Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
2 lata temu Obserwator Takie myślenie to oddanie Siebie dla diabła we władanie Skoro przyznaje się do Wiary To nie róbmy z siebie ofiary Pozdrawiam
2
O jakiej intronizacji mówi Rozalia Celakówna
Obrazek użytkownika Obserwator
Obrazek użytkownika ela_z_warmii
3 lata temu Nawet rzetelnie POliczyc nie POtrafili ilu "konfidentow" bylo... Witam, -"Nasza Konstytucja ma już 225 lat. Druga na świecie, pierwsza w Europie. Trzyma się świetnie, choć PiS uparł się by przeszła przymusowy lifting. Wierzę, że mimo przejściowych 'niedogodności' będzie nas chronić przez kolejne stulecia." – tak brzmiał pierwszy wpis "znafcy" Petru... -”Konstytucja 3 Maja obowiązywałaby do dzisiaj, gdyby nie obalił jej Piłsudski w zamachu majowym (1935 r.) na swoim ulubionym koniu - Rubikoniu." - "Następnie Sejm Głuchy wybrał Sześciu Króli do rządzenia państwem, stąd święto w styczniu.” Petru w 2008 roku - (2008) - "Złoty będzie się wzmacniał. Kredyty we frankach jeszcze długo pozostaną bezpieczne i opłacalne - powiedział dla Polska The Times Ryszard Petru". Petru w 2015 roku wywiad z Petru dla Gazety Wyborczej (8.06.2015): - Miał pan kredyt we frankach?  -Miałem. Przewalutowałem w 2008 r., straciłem na tym. Uznałem, że zmieniła się sytuacja i do Szwajcarii wpływały pieniądze z całego świata. Frank stał się globalnym bezpiecznym schronieniem. I zaczął bardzo nabierać na sile. A Polakom mówił co innego... Petru mówił m.in., że "Imperium Rzymskie upadło w szczycie swojej chwały" (a w rzeczywistości stało się to kilka wieków później), pomylił się o kilka lat, przytaczając datę przewrotu majowego, a sejm niemy nazwał "sejmem głuchym". Miał też problemy z nazwaniem stanowiska, jakie pełni obecnie Donald Tusk. Ten człowiek chyba chodził na wagary i nic nie wie i na niczym się nie zna a chce pouczać innych.?   http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_0GsOufdPZCeXmH0dax1LSwtyOYVoChMC.jpg    Pozdrawiam :-)
5
Sobotnie marsze 7 maja 2016 - góra urodziła mysz
Obrazek użytkownika Obserwator
Obrazek użytkownika Ość
3 lata temu Mnie cieszy REALIZACJA Wszystko zaczyna sie od słowa, doprawdy? A mnie sie wydaje, że od pomysłu. Słowo jest tylko wyartykuowaniem pomysłu, idei. Nie sądzisz chyba, że Bóg wypowiedział słowo bezmyślnie? Zresztą w  przepadku Boga to wielka tajemnica. Natomiast w przypadku ludzi wszelka działalność powinna składać się z czterech etapów: pomysł(i słowo), plan, wykonanie i celebracja czyli radość z udanej realizacji pomysłu. Prezydent wypełnił pierwszy etap. Tyś przeszedł od razu do ostatniego. Twoja sprawa, masz prawo cieszyć się nadzieją.  Ja wolę poczekać z radością na pokrywające słowa plany ustaw wypływających z pałacu prezydenckiego. Następnie na zatwierdzenie tych ustaw przez Sejm. Następnie na wprowadzenie tych ustaw w życie. Wtedy będę świętował, kiedy osobiście zauważę korzystne zmiany w urzędach, sądach i w sytuacji Polski i jej Narodu. Teraz uważam za wczesnie na celebrację, Teraz trzeba wziąć się do roboty, zorganizowac jakieś lobby, które dopilnuje aby te i inne słowa, obietnice wypowiedziane przez Prezydenta i członków rządu były ZREALIZOWANE. Pzdr.
2
Bardzo Panu dziękuję, Panie Prezydencie !!!
Obrazek użytkownika Obserwator
Obrazek użytkownika civilebellum
3 lata temu Obserwator dziękuję za zaproszenie - przeczytałem z uwagą. Wspólny kierunek myślenia utwierdza mnie w przekonaniu, że prędzej czy później doczekamy się politycznego impulsu w tak ważnej dla Polski sprawie - oby te nasze, blogerskie starania mogły spowodować, iż ten impuls da właśnie Polska! Swego czasu przedstawiłem publicznie projekt powołania Parlamentu Środkowo-Europejskiego - jako zaczątku tej Europy 2.0 o której Pan pisze... Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!
