Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Romek M
4 tygodnie temu Witam Cię Stanie35 Tak, pamiętam te słowa. No i co z tą prawdą - powiedział uczciwe, że się jej ustalić nie da (bo prawdy oczywiście nie znamy dalej. )?  ;)
2
Przekuliśmy kosy na bagnety i zaczęliśmy się kłuć...
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika Oświecony
1 miesiąc temu Stan jak wytłumaczyć telefon Stan jak wytłumaczyć telefon Leszka Deptuly jeśli ich zagazowali? Chyba nie wierzysz w scieme ABW. Hałasy w tle raczej pasują do ataku na samolot. No i unikasz tematu szachownicy, na pewno widziałeś zdjęcia na obydwu tupolewach i żadne nie pasują do tych że Smoleńska. Dziecko widzi, że to żaden z nich. To że wylecialo więcej samolotów to oczywiste.
1
105 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika poeta
1 miesiąc temu "ONI WSZYSCY zostali zamordowani w Warszawie....." Szanowny Panie 35stan. Ja nie wiem czy było tak, czy było siak. I Pan z pewnością nie wie TEGO też. Ja tylko przytoczyłem cytat. Osoby, KTÓRA WIE.  A poszlakować to sobie można do us.......j śmierci. Zakonnik Klimuszko, który miał nadprzyrodzone zdolności widzenia, którego TE zdolności wykorzystywała milicja do odnajdywania osób zaginionych, podobnie jak dziś policja wykorzystuje zdolności Pana Jackowskiego - wskazał miejsce zwłok zaginionego przed tygodniami Premiera Włoch Aldo Moro. Były czasy czerwonych brygad na zachodzie Europy. Lata sześćdziesiąte, siedemdziesiąte  (?)  Pojawił się w mieszkaniu Polskiego Zakonnika wysłannik ambasady włoskiej w Warszawie. Pojawił się z prośbą o pomoc w odnalezieniu zaginionego, bo premier Włoch zniknął, i nic o nim nie wie nikt.  Nasz Jasnowidz ojciec Klimuszko nie odmówił pomocy. Skoncentrował się, minęła dłuższa chwila, i zaczął mówić - RZYM, NA ULICY ZA SKRZYŻOWANIEM RUE  JAKAŚ TAM I DRUGA RUE JAKAŚ TAM, PO PRAWEJ STRONIE, STOI ZAPARKOWANY SAMOCHÓD. OTWÓRZCIE BAGAŻNIK. TAM SĄ ZWŁOKI CZŁOWIEKA, KTÓREGO SZUKACIE. W JEGO CIELE ( tu padła dokładna liczba chyba 16) ZNAJDZIECIE RANY PO KULACH, KTÓRE GO ZABIŁY. Powiadomił wysłannik ambasady włoskiej rzymskich karabinieri. Pojechali na tą Rue jakoś tam, i znaleźli wszystko jak Klimuszko powiedział. KAŻDE JEGO SŁOWO OKAZAŁO SIĘ PRAWDĄ:https://fotka.com/grupa/10/Elblag/O_Andrzej_Czeslaw_Klimuszko_1905-1980_9106551I to byłoby na tyle. Na zakończenie powtórzę - W TEMACIE SMOLEŃSKA, ja tylko cytuję OSOBĘ, KTÓRA WIE. 
2
105 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 miesiąc temu No może ... ... jedni kłamią ,w bezczelny ,prymitywny , wręcz uwłaczający zdrowemu rozsądkowi sposób . ("Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi" )A drudzy "oszczędnie gospodarują prawdą" , nie wyciągają narzucających się wniosków . Więc raczej tu nie ma "symetrii" ...
