Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Viktor_Swargo
14 godzin temu i bardzo dobrze wyksztalconych Demokracja wymaga wychowania w duchu obywatelskim i wyksztalcenia na maxa. Malo kto wie, bo tego co najwazniejsze w historii w szkole czesto nie ucza, ale obalenie tyrani w starozytnych panstwach greckich uswiadomilo zwyciezcom, ze aby demokracja czyli wladza wiekszosci i dla wiekszosci przyniosla oczekiwane korzysci trzeba prwidlowo wychowywac i ksztalcic mlodziez. Szkola stala sie powszechna we wszystkich greckich demokracjach i chlopaki od siodmego roku zycia do osiemnastego musialy sie ksztalcic (w pilnosci rozgi bardzo pomagaly) a w Lakonii rowniez obowiazkowo ksztalcono dziewczeta.  No a po szkole mozna bylo studiowac u filozowfow.W konsekwencji przynioslo to rowniez niesamowty rozwoj nauki we wszystkich dziedzinach. To starozytni Grecy (Philolaus z Kroton i Aristarchus z Samos) a nie Kopernik pierwsi odkryli i opisali system heliocentryczny w na przelomie IVgo i IIIgo wieku pne. Kopernik to odkrycie poznal  w czasie studiow we Wloszech i zapisal. pozdrawiam,
0
Czy w Polsce istnieje opozycja?
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika bambi441
1 dzień temu Niszczarki najbardziej przydadzą się  Dziękuję za zabranie głosu i jako optymista sądzę, że może jednak coś zmieni się w systemie głosowania, bo jeśli nie teraz gdy mamy większość parlamentarną to kiedy? Niszczarki które z powodzeniem można po wyborach wykorzystywać w urzędach mają zapis daty i godziny pracy co w sumie podczas liczenia głosów po zamknięciu lokalu uniemożliwiałoby teoretycznie ich użycie bez zostawienia wyraźnego śladu ale zawsze pozostaje jak w każdym systemie jakiś margines możliwości oszustwa, problem jednak moim zdaniem tkwi w jak najprostszym sposobie wyeliminowania możliwości prostych przekrętów trudnych lub wręcz niemożliwych do udowodnienia w obecnym systemie.
3
Jak zablokować oszustwa wyborcze?
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika Romek M
2 dni temu Trzeba przebudowy społecznej ale realizowanej od podstaw, po prostu, W tym szkopuł, że zaczyna się - idąc za radą Staffa - od dymu z komina, skoro wcześniejsze budowanie na skale skończyło się zawaleniem. Ale to nic nie da (to budowanie od dymu) - bo pozostanie po nim  tylko dym. Trzeba próbować nie raz i nie dwa, ale do skutku. I od skały jednak.
8
Ojczyznę wolną od kłamstwa racz nam wrócić Panie
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika gość z drogi
2 dni temu Szanowny Kapłanie,Panie Profesorze kiedyś o ludziach typu szczyrba i jemu POdobnych mówiło się ,że sie szaleju nażarli,no dobrze tych kilku Tak ,ale dlaczego prawie pół Polski,? ciekawe ,gdzie ten szalej rośnie?na szczęscie druga połowa Polski  jakoś szczęśliwie uodporniona serd pozdr  :)
7
Czy w Polsce istnieje opozycja?
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika ronin
3 dni temu @ Ość    Witaj! Więcej wiary w nasz rząd. Nie wierzę, aby Europa przyzwoliła na dłuższą metę na totalną hegemonię Niemiec. Kością im staje silne NATO na ich terytorium. A obecnie przesunęło się do Polski. Im głównym celem jest rura z kacapami, aby zarobić i zdestabilizować Europę, oraz  ekonomicznie ją wchłonąć. Pozdrawiam!
7
DZWONI MAMONA NICZYM DZWON ZYGMUNTA
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika jazgdyni
5 dni temu @Ość Faktycznie nie był to człowiek, którego chciałoby się zaprosić do domu.Czy on był najważniejszym wariatem? Był cały szereg bogatych zdeprawowanych kanalii. Pozdrawiam
7
85 decydujących głosów
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika kontrik
5 dni temu a to nie był czasem a to nie był czasem reptilianin?podobno zmieniają klimat pod kolonizację obcych form życia
9
Cały świat zapłakał. Zmarł David Rockefeller
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika zetjot
1 tydzień temu Trudno Zachodowi zrozumieć Trudno Zachodowi zrozumieć Rosję, bo oprócz tradycyjnej specyfiki imperialnej ma teraz wrogie nastawienie do ideologicznych trendów na Zachodzie.
3
Komu zawdzięczamy dodatkowe kłopoty z Rosją
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika Pers
1 tydzień temu Ość Dziwny z ciebie człowiek, który wyśmiewa się z wiersza polskiego klasyka. Nie będę dochodził skąd ty pochodzisz (chazaria, ukraińska banderia, dolina Jordanu czy co innego?) ale powiem ci jedno, podzielam zdanie poety - wolę wąchać polskie zapachy niż mieć do czynienia z analfabetami i przybłędami udającymi Polaków.
-3
Nadchodzi "konstruktywny premier" - Gregor Pierwszy...
Obrazek użytkownika Ość
Obrazek użytkownika trybeus
1 tydzień temu występuję w obronie normalności... Ościu, jeśli ty mierzysz nowo przybyłych punktacją tutejszą, to narażasz się na śmieszność, bo cóż może oznaczać te 7 tys minusów? Ano to tylko około 300 pał tutejszych punktowych "purpuratów"...a to daje 100 pał tygodniowo...i to by się zgadzało:))...jak wam coś nie pasuje to walicie punkty ujemne, a potem jak żydki z daleka drzecie się, że gość ma "aż tyle minusów"...clowny jesteście, a nie komentatorzy:))...cyrkowe, niepoprawne clowny:))
-7
Nadchodzi "konstruktywny premier" - Gregor Pierwszy...
Obrazek użytkownika Ość

Strony