Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Leszek1
2 miesiące temu A ja uwazam A ja uwazam, i chyba mam do tego prawo, ze problem jezt znacznie powazniejszy. Ta histeryczna nagonka na TRESC ustawy, ktory zaakceptowali przeciez dwa lata temu - tworzac sobie furtke w postaci nie karania naukowcow (Gross i inne opracowania "naukowe") i "artystow" - szczegolnie filmowych. Na tej podstawie beda sie ukazywaly bez zadnych przeszkod prace "naukowe i artystyczne" udowadniajace swiatu, ze to Polscy Nazisci, czyli polscy podludzie wymordowali Zydow w czasie holokaustu. Mysle, ze ta zupelnie niezrozumiana i nielogiczna nagonka na wczesniej uzgodniony tekst, jest tylko wstepem do rozwiazania "kwestii polskiej". Obserwujac dlugoletnie poczynania Zydowskiej propagandy na terenie kontynentu Ameryki, rysujacej Polakow jako prymitywnych osobnikow o najnizszych instynktach, nie posiadajacych cech ludzkich - dochodze do wniosku, ze swiatowemu zydostwu chodzi o fizyczne wyeliminowanie Polski z mapy swiata i usuniecie jej mieszkancow z tego terenu. Oczywistoscia jest, ze najpierw nalezy ich okrasc do cna.
4
Popiełuszko, Jedwabne, Aneks WSI, Smoleńsk … czyli program Historia+
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika Romek M
2 miesiące temu To wszystko jest już dostatecznie nagłośnione, o czym piszesz Dla mnie kluczową sprawą nie jest - dlaczego zostaliśmy zaatakowani, ale - jak wykorzystać ten atak dla obrony własnych interesów.
6
Popiełuszko, Jedwabne, Aneks WSI, Smoleńsk … czyli program Historia+
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
3 miesiące temu W normalnym panstwie jesli by ujawniono ze Prezydent wraz elita panstwa zostali zgladzeni w zamachu po to by dokonac zamachu stanu i przejac wladze prokuratura dokonala by masowych aresztowan ludzi zwiazanych z tym zamachem w Polsce z Tuskiem na czele.A tu tuszuje sie ta wiadomosc a wczesniej wywala sie na po kacapsku polskiego ministra MONu ,aby czasem nie przyszlo mu do glowy wsparcia tej prawdy sila tzn.udzielenie pomocy kiedy w momencie aresztowan ruszyly by uzbrojone sily Dukaczewskiego wezwane przez Dude i BBN. Szacuje ze sily Dukaczeswkiego moga liczyc 100tys uzbrojonych i zdeterminowanych kacapofili.Oczywiscie ta banda jest wspierana przez sily zewnetrzne i wewnetrzne agentow moskalskich i ich przyjaciol z Niemiec. Zmiany w rzadzie nie byly przypadkowe przed ujawnieniem prawdy ktora srodnio technicznie wyksztalcony czlowiek dawno znal. Tak ze z wywaleniem Macierewicza ,a dla kamuflarzu paru jeszcze innych ministrow bez podania logicznego powodu, Dudaczewscy przejeli kontrole w Polsce i nieoczyzczone z kacapskiej agentury media nie puszcza pary z geby.Wywalenie Antoniego to podtrzymanie zamachu stanu jaki sie dokonal 11 kwietnia 20101 roku po godzinie 10 rano przy udziale obecnego prezydenta ,ktory nie polecial do Smolenska tylko pozostal w Palcu Namiestnikowskim, aby przekazac bezprawnie klucze zamachowcom i dopilnowac krwawego przejecia wladzy.
4
Smoleńsk 10 IV 2010 - TO NIE BYŁ WYPADEK TO BYŁ ZAMACH
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika civilebellum
4 miesiące temu to nie ma żadnego znaczenia, co ty znowu bajdurzysz?  Nie ma żadnego znaczenia, czy wyleciał o 7.21 czy o 7.27 - leciał godzinę, przeleciał nad dalszą zachodnią, przeciął krąg i odszedł na zapasowe. Nie leciał po kręgu ani tak, jak i my kiedyś sądziliśmy, ani tak, jak od lat pisujesz (ty się w ogóle nie rozwijasz), więc wybij sobie z głowy jakąś "procedurę z nawrotem" i inne swoje bzdury.Trolujesz nasze notki, bo nie ogarniasz całości i to cię gryzie...
