Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika michael-abakus
2 godziny temu A tak przy okazji, popatrzmy na ludzi PIS Tam aż roi się od niebanalnych osobowości, ludzi z charyzmą, utalentowanych przywódców, potrafiących działać samodzielnie. Wystarczy popatrzeć w telewizor, przyjrzeć się jak ci ludzie mówią, jak się zachowują i co najważniejsze jak pracują, jak są samodzielni. Taka Małgorzata Wasserman na przykład. Albo Anna Streżyńska. Wystarczy nawet krótki przegląd. Nie trzeba zaglądać na partyjne szczyty, niekoniecznie zaraz Antoni Macierewicz. Widać, to są partnerzy, ludzie którzy nie muszą czytać z kartki, zawodnicy, którzy mogą pracować samodzielnie, maja własną charyzmę. Co chwilę pojawia się ktoś inny, pojawia się i jest, twardy zawodnik, który samodzielnie ogarnia swoją robotę i doskonale sobie radzi. Facet drugiego planu, taki o którym mało kto wie, żaden celebryta. Zwykły vice. Taki Tomasz Szatkowski, na przykład.*)To absolutnie nie jest dwór dyktatora. To jest zespół, wciąż dojrzewający zespół.Tomasz Szatkowski jest absolwentem  Wydziału Prawa i Administracji i Podyplomowego Studium Bezpieczeństwa Narodowego w Instytucie Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także (Master of Arts in War Studies) wydział studiów wojennych (Department of War Studies) – w King’s College London, gdzie studiował politykę wywiadowczą. Odbył także kursy z zakresu doskonalenia oficerów sztabowych (Naval Postgraduate School w Monterrey), a także programowania polityki obronnej i zarządzania strategicznego (Akademia Obrony Zjednoczonego Królestwa w Shrivenham) W czasie studiów zaangażował się w działalność Korporacji Akademickiej Respublica; obecnie jest filistrem tej Korporacji. W latach 2004–2005 był laureatem stypendium brytyjskiego MSZ i Ministerstwa Obrony (Chevening Scholarship). Na zaproszenie Departamentu Stanu USA odbył program stypendialny. W 2013 został także Asmus Policy Entrepreneurship Fellow w German Marshall Fund of the United States.
0
Macron rządzi ! Francja słabnie!
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika zetjot
1 dzień temu To nie jest opozycja w To nie jest opozycja w demokratycznym rozumieniu, to jest typowa wydmuszka ukladu postkomunistycznego.
1
Salon kompleksów - skąd się tacy durnie biorą?
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Aleszumm
1 dzień temu Michel - Abakus Panie Redaktorze, ja też dziękuję http://niepoprawni.pl/blog/michael-abakus/przyszlosc-czyhajaca-na-schetyne-ostatnie-ostrzezenieTak, sporo cytatów jest Pana autorstwa link w załączeniu. W tekście (PS) dodałem w zakończeniu link informacyjny Pozdrawiam serdecznieAlek
1
FELIETON OKAZJONALNY
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika mikolaj
4 dni temu Mimo wszystko - przydaloby sie wieksze "parcie na zmiany". W wyborczym programie PiS-u  z 2015 r. wyszczegolniono wiele tematow, ktore juz dwa lata "leza" nietkniete lub tylko zmieniane "po lebkach". (Program dostepny na stronie: www.pis.org.pl )Rozumiem, ze pewne sprawy wymagaja nakladow - i te czekaja na swoja kolej - natomiast nie rozumiem zupelnej biernosci w sprawach gospodarczych (dotyczacych polskich, malych firm w szczegolnosci), ograniczenia biurokracji (biurokracja rosnie), zwiekszenia kwoty wolnej od podatku (na poczatek tylko dla najbiedniejszych- zarabiajacych mniej niz minimum socjalne), reforma szkolnictwa wyzszego i sredniego (promocja zawodow potrzebnych krajowi i gospodarce - a nie "produkowanie" wyksztalconych bezrobotnych...Nie bojmy sie zmian- byle przemyslanych bardziej niz projekt... nowej "oplaty paliwowej". 
