Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
4 dni temu @zetjot Cenna uwaga.Lecz Bruksela przekroczyła słynną granicę, za którą zaczyna się Bizancjum. Powyżej tej granicy urząd już nie potrzebuje klientów - społeczeństwa. Działa sam dla siebie. Sam stwarza problemy, które następnie rozwiązuje.Taka zbiorowość (urząd) jest patologią. W tym wypadku UE.
3
EUROPA – superpaństwo
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
2 tygodnie temu Trzeba zaczynać od zera "Ano tak. W każdej dziedzinie trzeba praktycznie zaczynać od zera."No trzeba tylko kto ma to robić? Gdzie się nie ruszę to cała masa doradców którzy potrafią tylko pouczać i meblować innym życie. Prawie nie ma takich co by robili cokolwiek i mili osiągnięcia jakiekolwiek. Chrześcijanin daje przykład własnym życiem i własnymi wyborami a nie pouczaniem. Działa a nie gada. Po owocach daje się poznać. Piszcie może więcej konkretów z własnego podwórka a nie tylko teoretyzujecie co by tam można zrobić na Marsie.   
2
Jak wyrwać Polaków z ciamajdowatości ?
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Agata75
2 tygodnie temu Amnezja zbiorowa może? Jak twierdzą ostatnio niektórzy uczestniczący w strajkach, dobrze wiedzieli, że Wałęsa współpracował z SB, wtedy nie wiedzieli (i teraz kłamią) albo wiedzieli a nie powiedzieli, a dzisiaj jak się pomawia Wałęsę to twierdzą że wiedzą i wiedzieli, ale jak krzyczeli Lechu, to się im chwilowo zapomniało...I ponawiam, jeżeli za porozumieniami sierpniowymi stoi SB, jak twierdzą niektórzy, to nie wiem co tu świętować...
-3
Farbowane lisy
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Agata75
3 tygodnie temu Zetjota metodologia A dziadek z wehrmachtu? Te błędy są dopuszczalne w "wyjątkowych sytuacjach", tak?Po dwakroć zdrajcy, ci którzy wiedzieli, że Wałęsa i Frasyniuk to sprzedawczyki, jednocześnie wprowadzając w błąd ogół społeczeństwa popierając ich! Rozumiem, że świętowanie rocznicy sierpnia to jakieś wypaczenie, bo to świętowanie zdrady narodowej?
-2
Farbowane lisy
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika ety
3 tygodnie temu a czy ja mówię, że nie? oczywiście zgadzam się z Tobą w 100%.
-1
Farbowane lisy
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika ety
3 tygodnie temu dobrze Znam podejście diachroniczne i synchroniczne stosowane w językoznawstwie, jesteś anglistą i językoznawcą więc wiesz o co mi chodzi. Używam potocznego języka, gdy mówię o tych zjawiskach, ponieważ to nie jest konwersatorium z językoznawstwa historyczno-porównawczego czy teorii języka na Uniwersytecie lecz lużna wymiana zdań na portalu. 
2
Farbowane lisy
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Verita
3 tygodnie temu Zetjot, co za bełkot !!!Taki bełkot jest niedopuszczalny ! O chwilę refleksji nie apeluję..bo to daremne, apeluję o piękny język polski bez popisów synchronii i diachronii, bez mieszaniny dwóch perspektyw w strukturze politycznej i analizie rzeczywistości przy stosowaniu odpowiednich narzędzi i powtarzaniu względów logicznych. Zacytuję ciebie "Czyżby portal Niepoprawni stał się zamiast niepoprawnych politycznie portalem ludzi niepoprawnych logicznie i merytorycznie ? Ludzie, wy się pozbierajcie!#1547023 Tekst LOS'a jest zrozumiały i na czasie. Mam ochotę zapytać jak układa się mu współpraca ze Zjednoczoną Prawicą? Pozdrawiam LOS'a.
-5
Farbowane lisy
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Andy-aandy
3 tygodnie temu O jakiej ignorancji??? Przecież to zbrodnicze lewactwo zawsze popełniało zbrodnie na ludzkości. Także i teraz w imię politycznej poprawności lewacy są zdolni do wszystkiego, żeby tylko zniszczyć cywilizację chrześcijańską... Po co tow. agentka sowiecka  Angela zaprosiła tysiące muzułmańskich zbrodniarzy do Europy?Zastanówmy się teraz, co będzie jak zmuszą producentów napojów np. do dodawania tego środka do wody czy napojów?Antychrześcijańskiej propagandy jest pełno w lewackich czy też postnowoczesnych mass mediach w Niemczech - choć nie tylko tam. A przemilczanie zbrodni muzułmanów przez mass media także jest dobrze znane...Populistyczne hasło lewaków kochających muzułmańskich zbrodniarzy mówi, że „Islam jest religią pokoju”... Jednak jest to tylko gra słów w której dwie strony używają tych samych wyrażeń jednak mają na myśli coś zupełnie innego. Dla wyznawców Islamu - islamski pokój zapanuje tylko wówczas, gdy wszyscy niewierni zostaną zabici, albo staną się wyznawcami Allaha!Natomiast społeczeństwa chrześcijańskie pod hasłem "pokój" rozumieją przecież pokojowe współistnienie ludzi na świecie - bez konieczności mordowania, albo nawracania kogokolwiek. 