1
12-PUNKTOWY PRZEBIEG WYDARZEŃ SMOLEŃSKICH (wyniki nieoficjalnego śledztwa)
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika Romek M
4 miesiące temu @stan35 Podejście- Nie ma znaczenia, czy było to podejście od zachodu, czy podejście z nawrotem. Istotą jest przelot nad zachodnią DRL1 i różnica w komunikatach zawartych w stenogramach - PLF101 (4) oraz KL (6). Żaden pilot nie zdecyduje się bowiem ani na podejście, ani nawet na "próbne podejście" w warunkach zagrożenia pogodowego. A przecież dodatkowo, zarówno piloci, jak i pasażerowie (a także przecież i oczekujący) mieli świadomość, że Rosjanie coś "kombinują". Nie wiedzieli tylko co.  Poza tym w pobliżu Siewiernego operowały inne rosyjskie samoloty, które nasi piloci widzieli na radarze. Podejście w takich warunkach (brak warunków pogodowych , inne statki, komunikaty o zagrożeniu terrorystycznym) świadczyłby o grupowych skłonnościach samobójczych. - Zgadzam się, że podejście wykonał rosyjski "dubler". Natomiast nie komunikował się on z wieżą po polsku. Plusnin i Antufiew mówią jasno - komunikacji z samolotem nie było. Natomiast Ryżenko był przecież przekonany, że to rozbił się rosyjski samolot.  To co jest w stenogramach - jakaś szczątkowa i idiotyczna komunikacja PLF101 - KL świadczy o doklejeniu tego fragmentu taśmy z innego miejsca i czasu.Hangar- Wyciąganie tak daleko idących wniosków z tego, że ktoś się zacukał podczas wypowiedzi, jest przesadą.  Poza tym - czy burzy się domy (inne obiekty) z tego powodu, że popełniono w nich morderstwo? Pierwsze słyszę.- Tupolew grzał silniki tak wcześnie, ponieważ pierwotnie planowano jego wylot na godzinę 6:15 -6:30. Analizuję to tutaj.XUBS- Dwa końce pasa lotniska "Siewiernyj" są położone niżej niż jego środek. Jednym słowem jest ono "wybrzuszone" . Jeśli stanie Pan na jednym jego końcu, nie zobaczy Pan drugiego z nich, nawet jeśli nie ma mgły i jest ładna słoneczna pogoda.  To jest ta pańska czapka niewidka.- Jeśli chodzi o szczątki na polanie to proponuję poczytać opracowanie profesora Cieszewskiego o "tajemniczych białych plamach" z 05.04,  w miejscu gdzie znalazły się największe elementy pokatastroficzne.- Używanie dwóch polskich Tupolewów do operacji jest zbyt skomplikowane i kosztowne. Zasada - minimum środków i jak najbardziej uproszczone działanie. Jeśli się za bardzo kombinuje to łatwo popaść w fantastykę naukową. Proszę w swoich analizach zastanowić się raczej jak myślałby zamachowiec, a nie jak napisałby to Lem.KoniecNa tym kończę również swoją dyskusję na temat śledztwa. Zainteresowanych odsyłam do blogu na xl4.pl i do mojej książki. Pozdrawiam.
