Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
1 tydzień temu Najgorsze jest to, że nazistowska/hitlerowska polityka wciąż... ...jest w Polsce realizowana. Niemcom upiekło się po wojnie. Źli ludzie maja dużo szczęścia i trudno się z tym pogodzić. Dziwię się polskim elitom, którzy do takiego stanu rzeczy podchodzą bez emocji.Dziś spora część gospodarki w Polsce - bo przecież nie polskiej - należy do Niemców. I to traktowanie pracowników przez nich...Ale V kolumna i Stasi jest wszędzie. Nie, nie przesadzam. To scenariusz prawdziwego dramatu, który był realizowany na wielu nacjach - Polakach, Żydach, Białorusinach, Rosjanach, Romach, a także wielu Francuzach. Najgorsze jest to, że nazistowskie zalecenia wydają się jakby wciąż aktualne i realizowane w Polsce obecnie. Wiem, że czasem moje notki są "kolorowe" i bujne w określenia, pisane czasem z przymrużeniem oka, dlatego dostawane pały i nerwowe komentarze nie robią na mnie wrażenia, ale to co jest napisane powyżej, jest pisane "aż za bardzo poważnie". Nie dziwię się, że Polacy chcą o tym zapomnieć i nie chcą komentować takich informacji, ale świadczy to o pewnym uśpieniu. Ktoś dał tej notce jedynkę - jeśli zrobił to Niemiec, to rozumiem to - oni sienie zmienili, będą i są fałszywymi, obrzydliwymi ludźmi (proszę nie wierzyć, że jest inaczej), ale jeśli zrobił to Polak, nawet jeśli mnie nie lubi, do czego ma prawo, pokazuje to jak jest małostkowym, małym, nikczemnym człowiekiem. To nie jest mój art., tylko spisane nazistowskie przykazania przemocy i przypomnienie jakże strasznej prawdy, która, powtarzam jeszcze raz, wciąż jest realizowana. Widać, że komuś to przeszkadza...Pozdrawiam!
2
„Zeszyty oświęcimskie” i plany Niemców względem Polaków, a Izraelski terror kłamstwa
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika mrówka
1 tydzień temu Dziękuję Może źle odczytałem Twój przekaz o "... obozach zagłady".Ale właśnie takich niejednoznaczności powinniśmy unikać. Są tacy, co przeczytają wstęp, "przelecą" po treści i utrwali im się zły, fałszywy przekaz.Weźcie mnie za zwykłego zjadacza chleba. Mój głos może odzwierciedlać bardzo dużą część społeczeństwa. Przekazujmy naszym rodakom treści konstruktywne, jasne, bez nienawiści. Wyważone na potrzeby budowania wolnej, niepodległej Polski. Prosi Was wszystkich o to mała "mrówka".PS. Nie jestem kobietą, ale jak się nazwać? Mrówek?
1
"Antysemickie" polskie flagi w Auschwitz
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu Pozdrawiam niezależny Poznań. Pozdrawiam niezależny Poznań.Upodlić dobrą kobietę, to świństwo najbardziej ohydne. Jak ci ludzie zachowują się w swoich rodzinach? Pewnie patologia. Pozdrawiam powtórnie.
9
Zwykły mobbing
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika mrówka
1 tydzień temu Wybacz, ale... Nie masz racji twierdząc, że: "...Żydzi mają częściowo rację mówiąc o polskim obozie śmierci Auschwitz..."Tłumaczyć raczej tego nie muszę, bo sam stwierdziłeś: "...utworzyli go hitlerowcy na trenie okupowanej przez nich Polski..."Proszę, byś nie zaciemniał stanu rzeczy, bo pokrętne i nieprawdziwe sformułowania wypaczają prawdę.Auschwitz to niemiecki obóz zagłady. Nawet nie hitlerowski, nazistowski, czy faszystowski tylko niemiecki.
