Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Rebeliantka
20 godzin temu Dzięki za komentarz Przy okazji parę info o greckim Złotym Świcie:Złoty Świt - założony przez matematyka i byłego komandosa Michaloliakosa - określa się jako ruch narodowo-rewolucyjny. Partia za ideał państwa uważa starożytną Spartę. W sprawach ekonomicznych Złoty Świt występuje przeciwko komunizmowi i kapitalizmowi, opowiadając się za trzecią drogą. Partia postuluje całkowite powstrzymanie napływu imigrantów do Grecji i niezwłoczne usunięcie ponad 90% spośród już obecnych. Początkowo Złoty Świt odwoływał się do starożytnych wierzeń greckich, obecnie partia akceptuje prawosławie jako „narodową religię” Greków.Nie przebierając w słowach i pogróżkach, partia atakuje „zdrajców Grecji”, co ma mieć związek z niewłaściwą polityką gospodarczą, zagraniczną i przestępstwami gospodarczymi. Politycznie i przemocą fizyczną występuje przeciw imigrantom – zorganizowaną przemoc dotychczas kierowano głównie przeciw przybyszom niebiałej rasy.W niebezpiecznych częściach miast mieszkańcy, którzy boją się wyjść z domu z powodu dużej aktywności przestępców, mogą zadzwonić po członków Złotego Świtu, którzy przyjdą ich eskortować. Ci zbierają również odzież i żywność, którą potem rozdają ubogim Grekom.W wyborach parlamentarnych, w maju 2012 partia uzyskała 21 miejsc na 300 w jednoizbowym parlamencie, najlepszy wynik wyborczy osiągając w tych obwodach wyborczych, w których mieszczą się koszary policyjnych sił szybkiego reagowania i specjalnych (6,97% poparcia). Praktycznie partia powtórzyła ten wynik w kolejnych wyborach w czerwcu tego roku (6,92% poparcia i 18 mandatów).Źródło: Wikipedia
2
Ci straszni nacjonaliści z Forza Nuova
Obrazek użytkownika wilre
Obrazek użytkownika bambi441
21 godzin temu Kto ma potwierdzić?  wilre - kto ma tobie te brednie potwierdzić ... chyba tylko ten co to wymyślił lub GW !   Jestem zbyt schorowany bym mógł osobiście uczestniczyć w tym marszu, dlatego starałem się być z jego uczestnikami tak jak mi na to pozwala zdrowie, siedząc kilka godzin na 4-rech literach przed telewizorem i podziwiając rzesze polskich patriotów manifestujących całymi rodzinami swoją przynależność do Ojczyzny, wyrażając tym samym wdzięczność oraz wieczną pamięć o Tych co za jej wolność nie wahali się oddać życia. Bardzo często kamery dawały zbliżenia obrazu na żywo (w tym bardzo często na most, który był w przybliżeniu w połowie drogi trasy pochodu) i widać było wyraźnie, że wśród uczestników marszu którzy szli nawet z małymi dziećmi był swobodny luz! 
0
Ćwierć miliona ludzi maszerowało w Warszawie!!!
Obrazek użytkownika wilre
Obrazek użytkownika Roman z USA
3 dni temu Oglądałem w tv, były nieprzeliczone tłumy, ale ścisku nie było. Widać było Polaków swobodnie maszerujących, a karetki widać było tylko na poboczach trasy marszu. To napisał chyba ktoś, kto nawet nigdy nie był na moście Poniatowskiego.
5
Ćwierć miliona ludzi maszerowało w Warszawie!!!
Obrazek użytkownika wilre
Obrazek użytkownika Verita
3 dni temu No cóż.... ....znowu biedna, zdesperowana polska, patriotyczna młodzież, bez pieniędzy, bez pomocy, rzucona na żer międzynarodówki, tych kamieni kupa  znowu .na szaniec ....łza się w oku kręci.   
-1
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI - Wielki Wspólny Marsz Patriotów
Obrazek użytkownika wilre
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
3 dni temu wilre U mnie link się nie otwieraCzy przypadek, czy blokada?Może spiskowa afera?Coś mnie duszek podpowiada Fachowcy byli szkoleniWięc ich oni nie porzucąJak wyłuskanych kamieniSzybciej komuś je podrzucąPozdrawiam
0
Skąd wziął się premier Morawiecki? Z ojca i matki! - Stanisław Michalkiewicz
Obrazek użytkownika wilre
Obrazek użytkownika zetjot
1 tydzień temu Kontrproduktywne jest walenie Kontrproduktywne jest walenie z grubej rury hasłem "zguba Polski", bo wtedy przeciętni ludzie zaczynają się pukać w głowę i pytać - dlaczego nie zguba Francji, Włoch czy Czech ?Lepiej wskazywać na konretne mechanizmy i konkretne korzysći dla jednych a szkody dla drugich, by umieć wskazać na źródła poparcia.
0
Nic nie wiedziałem, w nic nie ingerowałem
Obrazek użytkownika wilre
Obrazek użytkownika wilre
1 tydzień temu II kopia linku http://www.nanophysics.pl/3books/Books/zguba_dla_Polski.pdfMOŻLIWOŚĆ  nabycia książki:https://tezeusz.pl/szukaj?szukaj=Adwent+Filip+-+Dlaczego+Unia+Europejska+jest+zgubą+dla+Polski&szukajMobile=&cid=0
1
Nic nie wiedziałem, w nic nie ingerowałem
Obrazek użytkownika wilre
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 tydzień temu Link nie wchodzi - trzeba sposobem. http://www.nanophysics.pl/3books/Books/zguba_dla_Polski.pdf  Not FoundThe requested URL /3books/Books/zguba_dla_Polski.pdf%C2%A0 was not found on this server.www.nanophysics.pl:-((Link natomiast wchodzi po skopiowaniu i wrzuceniu na pasek.Książka Filipa Adwenta zdążyła ukazać się w sama porę, jeszcze przed referendum...Książka to kompendium poniżania i wyzyskiwania Polski...Pozdrawiam.
3
Nic nie wiedziałem, w nic nie ingerowałem
Obrazek użytkownika wilre
Obrazek użytkownika izaluka
1 tydzień temu Podpisów przybywa 22:10 - 10068Czekamy na reakcję Rządu.
2
WAŻNY e-mail dziś dostałam
Obrazek użytkownika wilre
Obrazek użytkownika misio
1 tydzień temu szkolenia Te szkolenia powinny jeszcze obejmować rozpoznawanie służbowych prowokatorów i sposoby radzenia sobie z nimi. W tym roku może być szczególnie od nich gęsto, obym się mylił.
4
Czy prowokacja na Marszu Niepodległości byłaby mile widziana?
Obrazek użytkownika wilre

Strony