0
105 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika Oświecony
1 miesiąc temu Dobrze, że chociaż nie Dobrze, że chociaż nie wierzymy w te bajki, jakie nam Antoni (nota bene znający przynajmniej część prawdy, bo nasluch od Lotyszy był w jego rękach a i acarss swoje pokazał) i komisja Millera wciska. Pokazałem jednak opracowania 3 zet fachowcom z dziedziny fizyki i fotografii i jednoglosnie orzekli, że to co napisał, 3 zet tzn o kątach padania światła w tupolewie to prawda. Poza tym Twoja teoria o lądowaniu 2 tupolew nie jest prawdziwa bo 102 nie miała też takiej szachownicy, jaką jest na oficjalnych zdjęciach w raportach. Przecież jej nie przemalowali na nieprawdziwa. Taka operacja, jak wiesz, wymagała planowania i wielu nakładów i skoro na Okęciu byli współprawcy to w Witebsku tym bardziej. Odprawe paszportowa zrobił specnaz... W każdym razie wystarczy tarczy mieć tylko monitoring z Okeciaz ulic Warszawy z pałacu prezydenckiego z tego dnia i reszta nie jest ważna. A kto ma monitoring?
1
105 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 miesiąc temu Na marginesie... Zakładając, że Tupolew odleciał na lotnisko zapasowe do Briańska, Moskwy lub gdziekolwiek to muszą być:- taśmy z zapisem rozmów pilotów w kilku polskich źródłach zobligowanych do tego służbowo, a także w nasłuchach wielu państw;- zapisy z satelity nie tylko służb amerykańskich czy rosyjskich, ale również z chińskich, indyjskich, etc. To nie jest tak, że TU-154 M o masie własnej 5 400 kg, długości 47,9 metra oraz rozpiętości skrzydeł 37, 55 metra metra rozpłynął się w smoleńskim dymie np. z TMC - 65, https://www.wykop.pl/link/476493/tmc-65-czyli-jak-stworzyc-mgle-w-kilka-sekund/Zlikwidowany  w nerwowym pośpiechu 36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego jest kluczem do układanki, którą (jestem już przekonana) pan poseł Antoni Macierewicz dawno ułożył. I twierdzę, że nie tylko hangar zlikwidowany do fundamentów jest istotnym dowodem. Dowody były w kwitach służby dyżurno-operacyjnej 36 SPLT! Tych akurat dowodów nie można odzyskać, ale są źródła, które dublują i te kwity są niezniszczalne! I niewątpliwie po nie sięgnięto!Natomiast dziwi i zastanawia brak informacji w oficjalnych rządowych mediach o:- działaniach i zaniechaniach działania (?) prokuratury wojskowej;- nie czytałam NIC o zakończeniu przez PW prowadzonego dochodzenia;- brak informacji w mediach o prokuratorach patriotach w mundurach;- po przejęciu władzy przez PiS w 2015 r. nie podano żadnych wniosków ani też nie potwierdzono ustaleń ekipy PO (nie przeprowadzono dodatkowego dochodzenia?) w niecodziennym przypadku prokuratora wojskowego ppłk M. Przybyłahttp://poznan.naszemiasto.pl/artykul/prokurator-wojskowy-mikolaj-przybyl-postrzelil-sie-w-czasie,2818460,art,t,id,tm.htmlTe i szereg innych wątpliwości, które od 105 MIESIĘCZNIC SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU nurtują mnie i nie tylko mnie nie zostały wyjaśnione. A były i są na wyciągniecie ręki bo są tu, w naszej Ojczyźnie, nie przykryte plandeką jak umyte i odkażone szczątki Tupolewa w Smoleńsku niekoniecznie z numerem bocznym 101!Zgadzam się z panią Małgorzatą Wasserman, która w 2011 r. świadomie bądź nieświadomie stwierdziła: "Nigdy się nie dowiecie, czy przeżyli katastrofę".https://www.newsweek.pl/polska/malgorzata-wassermann-nigdy-sie-nie-dowiecie-czy-przezyli/2mwd2j8PSJestem ostrożną optymistką, ale skłaniam się do opinii: "nigdy nie poznacie kulis tragedii"!Ja, ty, on, ona, ono nie pozna? Bo Smoleńsk rozgrywany jest znaczonymi kartami?Smutne, ale prawdziwe? Pozdrawiam pana, stan35, bardzo serdecznie 
1
105 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 miesiąc temu no dobra ale nadal nie no dobra ale nadal nie napisałeś co na to tusk i putin? ;)Ps. jak nie było zamachu tylko przejecie, to co się stało ze wszystkimi pasażerami?