5
12-PUNKTOWY PRZEBIEG WYDARZEŃ SMOLEŃSKICH (wyniki nieoficjalnego śledztwa)
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika Romek M
4 miesiące temu Komentarz do komentarza:) 1) Zachodnia, dalsza radiolatarnia lotniska "Siewiernyj" (DRL1) usytuowana jest w odległości około 4 km od progu zachodniego pasa. Tyle tylko, że te 4 km to standard dla lotnisk. To wschodnia DRL, ze swoją sześciokilometrową odległością jest ewenementem.  Gdyby nasz Tupolew przygotowywał się do podejścia od zachodu, to załogę Jaka-40/044 bardzo trudno byłoby przekonać, że owe "trzaski i huki" które usłyszeli zza wschodniej ściany drzew okalających lotnisko, pochodzą od PLF-101 i nie wszczynaliby alarmu - nie dzwoniliby do dowódcy jednostki, dyżurnego kontrolera lotów na Okęciu, attache wojskowego, nie rozpytywaliby wszystkich na prawo i lewo, tylko czekali. Może nie ze stoickim spokojem, ale na pewno nie reagowaliby tak nerwowo. Natomiast, gdy z ostatnich informacji, które posiadali - Tu-154M szedł w kierunku podejścia od wschodu - to po usłyszeniu huków, wytworzyli sobie obraz, że to rozbić się mógł właśnie on. Ich wątpliwości brały się natomiast stąd, że nie spodziewali się usłyszeć naszego samolotu, gdyż w tych warunkach absolutnie nie powinien on podchodzić. Przecież nasi piloci to są ludzie odpowiedzialni. Artur Wosztyl powiedział wyraźnie: "Nie znam pilota, który wykonałby coś takiego" (A przecież Protasiuka znał :)) Wtórował mu w tym śp. Krzysztof Zalewski : " przy podstawie chmur 50 m, zejście do wysokości decyzji 100 m nie ma sensu." Dodatkowo, na podstawie zeznań świadków doszedłem także do wniosku, że to nie PLF-101 wówczas podchodził. Pisałem o tym tutaj.2) Teorie o tym co mogło dziać się w rozebranym na Okęciu hangarze, czy o drugim lecącym na "Siewiernyj" (równolegle) Tupolewie są moim zdaniem (twierdzę to na podstawie analizy - rozpatrywałem możliwość "dublera" na NP) nieracjonalne i zostały (podobnie jak rozpylony hel) specjalnie nagłośnione żeby ośmieszyć hipotezy alternatywne. 3) Alarm o 8:20 w bazie wojskowej (jakkolwiek ślad, że miał on faktycznie miejsce jest w istocie bardzo mgielny) mógł być spowodowany informacją o lądowaniu Jaka-40, któremu przy lądowaniu "koło się urwało" i który "zjechał z pasa" jak mówią świadkowie.
4
12-PUNKTOWY PRZEBIEG WYDARZEŃ SMOLEŃSKICH (wyniki nieoficjalnego śledztwa)
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika Oświecony
4 miesiące temu Mała uwaga. Analizując pracę blogera 3zet można wykluczyć 102 i 101, wskazał raczej na 3 niby nieistniejący samolot, FYM też o tym pisał i intheclouds. Do tego wygląd foteli nie pasował, ale najbardziej ta szachownica, widać jak na dłoni. Odnośnie wtc7 to sam właściciel budynku Lary przyznał, że musieli go wysadzić. Zapomniał tylko, że położenie ładunków umożliwiających takie wyburzenie zajęło przynajmniej kilka dni, ale kto by się takimi rzeczami przejmował. Na tym świecie istne cuda, nawet w Berlinie porwana ciężarówka "taranuje" jarmark , przejezdza przez słupki oddzielajace jarmark od asfaltu i słupki te o dziwo stoja nietknięte podobnie jak zderzak wspomnianego auta... wiem, samochód przejechał przez nie niczym terminator przez kraty w słynnym filmie. Pozdrawiam serdecznie.
-1
Smoleńsk, czyli jak się nas tumani
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika ronin
4 miesiące temu @ Stan35   Witaj! Bawię się w krótkofalarstwo, więc fizycznie odczuwam cykle aktywności słonecznej. Ma to ogromny wpływ na propagacje fal radiowych ( odbicie fali od jonosfery z szybkością światła). Ten cykl jest regularnie cyklicznie powtarzany co 11lat. Obecnie rzeczywiście jesteśmy prawie w dołku nasłonecznienia. A ocieplenie klimatyczne postrzegam, rzeczywiście jako ściemę lobbystów grup interesu. Pozdrawiam!
1
Green Peace i Globalne Ocieplenie zapoczątkował Hitler
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika elig
4 miesiące temu @ 35stan   Nie dałam się nabrać. Przecież Pan sam potwierdził, że podana w TVP wiadomość BYŁA FAŁSZYWA!!! Dlaczego ujawnienie kłamstwa ma być nieetyczne? Grzechem byłoby jego przemilczanie. Podając nieprawdziwe wiadomości - błyskawicznie traci się wiarygodność.
1
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika 35stan
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
4 miesiące temu @35stan Dzięki za spokojne wyjaśnienie (sine ira et studio!) Ode mnie plus (jeden z dwu).A swoją drogą - nie dajmy się wpędzać "do rogu", czyli bokserskiego "kornera". Każdy może się pomylić i nie można, z tego powodu, stale żyć w najwyższym napięciu. Błędy trzeba korygować, natomiast świadome kłamstwa (w czym rzeczywiście celuje "totalna") muszą być piętnowane i eliminowane. Metodycznie.Pozdrawiam,
3
TVP przyłapana na kłamstwie
Obrazek użytkownika 35stan

Strony