Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 tydzień temu Z całą pewnośćią nie. Te komisje są "mało gramotne". Przecież pierwsze pytanie "Komisjanta"  do świadka powinno brzmieć, na dzień dobry: czy dostała pani łapówkę ? Od kogo ? Ile ? Gdzie są pieniądze. Resztę można sobie odpuścić.Że niby każdy świadek by zaprzeczył, a czy ktoś próbował ?  Wbrew pozorom to są fachowcy wiedzą ile się dostaje za fałszywe zeznania. Mogliby się co najwyżej uchylić od odpowiedzi. Co w takiej sytuacji jest odpowiedzią.
5
Gdy niewiadomo o co chodzi, to w tle jest afera.
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika ojczystegoiowego
1 tydzień temu # ość Piszę (publicznie) tak jak mogę -(żeby jeszcze pożyć - aby lepiej - życiowo popracować dla przyszłej Polski)- przy obecnym stanie "sądownictwa" ...Niestety stojącego  na straży POrażających tajemnic - na śmierć i życie zawarowanych w aktach spraw dotyczących najcięższych zbrodni POpełnianych przeciwko zdrowiu i życiu Obywateli Polski od 1997roku.CzyTając...za czytelną pryncypialność w zwalczaniu instytucjonalnej przestępczości antypolskiej (patrz art 44 Konstytucji) swoim życiem zapłaciło wielu Patriotów Polski.Dzięki Ich życiu, znamy wiele faktów, które trzeba od 1997 roku wyjaśniać prawnie, tak jak trzeba...wspólnie, profesjonalnie, sprawiedliwie - uczestnicząc w sądzeniu ludzkim i "sądowym"...Polityczne zabicie gen.Marka Papały, było dla mnie pierwszym wykładem zbrodniczych antypolskich mafii, od wewnątrz rozkładających praworządność kluczowych instytucji - teorEtycznie powoływanych dla pro społecznego Wymiaru Sprawiedliwości...PiSzę nie inaczej, bo mimo wszystko mam nadzieję, że "niepoprawnych" czytają również rozgoryczeni pra(co)wnicy, którzy dogłębnie (z praktyki) znają prawdę o "sądowym" systemie "obrony koniecznej" ZŁOdziejskich zdobyczy okupacyjnych mafii, więc nie potrzebują dobitniejszych (dobijających psychicznie) objaśnień do rzeczywistości otaczającej Polaków.Dziękuję za komentarz.Janusz 
2
Porażająca śmiertelność Polaków
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika kontrik
1 tydzień temu na razie odchodzą pokolenia na razie odchodzą pokolenia zdrowych ludzi ze zdrowych rodziców, gdzie i selekcja naturalna miała sporo do powiedzenia. żyli zdrowo choć i niedojadali. potem z czasów industrializacji PRL a o tych z czasów smietnikowych to aż strach mysleć. nałozy sie na to upadek zusu, społeczeństwo starszych ludzi z ich ubóstwem na starość. tendencje zachodnie są podobne ale tam przynajmniej ludzie mają kasę.
3
Porażająca śmiertelność Polaków
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika Leszek Smyrski
3 tygodnie temu włókno Dziękuję za zwrócenie uwagi.Rzeczywiście rażący błąd, przepraszam.Pozdrawiam.
0
Prezydencka ściema konsultacyjna
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
4 tygodnie temu Żeś sercem powiedział dzięki Ci Ościu Nie sztuka dobrać słowa, by wyzrazić, to co się tutaj czuje! Brakuje słów! Serce boli, bo tego podłego człowieka. tego łotra w świetle jupiterów, tak dziś na naszych oczach, oto pchają na Ołtarze Kościoła. Czekali 78 lat, aż wymrą z wolna ostatni świadkowie, tej hekatomby, aby nam oto wszem i wobec ogłosić, że to był doprawdy świetlany człowiek, ów abp Szeptycki, co zasłynął, iż błogosławił pełną gębą, publicznie bestię Adolfa Hitlera. Czekali zatem niektórzy, aby Ci co żyli w tamtym okrutnym czasie, owe poczciwe prostaczki, Ci co po prostu nie rozumieli, jego przewielebnej wielkości, aby w pokoju w końcu zeszli do szeolu, a wtedy świat się dowie, o owym którego świat maluczkich nie doceniał i nie poznał...... . Mój Boże do czego to dochodzi na naszych oczach.....?!  Pozdrawiam serdecznie Ościu.
8
Waszej Ekscelencji Adolfowi Hitlerowi oddany sługa Andrzej Szeptycki, arcybiskup
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika Andy51
1 miesiąc temu Ość Wytłumacz co znaczy RR bo nie łapię.
1
Tzw. Antifa to spadkobiercy „czarnych koszul”.
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika Lu-Bicz
1 miesiąc temu Odpowiedź Co gorsze - lewactwo czy bogactwo...Hmm...Nietrudno dziś zauważyć, że obydwa te stany znajdują się w symbiozie.Vide - Soros.W czasie władzy postkomunistów, też niezłe interesy robiła ich "elyta" nie tylko centralna. No a wierchuszka- Cimoszewicz / pan Białowieży/, I.Sekuła, całe rzesze SBków, konfidentów, marksistów gospodarczych. Prawie każdy z dzisiejszych polskich miliarderów ma lewackie korzenie...   Co robić? Fundamentem  odnowy, dobra i piękna jest PRAWDA. Jej poszukiwać, ją głosić i według niej żyć.Pozdrawiam ciepło zapraszając do lektury kolejnych wpisów na moim  blogu. 
1
Uwertura przed "Magdalenką"
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika ety
1 miesiąc temu Błogosławiony Kadłubek wpadł na ten pomysł, że Lechici byli wielką cywilizacją, ba nawet imperium, w końcu pokonali samego Aleksandra Wielkiego, to są bajki.Głagolica to nie pismo.
-1
Polska starożytna, słowiańscy królowie Lechii
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika ety
1 miesiąc temu aneks do historii Polski Polskie pismo oparte jest na alfabecie łacińskim, który zaadoptowany został na potrzeby naszego języka, nie odwrotnie. Język polski jest językiem  indoeuropejskim, z grupy języków słowiańskich, pismo rozwinęło się stosunkowo póżno w porównaniu z innymi językami.(sanskryt, sumeryjski, czy pismo egipskie )  Najstarsze zabytki piśmiennictwa w Polsce pochodzą z X i XI wieku n.e .  Gdy rozwijała się cywilizacja zachodnia, na ziemiach polskich wciąż biegali dzicy ludzie odziani w zwierzęce skóry i wymachując maczugami wydawali z siebie mowopodobne odgłosy, niektórym zostało to do dzisiaj.
-1
Polska starożytna, słowiańscy królowie Lechii
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika Satyr
1 miesiąc temu Ość! - Ufaj, że się ziści To tylko kwestia czasu.Pozdrawiam,Satyr
3
Czy Srul Europy – Donald T. uniknie kary?
Obrazek użytkownika Ość

Strony