Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Andy51
1 miesiąc temu Papa Masz rację obszary wiejskie są przykładem bezmyślności ludzi, w swoich kopciuchach palą czym się da.
0
Ekolodzy vs wulkany i CO2, sromotna klęska ekologów.
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
1 miesiąc temu Biorąc pod uwagę... choćby codzienną aktywność wulkaniczną naszego Globu,  to nawet ruch statków i spalany mazot,  to jest Pikuś... Pzdr. 
5
Rząd w sprawie cen prądu się nie popisał
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika Archiwum X
2 miesiące temu I tak strajku nie bedzie :) Dlaczego nie potroic cene energii? Jedzenie idzie w gore? W Polsce ceny tak jak w Norwegii !!Wchodzimy do ... Skandynawii :) I tak strajku nie bedzie :)Starcy dostaja przymusowe szczepionki, bo inaczej ksiadz ich nie wpusci do kosciola :) mlodzi poza krajem Kto ma strajkowac? Ty? I tak strajku nie bedzie :)
0
Zgoda na podwojenie ceny energii elektrycznej, to samobójstwo Polski
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 miesiące temu @Papa Witam Komunie i trollom-agencikom, którzy tu niestety starają się brylować, jest to bardzo nie w smak. Tracą nerwy. Już tylko bluzgają na człowieka, bo tekstu nie pojmują. Wkrótce zaczną mówić w sposób w jaki ich szkolono - w liczbie mnogiej - słuchajcie Kamiński, albo - My się Wami zajmiemy.A że są sfrustrowani, bo ich koniec bliski, to się nakręcają i piszą z pianą na ustach.Lecz kto ma uczciwy rozum - rozumie.Dziękuję i pozdrawiam
0
Co następne w tym szaleństwie? Cz. 1
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika Verita
10 miesięcy temu Papa Teraz gotowi dać nam te wizy aby Polaków wyprowdzić z Ojczyzny... bo Polin jest w zasięgu ręki. Przecież minister powiedział wyraźnie, Polska jest oojczyzną dwóch narodów ! To wielki skandal.... a tymczasem, Polacy, nic się nie stało !  Wyprowadzić...jak sztandar PZPR !
6
Czy Trump zdoła powstrzymać proces przekształcania akwarium w zupę ?
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika Roman z USA
2 lata temu Do Papa W Rumunii też nie poszło tak jak by sobie tego życzyli Rumuni. Czytałem już dawno temu, że do rozstrzelania N. Ceaucescu zgłosili się młodzi ochotnicy, którzy później po kolei zginęli wszyscy bez wyjątku w dziwnych okolicznościach, taki rumuński seryjny.
5
Kłamstwo i złodziejstwo - to znaki firmowe lewaków, jednakowe w USA i w ...Polsce...
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 lata temu @Papa Witam   Wie Pan, jak się rozmyśla, to chce się tym podzielić z innymi. Niektórzy nawet na tym nieźle zarabiają. Mnie wystarczy i cieszy bardzo taki komentarz, jak Pański.   Więc pozdrawiam serdecznie
5
By ludziom żyło się lepiej
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 lata temu Dyspozycyjni psychiatrzy to nie jest zjawisko wyjątkowe. Niestety. Z tego powodu nie jest łatwo z tym walczyć. Najlepsi lekarze się poddają, po prostu boją się otwarcie sprzeciwić .  
6
Do psychiatryka za walkę o sprawiedliwy system prawny?
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika Ośrodek Myśli Niezawisłej
2 lata temu @Papa "...Historia ich ładnie osądzi". To też, ale - zdecydowanie - wolałbym, żeby przed historią zrobił to sąd.
5
Unijne lewactwo pokazało tzw. "opozycji" właściwe konfidentom miejsce...
Obrazek użytkownika Papa
Obrazek użytkownika contessa
2 lata temu Papa - musiałam napisać o tych ubeckich "pamiątkach rodzinnych" Notka o nich leżała niedokończona od 1 marca tylko wciąż za dużo cholery (i za długo) we mnie  po tej wypowiedzi Bronka było, żeby ją dokończyć bez maci itd. Popłakałam się po tym "wywiadzie", a potem się wściekłam... Gdybym to ja prowadziła tamten program, na 100% bym mu wyjechała z tym co wytłuściłam w notce i wygoniła na zbity pysk ze studia.  Miarka Bronisława już dawno się przebrała i najlepiej żeby zupełnie zamilkł. Póki gada mu nie popuszczę.  Pozdrawiam.
5
Tragizm ciężaru myśli Bronisława Komorowskiego...
Obrazek użytkownika Papa

Strony