3
"Antysemickie" polskie flagi w Auschwitz
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika wawel24
2 tygodnie temu Niezależny Poznaniu, Niezależny Poznaniu,niech niezależny Poznań tak nie zawoluowuje, bo jeszcze się stanie zawoalowany ;).Niezależny Poznań b.szybko przechodzi na Ty. Hmm. Gdyby ton był inny, tych wolualek by nie było - to może bym nie zwrócił uwagi na owo Ty. A tak to po prostu dwa grzyby w barszcz - o jeden za dużo.Ale rozmowę możemy kontynuować.Argumenty z brakiem WZ - proszę zajrzeć na S24, tam w komentarzach kilka osób tłumaczy ten "argument".Piszmy o faktach - mówisz Pan, Panie Poznaniu. Fakt to... łańcuszki spółek, kierowcy i sekretarki jako słupy. Metoda pokrewna pralniom pieniędzy, wyłudzaczom VAT. Powie Pan: ale ceł przecież szczytny!  Nie, drogi Poznaniu. Żaden cel nie uświęca środków. Cel uświęca środki to hasło ze zgoła innego porządku kulturowego."Walisz na oślep, nie oszczędzając boga" - ech, Poznaniu... Pozdrawiam emocjonalnego niezależnego (zależnego od emocji)  ;) 
0
O uczciwych, partyjnych przedsiębiorcach i rosnących wieżowcach
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika michael-abakus
2 tygodnie temu @bambi441 - trafione w dziesiątkę Rzeczywiście sam pan Rostowski jest w tej sprawie zupełnie nic nie ważny. Zwracam uwagę na moją pointę: Przypuszczam, że PO-Land mógł być bardzo mocno zainteresowany, by zatrudniać tak bardzo niekompetentnych ministrów i dziennikarzy.Trzymanie niekompetentnych ministrów jest bardzo korzystne dla niektórych łotrów. 
14
Cwaność to, czy głupota?
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika myślący
3 tygodnie temu Jestem przekonany, że okrzyki Jestem przekonany, że okrzyki ENTUZJASTOW ,-  AKTORÓW WOŚP, nawołujących przeciwko J. Kaczyńskiemu było DUŻO więcej w czasie tych "radosnych" spektakli...(vide "klątwa" - teatr powszechny W-awa).Pozdrawiam 
4
Nie łudzę się. Sprawę zabójcy Adamowicza rozstrzygną biegli.
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika Rebeliantka
3 tygodnie temu @bambi441 Bardzo ciekawa informacja. Dziękuję. Nie znałam jej.
6
Nie łudzę się. Sprawę zabójcy Adamowicza rozstrzygną biegli.
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 miesiąc temu POszło o harcerza... Może pozwólmy by ciało zamordowanego ostygło w spokoju?Po co się tak nakręcać? A może to nie była intryga tylko nieprzemyślana decyzja po incydencie z harcerzem rok wcześniej?http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,23769975,gdansk-nie-zaprosil-w-tym-roku-wojska-na-obchody-rocznicy-ii.htmlWesterplatte nie powinno nas dzielić tylko łączyć. Powinno łączyć wszystkich Polaków! Tam jest miejsce w pierwszej kolejności, jak najbardziej, dla żołnierzy Wojska Polskiego! Tam jest miejsce także dla gdańskiego harcerza!Trzeba dążyć do kompromisu bo inaczej jakiś chory osobnik nakręcony hejtem może znowu szukać okazji do przybliżenia "światełka do nieba"?PShttp://www.westerplatte.pl/?a=powojniePozdrawiam
3
Polska Rzeczpospolita Bananowa im. Adamowicza
Obrazek użytkownika bambi441
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 miesiąc temu bambi441 Ta znana że swej "płodności blogerskiej" dama spłodziła paszkwil na miarę swojej możliwości.Wyszedł z tego taki bachorek.Widać że w kraju pachnącym żywicą od jej zapachu wielu dostaje halucynacji.Darmowy odlot.
4
Były szef J.P.Morgan „kupuje” zakłady Ursusa za 34 mln. zł. !!!
Obrazek użytkownika bambi441

Strony