Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika JSC
17 godzin temu Takie trudne to do zrozumienia ? Tak... że dobra zmiana ma takie same standardy jak PO. A przecież na zachodzie zdażyła się dymisja za batonik z karty służbowej. A u nas przechodzi nawet morderstwo.
-8
Nasza klika dobra, tamta klika zła
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika JSC
20 godzin temu Niestety to nie bieżączka... tylko stasis.
-2
Polska polityka - teatr to czy rynek ?
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika JSC
1 dzień temu Wojna informacyjna... wyjaśnia wszystko... nawet Wacława "To ja wykończyłem Caracale" Berczyńskiego czy politykę epistolarną. A może po prostu to jest jakiś dalszy ciąg afery taśmowej?
-1
PiS chce popełnić widowiskowe seppuku za 1,5 mld zł.
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Honic
1 dzień temu @zetjot, miałem na myśli terroryzm muzułmański, konkretnie we Francji. Niemniej uważam że łobuza zawsze należy nazywać także po imieniu, nie tylko po profesji.PozdrawiamHonic
1
Czy znajdzie się paragraf na Blumsztajna ?
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
1 tydzień temu :) "Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci". Kiedyś wydawało mi się to śmieszne, ale teraz doceniam mądrość tego ludowego przysłowia. Bo naprawdę tak jest.Ja też nie lubiłem fizyki. Dla mnie to była obca abstrakcja, choć jakoś potrafiłem się jej nauczyć, ale bez entuzjazmu. Z chemii lubiłem tylko kwantową, bo była w sumie trochę oderwana od chemii właściwej. Nieraz trochę żałowałem, bo był czas kiedy chciałem iść na medycynę (mam lekarzy w rodzinie), ale technikum raczej nie przygotowywało do medycyny.W poprzednim komentarzu nie dodałem, że inspiracją do poznawania wiedzy była rodzina, ta bliższa i dalsza. To mój ojciec, mama, ciocie, wujkowie, którzy mieli różne poglądy, ale byli otwarci na dyskusję. W 1980 miałem 12 lat. Rozpoczęły się strajki i wtedy od cioci sukcesywnie dostawałem zakazane książki, poznawałem prawdę o Katyniu, poznawałem prawdę o komunizmie a nawet o żydo-komunie. I te dyskusje z ojcem do trzeciej nad ranem... Był Natolińczykiem i starałem się mu uzmysłowić, że nie ma miejsca w Polsce dla nich ani tym bardziej dla Puławian. W 1981 (Stan Wojenny) rzucił legitymację partyjną, z czego byłem dumny, ale on miał wiele kłopotów, też uderzających we mnie, ledwo skończyłem technikum i to nie ze względu na oceny.  To już historia, ale zawsze w niedzielę z mamą i tatą byłem w kościele i nawet byłem ministrantem. Babcia ze strony mamy i moja mama pochodzili i pochodzą z kresów. Przeżyli najazd Sowietów w 1939 roku, później Niemców a na końcu Ukraińców. Udało im się (babcia, dziadek i 4 córki) uciec przed Ukraińcami, dlatego żyję....Naprawdę... chyba kiedyś napiszę historię mojej rodziny, szczególnie ze strony mamy, bo ma zacne nazwisko panieńskie: Rozwadowska.Pozdrawiam
5
Polska rozbrojona umysłowo
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Verita
1 tydzień temu Szanowny ,demokratyczny zetjocie Jak to się dusi chamstwo i draństwo w zarodku....nie niszcząc zarodka? Zacznij od Niepoprawnych.Daj dobry przykład.:-)
-1
Wyraźnie wyznaczyć granice tolerancji
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 tydzień temu Profesur Hartman inaczej to widzi. Ich męczennicy to heretycy spaleni na stosie przez inkwizycję ,czarownice ,które nota bene były głownie prześladowane przez protestantów . A dziesiątki tysięcy ofiar Vandei ,czy dziesiądki milionów trupów które komunizm pociągnął za sobą to statystyka i koszty postępu i oświecena. No ale każde życie jest cenne ... . A teraz ostatnio furda 96 osób lecących do Smoleńska , zbrodnia to Blida ofiara atmosfery .
1
Wyraźnie wyznaczyć granice tolerancji
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika contessa
1 tydzień temu Zetjot Uproszczeń dokonują ludzie. W konkretnym przypadku opisanym przez Ciebie - albo same panie, albo ich edukatorzy... Nie usprawiedliwiajmy tych, którym najbardziej po drodze pasuje z górki bo wyjdzie, że ich popieramy i akceptujemy ich "zwyczaje", które odbiegają od zwyczaju, który pielęgnowany przez pokolenia przetrwał wszystko i dziś tylko nowoczesne lewactwo na gówno mówi nowocześnie "shit", a polskość nazywa nienormalnością. Pozdrawiam. 
3
Drogie Panie polonistki z Radiowej Jedynki...
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika JSC
2 tygodnie temu A położył się Rejtanem z okrzykiem zdrada? Czy może ładował się do ekipy Wałęsy?
-2
... no bo przecież Kaczyński tam był
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
1 miesiąc temu Tyle teoria A w praktyce ,to rosło "globalne państwo" strukturyzujące globlaną gospodarkę (NWO,Bildenberg) (teraz trochę przystopowane dzięki Trumpowi (America First)) , "państwo Europa" , w ramach którego ślimak jest rybą , marchewka owocem ,a banan musi się zakrzywiać pod dyktando eurokratów . A w Polsce - opinia insider-a ,że państwo istniało tylko teoretycznie . Trochę antypatyczny typ ,ale w tej sprawie chyba można mu uwierzyć. Poza tym w niektórych obszarach występuje absurdalnie przeregulowane ,a tam gdzie są rzeczywiste siły i interesy - dziwnia bezsiła. Do tego gdzie nie spojrzeć ,postPRL-owskie złogi ,uprawiające obstrukcję . Obecna władza ma rzeczywiście wyjątkowo trudny wielopoziomowy problem , i "mówiąc prezesem" :-) wiele szatanów jest czynnych :-) . Szczerze życzę im powodzenia ,ale nadzieje pełen sukces niestety nie są zbyt wielkie .
3
Wbrew ekonomicznym mitom
Obrazek użytkownika zetjot

Strony