Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika trutututu
3 tygodnie temu Jesteś pewien? Kraków- Jesteś pewien? Kraków- Batowice- Lubocza- Nowa Huta- NH Północ(tam złożono i testowano wspomniane przez Ciebie Żuki)- i dalej do Podłęża. Jeśli się nie mylę, to tory po remoncie. Za komuny tą trasą jeździły normalne pociągi, dowożąc ludzi do pracy.
0
Kolej metropolitalna
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika mikolaj
11 miesięcy temu Zasady sa takie, ze premiowane jest glownie doswiadczenie i ilosc przebytych szkolen - a nie wiedza i dokonania... Stad najczesciej mamy do czynienia z takimi urzednikami:www.youtube.com/watch?v=A8ncOMmMNYQ
3
Misiewicze
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika J23
1 rok temu OK, masz (chyba) rację, jeszcze raz się wczytałem. Ze względu na to, że "kaczyzm" zabrał pieniądze budzetowe, w gw kończy się rozpasanie, szerokie zatrudnianie wyrazicieli "słusznych myśli" - to chciała przekazać, choć z pewnością ujęłaby to innymi słowami:))
-1
Sztuka jest sztuka
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika Renata
1 rok temu red. Rachoń Wg mnie "wywalając" redaktora z funkcji szefa krzywdy mu nie zrobiono. Młody, przystojny, elokwentny, lepiej przysłuży się telewizji na ekranie niż użerając się z pracownikami. Zaimponował mi jak zaatakował czyli  "grzecznie zapytał" Putina o zwrot wraku. Rzecz miała się w Brukseli.
3
Narodził się nam nowy Duce
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
1 rok temu Bez komentarza :-))
3
Narodził się nam nowy Duce
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika Satyr
1 rok temu Oj, Smoku, Smoku! Z Twoich kolejnych komentarzy wnioskuję, że dajesz tylko upust swej frustracji przy zerowej argumentacji swych racji. Twój wrodzony lub nabyty "korwinowy" libertynizm nie jest "lekiem na całe zło", który według ciebie ma być "antidotum na kaczyzm", który to "kaczyzm" tak ci przeszkadza. Chyba że... znowu zabrakło ci tabletek (no wiesz,... tych różowych), które musisz codziennie zażywać.   Satyr
4
Narodził się nam nowy Duce
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika Satyr
1 rok temu Teraz to "odpaliłeś rakietę" Smoku! Jest takie powiedzenie: - "Każdy może uchodzić za mędrca, póki ust nie otworzy". Użyta przez Ciebie "zbitka pojęć", tj. zasad polskiej pisowni (które miałem na myśli w poprzednim komentarzu) z pluralizmem ideologicznym - ma się tak, jak... pięść do oka. Na potwierdzenie moich słów zaglądnijmy do Słownika Języka Polskiego PWN. I cóż tam wyczytamy?   (...) W języku polskim, który przejął znaki alfabetu łacińskiego, ważną przyczyną rozbieżności jest brak w tym alfabecie graficznych odpowiedników dla niektórych głosek, co powoduje konieczność tworzenia dwu- i trójznaków, tj.: cz, dz, dż, dź, dzi, sz, wprowadzania znaków diakrytycznych, tj.: ą, ć, ę, ł, ń, ś, ó, ż, ź. Poza tymi, znaczące są znaki interpunkcyjne, tj. kropki, wielokropki, przecinki, średniki, dwukropki, cudzysłowy, apostrofy, nawiasy, znaki zapytania, wykrzykniki".   Natomiast jeśli pluralizm ideologiczny jest: 1. wielością, różnorodnością systemu poglądów, idei, pojęć jednostki lub grupy ludzi; 2. demokratyczną zasadą ustrojową gwarantującą różnym grupom społecznym i politycznym prawo wyrażania swych interesów oraz udział w sprawowaniu władzy, to...   ... gdzie tu widzisz miejsce na łamanie zasad polskiej pisowni??? Czy owy pluralizm, na który się powołujesz - pozwala na łamanie jednolitych zasad pisowni, które powinny być respektowane przez każdą grupę społeczną i polityczną oraz... przez Ciebie - blogera piszącego na portalu społecznościowym??? Ciekawi mnie, czy z taką dowolnością również interpretujesz zasady współżycia społecznego, zasady ruchu drogowego czy też inne zasady obowiązujące w świecie cywilizowanym?   Pozdrawiam,   Satyr       
4
Narodził się nam nowy Duce
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika DZIECKO POLSKIE
1 rok temu Panie Smok Eustachy - Pani Panie Smok Eustachy - Pani Prof.Pawlowicz jest doktorem habilitowanym nauk prawnych i polska prawniczka specjalizujaca sie w zakresie prawa .Kobieta ktora zna prawo i kobieta ktora mowi jezykiem zrozumialym dla zwyklych normalnych ludzi i to mi sie w niej podoba i za to ja szanuje Takiej poslanki potrzebujemy. Dosc mamy chorego Niesiolowskiego !!  jego  bzdur belkotanych w TV info - i to latami !!! mam nadzieje ze ten stary jadowity gad juz sie  w TV info nie pokarze.  
8
Narodził się nam nowy Duce
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika Renata
1 rok temu Do Smoka To, co podajesz w sprawie red. Rachonia to tzw. suchar. Redaktor Rachoń ma się w TVP Info bardzo dobrze. Dziś i w każdą niedzielę o godz. 9.45 prowadził program "Woronicza 17", często prowadzi program "Minęła dwudziesta" Arytykuł, na który się powołujesz nosi datę 9.03 a podajesz do wiadomości 8.05.2016 Jako, że lubię red. Rachonia śledzę jego poczynania.
8
Narodził się nam nowy Duce
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika Kasandra Wera
2 lata temu ...Baśnie to jest mówiąc szczerze bełkot... Eustachy,.. No wysil trochę mózgownicę... Może tam jest coś więcej niż echo.. Zatem poczytaj,porównaj,zaanalizuj- jeśli potrafisz.. ********************** Baśnie są napisane z dużym polotem..Mają styl i epatują wiedzą,którą czytając "wchłania" się na sposób podobny piciu tequili( tu wrażenia Hemingwaya ze spędzania czasu wolnego) Oczywiście powyższą uwagę dedykuję koneserom.. tak trunku jak i historii.. Czyli rewelka..- No właśnie, tylko kto te Baśnie pisał.?! (lub współpisał) Siermiężność wypowiedzi na spotkaniach autorskich..nijak przystaje do błyskotliwości narracji.. * Zatem Coryllus jest "produktem"..- jest lansowaną "twarzą",..chociaż coraz słabiej.. Pozostaje mu życzyć powodzenia, zwłaszcza u nas,gdzie ludzie fasadowi kończą często nagle i nie najlepiej ;-) - jak ostatnio Kulczyk - "twarz" biznesu służb specjalnych..
-2
"Turboniepokorni" - reakcja Coryllusa na tekst Ziemkiewicza
Obrazek użytkownika Smok Eustachy

Strony