Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika ronin
3 dni temu @ Stan35   Witaj! Bawię się w krótkofalarstwo, więc fizycznie odczuwam cykle aktywności słonecznej. Ma to ogromny wpływ na propagacje fal radiowych ( odbicie fali od jonosfery z szybkością światła). Ten cykl jest regularnie cyklicznie powtarzany co 11lat. Obecnie rzeczywiście jesteśmy prawie w dołku nasłonecznienia. A ocieplenie klimatyczne postrzegam, rzeczywiście jako ściemę lobbystów grup interesu. Pozdrawiam!
1
Green Peace i Globalne Ocieplenie zapoczątkował Hitler
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika elig
1 tydzień temu @ 35stan   Nie dałam się nabrać. Przecież Pan sam potwierdził, że podana w TVP wiadomość BYŁA FAŁSZYWA!!! Dlaczego ujawnienie kłamstwa ma być nieetyczne? Grzechem byłoby jego przemilczanie. Podając nieprawdziwe wiadomości - błyskawicznie traci się wiarygodność.
1
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
1 tydzień temu @35stan Dzięki za spokojne wyjaśnienie (sine ira et studio!) Ode mnie plus (jeden z dwu).A swoją drogą - nie dajmy się wpędzać "do rogu", czyli bokserskiego "kornera". Każdy może się pomylić i nie można, z tego powodu, stale żyć w najwyższym napięciu. Błędy trzeba korygować, natomiast świadome kłamstwa (w czym rzeczywiście celuje "totalna") muszą być piętnowane i eliminowane. Metodycznie.Pozdrawiam,
3
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika Nathanel
1 tydzień temu W mediach widać wyraźną tendencję deprecjonowania dobrej zmiany, oszczerstw, dezinformacji i zawłaszczania pojęć, przeinaczania historii. Obszczymurki które w czasach PRL mówiły na "gówno" - papu usiłują pouczać nas o tamtych czasach. Do tego grona dolączyła emerytka Elig.
4
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
1 tydzień temu "35stan"... Masz rację, ale nie pisz tego na tym portalu, bo Cię totalnie "spałują"... Rozumiesz, ci "niepoprawni" inaczej...
-1
Poczet smoleńskich szubrawców
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika ety
3 tygodnie temu różnice są wyrażne Ujmując rzecz najkrócej w "cywilizacji żydowskiej" ideologia czyli zbiór poglądów, bywa, że także tych fałszywych, tworzy etykę, w cywilizacji łacińskiej czyli zachodniej jest dokładnie na odwrót, to etyka jest fundamentem, na którym  ta cywilizacja bazuje i nie koniecznie musi to być tylko etyka chrześcijańska, Sokrates też był etykiem.
1
Dlaczego Duda dziś podpala Polskę?
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika miarka
3 tygodnie temu 35stan Tak, taka jest gorzka rzeczywistość. To nam psuje całą spójność prawodawstwa. Wszystko się rozbija na niekończące się ilości aktów prawnych i ciągi nowelizacji, a nowych aktów przybywa w tempie kosmicznym. Za tym już nikt nie jest w stanie nadążyć.Jak to teraz odżydzić, kiedy i szkolnictwo i praktyka sądownicza są zażydzone? Jak teraz wszystkich wysłać na emerytury?Pozdrawiam. miarka
4
Dlaczego Duda dziś podpala Polskę?
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika wlodeusz
3 tygodnie temu Odrażający ryj..... tchórzliwego machabeusza!....
1
GUY NA DOPALACZACH
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika Mości Zagłoba
3 tygodnie temu Psychologia rozwoju wieku dojrzałego opóźnionego Na zdjęciu uchwycono proces interioryzacji gwałtu na kucyku. Kierując się optymizmem terapeutycznym oczekujemy procesu trzeźwienia. O : "żeby było jak było" fizjologom się nie śniło. Chyba, że proces psychodegradacji postąpił tak dalece, że jak osiołek ze Shrecka krzyknie: Ja chcę jeszcze raz! Albo romantycznie i po kozacku: O da raz, da jeszczio raz, da jeszczio mnogo, mnogo raz. To w ujęciu psychologicznym.Natomiast historiozoficznie rzecz ujmując zaprawdę po heglowskim lubieżnym i wściekłym pokąsaniu konstytucja jest bliska prostytucji. A w Panu Janie-Klaudiuszu znajduje swoje zarówno zoologiczne jak i szczytujące spełnienie.Duch, jaki penetruje niektórych eurokratów zadaje im równa porcję rozkoszy i męki. Są późną hipostazą hakaty jako syntezy zamordyzmu i woluntaryzmu, gdzie demokracja rozumiana jest jako absolutna władza nad absolutnie posłusznym demosem.I jebał kucyka, jeśli o take demokracje pospołu z obficie konsumującymi wdzięczne zbytki Europy imigrantami  walczą.
3
GUY NA DOPALACZACH
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika Nathanel
1 miesiąc temu Czytałem to. Npisali to gówno przed marszem A ja uważam że polskie władze takim komunistycznym pismom powinny odmawiać akredytacji gdyż szerzenie idei komunistycznej jest w Polsce niepożądane.
5
Marsz Niepodległości w TVN - relacja OK ale skąd tylu komentujących idiotów.
Obrazek użytkownika 35stan

Strony