Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Halina44
6 dni temu cocktail Ja odróżniam Patriotyzm od FASZYZMU, BURACTWA, KIBOLI, KOMINIAREK, ŁYSYCH GLAC, i całej otoczki propagandy wg znanego cocktailu : Ein Volk ein Reich ein Führer ....
-1
Liberalny faszyzm, HG-W i Marsz Niepodległości
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika cornik
6 dni temu - A pisać też możesz to co musisz... Taniej marki to "podsrywanie"..Nie przeszkadza i nie przeszkadzało mi nigdy twoje "pisywanie do siebie", ale zabieranie głosu na czyjś temat i tego rodzaju ataki "ad personam" n.t. ew. "dopalaczy".. "lekarstw".etc.itd.itp. wymagają jednak jakiejś MINIMALNEJ wiedzy o atakowanym, inaczej infantylizm i buta "Wszechwiedzącego" i "Najmądrzejszego", będzie jak słoma, wyłazić z każdego buta..A jutro możesz wrzucać "cały tekst" - pozwalam.. Bo dobre ze mnie panisko..Aha! I pisać też możesz to co musisz.. Nie tyle "pozwalam", ile rozumiem co to imperatyw - choć stosunek do tego co piszesz, mam całkowicie.. ambiwalentny i nawet nie odpowiem ci słowami Tuwima - "Na pewnego eNDeka.." 
3
PiS w 100-ną rocznicę, zawłaszcza i "kładzie łapę" na Marszu Niepodległości
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Halina44
1 tydzień temu ja też wiem : w maśle sugestii
-1
Czy ktoś jest w stanie wskazać mi jakiegoś "heteroseksualistę"?
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika kontrik
1 tydzień temu tak, musisz ;) nie każdy się tak, musisz ;) nie każdy się na tym zna, więc tym łatwiej zauważy, że coś nie teges :)no nie, przecież zupelnie nie o to pytałem a def. układu post- jest do niczego. czyli tusk jest postkomunistą, powiadasz i to ma być fakt a nie propaganda, znaczy PO to postkomuniści, pewnie tylko dlatego, że łączyli kasę z władzą, jak poprzedni postkomuniści. no rzecz niesłychana w polityce, wszędzie komuna, pewnie nawet hajlują do lenina.skoro teoria nie daje się przełożyć, to średnio. chyba wagary z lekturami to lepsza opcja. ciekawe, czy sam byś zaliczył egzamin u samego siebie, może choć za którymś podejściem, choćby i ledwo? jest nadzieja? masz może skrypty i zbiór ew. pytań? 
1
Nic nie wiedziałem, w nic nie ingerowałem
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 tydzień temu Dziub prostaka. Poeta Czesław Niebylejakiwierszyk dla dzieci napisał taki:,,Stoją na głowie krowy przy rowie,siedzą na cisach lisy w pelisach!!!Znany Artysta, Hieronim Głazek,miał do wierszyka zrobić obrazek.Starał się, męczył, zachodził głowę,aż wreszcie dzieło było gotowe.Gdy je Poeta ujrzał o brzasku,zemdlał z wrażenia, bo na obrazku…stoją na głowie lisy przy rowie,siedzą na cisach krowy w pelisach!!!Kiedy Artysta błąd swój zobaczył,skrył się przed ludźmi z wielkiej rozpaczyi nie wychodził tydzień z kredensu.A wierszyk? Wierszyk wciąż był bez sensu.*I przyszedł pastuch i na obrazekSpojrzał inaczej niż znany GłazekZaczął tłumaczyć krowom na rowieA każda krowa na to muuuuuuu powie.Bo każdej krowy natura taka,Że w poważaniu ma dziub prostaka!A Boża Krówka stojąc przy rowieIdź sobie dziadu grzecznie dopowie.Bo mlecznej krówki kto nie szanujeTen się zwyczajnie tutaj blamuje.O’le!
2
Polskie NGO jako porażka społeczeństwa obywatelskiego
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 tydzień temu @ zetjot Z śp. Filipem Adwentem już pan nie podyskutuje o " grubej rurze", etc.A szkoda.
