Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
3 miesiące temu NIEPODLEGŁOŚĆ Smok Eustachy:Wystarczy. Tym jednym słowem wyraziłeś jednoznacznie swój stosunek do kwestii Niepodległości. A reszta dyskutantów? 
-1
Lewica niepodległościowa
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika zetjot
3 miesiące temu I dobrze, bo nie byłoby I dobrze, bo nie byłoby dyskusji. Ale źle, jeżeli miesza się porządki rzeczywistości. Nie wyjaśnia się biologii chemią czy fizyką, jak na razie, na obecnym etapie nauki. W  kwestiach społeczno-politycznych również należy przestrzegać tych samych reguł logiki. O d jednych kwestii jest psychologia, od innych socjologia, itd, itp.Dyskusja zaś polega na tym, żeby wykazać błędy w dyskursie. Bo k tak jak z tych samych klocków Lego można ukladać różne kombinacje, tak też te same elementy czy tezy można ukladać na rozmaite sposby uzyskując na wyjściu odmienne obrazy, a pewne kombinacje są niedopuszczalne. W ten sposób niektórzy kończą dyskusję o religii stwierdzeniem, że Kościół szerzy zabobon i iluzje.
4
Lewica niepodległościowa
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika gps65
3 miesiące temu Fikanie Ale skutkiem tego fikania jest dalsza utrata suwerenności. 
0
Wolnościowcy a obóz niepodległościowy
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika trutututu
4 miesiące temu Jesteś pewien? Kraków- Jesteś pewien? Kraków- Batowice- Lubocza- Nowa Huta- NH Północ(tam złożono i testowano wspomniane przez Ciebie Żuki)- i dalej do Podłęża. Jeśli się nie mylę, to tory po remoncie. Za komuny tą trasą jeździły normalne pociągi, dowożąc ludzi do pracy.
0
Kolej metropolitalna
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika mikolaj
1 rok temu Zasady sa takie, ze premiowane jest glownie doswiadczenie i ilosc przebytych szkolen - a nie wiedza i dokonania... Stad najczesciej mamy do czynienia z takimi urzednikami:www.youtube.com/watch?v=A8ncOMmMNYQ
3
Misiewicze
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika J23
1 rok temu OK, masz (chyba) rację, jeszcze raz się wczytałem. Ze względu na to, że "kaczyzm" zabrał pieniądze budzetowe, w gw kończy się rozpasanie, szerokie zatrudnianie wyrazicieli "słusznych myśli" - to chciała przekazać, choć z pewnością ujęłaby to innymi słowami:))
-1
Sztuka jest sztuka
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika Renata
2 lata temu red. Rachoń Wg mnie "wywalając" redaktora z funkcji szefa krzywdy mu nie zrobiono. Młody, przystojny, elokwentny, lepiej przysłuży się telewizji na ekranie niż użerając się z pracownikami. Zaimponował mi jak zaatakował czyli  "grzecznie zapytał" Putina o zwrot wraku. Rzecz miała się w Brukseli.
3
Narodził się nam nowy Duce
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
2 lata temu Bez komentarza :-))
3
Narodził się nam nowy Duce
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika Satyr
2 lata temu Oj, Smoku, Smoku! Z Twoich kolejnych komentarzy wnioskuję, że dajesz tylko upust swej frustracji przy zerowej argumentacji swych racji. Twój wrodzony lub nabyty "korwinowy" libertynizm nie jest "lekiem na całe zło", który według ciebie ma być "antidotum na kaczyzm", który to "kaczyzm" tak ci przeszkadza. Chyba że... znowu zabrakło ci tabletek (no wiesz,... tych różowych), które musisz codziennie zażywać.   Satyr
4
Narodził się nam nowy Duce
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Obrazek użytkownika Satyr
2 lata temu Teraz to "odpaliłeś rakietę" Smoku! Jest takie powiedzenie: - "Każdy może uchodzić za mędrca, póki ust nie otworzy". Użyta przez Ciebie "zbitka pojęć", tj. zasad polskiej pisowni (które miałem na myśli w poprzednim komentarzu) z pluralizmem ideologicznym - ma się tak, jak... pięść do oka. Na potwierdzenie moich słów zaglądnijmy do Słownika Języka Polskiego PWN. I cóż tam wyczytamy?   (...) W języku polskim, który przejął znaki alfabetu łacińskiego, ważną przyczyną rozbieżności jest brak w tym alfabecie graficznych odpowiedników dla niektórych głosek, co powoduje konieczność tworzenia dwu- i trójznaków, tj.: cz, dz, dż, dź, dzi, sz, wprowadzania znaków diakrytycznych, tj.: ą, ć, ę, ł, ń, ś, ó, ż, ź. Poza tymi, znaczące są znaki interpunkcyjne, tj. kropki, wielokropki, przecinki, średniki, dwukropki, cudzysłowy, apostrofy, nawiasy, znaki zapytania, wykrzykniki".   Natomiast jeśli pluralizm ideologiczny jest: 1. wielością, różnorodnością systemu poglądów, idei, pojęć jednostki lub grupy ludzi; 2. demokratyczną zasadą ustrojową gwarantującą różnym grupom społecznym i politycznym prawo wyrażania swych interesów oraz udział w sprawowaniu władzy, to...   ... gdzie tu widzisz miejsce na łamanie zasad polskiej pisowni??? Czy owy pluralizm, na który się powołujesz - pozwala na łamanie jednolitych zasad pisowni, które powinny być respektowane przez każdą grupę społeczną i polityczną oraz... przez Ciebie - blogera piszącego na portalu społecznościowym??? Ciekawi mnie, czy z taką dowolnością również interpretujesz zasady współżycia społecznego, zasady ruchu drogowego czy też inne zasady obowiązujące w świecie cywilizowanym?   Pozdrawiam,   Satyr       
4
Narodził się nam nowy Duce
Obrazek użytkownika Smok Eustachy

Strony