Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
2 tygodnie temu Ja nigdy nie rozumiałem Kościoła inaczej niż jako grupy wierzących. Właśnie dlatego Kościół nie powinien popierać jednej partii, bo brak poparcia dla tej partii nie decyduje czy ktoś jest katolikiem czy też nie. Kościół może definiować standardy moralne i nie spełnianie ich może człowieka eliminować z Kościoła. Wiadomo jednak iż o tym jakie standardy moralne preferuje Kościół decyduje hierarchia, przykładowo Synod Biskupów. Kapłan może mieć własne preferencje polityczne ale nie może ich głosić z ambony, bo wtedy wyraża naukę Kościoła a nie swoje prywatne poglądy. Nie może być czegoś takiego jak politycy z nadania kapłana, gdy kapłan z przywódcami partii dyskutuje o miejscach na listach dla popieranych przez siebie ludzi. 
-6
Najdroższy patriota
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika Zawiedzony
3 tygodnie temu Nawet przeprasza https://www.rpo.gov.pl/pl/content/o%C5%9Bwiadczenie-rpo-w-zwi%C4%85zku-z-wypowiedzi%C4%85-w-tvp-info
3
Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika Myślidar
2 miesiące temu bambi 441 Do równorzędnej walki z wrogami kościoła potrzebne jest dobre prawo i rzetelni sędziowie, Z tym mamy problem od wielu lat. Czy to się zmieni, trudno wydedukować. Możni tego świata Lucyferianie mają nie tyko wpływy ale i duża kasę. Będzie naprawdę ciężko.Te filmy ostudzą wiarę wierzących w księży, a nie w Pana i Stwórcę. Mądrzy wiedzą, że księża błądzą.tak jak my, bo są z nas. Tymi błędami nie możemy obciążać Boga. Takich działań będzie więcej i tych letnich katolików będzie niestety ubywać.Wielu wierzących w Boga wie o Nim bardzo mało, można powiedzieć prawie nic i tych patrzących na kościół z perspektywy garstki (niewielkiej procentowo liczby) księży, którzy pobłądzili  nie da się przekonać, tak jak nie da się pokonać lemingozy wielu naszych obywateli, przez co mamy podział, co jest oczywiście na rękę wrogom KK. Do zwycięstwa w każdej sytuacji potrzebna jest jedność, której w Polsce nie doświadczysz bo masoneria pracowała nad tym od początku naszej transformacji.Do walki został nam tylko różaniec i modlitwa do naszej Królowej.
2
Święty Rozpustnik z Nowego Jorku poszedł na 32 lata w "Tiurmu"
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika amero
2 miesiące temu bambi441 Zgadzam się z tym co napisałeś. Ten film został ukazany w "odpowiednim " czasie. Dyskusja o nim ma przykryć dużo ważniejsze sprawy, sprawy być albo nie być polskiego narodu. Przykre, że Niepoprawni też uczestniczą w tym maskowaniu.Pozdrawiam Jerzy 
3
3% czy i 97%? - Film Tomasza Sekielskiego należy do systemu...
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika myślący
2 miesiące temu Tylko dogłębne zmiany w Tylko dogłębne zmiany w sądownictwie  mogą naprawić "chore" i niesprawiedliwe wyroki. Dlatego należy dokonać wyboru w dniu 26 maja, które pozwolą na przeprowadzenie reformy sądownictwa...Pozdrawiam serdecznie. 
2
Święty Rozpustnik z Nowego Jorku poszedł na 32 lata w "Tiurmu"
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 miesiące temu @bambi441 Masz rację,oczywiście przeoczyłem.Coś mi to pisanie ostatnio koślawo wychodzi. I dziękuję za ocenę .
2
Wojna przenosi się do Polski
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika SolidarnyX
3 miesiące temu Ostatnio jeden ze Ostatnio jeden ze strajkujących pedagogów (nie nauczyciel a pedagog, taki do którego są posyłane dzieci, jak mają jakiś problem) powiedział bezrefleksyjnie o zasłanianiu się dziećmi przez strajkujących: "na każdym proteście muszą być jakieś ofiary" - i do takiego kogoś mamy dalej posyłać nasze dzieci???
-1
Hieny kontra ludzie - a w tle nasze dzieci
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
3 miesiące temu bambi441 Piękny, monumentalny zabytek kultury chrześcijańskiej. Byłem w niej kilka razy. Rzeczywiście skłaniała do zadumy, do przemyśleń.
-4
Najświętsze miejsce kultu w Polsce
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
4 miesiące temu bambi441 Eee, chyba nie dobry pomysl.Getto dla pedalstwa? Z zydami mamy dosyc klopotu, a teraz ma dojsc pedalstwo?Aj wej, tylko nie to....chociaz...gdyby tak za jednym razem? w koncu wiadomo, ze najwiecej pedalstwa jest wsrod zydostwa...Eee lepiej nie, to sa jakies WYWROTOWE pomysly , jakby powiedzial Michnik. No i postepowe Niemcy , Holandia, Belgia od razu by na nas napadly...ze nie jestesmy tolerancyjni, ze demoSracja i takie tam...
2
Jak dyskutować lub nie dyskutować o pedofilii
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika Verita
4 miesiące temu Grzebiący polskość w imię europejsów.... ...to bardziej konkretnie.Pewnie niedługo będzie tak zasłużony jak wałęsa...i dostanie Nobla. Historia zatacza koło...tym razem w odwrotną stronę.Wstydu nie mają...A Polak, no cóż...i przed szkodą i po szkodzie....ten sam.
1
Dr Tusk na Ukrainie wyglądał jak grabarze kuple Nikosia Dyzmy
Obrazek użytkownika bambi441

Strony