brak kultury, co zdecydowanie bardziej obciąża demokratyczną IIIRP przynależną do chrześcijańskiej cywilizacji Zachodu, niż Polskę okresu PRL, błędnie określaną jako komunistyczną. Dedykuję zatem Komentatorowi do przemyślenia jego własny wniosek: "Najpierw zrozum rzeczywistość, głupcze!" (link is external)
-4
Każdy sposób dobry? Bezsilność zawsze wpycha do rynsztoku
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Verita
3 tygodnie temu Aby zrozumieć rzeczywistość... ...potrzebny jest rozum oświecony wiarą.
0
Każdy sposób dobry? Bezsilność zawsze wpycha do rynsztoku
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Satyr
1 miesiąc temu Michaelu! - Zjawiska fizyczne posłużyły Ci... ... do przenośni i porównań dla faktów, które dzieją się w przyrodzie, ale nie do stosunków międzyludzkich, którym droga jest Ojczyzna. Tak się składa, że też jestem ścisłowcem (automatyka i robotyka na poziomie akademickim), co nie wyklucza mnie z grona humanistów, więc wiem o czym piszę.Między innymi napisałeś tak, cytuję: "Brak różnic, równość i jednakowość jest złym dziedzictwem komunizmu, który wyłączył w ludziach instynkt poszukiwania prawdy, zniszczył ciekawość i zdolność do twórczego zastanawiania się nad tym którędy i jak iść dalej".Nie zgadzam się z tym Twoim stwierdzeniem!Gdyby każdy obywatel RP miał swoją wizję zasad funkcjonowania państwa i mocno upierał się przy niej, to Polska bardzo szybko przestałaby istnieć na mapie Europy. Ja w swoim komentarzu zamieszczonym wyżej nic nie wspominałem o braku różnic, o równości czy... jednakowości tu piszących Niepoprawnych. Apelowałem tylko, by odstąpić od prywatnych wojenek i zewrzeć szeregi w imię walki o dobro wspólne, jakim jest Rzeczpospolita. Nie oznacza to, że wszyscy powinniśmy dokładnie tak samo myśleć. Różnice w wyrażaniu opinii dot. zarządzania państwem są wskazane, ale tylko na etapie wypracowywania drogi wspólnego działania. I tu potrzebna jest konstruktywna krytyka (nie myl z tak popularnym dzisiaj krytykanctwem!). Bez pewnych kompromisów w różnych negocjacjach nie da się obrać właściwego kierunku działania, by osiągnąć cel założony przez środowiska patriotyczne. I nijak ma się tutaj równość czy jednakowość. No,... chyba że równość wobec obowiązującego prawa - zarówno Dekalogu, jak również prawa stanowionego, a zawartego w ustawach i kodeksach.     Pozdrawiam z plusem za Twój komentarz,Satyr  
3
Problemy techniczne na serwerze
Obrazek użytkownika michael-abakus

Strony