Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika ccassiumm7
2 dni temu Ukryte pochodzenie ISIS.  cyt. (...) "ataki z użyciem sarinu z 2013 roku, które – jak się okazało – były przeprowadzone przez syryjskich rebeliantów, nieprawdaż? Gdyby nie dość było tego, że śledczy z ONZ, rosyjscy śledczy oraz zdobywca Pulitzera, dziennikarz Seymour Hersh, przypisali tę zbrodnię pełnomocnikom Waszyngtonu, to sami rebelianci grozili Zachodowi, że jeśli w ciągu miesiąca nie dostaną nowocześniejszej broni, to ujawnią, co się naprawdę stało.Tłumaczy to również, dlaczego Waszyngton postanowił wtedy w następnej kolejności wziąć się za Rosję.Groźbę wypowiedziano 10 czerwca 2013 roku. Niesamowitym zbiegiem okoliczności zaledwie 9 dni później do rebeliantów w Alepo dotarła ich pierwszą oficjalną dostawa ciężkiej broni.[Tekst na ekranie: Według Seymoura Hersha, administracja była zmuszona wycofać się, ponieważ społeczność wywiadowcza odmówiła wspierania forsowanej przez rząd wersji wydarzeń.Okazało się, że rakiety wykorzystane do przeniesienia sarinu były zaimprowizowane i zostały uznane przez specjalistów za samoróbki, nie zgadzały się więc z typem broni, jaką dysponowałby rząd Syrii. – przyp.]Po drugim fiasku z sarinem – także ujawnionym, przez co nie udało się pozyskać poparcia opinii publicznej dla nalotów – Stany Zjednoczone w dalszym ciągu zwiększały swoje szkolenia i wsparcie dla rebeliantów.https://pracownia4.wordpress.com/2014/09/20/ukryte-pochodzenie-isis/PShttps://demotywatory.pl/4406405/ISIS-morduje
1
Wojna w Syrii-kulisy.
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
3 dni temu Otóż to! Zamast robić z tego tak spektakularny "sukces", dlaczego wszechwładnemu ministrowi Glińskiemu, rzekomemu patriocie(kołami do góry, lol), i głowie tęgiej, od lat dorosłej w tablecie do szefowania rządowi, nie przyszło do głowy zrobienie z Xięcia (słyszy się, że gardzącego) dobrego Polaka i zwrócenie mu jego kolekcji.jednocześnie czyniąc mu, w zaciszu gabinetów, i w rodzaju propozycji nie do odrzucenia, honor odpowiedzialności za udostępnianie zbiorów publiczności? Czyż nie byłby to wręcz przykład prawdziwego, niepisiego, praktycznego patriotyzmu?Ja mam odpowiedż na to pytanie. Tylko,żeby nie rozwijać zbytecznie tematu, ona się wiąże z innym prostym pytaniem: Wobec ktorego narodu pan Gliński poczuwa się do patriotyzmu?
-1
SZCZYT ŁAJDACTWA - CZYLI JAK Z SUKCESU ZROBIĆ GRABIEŻ?
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika jan patmo
4 dni temu Morze ognia i siarki Kiedy więc starotestamentowy Bóg chce ukarać kogoś z literackiego świecznika (czytaj menory), to mu zsyła literacką nagrodę Nobla. Dziś jest to rzeczywiście kara nie mniejsza od morza ognia i siarki, które pochłonęło Sodomę i Gomorę!Pozdrawiam   
1
korona Synaju
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika Lwow47
5 dni temu Zdecydowany amator Masz rację Krzysztofie! Komentarz dopisze życie. Pozdrawiam Cię serdecznie.
9
CZYŚ TY POLSKO JESZCZE NASZA..? CZY CIĘ JUŻ SPRZEDALI...?!
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika Apoloniusz
6 dni temu Krzyśku, coś Ci wyjaśnię. W każdej walce (jak nas uczyli na PW w czasach historycznych) jest strategia i taktyka. Strategia  - do określa cel ataku, natomiast taktyka sposób osiągnięcia celu.A teraz wracając do naszych baranów.Kolejne rządy realizują tę sama strategię od zakończenia II W. Ś. w '45 roku. Natomiast różnią się tylko taktyką. To, że teraz akurat POpłuczyny są beznadziejnie durną opozycją nie wynika wcale, iż są idiotami. Nie oni grają kretynów, aby na ich tle rządzący wypadli jak najlepiej. Aby tym skuteczniej mogli realizować cel strategiczny. Taktyka którą konsekwentnie realizują od ponad 70 lat nie daje szansy na wybranie jakiejkolwiek opcji narodowej, opcji która doprowadziłby do rewolucji w naszym kraju. Jeśli będą musieli to nie tylko obdarują po 500+ ale nawet po 5.000+ Oni nie mogą sobie pozwolić na przegraną. A my? My jesteśmy bogatym krajem. Jeszcze.Piszę to "pod Ciebie" i Ewarysta, gdyż widzę Wasze szamotania tu na Niepoprawnych.
