Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 tydzień temu Dokładnie to! I też właśnie Dokładnie to! I też właśnie ta sprawa pokazuje, że tym firmom daleko do polskich.Maspex to firma, która m.in. ma Tigera - pamiętacie jak reklamowali Tigera uwłaczając przy tym Powstańcom Warszawskim? Wcześniej w ich reklamie nabijali się z tragedii smoleńskiej. Taka to "polska" firma.Co do Colian, to kolejny "kwiatek" - mają też Hoop Cola i wspomagają ... tadam tadam KOD - tak tak, Komited Obrony Demokracji - kolejna "polska" firma.Gdyby nie to, że to zdRadzieckie firmy a nie polskie to bym się cieszył tym przejęciem ale niestety teraz do śmiechu mi nie jest, bo wole już obce niż zdRadzieckie.Ja osobiście omijam te firmy i je bojkotuje jak mogę - niestety SBecja przejęła wiele polskich firm.
1
Wielkie przejęcie w branży spożywczej - Uwaga ! Przez POLSKĄ FIRMĘ!
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
1 tydzień temu Świadkowie odrażających zbrodni OUN-UPA Zdecydowany amatorze gorąco polecam ten znakomity film dokumentalny: “Świadkowie zbrodni UPA”, opublikowany przez Radio Maryja 1 października 2018 r. . Zbrodnie ukraińskich nacjonalistów na Polakach w latach czterdziestych XX w. pochłonęły dziesiątki tysiący ofiar. Kulminacyjnym punktem tej zbrodni ludobójstwa na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej, była 11 lipca 1943 r. “Krwawa Niedziela”.  Zbrodnie miały jednak miejsce na olbrzymim terenie i trwały przez wiele lat! Oto świadectwa ocalałych świadków:[video:https://youtu.be/PqFt6J5s0EQ] 
1
Jan Olszewski wybiela i wyświęca krwawego upiora Stepana Banderę
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika Verita
3 tygodnie temu Eee tam , ...? Najpóźniej przy podaniu ręki podczas znaku pokoju... miękną im co najwyżej ręce ale nie serca. Te są jak kamień. Świat nie chce Dzieciątka Jezus, nie chce prawdy, nie chce dogmatów prawdziwej Wiary, chce tylko kolorowej pustki i chwilowej przyjemności. Dlatego śpiewa i słucha „dżingobele“. Cytuję: "Dzwonki na pierścieniu ogonowym Sprawiając, że duchy są jasneJakaż to zabawa jeździć i śpiewać  Dzisiejszy wieczór sań!“Dlatego  odrzuca dogmatyczne prawdy:„Witaj Jezu nam zjawiony, witaj dwakroć narodzony, Raz z Ojca przed wieków wiekiem, a teraz z matki człowiekiem“ – dogmat Trójcy Przenajświętszej.„A Słowo Ciałem się stało i mieszkało między nami“ – dogmat wcielenia bóstwa w człowieczeństwo.„Poszli, znaleźli Dzieciątko w żłobie, Z wszystkimi znaki danymi sobie“ – nie bajki, ale wypełnienie wszystkich proroctw Starego Testamentu co do osoby Jezusa.„Bo się narodził Zbawiciel, Wszego świata Odkupiciel“ – sens wcielenia, czyli odkupienie ludzkości.„W nędznej szopie urodzony, Żłób mu za kolebkę dano?“ – przymioty Pana Jezusa, czyli tu, niepojęta pokora.„Nie mało cierpiał, nie mało, Żeśmy byli winni sami“ – odkupieńcza męka Pana Jezusa i kondycja ludzkości; nikt nas nie był bez grzechu.https://wrealu24.pl/dlaczego-swiat-nie-spiewa-koled-tylko-dzingobele/Trzeba nam sobie życzyć świętego Bożego Narodzenia....nie tylko zdrowego, pięknego, wesołego, przyjemnego, spokojnego,radosnego,bogatego...itp...itd....itp.
7
Mam już dosyć tych anglosaskich "dżingoł belsów" i "mery krystmasów"...
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
3 tygodnie temu Quo vadis PiS-ie Prawa Boskie porzucacie i pozwalacie na aborcję, nie chcąc wprowadzić ustawy antyaborcyjnej, bo słupki poparcia są ważniejsze jak prawa Boskie.Olaliście całkowicie naprawę Polski, tak jak swoich wyborców. A żydowski interes to priorytet dla was, a sprawy Polskie macie totalnie w tyłku.+500 +300, wiek emerytalny, to dobre ustawy, ale te ustawy nie naprawią Polski. A cyrk jaki zrobiliście z ustawami o sądach i ustawie degradacyjnej, dobitnie pokazują że nie macie zamiaru naprawiać Polski, ani nikogo ukarać za niszczenie i zwijanie Polski.Jako wasale Izraela, musicie słuchać co wasz pan z Izraela wam nakaże. Bo nawet jedziecie do Izraela i się tłumaczycie z własnych ustaw.Płacicie haracz w postaci wydawania setek milionów dla żydów, a to renowacje żydowskich cmentarzy, a to teatry, muzea i gminy żydowskie.A na Polskie cmentarze już tacy wylewni nie jesteście. A na cmentarzu na Powązkach, Polacy sami zbierają do puszek.Wszech obecne i wszelakie uroczystości żydowskie w Polsce, a czy coś podobnego widzimy w Izraelu gdy chodzi o Polskę.A teraz i w Oświęcimiu gdzie również gineli Polacy, nie wolno wnosić Polskich flag na teren obozu koncentracyjnego, bo żydzi nie pozwalają, a PiS nie może nić. Więc co to za rząd???PiS-ie dokąd chcecie zaprowadzić Polskę.Czy to już Polin, czy jeszcze Polska. 
