Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 miesiąc temu @Papa Witam Komunie i trollom-agencikom, którzy tu niestety starają się brylować, jest to bardzo nie w smak. Tracą nerwy. Już tylko bluzgają na człowieka, bo tekstu nie pojmują. Wkrótce zaczną mówić w sposób w jaki ich szkolono - w liczbie mnogiej - słuchajcie Kamiński, albo - My się Wami zajmiemy.A że są sfrustrowani, bo ich koniec bliski, to się nakręcają i piszą z pianą na ustach.Lecz kto ma uczciwy rozum - rozumie.Dziękuję i pozdrawiam
0
Co następne w tym szaleństwie? Cz. 1
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika Verita
8 miesięcy temu Papa Teraz gotowi dać nam te wizy aby Polaków wyprowdzić z Ojczyzny... bo Polin jest w zasięgu ręki. Przecież minister powiedział wyraźnie, Polska jest oojczyzną dwóch narodów ! To wielki skandal.... a tymczasem, Polacy, nic się nie stało !  Wyprowadzić...jak sztandar PZPR !
6
Czy Trump zdoła powstrzymać proces przekształcania akwarium w zupę ?
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika Roman z USA
2 lata temu Do Papa W Rumunii też nie poszło tak jak by sobie tego życzyli Rumuni. Czytałem już dawno temu, że do rozstrzelania N. Ceaucescu zgłosili się młodzi ochotnicy, którzy później po kolei zginęli wszyscy bez wyjątku w dziwnych okolicznościach, taki rumuński seryjny.
5
Kłamstwo i złodziejstwo - to znaki firmowe lewaków, jednakowe w USA i w ...Polsce...
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 lata temu @Papa Witam   Wie Pan, jak się rozmyśla, to chce się tym podzielić z innymi. Niektórzy nawet na tym nieźle zarabiają. Mnie wystarczy i cieszy bardzo taki komentarz, jak Pański.   Więc pozdrawiam serdecznie
5
By ludziom żyło się lepiej
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 lata temu Dyspozycyjni psychiatrzy to nie jest zjawisko wyjątkowe. Niestety. Z tego powodu nie jest łatwo z tym walczyć. Najlepsi lekarze się poddają, po prostu boją się otwarcie sprzeciwić .  
6
Do psychiatryka za walkę o sprawiedliwy system prawny?
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika Ośrodek Myśli Niezawisłej
2 lata temu @Papa "...Historia ich ładnie osądzi". To też, ale - zdecydowanie - wolałbym, żeby przed historią zrobił to sąd.
5
Unijne lewactwo pokazało tzw. "opozycji" właściwe konfidentom miejsce...
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika contessa
2 lata temu Papa - musiałam napisać o tych ubeckich "pamiątkach rodzinnych" Notka o nich leżała niedokończona od 1 marca tylko wciąż za dużo cholery (i za długo) we mnie  po tej wypowiedzi Bronka było, żeby ją dokończyć bez maci itd. Popłakałam się po tym "wywiadzie", a potem się wściekłam... Gdybym to ja prowadziła tamten program, na 100% bym mu wyjechała z tym co wytłuściłam w notce i wygoniła na zbity pysk ze studia.  Miarka Bronisława już dawno się przebrała i najlepiej żeby zupełnie zamilkł. Póki gada mu nie popuszczę.  Pozdrawiam.
5
Tragizm ciężaru myśli Bronisława Komorowskiego...
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika vipera
2 lata temu vipera "Si Deus pro nobis, quis contra nos". Te słowa wykute w górnym obramowaniu portalu bramy wjazdowej na dziedziniec arkadowy zamku królewskiego na Wawelu winien znać każdy, kto mieni się Polakiem. Mam nadzieję, choć pono ona, owa nadzieja, matką głupich jest, że moim Rodakom wreszcie otworzyły się oczy na to co sobą reprezentuje UE, zbiór państw o niekiedy diametralnie różnych interesach/tradycji, etc. Jak napisałam niedawno w którymś z komentarzy, teraz tzw. czarno na białym widać, iż Niemcy per fas et nefas uparcie dążą, nb. od czasów żelaznego kanclerza Otto v. Bismarcka, do zawładnięcia Europą. Nie udało się tego dokonać (dwakroć) za pomocą metody krwawego podboju, to wymyślone i wdrożone zostało iście szatańskie multi-kulti, gender, eutanazja, propagowanie sybaryckiego stylu życia; generalnie - wyrugowanie wiary w Boga i Dekalogu z przestrzeni publicznej. I na efekty nie trzeba było długo czekać (vide: ostatnich naście lat). Może ostatnia "krwawa" łaźnia w Brukseli uruchomi proces myślenia w głowach zachodnich Europejczyków, a oni odważą się powiedzieć wierchuszce rządu europejskiego - dość. Czego sobie i wszystkim życzę. Wszystkim blogerom, sympatykom portalu niepoprawni.pl, czytelnikom i komentatorom życzę, aby Ten, którego powstanie z martwych będziemy radośnie świętowali, obdarzył nas Polaków mądrością i odwagą naszych przodków w postawieniu tamy fali wszelkiej maści imigrantów oraz wszelkiemu złu deprawujacemu społeczeństwa mieszkające na zachód od naszej Ojczyzny.     
10
Upadek świata bez Jezusa Chrystusa
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika zetjot
2 lata temu Proszę nie lamentować, proszę Proszę nie lamentować, proszę konkretnie działać, ale z głową. A tu na forum panikę widzę, gorszą od faszyzmu.
4
Niebywała historia - Niemiec plujący na Polaków
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika Romek M
2 lata temu @Papa Tak - pada - chyba około 9:30 - taka informacja, że na pokladzie Tu leciało 90 osób, a zginęło 87. Chwilę potem Hypki mówi, że to całkowity brak profesjonalizmu, by kilka minut po katastrofie takie rzeczy móc już autorytatywnie stwiedzać.  
6
USUNIĘTE KOMUNIKATY I DEPESZE POLSKIEGO RADIA Z DNIA 10 KWIETNIA 2010 ROKU
Obrazek użytkownika Papa

Strony