2
Nic nie wiedziałem, w nic nie ingerowałem
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika jjr
1 tydzień temu Skąd ten pesymizm??? Prawdę mówiąc sam nie byłem zbyt pewny, ale usłyszałem komunikat, zarządu, PIS czy jak tam się nazwali że te wybory to kolejny sukces PIS i zasnąłem spokojnie. Więcej takich sukcesów życzę.Pozdrawiam.P.S. Strasznie emocjonująco to w tvp wyglądało, gdzie bodajże w Chełmie raz zawodnik PIS wyprzedzał konkurentkę na 0,1%  to znów zostawał w tyle też na 0,1%. W końcu mu się udało wyprzedzić stary układ o te o1, % w nagrodę pokazała go tvp. nawet studio telewizyjne na tę okazje wyremontowali.Ten minusik który pod wpisem Zetjota widzę to nie moja sprawa!!!
0
Łabędzi śpiew Antypisu
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu Przecież to trywialne Przecież to trywialne założenia. Każdy parający się złożonym, dynamicznym systemem, na dodatek oscylującym, na granicy kryterium Nyquista, musi wiedzieć o wszystkich danych brzegowych i krytycznych.Co tu filozofować. Od ponad wieku wiemy, że G 0 ( s ) = G r ( s ) ∗ G ( s ) = L 0 ( s ) / M 0 ( s ) {\displaystyle G_{0}(s)=G_{r}(s)*G(s)=L_{0}(s)/M_{0}(s)\,}  (dla nie-fizyków, to transformacja operatorowa dla układów otwartych, więc z możliwymi niestbilnościami).Oto cały złożony kontekst.
0
Głupota, a może... dywersja?
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 tydzień temu Budujemy czy dajemy się wodzić za nos? Już niemal 30 lat mija, od kiedy z PRL-u staliśmy się III RP.Policzmy dokładnie od 04 czerwca 1989 r. do 03 czerwca 2018 r. upłynęło 29 lat co daje na dzień o6 listopada 2018 r. 29 lat 5 miesięcy i 3 dni.Z bieżączki NP dowiedziałam się:- 30 lat jesteśmy wodzeni za nos;- nie mieliśmy (nadal nie mamy?) demokracji ani samorządów;- wszystko to byty urojone lub fasadowe;- scentralizowanego państwa nie było do 2015 r.- dopiero jak scentralizujemy (nadal tego nie dokonaliśmy?) państwo możemy stworzyć realny samorząd.To ja się zapytam?Co robiono w latach 2005 – 2007 oraz w latach 2015 - 2018?Wniosek generalny:29 lat 5 miesięcy i 3 dni jesteśmy wodzeni za nos?PSWiersze Jarosława Kaczyńskiego pisane nocą.Tak, dziś poniedziałek. Od rana budujemy nowy dom.***Z tych kamieni trzebazbudowaćsolidny budynek, ale dodać i cegły.Trzeba betonu,a może i żelbetonu,bo to musi być mocne,to musi byćbardzo mocne.Potrzebujemy mocnego państwa.(22.10.2015)
2
Polskie NGO jako porażka społeczeństwa obywatelskiego
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Harcerz
1 tydzień temu Jak mogą spełniać ? Wszelki oddolny  ruch (poza nielicznymi wyjątkami) jest pacyfikowany przez naczalstwo w okręgach. . Obserwije 3 okręgi i wszędzie to samo -  Przez lata tkwiąc w głębokiej opozycji działacze nie mają zaufania do szczerze oddanych Obywateli - jeśli w/s gminnej koalicji czekają na ponaglenia elektoratów  to coś nie teges z oceną rzeczywistości . Druga tura była testem zniszczeniowym na tzw KWW -  Po 1 turze koleżeństwo zabrało zabawki i ukryło się w domach . Morawiecki z Prezesem nie robią kampani (tu pokazali pychę i wiarę w siłę "zakonu" ) realny wpływ na języczek u wagi mają sąsiedzkie rozmowy i argumentacja - gdzie się tego nauczyć ? w TV Kurskiego ? Czy w klubach myśłi politycznej . Pan odwołuje się do NGO- niech Pan wejdzie do któregokolwiek biura - wszędzie lewactwo okupuje stołki . Pisanie programó dla tych organizacji ,projektów jest obowiązkiem  PiS . Tymczasem co mamy ?  Dobrze zaprojektowana kampania w gminie celem budowania ośrodka wpływu to najmniej 3 lata . Teoretycznie kadencja . 1 rok programy i pozyskanie środków drugi to wyłonienie grupy a dalej selekcja . Niestety z tą selekcja mamy problem ogromny . Stąd , ludzie nie garną się do skostniałych struktur . Idalej i dalej   
4
Łabędzi śpiew Antypisu
Obrazek użytkownika zetjot

Strony