Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Lionette
1 miesiąc temu Bardzo śmieszny był filmik - kabarecik, o którym piszesz, a że jakieś przekręty doszukały się w nim dziwnych rzeczy i podkładają dowolne treści, to chyba było do przewidzenia.Cóż, wielu z tych ludzi z chamelit straciło znaczenie, prawie straciło rację bytu, więc nudząc się setnie oraz chcąc dokopać tym, co teraz "są na wozie" i zbierają zamiast nich frukta "puścili wodze fantazji" i tworzą nowe, ciekawsze nawet od oryginału wersje i interpretacje, aby wykazać się działaniami artystycznymi!!! Jest to co prawda chamkultura, ale im jak widać odpowiada! 
7
Berbelucho/kataryna na słodzie farmazonskim i chmielu faryzejskim
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika limpio hombre
4 miesiące temu kolacja Jak wziął udziął w kolacji, to przecież nie popijał oranżadą tylko gorzałą, tzn: chla na okrągło. Ja go przynajmniej nie widziałem trzeźwego. A swoją drogą, czy w Eurokołchozie są sami kretyni?, np M. Schinas i rwa kulszowa.
3
C2H5OH
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
4 miesiące temu Przy zażywaniu leków na rwe Przy zażywaniu leków na rwe kulszową, pamiętajcie również o lekach osłonowych 
13
C2H5OH
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika markowa
4 miesiące temu ha ha ha hi hi no nie mogę a to poklepywanie, obcałowywanie, chwianie, mimika??? hahah naprawdę maja nas za idiotów?domyślam się, że chodzi o to, by rudy wyglądał przy opoju jak lord - patrzcie, z jaką wyższością spogląda na pijaka, a sam ...eh
9
C2H5OH
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
4 miesiące temu Miałem rwę kulszową Ból jest, ale nie majta człowiekiem na prawo i lewo, jak w przypadku Junckera.Był nawalony jak filipińczyk, gdy był w Katyniu z delegacją.Polskie komuchy nazwały to chorobą goleni, a euro-burdelowe komuchy nazwały to rwą kulszową.I takie ochlapusy chcą rządzić Polską.
12
C2H5OH
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika Zawiedzony
4 miesiące temu Wódko! Pozwól żyć!
2
Przekładaniec mirabelkowo/szczawiowy
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
4 miesiące temu @antysalon choroby chorobą, ale na każdą z nich jest jeden lek: roztwór 40% alkoholu.
3
Przekładaniec mirabelkowo/szczawiowy
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika ccassiumm7
4 miesiące temu antysalon Potwierdzam 100 : 100, aczkolwiek ja poznałam Syrię do ostatniego kamienia za czasów "panowania Jana Pietrzaka", tj. Hafiza al-Asada - niezmiernie podobnego do naszego sławnego saryryka, etc.https://pl.wikipedia.org/wiki/Hafiz_al-Asad#/media/File:Hafez_al-Assad_official_portrait.jpghttp://janpietrzak.pl/galeria-2/galeriaZa panowania Hafiza miasta, pobocza autostrady Damaszek - Latakija, zbocza Antylibanu, etc. były zajęte przez tysiące plakatów, gigantyczne banery oraz rzeźby z facjatą lub całą sylwetka Hafiza al-Asada. Jego twarz kojarzona był przez całą syryjską Bolandę jednoznacznie: to nasz Pietrzak :-))Reasumując - Polacy przebywających w Syrii mówili o przywódcy Syrii, całkiem serio, Pietrzak!PSPoznałam Syryjczyków w tym Kurdów z pogranicza tureckiego. Bardzo szanowali Polaków, ciepło mówili: Bolanda" a starsze pokolenie pamiętało żołnierzy Armii Generała Andersa, którym Iran, ale Syria też udzieliły gościny.Pozdrawiam.
2
Oxy i croxy, ostra tępota łżeelit
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika Apoloniusz
6 miesięcy temu Och, fajnie, że mnie "objaśniłeś" że się mylę. No i nie musisz być taki skromny. Stwierdzam fakt, a nie usiłuję prawić Ci komplementy.
2
Cela przejściowa! czyżby już POra na celę +?
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
8 miesięcy temu Antysalonie RAZ-a do jednej ligi z Warzechą, Zychowiczem i Michalkiewiczem (też tego gostka "nie trawię" - od czasu gdy gadał o "miesiączkach smoleńskich") zaliczył na tym blogu JzG. I nawet, jeśli nie zawsze się z Nim zgadzam, to tym razem - w 99%.Choć zapewne - Zychowicz jest już poza ligą :) !Pozdrawiam,
4
der onet'owe jodłowanie prikucajki z kazaczokiem
Obrazek użytkownika antysalon

Strony