2
KONSERWATYZM (Czy to droga dla Polski?)
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
3 tygodnie temu Nie rozumie jak mozna miec ambiwaletne uczucia kiedy cie bez mydla, ktos bez pytania  mowiac ze to dla twojego dobra w doope cie jeb..e.Rzad sie nie popisal - to jakies infantylne okreslenie sytuacji kiedy cie w bialy dzien w bialych rekaqwiczkach okradaja tak ze myslisz ze tak musi byc ,skoro uwazasz ze my musimy kupowac od UNYCH jakies kwoty CO2.Polacy nic nie musza nikomu placic ze zyja !!!!!A to jest podatek co nam PISdzielce na swieta jak za dawnych komuszych czasow pod choinke w prezencie daja.Wiedza ze nie bedzie protestow jak byly w roku 70 po podwyzkach  czy zoltych kamizelek .bo Polakom wyprano lby tak ze nie widza sie bez UNI, no bo ta buduje drogi mosty i wogole daje na wszytko za darmo.Nastepna bedzie podwyzka gazu , podatek za metan,zuzyta wode - liczniki zamontuja jeszcze na rurze kanalizacyjnej itd.W Europie sa protesty przeciw UNI i wyglada ze jedynie Polacy sa za JEWRUNIA  bo nie protestuja,wrecz przeciwnie uginaj jeszcze karku bedac juz w pozycji kleczacej.WIDZE CIEMNOSC.
5
Rząd w sprawie cen prądu się nie popisał
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
3 tygodnie temu Krzysztofie Zło łatwiej naiwnym przyjmowaćBo nie muszą się fatygowaćNa luzie robią co chcą robićByleby się nad tym nie głowićSzczęść Boże
2
Teraz PiS w pułapce: Być albo nie być!!!
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
3 tygodnie temu Krzysztofie Edukacja i wybory ludzi świadomychSprawią wędrówkę do piekła tych zadżumionychMy musimy się Modlić za ten Świat zepsutyŻeby znów nie pojawiły się u nas drutyPozdrawiam
0
Tak wygląda Euroweek
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
4 tygodnie temu Jak widzimy, jakiś gudłaj... już mi się do dupy przylepił.Parchy  jako niziny w żydowskiej hierarchii społecznej urastają dzisiaj do roli policjantów pilnujących demoSracji w polskim Narodzie.Nie żydowska arystokracja, nie srule  lecz parchy definiują dzisiaj co Polakowi wolno, a co nie ! To oni tworzą dzisiejszą polską politykę i kształtują życie społeczne.    
2
Tak wygląda Euroweek
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika ccassiumm7
4 tygodnie temu Zdecydowany Amator - 100 :100 Julian Tuwim a Żydzi..."- Pochodził z rodziny zasymilowanej, choć przestrzegano w niej pewnych form, takich jak obrzezanie. Ślub z ukochaną Stefanią Tuwim brał w synagodze, ale w jego domu rodzinnym nie mówiło się w ogóle w jidisz, tego języka Tuwim, który uwielbiał uczyć się języków, nie znał. Wyśmiewał "żydłaczenie", czyli charakterystyczne przekręcanie języka polskiego. "Czarni, chytrzy, brodaci/ Z obłąkanymi oczyma/ W których jest wieczny lęk/ W których jest wieków spuścizna/Ludzie /Którzy nie wiedzą, co znaczy ojczyzna/ Bo żyją wszędy/Tragiczni, nerwowi ludzie/ Przybłędy" - tak przedstawił społeczność współbraci w wierszu "Żydzi". Wypominano mu te wiersze, ale też skecze, satyry, w których wykpiwał Żydów, właściwie przez cały okres swojego życia w II RP."https://naszeblogi.pl/50555-julian-tuwim-zydziPSPozdrawiam
1
Wiersz zagadka - kto to napisał
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika zetjot
4 tygodnie temu Napisałem wyraźnie, wyraźniej Napisałem wyraźnie, wyraźniej już nie można, jak należy oceniać wiersz. Z reguły wiersz ocenia się wg cech estetycznych, w tym przypadku istotne jest jednak także pochodzenie autora, które trzeba uwzględnić przy analizie treści.
-3
Wiersz zagadka - kto to napisał
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator

Strony