4
PRZYSZŁOŚĆ CZYHAJĄCA NA SCHETYNĘ - OSTATNIE OSTRZEŻENIE
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika michael-abakus
4 tygodnie temu CWANY, WREDNY CHWYT. I niestety, paskudna manipulacja wyprodukowana w redakcji "Tygodnika Powszechnego"
7
Фрасынюк - Мы урвать демократию, так точно, как Путин
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika contessa
1 miesiąc temu Re: Nagonka na Beatę Szydło... Dokładnie tak! To jest dywersja, prowadzona z zimnym wyrachowaniem.  Wystarczy popatrzeć w co celują zaprzańcy - w najczulsze miejsca Polaków . W ofiary obozów koncentracyjnych - przemówienie PBS, w zesłańców na Syberię:To jest właśnie "riposta" cyngla GW na przemówienie pani premier w Auschwitz ale to jest prowokacja. Podobnie Liz wychodzi ostatnio ze skóry by wq... Polaków tak, żeby  im puściły nerwy ale to jest tylko pozorne "wychodzenie ze skóry". On to robi na zimno, jak rasowy inżynier dusz, fachowiec, bo to my mamy wyjść ze skóry i np. obić mu mordę w ciemnym zaułku. Np. widzę co wyrabia np. Dominika Wielowieyska na twitterze, jakich tricków poniżej pasa używa. To są kadry "dziennikarskie" ale nie szkolone w zawodzie dziennikarza, a właśnie szkolone w manipulowaniu opinią publiczną, spindoctory od rozbijania społeczeństw i państwa.Pozdrawiam.
2
To jest planowa dywersja przeciwko polskim interesom narodowym
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika jan patmo
1 miesiąc temu Wojno, wojenko... Na całe szczęście mamy tutaj na Niepoprawnych Dziewczyny i Chłopaków nie malowanych, którzy nie pękają i w tej totalnej informacyjnej wojnie (niekiedy tylko wojence) skutecznie biją wroga!Pozdrawiam
9
To jest planowa dywersja przeciwko polskim interesom narodowym
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 miesiąc temu frasyniuk,oddaj znaczek Solidarności,za ten podły Tekst pa ruski,jesteś nie tylko ZEREM ale i zdrajcą ,katoryj pa ruski UBLIŻA Najjaśniejszej Rzeczpospolitej POLSCE i Jej Narodowi,który wybrał w demokratycznych wyborach RZĄD,długo czekaliśmy,kiedy się ujawnisz i doczekaliśmy,POdły mały człeczyno
5
Z cyrylicą na demokrację - taki finał Frasyniuka
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika jjr
1 miesiąc temu Też tam byłem, (a tej stronce), miód i wino piłem. Dziekuję. Za pokazanie drogi dziękuje.Kolejna spośród najsławniejszych pup malarstwa. W dodatku pupa nieletnia, gdyż należy najpewniej do dziewczyny, która nie ukończyła jeszcze 15 roku życia. Uważa się, że była to jedna z licznych młodych niewiast, które miały zaszczyt gościć w łożu króla Francji Ludwika XV.Bardzo popularne jest identyfikowanie osoby na obrazie z Marie-Louise O’Murphy, nieletnią kochanką króla pochodzenia irlandzkiego, ale mocnych dowodów na to brak. Dlatego używa się raczej tytułów „Leżąca…”, bądź też „Odpoczywająca dziewczyna”.Obraz powyżej należy do zbiorów Wallraf-Richartz-Museum w Koloni i nie jest jedynym przedstawieniem tego typu. Boucher namalował więcej młódek z rozrzuconymi nogami, gdyż popyt na tę scenę miał spory. Poniżej bardzo podobny obraz z monachijskiej Alte Pinakothek (reprodukcja, którą mogłem dać, jest bardzo podła, więc lepiej rzućcie okiem na tę na stronach Alte Pinakothek).Wielka skłonność Bouchera do zaspokajania popytu na obrazy o tematyce erotycznej zaowocowała nazwaniem artysty „malarzem wypiętych pup”. Tytuł ów nadał Boucherowi filozof i pisarz Denis Diderot. Ale takie już było rokoko. Erotyka królowała wśród francuskich wyższych sfer i nie tylko Boucher ciężko pracował, by zaspokoić „artystyczne” potrzeby majętnych panów. A zaspokajano je często pracami dużo odważniejszymi niż portret kochanki Ludwika XV.
1
Szlag mnie trafia
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika jjr
1 miesiąc temu Właśnie. Dzięki takiej polityce blogerów przybywa. Promuje się chamstwo. Strach włączyć telewizor. Właśnie włączyłem patrzę, a tam jakaś szczerba, szybciutko wyłączyłem. Dzięki takiej polityce blogerów przybywa.
1
Szlag mnie trafia
Obrazek użytkownika michael-abakus

Strony