4
105 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 miesiąc temu Łał tyle się napisałeś, a Łał tyle się napisałeś, a tylko chodziło o godzinę zamachu. Jak chcesz ją poznać, to pogadaj z tuskiem, czemu tak mataczył z putinem przy wyjaśnianiu tego. Przecież to oni najpierw gadali o 8.56, potem zeszli na 8.41 - gadali o 4 podejściach do lądowania, aż w końcu stanęło na jednym itd. itp. Chłopie nie odwracaj kota ogonem.
5
105 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika misio
2 miesiące temu USA Można sobie jeszcze przypomnieć z jakim zaangażowaniem i jak ostentacyjnie Obama po zamachu legitymizował Komorowskiego na arenie międzynarodowej. I jak to kontrastowało z wcześniejszym traktowaniem z buta LK w Waszyngtonie.No i sama "demonstracja wawelska", jak karnie cały tzw. Zachód olał pogrzeb - gdy to nanieść na mapę to linia podziału jest wręcz idealna. Nawet Austria ustawiła się do szeregu choć do Krakowa to rzut beretem. Niesamowite, trzeba naprawdę bardzo chcieć aby tego wszystkiego nie zauważać.Natomiast sprawa nie jest już tak jednoznaczna gdy chodzi o stan świadomości naszych tzw. elit - do jakiego stopnia oni wiedzą co robią, a do jakiego są rozgrywani i manipulowani. Czasem można odnieść wrażenie, że z wielkim zaangażowaniem grają w cudzą grę, której nie znają ani zasad ani ostatecznego celu.
3
J.Kaczyński – sprawa sądowa o ochronę dóbr osobistych
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika misio
2 miesiące temu Smoleńsk Trudno powiedzieć czy dokładnie tak to wyglądało w szczegółach, ale to oczywista oczywistość, że tak poważna operacja nie mogła się odbyć bez co najmniej cichej zgody USA (a może znacznie więcej). O współudziale Niemiec nawet nie ma sensu dyskutować bo cała władza w Polsce znajdowała się wówczas w rękach niemieckiej agentury. To wszystko z kolei oznacza, że sprawa nie zostanie wyjaśniona nigdy. Rolą Macierewicza i jego komisji było skupienie uwagi na ostatnich chwilach lotu i ominięcie bardzo szerokim łukiem wszystkich wątków po "stronie polskiej" dostępnych do badania bez żadnej łaski Putina. Swoją drogą ciekawe jak długo pracowano nad stanem świadomości Prezesa bo jakoś ciężko uwierzyć aby w matactwie uczestniczył od samego początku.W sumie to aż niewiarygodne - wystarczy przecież włączyć telewizor choćby na National Geographic i obejrzeć kilka odcinków badania katastrof lotniczych. Przy zwykłych wypadkach cywilnych śledczy potrafią się cofać wiele dni wstecz, a tutaj giną najważniejsze osoby w państwie i nic. I wszyscy to łykają i nikogo nic nie dziwi.Natomiast Kaczyński tych warunków przyjął dużo dużo więcej niż samo tylko wyciszenie Smoleńska - widać jak doskonale są zabezpieczone interesy żydowskie, niemieckie i całego globalnego lewactwa. Tu właściwie na interes Polski nie ma już miejsca, tym samym de facto mamy tylko kolejne słupy, które wątpliwe czy mają w ogóle jakiekolwiek pojęcie w jakiej grze grają i do czego to wszystko zmierza.
3
J.Kaczyński – sprawa sądowa o ochronę dóbr osobistych
Obrazek użytkownika 35stan

Strony