Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 tydzień temu Po co dajesz link do "koszernej" czy to taki "michałek"? Nie wystarczy napuszony otua, trzeba jeszcze uświadamiać piśmidłem?
3
Pan OTUA
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika jan patmo
2 tygodnie temu czym się skończy? czym się skończy? tym plucie jademdla lewaków się skończyże ta truciznaich samych wykończy!
2
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Roman z USA
2 tygodnie temu Piszesz, że prawda ZAWSZE jest pośrodku. Jest to jedna z bzdur często powtarzana przez ludzi, nie jest to nawet przysłowie. Przysłowia są przeważnie mądre, powiadają, że są mądrością narodów. Prawda leży zawsze tam gdzie leży, prawda to fakty, a tych nie koloruje się. Jeżeli dwie osoby patrzą na białą kartkę papieru i jedna z nich mówi, że kartka jest biała, a druga mówi, że jest czarna, czy należy wtedy uznać, że kartka jest szara? Jeżeli Ty mówisz prawdę, a druga osoba zarzuca Tobie kłamstwo, czy należy wtedy uznać, że Ty trochę kłamiesz? Twój komentarz pod którym Tobie odpowiadam moża określić słowami, groch z kapustą.
4
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika jjr
2 tygodnie temu Ad michael-abakus. Nie tyle życzliwości co uczciwości i rozumu.Pozdrawiam
2
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 tygodnie temu @michael-abakus Tutaj niektórzy są rozżaleni, że ich ulubionych idoli nie chcą pokazywać w państwowej TV.No dobrze... czy znają tych ludzi; czy się z nimi zetknęli?Ten prof. Nowak niestety reprezentuje dość wysoki poziom oderwania się od rzeczywistości. Witek Gadowski ma osobiste zatargi z ludźmi z TVP. Ja osobiście bardzo go cenię i wiem, że jest gościem w krakowskim oddziale TVP. Sumlińskiego szkoda. Uważany za nieobliczalnego, szczególnie po jego próbie samobójczej. To co wiem, też powodowałoby, że bym go unikał.Winnicki i Bosak ciągle jeszcze są niedojrzali. Ich kolega z Młodzieży Wszechpolskiej, Adaś Andruszkiewicz jest ozdobą każdego programu publicystycznego.Dosyć ważnym warunkiem zapraszania gości, jest ich poziom obliczalności i koncyliacyjności. Facet, który w każdej chwili może palnąć coś głupiego i groźnego, jako "swój" człowiek, nie będzie zapraszany.
2
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika ronin
2 tygodnie temu @Michael   Witaj! Po co puszczają w TVP1, TVP Info Stankiewicza, Onetowego strażnika Niemiec?
5
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
2 tygodnie temu Jak to się zmienia ... ... w innym kontrekście, "punkcie odniesienia" ,to nawet świntuch Mleczko może uchodzić za "herolda" w walce z genderowym szaleństwem . "Dosłowna przenośnia" :-) przechodzi w "dosłowną dosłowność" . ???Coś w tymhttp://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/zegar/chyba jest. Jakby tu dopisać nowy wers  ,na "te okoliczność" ... :-)Zdaje się , trzeba zachować rytm pralki , zmienność kalejdoskopu , funkcjonalność maszynki do mielenia mięsa , determinizm mechanizmu zegarowego ,zaśpiew silnika Disla , periodyczność sin(x) ... Brrrr ...Zabieranie się do dopisania wersu jak do http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/stworzenie-swiata/No nie , niemożliwe :-) ...Tak w "nastroju" ( z góry przepraszam :-)https://youtu.be/obvizJRnezAhttp://janpietrzak.pl/uploads/piosenki/pod_egida_-_na_smolnej/13-porzucony.mp3http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/testament-95/:-) 
1
NIE DRAŻNIĆ TYGRYSA, KTÓRY DZIAŁA ZESPOŁOWO.
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika ronin
3 tygodnie temu @ Michael  Witaj! Smród się ciągnie z Moskwy poprzez Słupa Sorosa. Kozłowska i Kramek Ruskie paszporty!
1
Mafie, neohitlerowcy i bolszewicy razem z Platformą przeciwko Polsce…
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
3 tygodnie temu Prof. Gliński lekko puknął w stół ... ... i może nożyce się odezwały .https://www.pch24.pl/czy-premier-morawiecki-ugnie-sie-pod-presja-lozy-bnai-brith-,64278,i.html Żeby tylko nie wpaść w "mesjanizm" :-) ... ,ale zdaje się Polska wyjątkowo nie pasuje do schematu ,że "europejskie narody w czasie II Wojny Światowej wymordowały swoich Żydów" . A chyba ta cała "pedagogika wstydu" , służy temu ,by wpasować do tej "narracji" .  Operacja na "zbiorowej świadomości" . Kultura europejska/chrześcijańska została ufundowana na niesprawiedliwym procesie i śmierci Zbawiciela. Czy przypadkiem przejście od chrześcijaństwa do "postchrześcijaństwa" ,nie jest taką "podmianką" Chrystusa  na ofiary Holocaustu . Zdaje się ta loża stoi na straży takiego "nowego porządku" . I tutaj ta "niesforna" Polska , bo nie kolaborowała z Hitlerem , w czasie okupacji raczej pomagała Żydom ,a po wojnie w aparacie represji nowego okupanta była znaczna nadreprezentacja tawariszczy Jewrejów . Po prostu !!! ZONK !!! na całej linii  . Jak tu ciosać ,by włożyć do wypróbowanej na zachodzie formy ... właściwie niemożliwe . Może te TSUE , Timmermansy ,Verhofshtaty ,447 ,"Ustawy o IPN" , FT ,NYT  itd.  to tylko odprysk tego "problemu" .Krok w przód , krok w tył , nic tu nie zmieni .A Polacy jak te dzieci z Wrześni ... "Nie będziemy po niemiecku gadały " , "Nam chrzest się "przyjął"" , "Nie chcemy ponowoczesnego/postmodernistycznego postchrześcijaństwa" . Zobaczymy co będzie dalej ... :-)W sumie dosyć "fundamentalny" problem .......http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/postmodernizm/:-)A zdaje się ,stosowanie sterydów ma konsekwencje ,które ujawniają się wcześniej ,czy później .Więc czy każde tykanie i naruszanie "jedynie słusznej" , "koszernej" narracji/hagady o Holocauscie ,grozi naruszeniem "continuum czasoprzestrzennego" i destabilizacją demokracji liberalnej ? Może tak . Polska historia , jest chyba tutaj "kluczowa" ? ... A rozpad bloku sowieckiego też jakoś zapoczątkował się w Polsce . Języczek u wagi ??? :-) No ale może już dość tego "mesjanizmu" .A zdaje się Lenin ,czy Stalin powiedział ,że komunizm pasuje do Polski jak do ?krowy? siodło . Chyba postmodernizm takoż samo ... No cóż taki los "nieschematycznych" :-)
4
PIENIACZ Z NIENAWIŚCI
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika jan patmo
3 tygodnie temu I znów o tym... I znów o tym mało pojętnym uczniu Goebbelsie, w porównaniu oczywiście do jego żydo-bolszewickich nauczycieli!Pozdrawiam   
1
PIENIACZ Z NIENAWIŚCI
Obrazek użytkownika michael-abakus

Strony