Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Verita
2 tygodnie temu junak, myślisz, że żyjesz w rzeczywistości?  Piszesz: "Nowe pokolenie bez syndromu służenia będzie mogło na prawdę grać o interes Polski, czy to jako lewica, czy prawica."Skąd się weźmie to nowe pokolenie? Kto je wychowa po polsku? Przecież to eurosieroty...bo rodzice tyrają na obcych zmywakach a oni czerpią wiedzę z mediów i książek bez wartości...bo takie są najczęściej wydawane.Ty żyjesz w matriksie, który stworzyli "dziennikarze" różnego rodzaju proweniencji.Koszmar Polaków i Polski trwa... Papka medialna sączy się do naszych mózgów....a Polacy śpią.Dziennikarze polscy (?), prawicowi (?) to w większości agenci...Expres wieczorny..własność braci Kaczyńskich zrobił uprzejmie miejsce na rynku wydawniczym mediom obojęzycznym, axel i bauer.O niektórych sprawach dziennikarze nie piszą bo  boją się. Np.:że lek który pozoruje śmierć mózgową...pozwala na pobieranie organów. Afery osocza opisane przez L.Misiaka ...też nie są rozpracowywane przez wymiar sprawiedliwości „dobrej zmiany”.Podobnie jest z wydawnictwami....które boją się wydawać niektóre książki. Tragedia Polaków polega na tym, że nie mamy wyboru....i dlatego każde "wybory" kończą  się klęską i  jedynie nominalną "dobrą podmianą".https://wrealu24.tv/na-zywo/dr-stanislaw-krajski-i-leszek-misiak-blef-iv-rp-prawda-o-prawicowych-dziennikarzach-i-pisie?fp
-1
Lis przerażony Braun zakłada nową partię prawicową ?
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika cyborg
2 miesiące temu @ junak Chyba, że będzie jak w Dallas !Policja prowadzi zamachowca do sądu, a tu kilku fotografów jako świadkowie, przypadkowy, chory na raka Jacek Rubinowicz zamiast sobie w łeb, strzela zamachowcowi (trzymanemu sztywno na linii strzału) w brzucho.Bar w Pucku przypadnie komu innemu. 
7
PO ma swojego Cybę, dlaczego PiS ma nie mieć?...
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika norwid
2 miesiące temu + Świetny komentarz. Ale z Puckiem bym nie przesadzał, stawiam na knajpę w Pół-Tusku o nazwie "U Stefana i Donalda"
12
PO ma swojego Cybę, dlaczego PiS ma nie mieć?...
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika jan patmo
2 miesiące temu kto rozdaje karty? kto rozdaje karty? trójmiejska mafiarozdaje kartykto się jej przeciwstawikończą się żarty
7
PO ma swojego Cybę, dlaczego PiS ma nie mieć?...
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika lupo
4 miesiące temu Podpisuję się oboma ręcami i nogami pod tym co junak napisałeś. Mało tego życzyłbym sobie i budyniowi oby słowo stało się ciałem.
2
Czy w Gdańsku dr Oetker zastąpi Budynia?
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika Apoloniusz
4 miesiące temu Tak, masz rację. Polska jest bardzo atrakcyjna dla złodziei. Wbrew pozorom jeszcze został ogromny majątek do "sprywatyzowania" dlatego będą nas nękać różnej maści szumowiny i wątpliwi przyjaciele. Dla przykładu: my tradycyjnie mieszkamy w swoich domach, nie wynajętych mieszkaniach, lecz w swoich. Czy ktoś policzył jaka to jest ogromna wartość do złupienia? Nie uprawiam propagandy wybierając tych którzy twierdzą, że przynajmniej nie kraść i dziwię się rozsądnym ludziom tęskniącym do zmiany (w istocie) na poprzedników.
8
Warszawa nie chce kolejnego "Andrzej Duda! Andrzej Duda!"
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika Zawiedzony
4 miesiące temu PiS wygrało, ale poniosło PiS wygrało, ale poniosło sromotną klęskę. Złodzieje z PO ZSL przegrali, ale odnieśli wspaniałe zwycięstwo. PiSowi przybyło 5,5%, ale im ubyło wyborców. Złodziejom z PO ZSL ubyło 10%, ale im przybyło zwolenników Ot logika
3
Klęska PIS w dużych miastach sukcesem obcych mediów
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika pacyna
4 miesiące temu @junak    Bez jaj. Ktokolwiek nie wygra, ten przejmie całość razem z inwentarzem. Taki kandydat PiS-u w Szczecinie, Sochański, to i w KLD był i w UW. Nawet konsulem niemieckim był, więc całe to gadanie możesz spożytkować na tumanienie naiwnych. Nota bene z dwóch gazet lokalnych w Szczecinie, jedna jest własnością wydających, z tego co mi wiadomo. Nawet wygrali proces z Orklą, która odkupiła część udziałów. Ten system będzie trwał, bo kolesie Prezesa już przebierają nogami, by stworzyć własne, małe republiki bananowe. Dlatego przegrywają. Za rok PiS wygra wybory, a rządzić będą PO i PSL.
2
Klęska PIS w dużych miastach sukcesem obcych mediów
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika kontrik
5 miesięcy temu Jak nie, jak tak. Jak nie, jak tak.Są przeciwnicy szczepień.Jaki to wolny wybór,skoro nie chcą się szczepić?Jedna decyzja to nie wybór do tego to nie każda jednostka może decydować o zdrowiu publicznym. To by dopiero było. Argumenty o nieeorodkach są nienaukowe i szkodliwe, nie są podparte nauka tylko emocja typu biedne małe dzieci- a to właśnie te dzieci są najbardziej narażone.Świadomy wybow to mają nadal dorośli, by się doszczepić po zbadaniu antyciał. W innych krajach panuje inną sytuacja, no sorry, zagrożenia w każdym kraju wyglądaja inaczej, wyciągnij jeszcze przykład rosji, jak tam dba się o zdrowie obywatela.Granicę wiekowa szczepień i ich ilość przesuwa się, bo takie są wskazania a nauka idzie do przodu a nie ma trendu odwrotnego.  Skoro są setki krztuściowców, to nie znaczy, że lepiej, by były tysiące i to gorszych. Pneumokoki? No i co, a jeśli ktokolwiek umrze, to czyja będzie wina? Jakie pieniądze będą tego warte? Ile śmierci i jakie ryzyko zaakceptujesz? Lepiej się cieszyc że nie było gorzej. Sensem jest ZAPOBIEGAĆ, jeśli nie doszło do masówki to dobrze, nie jest to argument, że nie warto zapobiegać, jako obywatel ządam tego od państwa i chce rozliczac. Państwo ma być gotowe a nie olać sprawę
1
Krótka odopwiedź na wpis pani Katarzyny Tarnawskiej
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika Krzywousty
5 miesięcy temu Świat nam spiernicza Świat nam po prostu spiernicza i to w podskokach a my słyszymy nic tylko propagandę sukcesu. 
-2
Jaki jest wkład Polski w globalne PKB?
Obrazek użytkownika junak

Strony