Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Racjonał
1 tydzień temu ..., że Pana Czarneckiego odwołano (?) - - no to co. Pan poseł jest przecież politykiem. Jego zadaniem jest teraz usunięcie knajactwa z przestrzeni publicznej, wyrwanie z korzeniami lewackiej progenitury, strącenie z półki qasi-inteligentów, rozpędzenie jurnych EU-fornali. Panu posłowi potrzebny spokój, zachęta i wsparcie.
2
UE - równi i równiejsi...
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
1 tydzień temu byłem Euroentuzjastą ale już byłem Euroentuzjastą ale już nie jestem !
9
UE - równi i równiejsi...
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika amero
1 miesiąc temu Jurand Już za póżno na tworzenie swoich, zostały nam tylko wspomnienia.
1
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika amero
1 miesiąc temu Jurand Jeszcze raz nasz oszukali i to niby nasi.                                                                                                                              Panowie Gądecki i Nycz nawołują abyśmy przyjmowali Arabów, a duda im wtóruje, że przecież naszymi wyzwolicielami byli żołnierze różnych wyznań więc powinniśmy(chyba to ma na myśli) ich teraz przyjmować z otwartymi ramionami.Pana Nycza na warszawską stolice KK załatwił Lech Kaczyński z Sakiewiczem, odznaczonym przez Ukraińskich rezunów, dudę na prezydenta wyznaczył Jarosław, brat Lecha. Już się zaczynałem cieszyć, że Polska się zmienia, duże nowoczesne centra handlowe, piękne autostrady sporo nowych domów ludzie budują na wsiach, a teraz widać, że to wszystko pójdzie w piz@#$%.u, do żyda.Chyba zostanę jednak w USA.Trzymaj się przyjacielu.
3
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 miesiąc temu @Jurand 100 : 100Pozdrawiam.
2
Kociokwik na prawicy
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika civilebellum
1 miesiąc temu Jurandzie! Cenię Cię i szanuję, dlatego odpowiadam Ci, bo wszak nie Ty jesteś "adresatem" tej notki: napisałem ją dla tych, którzy wieszczą "straszne rzeczy" (jak w ogóle ktokolwiek może np. napisać: "W wyniku rekonstrukcji rząd PiS został spacyfikowany"? - chyba tylko intelektualny emeryt). To pytam: dla kogo straszne? Dla interesów Sakiewicza? Dla wyjaśnienia "katastrofy"? (co ten guru tyle lat nakłamał). Wieszczą, bo im powiedzieli "starsi i mądrzejsi" (jak Michalkiewicz, który z tych opowieści żyje).Jeśli mieliby "rację" to ta ich uwielbiana i "nieodżałowana" Beata - co ona robi w tym rządzie? Dorabia sobie? Honoru nie ma? Oni nic nie zrozumieli z tego, co powiedziała po swoim odwołaniu...No i oczywiście ten kociokwik to atak na Jarosława; nie mogli się doczekać tej chwili? To nie był on ojcem, tylko - jak teraz bez krępacji dają do zrozumienia - ojczymem? To już nie geniusz polityczny tylko safanduła i nieudacznik (Marcinkiewicz, Duda, teraz Morawiecki?) ? Jak to w ogóle nazwać, że jednego dnia uwielbiają, a drugiego potrafią opluć?Odpowiedź jest tylko jedna i postawiłem ja w notce: oni muszą mieć wodza - a to wystawia ich poza nawias sensownych analiz. Jutro zresztą ten ich wódz będzie odrzucony i potępiony...Zatem nie nawołuję, jak piszesz, do jedności za wszelką cenę: ale trzeba rozumieć polityczne imponderabilia: widocznie uznano w PiS, że tak będzie lepiej. I ja to przyjmuję, bo zawsze - zawsze! od 1993 r. - na nich głosuję. I więcej powiem: jak wskażą Dudę na drugą kadencję - też zagłosuję na niego, odwrotnie od Sakiewicza.To jest moja jedność - Sakiewicz ma swoje interesy, jemu podobni żyją z polityki: a co Polska ma z tych ich interesów? Co będzie miała z nawoływania o "zdradę"?Dlatego proszę Cię: nie pisz nigdy "duduś", "kaczka" - to niegodne.
0
Kociokwik na prawicy
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika Honic
2 miesiące temu @Jurand, no właśnie, no właśnie...Czy ktoś ich policzył jako ofiary Wojskowej rady Ocalenia Narodowego z generałem Jaruzelskim na czele?
0
Ofiary stanu wojennego
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika Ość
2 miesiące temu Panie Jurand Dziękuję za minusa. Nie odwdzięczę się tym samym a miałbym powód. Mianowicie, jak opowiada się cokolwiek po polsku, niech to będzie np. "pewna historyjka" to nie używa się słów angielskich. No chyba, że się kabaret robi z tego umyślnie. "Moja kara stoi na kornerze" itd.Pomijając obcojęzyczne wtręty i inne błędy językowe, historyjka pańska ciekawa.Skoro już opowiadamy anegdoty, nie odchodzące od tematu (czarni Polacy), to pozwolę sobie dodać swoją:Staliśmy sobie kiedyś w kolejce do kasy w dużym sklepie w kraju anglojęzycznym, mój znajomy i ja. Strasznie to stanie długo trwało, aż mój kolega nie wytrzymał i wymsknęło mu się po polsku "no, kiedy ta czarna małpa nas wreszcie obsłuży". A zapomniałem dodać, że ekspedient był czarny jak asfalt. Kiedy wreszcie przyszła nasza kolej, murzyn potraktował nas pełnym dezaprobaty spojrzeniam i czystą polszczyzną oznajmił "już właśnie czarna małpa was obsługuje".
0
THE BLACK SONS OF POLAND
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika marek chrapan
2 miesiące temu Taki scenariusz to marzenie. I oby chociaż to jedno marzenie się spełniło - tak nam dopomóż Boże. 
2
Zmiana Premiera? Dlaczego?
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika Andy51
3 miesiące temu Jurand Dotychczas chociaż udawali, ale prawda okazała się dla nich miażdżąca.
3
Nie ma w UE drugich takich kundli, którzy tak by obszczekiwali  swoją Ojczyznę
Obrazek użytkownika Jurand

Strony