1
Projekt ABC: nowa szansa na zmianę Konstytucji
Obrazek użytkownika Obserwator
Obrazek użytkownika Szpilka
3 lata temu Pewnie nie podaje swojego prawdziwego nazwiska w obawie aby mu przypadkowo Lemingrad czegoś nie zafundował, ale tekst jest dobry! Pozdrawiam
1
Poseł PiS-u potwierdza oponentom i przyznaje się
Obrazek użytkownika Obserwator
Obrazek użytkownika marekpolo
3 lata temu @ no ale sam text prawde mowi.tak czy inaczej.
0
Poseł PiS-u potwierdza oponentom i przyznaje się
Obrazek użytkownika Obserwator
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 lata temu @Obserwator Cześć Janku   Nie, żebym nie ogarniał całościowego scenariusza. Wiem, o co im idzie. I jest to układanka wieloelementowa. To, co obecnie jest realizowane, to ostrzał artyleryjski mający na celu zyskanie opinii publicznej przeciwko PISowi. Dlatego tak się podniecają, że w sondarzach spada. A potem jednym z ewentualnych scenariuszy jest referendum o rozwiązaniu sejmu. Czyli za bardzo nie liczą na SN, choć, jak piszesz, będzie to element układanki. Wszystko OK, tylko.... my nie pozostaniemy bierni. Przez ten sam okres będziemy się również wzmacniać i nie tylko reagować, a atakować. Nocna zagrywka z kontrwywiadem, dała do zrozumienia, tym, co trzeba. To była ważna akcja z ŻW. Dobrym pociągnięciem jest też praca nad służbą cywilną, a między świętami Czabański przedstawi plany co do TVP i radia. Ważne jest byśmy nie utracili kontroli nad dynamiką zmian i nie dali sobie narzucić wrogiego scenariusza. Jestem więc nadal optymistą, bo mamy sporo ludzi, którzy wiedzą, jak toczyć tą walkę.   Serdeczności
5
Ostatni bastion "Czerwonych Pająków"...
Obrazek użytkownika Obserwator
Obrazek użytkownika Medardo
3 lata temu Obserwator, obys sie mylil! "Do rozpoznania pozostał jeden protest wyborczy wniesiony po terminie".To bardzo dziwnie brzmi, bo jak "wniesiony po terminie" to po co rozpoznawac? Oby sie ten scenariusz nie sprawdzil! A w dodatku przypomnialem sobie dziwne zachowanie partii Kukiza przy glosowaniu nad wotum zaufania dla rzadu Beaty Szydlo..... Az strach sie bac! Boze miej nas w swojej opiece!
3
Czy pojedynczy protest wyborczy "wniesiony po terminie" wywali rząd w powietrze?
Obrazek użytkownika Obserwator
Obrazek użytkownika rejms
3 lata temu Nie wchodzę w paragrafy, nie Nie wchodzę w paragrafy, nie jestem prawnikiem, jedno pewne, że TK wykazał się niekompetencjami zarówno przy tworzeniu ustawy jak i w orzekaniu o jej konstytucyjności a to już każe się zastanowić nad sensem utrzymywania takiego tworu.
6
Rozwijając pomysł posła K. Morawieckiego dotyczący TK.
Obrazek użytkownika Obserwator
Obrazek użytkownika Grasja
3 lata temu Niestety, z moich obserwacji i rozmow z ludźmi, którzy z przekonaniem głosowali na PIS wynikaja podbne wnioski, jak w tekscie Obserwator. Ludzie nie całkiem rozumieją to co się dzieje i mają bardzo mieszane uczucia. Niestety trzeba odzyskać media publiczne, bo one zakłamują całkowicie rzeczywistość. Przekaz PIS'u, dotyczący koniecznych działań porzadkowych, niewątpliwie słuszny, nie dociera we właściwy sposób do wyborców.  Skoro jest taka potrzeba, to powinien to być przekaz bardziej bezpardonowy, bo pełosko-peezelowsko-komusza sitwa nie cofa się przed wytoczeniem "najcięższych dział" - podjeciem najbardziej haniebnych działań. Pamietajmy, że po drugiej stronie stoi mafia składajaca się z pełowsko-ubecko-lewackich zdrajców, manipulantów i kłamców, którzy właśnie traca wpływy. Łatwo pola nie oddadzą, zatem my też walczmy z równą determinacją i nie cofajmy sie przed użyciem "broni ciężkiej". Nie ma litości dla rozhulanego chamstwa i bezprawia i trzeba im to dać do zrozumienia.  
4
Przegrywamy medialnie, przekaz MUSI być prostszy !!!
Obrazek użytkownika Obserwator

Strony