Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Slawia
1 tydzień temu Witajcie, moim zdaniem lista kłamców i ludzi bez sumienia Moim zdaniem lista kłamców i ludzi bez sumienia we wszystkich dziedzinach naszego życia w Polsce, ale niestety w szczególności wśród chamelit polityczno-dziennikarsko-artystyczno-prawniczych, jest nieskończenie długa, a Ty, Michaelu-Abakusie wymieniłeś jedno nazwisko, prawda, że wielkiego i  nikczemnego kłamcę i antypolaka,, ale są znacznie gorsi od niego, zatem dlaczego nie wymieniłeś ich więcej?Czy to zachęta, czy może prowokacja? 
3
Inicjatywa Polityczna 4 czerwca - czyli Pieśń o niszczeniu Polski
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 tydzień temu michael-abakus Nocny zamach na rząd śp.Premiera Jana Olszewskiego to był zamach na pierwszy patriotyczny rząd po upadku komuny.Upadek tego rządu spowodował dalszą wyprzedaż majątku narodowego oraz brak rozliczenia byłych działaczy komunistycznych,którzy się na rozkrdzionym majątku uwłaszczyli.
9
Inicjatywa Polityczna 4 czerwca - czyli Pieśń o niszczeniu Polski
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Leszek1
2 tygodnie temu @michael Przepraszam, ale czy szanowny pan naprawde nie umie czytac, a moze czyta tylko fragmenty wypowiedzi, czy tez po prostu udaje wiekszego glaba niz jest w rzeczywistosci? Naprawde nie moze pan pojac prostego zjawiska, ze WSZYSCY posiadajacy wladze w dzisiejszej Polsce sa na narazeni na zainfekowanie sie wirusem korupcji? Jeszcze nie zauwazyl pan przedziwnego zjawiska naglego wzbogacania sie roznych prezydentow miast takich jak n.p. Warszawa, Gdansk czy Lodz? Nic pan nie wie o pladze korupcji i afer w wykonaniu roznych "politykow", a trapiacych nasz kraj od czasu "okraglego stolu" ? Wybaczy pan, ale jezeli pan udaje czlowieka o mentalnosci debilnego dziecka - to jakakolwiek polemika z panem mija sie z celem.
0
Taśmy Kaczyńskiego czyli przeciek kontrolowany
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika mikolaj
2 tygodnie temu Odra nie jest dzisiaj towarowym szlakiem zegluogwym z prostego powodu: od dziesiecioleci nikt nie dba o konserwacje sluz i nabrzezy, o poglebianie toru wodnego. Do tego dochodzi obnizenie sie lustra wody (istniejace od dziesiecioleci tamy zamulaja sie) - i dlatego ( z powodu braku zapewnienia utrzymania toru wodnego o glebokosci 2,8 m)  trzeba bylo dostosowac prawo do rzeczywistosci.Aby przywrocic na Odrze miedzynarodowa droge wodna - nalezy wpierw wyremontowac sluzy i poglebic tor wodny. Samo "papierowe" zalatwienie sprawy nic nie zmieni - bo barki towarowe potyrzebuja "stopy wody pod kilem" - i nie zastapia tego nawet najwznioslejsze deklaracje polityczne ministra czy premiera. 
4
Konieczne jest bezsporne udowodnienie złej woli "PO-Land"
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika zwykły polak
3 tygodnie temu Moim zdaniem Rząd PiS-u popełnił dwa duże błędy- 1) brak dekomunizacji która osłabiła by siłę czerwonych zbójów, zdrajców i agentów. 2) brak ustawy o zakazie pełnienia funkcji państwowych obcym obywatelom w Polsce które to prawo jest w zasadzie normą na świecie. Ten drugi zapis bardzo by osłabił parcie na władzę tym obcym s...synom których wiekszość ma pochodzenie nawet nie europejskie. Dodam tylko że jest dobry sposób aby rozwalić od środka tych antypolskich zbójów w togach bo ich sabotaż prawny jest w tej chwili najbardziej dolegliwy dla Polski i Narodu Polskiego. Amnestia dla tych co wręczyli sędziom łapówki za korzystny dla siebie wyrok i dyscyplinarka dla sędziów z pozbawieniem ich emerytur resortowych powinna załatwić sprawę. Piszę w skrócie ale taką ustawę należało by dopracować. Niemcy w podobny sposób poradzili sobie z zagranicznymi, lewymi kontami swoich obywateli.