3
SZOK! Niemcy robią eksperymenty na ludziach. Podają hormon, aby byli milsi dla uchodźców
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Viktor_Swargo
3 tygodnie temu rynku nie bylo??? Wiem co wowczas mozna bylo liczyc. Moja praca magisterska to byla optymalizacja lokalizacji polskiego hutnictwa zelaza i stali. To mozna jeszcze bylo obliczyc bo podstawowa ilosc zmiennych i obserwacji nie przekraczala mozliwosci obliczeniowych i byla calkiem skromna.Natomiast nie bardzo rozumiem co ma pan na mysli mowiac, ze wowczas nie bylo rynku a jak nie ma rynku to sie nie da wyliczyc sensownej ceny. Rynek byl w Polsce i za granica. Owszem, w swietle danych krajowych optymalizacja cen byla trudna ale nie tylko dlatego, ze wszystko bylo fikcja.Natomiast jesli chodzi o zagranice to wszelkie dane byly dostepne. Mozna bylo ceny optymalizowac bez zadnego problemu. Problem byl zupelnie inny. Jeden to PZPRowskie zarzadzanie PZPRowskimi "specjalistami" a dwa (troche z tym zwiazane) to brak wlasnej sieci dystrybucji za granica aby bezposrednio sprzedawac do finalnego konsumenta. Poza tym export byl utrudniony poprzez postawienie we wszystkich krajach zachodnich barier taryfowych bo: "produkty z demoludow byly sprzedawane po cenach dumpingowych czyli ponizej kosztow produkcji" (tak usprawiedliwiali te bariery) co nie bylo prawda i bez tych barier zachodni producenci nie byli w stanie konkurowac z tymi produktami PRL'u, ktore mialy odpowiednia jakosc.Nie bylo natomiast zadnego problemu taryf gdy fabryki PRL'u produkowaly dla zachodnich firm wedlug ich specyfikacji to co one chcialy. Zachodnie firmy zarabialy krocie na tym procederze a polskie niewiele. A moglo byc tak, ze polskie firmy zarabiaja a zachodnie nie. Oczywiscie za czasow PRL bylo to niemozliwe. Niestety, dzis tez nie jest tak z podobnych jak i zupelnie innych przyczyn.  pozdrawiam,.     
1
"Ojczyzna utracona. Dzieje gospodarcze Polski w latach 1976-2015" (1)
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Viktor_Swargo
3 tygodnie temu komputery czy liczydla? Organizacja zycia gospodarczegow w PRL miala mnostwo wad. Nie da sie ukryc, ze tak bylo ale liczenie wskaznikow to byl wtedy i dzis jest czesto pic na wode. Taka propaganda sukcesu dla bosow w kapitalizmie i dla sekretarzy w PRL'u.Tym nie mniej mimo tych wad wlasnie w PRL'u zbudowano calkiem pokazny i nowoczesny przemysl w przeciwienstwie do kapitalistycznego okresu miedzywojennego w ktorym prawie nic nie zbudowano i okresu pozniejszego w ktorym to rozkradziono badz zniszczono aby pozbyc sie konkurencji.Za Gierka, miedzy innymi, pracowalem w stoczni gdanskiej i remontowej. Bylo ciekawie a czasami cyrkowo ale statki nalezaly do najnowoczesniejszych w swiecie i ceny mialy konkurencyjne tyle, ze co z tego kiedy zdecydowana wiekszosc produkcji szla do ZSRR bo tak mialo byc.Wiarygodnosc danych to jedna sprawa ale co do samych obliczen to nie wiem co mozna bylo na owczesnych komputerach liczyc. W latach 1970siatych to byly takie wielkie liczydla. Zlozone ekonometryczne zagadnienia optymalizacyjne dzis mozna w networku liczyc kilka dni. Dlatego nie bardzo wiem co wowczas mozna bylo obserwowac z takiego uslugowego osrodka komputerowego jesli chodzi o wielkosc i jakosc produkcji przemyslowej zakladow za Gierka zbudowanych.Mowiac o nich nalezy  przypomniec, ze czesc z nich byla zabudowana na polecenie KPZR a nie aby zaspokoic nasze potrzeby technologiczno-rozwojowe. Szkoda bo stan nauki i wynalazczosci osiagnal w tedy swe apogeum. Na koniec okresu Gierka uzyskiwalismy cos kolo 8000 patentow rocznie, Korea Poludniowa w owych czasa nie uzyskiwala nawet 2,000 patentow rocznie. Dzis polskie uczelnie naleza do najgorszych w swiecie, polscy geniusze zdobywaja nieco ponad 3000 patentow rocznie a Korea Poludniowa 50 razy tyle.pozdrawiam,
2
"Ojczyzna utracona. Dzieje gospodarcze Polski w latach 1976-2015" (1)
Obrazek użytkownika zetjot

Strony