Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 miesiąc temu Brudne paluchy? ZGODA. W wyborach parlamentarnych 2018 r. szyicki ruch Hezbollah uzyskał większość głosów, co umożliwia im większy wpływ zarówno na premiera, jak i prezydenta. Libańczycy uważają Izrael za zagrożenie nr 1 a więc działania Tel Awiwu w Syrii są traktowane jako bezpośrednie zagrożenie dla państwa libańskiego.AKTUALNIE:- Izraelskie akcje mogą sprowokować szyicki ruch do ataków rakietowych na Izrael z terytorium Libanu. Prawdopodobieństwo wystrzelenia rakiet w kierunku Izraela jest niepokojąco realne.- Izraelczycy próbują rozwiązać swoje problemy z Irańczykami na terytorium Syrii, wcześniej wielokrotnie robili to na terytorium Libanu.- USA jawnym tekstem daje do zrozumienia, że negatywnie odbiera wzmocnienie Hezbollaha, który… przygotowuje się do wojny i to jest koszmar dla Izraela!- Swoich pozycji w Libanie nie chce tracić także Arabia Saudyjska, która tak samo jak Izrael obawia się wzmocnienia pozycji Iranu w Bejrucie.- Liban staje się wysepką walki między Iranem i Arabią Saudyjską. Przy czym przewaga leży nie po stronie Saudyjczyków.O Libanie w tym „zarazie OWP” warto poczytać tu:http://bliskiwschod.pl/2013/06/dzialalnosc-hezbollahu-jako-odpowiedz-na-implozje-struktur-panstwowych-w-libanie/PSW tyglu libańskim oczywiście pierwsze skrzypce grają skrzypce rosyjskie. Należy zauważyć, że Bejrut był i nadal jest niekwestionowaną stolicą wywiadów wszystkich liczących się sił całego świata. Dla Rosji Krym to niezatapialny lotniskowiec, który kontroluje Morze Czarne, a zatem szlaki handlowe na Morze Śródziemne. Wielcy tego świata byli zawsze obecni na morzu „między lądami” stróżując między kontynentami Afryką i Europą. Historia dowodzi – każde mocarstwo musi zaznaczyć swoją obecność na Mediterranean Sea… Gdyby Krym nadal przynależał do Ukrainy wówczas można byłoby uciąć brudne paluchy przy samej d*pie!Pozdrawiam
3
Libanizacja Wenezueli- putinowska lewa(n)tywa
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika Verita
1 miesiąc temu Cejrowski trudny partner? Dla kogo? Dla niedouczonych pismaków...być może. To zdolny dziennikarz, pisarz podróżnik.  Nieobliczalny? Zależy dla kogo, dla tych co nie rozróżniają dobra od zła może się takim wydawać...ale dla innych nie.Dla każdego , kto zna zasady życia moralnego jest przewidywalny.Komu strzela w plecy? Co ty pleciesz antysalon?Ma charakter, wie czego chce, tylko mięczakom może się wydawać groźny.  
-1
Wyrzucenie W.Cejrowskiego z TVP Info złym znakiem dla PiS
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika Lotak1
1 miesiąc temu Dodam tylko, że publiczne palenie flag, kukieł polityków i tego typu seanse nienawiści, powinniśmy pozostawić dziczy islamskiej, a już na pewno nie można pokazywać takich rzeczy w telewizji publicznej, chyba że z odpowiednim, krytycznym komentarzem. Kabareciarz Cejrowski przegiął zdecydowanie, także z tą „krwią za pazurami J. Kaczyńskiego” i teraz ponosi tego konsekwencje. To żadna „pisowska” cenzura tylko wskazanie, że takim zachowaniem przekracza się pewną granicę, czego telewizja publiczna tolerować nie może.
2
Wyrzucenie W.Cejrowskiego z TVP Info złym znakiem dla PiS
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika zetjot
1 miesiąc temu Nie należy przeceniać roli Nie należy przeceniać roli pani ambasador, która zapewne nie ma o POlsce większego pojęcia i podpiera się opiniami jakichś niezbyt rozgarniętych ekspertów. Trump nie ma przecież długiej ławki kadrowej. Jedyne rozwiązanie dla nas to panią Mosbacher wychować, tworząc dla niej specjalne środowisko i wciągająć ją do niego. Trzeba wykazać się roztropniością.
3
Papier zniesie wszystko! a Polacy?
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika Harcerz
2 miesiące temu w kurtkach przyszli bez kurtek wyszli . Ot, 'goście" i " blogery" . 
0
Kierownik szatni brukselskiej nikczemnie przepijarował
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika Lionette
3 miesiące temu Bardzo śmieszny był filmik - kabarecik, o którym piszesz, a że jakieś przekręty doszukały się w nim dziwnych rzeczy i podkładają dowolne treści, to chyba było do przewidzenia.Cóż, wielu z tych ludzi z chamelit straciło znaczenie, prawie straciło rację bytu, więc nudząc się setnie oraz chcąc dokopać tym, co teraz "są na wozie" i zbierają zamiast nich frukta "puścili wodze fantazji" i tworzą nowe, ciekawsze nawet od oryginału wersje i interpretacje, aby wykazać się działaniami artystycznymi!!! Jest to co prawda chamkultura, ale im jak widać odpowiada! 
7
Berbelucho/kataryna na słodzie farmazonskim i chmielu faryzejskim
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika limpio hombre
6 miesięcy temu kolacja Jak wziął udziął w kolacji, to przecież nie popijał oranżadą tylko gorzałą, tzn: chla na okrągło. Ja go przynajmniej nie widziałem trzeźwego. A swoją drogą, czy w Eurokołchozie są sami kretyni?, np M. Schinas i rwa kulszowa.
3
C2H5OH
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
6 miesięcy temu Przy zażywaniu leków na rwe Przy zażywaniu leków na rwe kulszową, pamiętajcie również o lekach osłonowych 
13
C2H5OH
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika markowa
6 miesięcy temu ha ha ha hi hi no nie mogę a to poklepywanie, obcałowywanie, chwianie, mimika??? hahah naprawdę maja nas za idiotów?domyślam się, że chodzi o to, by rudy wyglądał przy opoju jak lord - patrzcie, z jaką wyższością spogląda na pijaka, a sam ...eh
9
C2H5OH
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
6 miesięcy temu Miałem rwę kulszową Ból jest, ale nie majta człowiekiem na prawo i lewo, jak w przypadku Junckera.Był nawalony jak filipińczyk, gdy był w Katyniu z delegacją.Polskie komuchy nazwały to chorobą goleni, a euro-burdelowe komuchy nazwały to rwą kulszową.I takie ochlapusy chcą rządzić Polską.
12
C2H5OH
Obrazek użytkownika antysalon

Strony