Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 tydzień temu Kim jest Paweł Bednarz https://www.tvp.info/33672616/kim-jest-pawel-bednarz-tajemniczy-swiadek-smierci-posla-wojcikowskiego
4
Brońmy polskich dzieci !!
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Kolejorz
2 tygodnie temu Pisowcy sami niszczą Prawo i SPRAW-ść Nie tylko PAD pokazał się "Prez-tem wszystkich Polaków"  Władza, a raczej dorwanie się do koryta służy co niektórym i obsadzają swoje rodzinki gdzie się da. Jak dawniej tak obecnie jest w Siedlcach. Usiłowanie wsadzenia synusia na prezydenta miasta, niestety nie powiodło się. Z całym szacunkiem dla P. Kudelskiego poprzedniego Prezydenta MS, ale paskudna zachłanność obsadzenia najwyższych stołków dziećmi zaszkodziła tu całemu PiS-owi. I tego wyborcy mają dość.Jeśli PAD, Jarosław i całe Prawo i Spraw-ść nie oprzytomnieją, co i jak robią, początek końca Prawa i Spraw-ści sami zaczęli. Pozdrawiam P. Rebeliantkę. 
4
Pół miliona w Marszu Niepodległości ... i nowelizacja ustawy o SN
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika zetjot
2 tygodnie temu Jeśli pani ambasador jest Jeśli pani ambasador jest osobą racjonalną, zorientuje się, że to ścieżka politycznie fatalna.Polityk musi być pragmatyczny.
1
O co chodzi Żydom ?
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika bambi441
3 tygodnie temu zgoda poza jednym...  cytuję: ..."Będą hurtowe skargi na rozstrzygnięcia tego organu. I ETPC będzie zapewne zasądzał odszkodowania na rzecz tych "osądzonych". A kto za to zapłaci? Pani redaktor zapłaci, ja zapłacę, każdy z nas będzie pokrywać koszty zabawy władzy w manipulowanie sądownictwem. Dokładnie tak, jak stało się to w przypadku ekshumacji smoleńskich." Dlaczego i co tu ma do rzeczy sprawa ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej, która obnażyła przecież barbarzyńskie, karygodne i celowe działanie ówczesnych władz zarówno po stronie rosyjskiej jak i polskiej?  Ta sprawa była bezdyskusyjnie zasadna niezależnie od kosztów i kto je pokrył, równie dobrze można by zarzucić bezsens ekshumacji katyńskich ofiar bolszewickiego terroru, tym bardziej, że w ukrywaniu prawdy o katastrofie i jej ofiarach do granicy absurdu i bezczelności współczesnym bolszewikom pomagali przecież członkowie polskiego rządu!. 
5
Przestrzeganie prawa unijnego - to jeden z fałszywych stereotypów
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Verita
3 tygodnie temu Rebeliantko, czy można .... ....w ogóle "sprawować właściwy, merytoryczny nadzór nad sektorem finansowym."?Nawet jeśli nie ma idealnej analogii pomiędzy rynkami a hazardem, zestawienie tych dwóch może być pouczające i posłużyć jako lekarstwo na ograniczone myślenie i zaślepienie, które prowadzą do katastrofy.” Aaron BrownHazard leży u podstaw koncepcji i instytucji ekonomicznych, niezależnie od tego jak niekomfortowo czuje się z tym wielu przedstawicieli branży finansowej. Nie jest zaskoczeniem, że poker, czyli gra hazardowa, której natura najbardziej przypomina charakter rynków finansowych, cieszy się ogromną popularnością wśród finansistów.https://blogi.bossa.pl/2015/08/12/hazard-na-wyciagniecie-reki/https://wydawnictwolinia.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=68&category_id=5&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=8 
1
Wall Street budzi się z wiary w plan Morawieckiego?
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
3 tygodnie temu Chciałabym spytać  - gdzie i jakie są te "dwa kroki do przodu". Bo nie mogę się nijak dopatrzyć.Pozdrawiam, 
7
Pół miliona w Marszu Niepodległości ... i nowelizacja ustawy o SN
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika ronin
3 tygodnie temu @ Rebeliantka -aby było, jak było...   Witam Panią! No i mamy rzeczywisty namacalny przekaz, że Polską nadal rządzi Żydo- Komuna! Po co nam lotnisko w Warszawie, jak mamy w Berlinie. Po co nam Polski Trybunał Konstytucyjny, jak mamy w Brukseli? Chyba kiedyś przyjdzie nam krwawo odzyskać suwerenność naszej ojczyzny. Dla mnie jest to policzek i zdrada, że Gersdorf, Tusek i mafia w togach tryumfuje. Tylko patrzeć, jak uwalą komisję dyscyplinarną. PIS przywraca żyrandol z parasolem ochronnym, chcąc chyba rzeczywiście przerżnąć wybory i oddać władzę gangsterom Niemca Tuska. Pozdrawiam!
9
Pół miliona w Marszu Niepodległości ... i nowelizacja ustawy o SN
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
3 tygodnie temu Przejmuje się ten kto się go boi Trzeba więc żeby ci co się społeczeństwa (Narodu) nie boją, bać się zaczęli.Trzeba przestać narzekać i kiwać palcem w bucie, ale szukać sposobów jak być bardziej skutecznym w obronie polskiego interesu narodowego. Groźba musi być skuteczna. Odgrażanie się że w następnych wyborach zagłosujemy na innych, budzi tyko śmiech politowania fałszerzy liczących głosy :)
11
Pół miliona w Marszu Niepodległości ... i nowelizacja ustawy o SN
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Verita
3 tygodnie temu A ja myślałam, że o "jasnych" wypowiedziach władzy... ...o finansach to w ogóle szkoda gadać. Z tego tematu interesuje mnie jedynie dług publiczny i uchwalanie budżetu państwa z deficytem, który prowadzi do ruiny państwa i Polaków.
1
Błąd Chrzanowskiego
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
3 tygodnie temu No tak ... ... i tak "nie ma stracha" ,bo BFG w razie czego zapłaci ...https://www.youtube.com/watch?v=jfUrVa8bfn0:-)Bez jakieś szczególnej "złośliwości" i "zgryźliwości" to piszę ,raczej ze współczuciem i troską ,o naszą kochaną Władzuchnę ,co to wzięła odpowiedzalność za to bagno , gdzie się nie ruszyć tam wciąga ...Co tu robić ? Dobre pytanie .Może trochę "urzędów centralnych" tak przenieść ... poza StolYcę ... :-)https://youtu.be/ZLtocKqUq_E:-)
3
Błąd Chrzanowskiego
Obrazek użytkownika Rebeliantka

Strony