Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika cyborg
1 dzień temu @ zetjot Upadku nie będzie! Będzie kolejny Huffington, Pudelek......
1
Nowy salon24 - plusy i minusy
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika J23
1 miesiąc temu No OK, ale czy to na pewno obcość rusko-syberyjska czy może amerykancko-disneyowska, tj. skąd przyszła inspiracja dla przerośniętego krasnala? Na co wskazuje większość dowodów lub choćby przesłanek? Co mówi brzytwa Ockhama:)?
0
Zwycięski powrót Dziadka Mroza
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Szlachetka podlaski
1 miesiąc temu To o czym piszesz ... ... jest typową pisowską propagandową paranoją. To urojenie. Wszystkie więzi wśród uczniów kiedyś się kończą, żyjemy w całkiem innych czasach, bardzo dynamicznych, zmieniamy coraz częściej miejsce zamieszkania, współczesny świat to nie wieś lub przysiółek, gdzie od lat nic się nie zmienia. Chodzi raczej o dużą umiejętność nawiązywania nowych kontaktów, a nie tkwienie w jakimś lokalnym grajdołku. Ta zmiana administracyjna nic nie zmieni. Nie podniesie poziomu nauczania. Wręcz przeciwnie, dzieci nie będą miały nawet okazji zweryfikować swoich wiadomości wyniesionych ze swojej podstawówki z tymi wyniesionym przez ich kolegów z innej szkoły. Zlikwidowany zostanie system absolutnie uczciwych i transparentnych egzaminów zewnętrznych. Zmniejszy się patologia? Absolutnie nie.To wszystko jedno czy galerianki z Centrum Handlowego Y będą chodziły do VIII klasy podstawówki, czy też do II gimnazjum.
2
Kretynizm zinstytucjonalizowany
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Szlachetka podlaski
1 miesiąc temu Chciałbym się dowiedzieć co to znaczy... " pomysł politycznie i kulturowo fatalny"? Sugerujesz, że pseudo reforma Witek, Zalewskiej i im podobnych to działąnie polityczne? I w takim razie jakie są te polityczne cele? Kulturowe jeszcze do mnie jakoś przemawiają, ale co to ma wspólnego z polityką?
2
Kretynizm zinstytucjonalizowany
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Szlachetka podlaski
1 miesiąc temu Bardzo fajnie piszesz, ale to same ogólniki... ... tez uważam, że Gimnazjum było błędem, ale likwidowanie go nie ma sensu. To będzie bardzo kosztowna operacja w sensie finansowym ale też i społecznym. I nawet nie chodzi tu o nauczycieli, ale o ludzi z obsługi tych szkół oraz samą bazę materialną. O wiele lepiej jest zmienić programy nauczania, a nawet skrócić podstawówkę o rok, a rok z gimnazjum oddać liceum, niż rozwalić wszystko w diabły niemalże z dnia na dzień. Zorganizowanie od nowa szkół zawodowych zwanych teraz propagandowo "branżowymi" nie będzie wcale łatwe. Już to widzę jak przemysł pali się do inwestowania w takie szkoły, he,he,he. To nie PRL gdzie można było coś nakazać państwowym firmom. Tych "państwowych firm" już w Polsce prawie nie ma. Do oświaty niestety dorwali się mitomani z liceum, którzy uważają, że będą w stanie z każdego ucznia zrobić geniusza, a to jest przekonanie megalomańskie. Poziom edukacji nie podniesie się dzięki działaniom sensu stricto administracyjnym. Podsumowując, uważam że PiS się zbłaźni i to na całego. A lewactwo nie zostawi na nich suchej nitki. Ale cóż, sami do tego zmierzają. Szkoda mi tych ludzi i już teraz im współczuję, ale jeśli nie chcą słuchać osób dobrze im życzących, to już ich sprawa.    
3
Kretynizm zinstytucjonalizowany
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
2 miesiące temu „Prażę się w słońcu, gałgan stary... Leżę, wyciągam się i ziewam. Stary ja jestem, ale jary: Jak tęgi łyk pociągnę z czary, To śpiewam”.   ... „Z zaułka śmieją się uczniowie, że się mistrzowi kręci w głowie, że się Sokrates spił”. A ja tutaj chwalę Tuwima i jego obraz greckiej radości życia ;) Dla tych, którzy zapomnieli - to "Sokrates tańczący"! Pozdrawiam
2
Mody, trendy i teoria ewolucji
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Stanislawos
2 miesiące temu Po prostu odwalił fuchę. Po prostu odwalił fuchę. Zebrał medialne informacje i wyprodukował to, co wyprodukował. Najlepsza była opinia eksperta z USA, Sławomira Dąbrowskiego, niestety, słyszałem ją tylkow RM. Nasi "eksperci" i dziennikarze - to jakieś post- platformerske ....
1
Zdumiewający odlot eksperta
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
2 miesiące temu @zetjot "Ty, człowieku, w jeszcze większy szok popadłeś, sądząc po komentarzu." To tylko amok i zwidy.   To efekt "współpracy" ze Spirto Libero  
4
Europejski establishment w szoku i to dobry news
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
2 miesiące temu Po ostatnich "rewelacjach" Trybeusa sądzę, że jest mu bliżej niż dotychczas do lewitacji, poza Niepoprawnych. Ten kurak, czy kogucik zapomniał, że praktycznie jest nielotem i że nie powinien "porywać się" na jakiekolwiek próby latania. Co najwyżej (najbezpieczniej) - na podróże kamperem. Teraz już, rzeczywiście, "zdobył" ponad 200 pkt. blogera i ma niezerowe szanse, że ostatecznie stąd "wyleci". Zawsze ma przecież swoje miejsce u Ruszkiewicza. Pozdrawiam Cię, Zetjocie. Z radością - z wygranej Trumpa.
11
Europejski establishment w szoku i to dobry news
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika gaj123
2 miesiące temu Jakiego słownictwa używasz, obozu Przecież w rozwiniętym socjalizmie to był nie obóz a barak :)   Te miastowe to czemuś takie durne są, w oczy się nie przyzna ale w tym internecie to leci jak mucha na lep. I rozumu za grosz nie ma, bo ile można w sklepie za te +/-1 punktów ichniejszych kupić?
-9
"Wołyń" i Ukraińcy
Obrazek użytkownika zetjot

Strony