1
ZŁA WOLA TOTALITARNEJ OPOZYCJI oraz umyślne i bezkarne demolowanie Polski
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
3 tygodnie temu m-a :-))))))zdrowy rozsadek i....rozumienie jako takie...samo w sobie :-)))))))ps.... to nie moze byc prawda...nie myslalem, ze cos takiego dozyje...Proste jak drut..., a jednak jak widac, nie do konca :-)))))))I jak widac, ktos powyzej "palowal":-))))))))Kretynie od minusow, PRAWDY nie zakrzyczysz !!!ps.2Gdy sie czyta Pana  Marka , to nachodza mnie asocjacje do " wytwarzania pieniedzy" w hAmeryce tj.USA.Tam podobnie... "swoi robia " pieniadze,a rzad od nich kupuje..., a nawet splaca dlugi :-))))))Ale coz tu sie dziwic ?Kwas, pani Szydlo,Morawiecki itd. szkoleni w USA...A dawniej tyle bylo ansow, ze co niektorzy szkoleni w Moskwie...A jaka to dla nas roznica pomiedzy kahalem Moskiewskim czy Nowojorskim ? ps.3Ciekawi mnie, czy Niepoprawni w przyszlym roku pojawia sie w " calosci" w Auschwitz ...tak jak walczono tutaj o dobra zmiane i o Dude...pzdr. 
-1
Srebrny dzwon nadaje ton?
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika cyborg
3 tygodnie temu @ michael-abakus Przebywałem trochę w strefie anglojęzycznej, gdzie tworzenie neologizmów odrzeczownikowych czy odczasownikowych  jest normą. Ten, lub krótszy, z gwiazdką umieścił bym na końcu notki.
6
Cwaność to, czy głupota?
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Apoloniusz
3 tygodnie temu A jeśli się mylisz? Jeśli to ani cwaniośc ani głupota, lecz wyrachowanie, no bo jak może myśleć sobie facet siedzący w bamboszkach we w Londynie i myślący o tym z czego zapłacić za czynsz, gdy otrzymuje propozycję zostania ministrem w Bantustanie? Myśli sobie: ale to idioci ci Polacy. Trzeba ich golić krótko przy skórze. No bo co mogą mi zrobić? Donek w eurokołchozie, urodzenie prawidłowe (jak co to antysemityzm!), kraj głupków bogaty, sady w kieszeni.Nic tylko kraść! A jak co do czego to albo kiepska pamięć, albo udawać wariata, albo nie moja ręka. Sprawdzone.
7
Cwaność to, czy głupota?
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika myślący
3 tygodnie temu Każde określenie tego Każde określenie tego bezczelnego mądrali można określić: CHAMSTWO !!!pozdrawiam
6
Cwaność to, czy głupota?
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika 35stan
3 tygodnie temu Afery IIIRP Proces przemian w Europie Środkowo Wschodniej był wynikiem porozumień USA/Zachodu ze ZSRR.W przygotowaniach do transformacji i w jej realizacji z  ramienia PRL-u uczestniczyły służby wojskowe (przemianowane potem bez weryfikacji na WSI) Kiszczaka-Jaruzelskiego a ze strony USA/Zachodu, służby zainteresowanych państw czyli USA(CIA), Niemcy(BND) i Izrael(Mossad).Standardowym i klasycznym postępowaniem strony zwycięskiej(tu zwycięskiej w zimnej wojnie czyli USA/Zachód)jest przejmowanie aktywów służb specjalnych(ludzi i archiwaliów tych służb) krajów przejętych po zwycięstwie, bo to pozwala na sterowanie tymi państwami w swoim interesie(oczywiście stopień tego przejęcia zależy od stopnia ważności danego państwa dla interesów przejmującego i z tego punktu widzenia Polska była najważniejszym elementem z pośród byłych "demoludów" z uwagi na geostrategiczne położenie i potencjał.Sterowanie takim państwem przez przejmującego przy pomocy przejętych(przewerbowanych) funkcjonariuszy, jest działaniem niejawnym i wymaga zapewnienia środków finansowych przeznaczonych na nielegalne operacje, bo przecież nie mogą one być finansowane z legalnych źródeł(środki budżetowe, których wydawanie podlega kontroli i rozliczenia.Te ww okoliczności były i są powodem powstania i istnienia mafii w IIIRP czyli styku przestępczości z przedstawicielami władzy(politycy, policja, służby specjalne, wymiar sprawiedliwości).Kolejne afery III RP, począwszy od afery FOZZ, poprzez Art-B, paliwowe po Amber Gold i GetBack, to typowe afery na styku przestępców i świata władzy(sprawujących zewnętrzne znamiona władzy i realizujących interesy hegemona- USA/Zachodu).
6
Nie łudzę się. Sprawę zabójcy Adamowicza rozstrzygną biegli.
Obrazek użytkownika michael-abakus

Strony