0
Pagon Gowin proponuje głosowanie (pro)rodzinne
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika kontrik
6 dni temu z.a. z.a.potwierdzasz? widziałeś ten dokument czy znasz świetnie spisek rządu/PiS-u? zadziwiasz mnie coraz bardziej.
0
WP: dotarliśmy do utajnionego dokumentu, który zawiera propozycję kompromisu z Izraelem
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika kontrik
6 dni temu z.a. z.a.czyli nic nie wiesz, nawet nie ujawnisz, gdzie takie bujdy usłyszałeś bądź wyczytałeś.pytasz, kogo wyzywam a sam walisz "parchem" i "gudłajem".  żydów nawciskałeś gdzieś tyle, co zdań wypowiedzi.  żydy, żydy, żydy i swoje rojenia.  jakbyś nie zauważył, to nazwałeś mnie "szczytem głupoty", na co w zamian napisałem, żeś nieuk i troll.to jak, masz dowodzik na jakąkolwiek napisaną przez siebie bzdurę? jak na razie dowiedzialem się, że wywęszysz żydka przez internet. to tacy, co książki czytają  
-1
Czy ofensywa żydowska odsunie PiS od władzy?
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika kontrik
6 dni temu trafiło w czuły punkt, bo trafiło w czuły punkt, bo szury chcą pyskówek zamiast polityki dla dobra wspólnego?to nawet nie znasz związków syjonistów z Polską? nazywasz mnie "szczytem głupoty", to się zrewanżuję stwierdzeniem faktu- jesteś trollem i skrajnym nieukiem, z najswojszą racją- zaś w istocie bełkotem bez meritum. jednego jedynego argumentu sie nie doczekałem, bo do tego trzeba wszak minimalnej wiedzy (nawet na własne tematy) a nie ciagłych wycieczek osobistych.o, pardon- jest "argument"wyśmiewanie w podtekście iż w Katyniu Żydzi mordowali Polaków tzn.że większą część mordujących naszych oficerów stanowili żydzi jest właśnie domeną strategii kontrnikapomijając bzdury "wysmiewanie" (nie wyśmiewam, napisałem że jest to SPIER%OLENIE UMYSŁOWE) i "domenę strategii", może tak sprawdź pan któryś, czy rzeczywiście większość morderców katyńskich była żydami.niech zgadnę, wyczytano w necie, na jakieś antysemickiej stronce nieuków, więc to musi byc prawda?to nie ja wystepuję z takim twierdzeniem, więc nie ja musze je udowadniać- bardzo proszę SZURY, macie pole do popisu.łącznie z udowadnianiem ich żydowstwa i tym, dlaczego ma być to istotne- istotniejsze niz przynależność do nkwd, obywatelstwo sowieckie z przynależnością klasową. Stalin był Gruzinem ale Gruzji po wsze czasy jakoś nie oskarżamy o stalinizm, co za niedopatrzenie, pierwszym dowódcą WCzK był Polak Dzierżynski, następnie Mieńżyński itp.wiem, skąd sie biorą takie bajki lecz szkoda ujawniać, kto chce ten wie lub sie dowie.PS wyobraźcie sobie, nieuki, że jakieś 700-900 ofiar całej zbrodni było Żydami (w lesie katyńskim 230/260- Katyń jest częścią większej zbrodni na podstawie jednej decyzji), utrudniało to goebbelsowską propagandę o żydo-bolszewickim spisku, co jednak najwyraźniej nie przeszkadza innym. 6-7% oficerów polskich zamordowanych przez NKWD było Żydami. Zabijano zaś nie za pochodzenie ani obywatelstwo, tylko z racji kategorii "wróg państwa sowieckiego", ''wróg klasowy", - sowieci nie kierowali sie "burżuazyjną" ideą narodu ani pochodzenia narodowego.odpowiedzialność zbiorowa dla podsycania nienawiści to zła, chora rzecz. "podwójnie" fałszywa, nie tylko fałszuje sie historię ale i ukrywa sprawców za całą narodowością. i to "w imie prawdy". wariactwo. tak to obłąkańcy uzywają ofiar do swoich celów "politycznych" a w istocie plują na groby pomordowanych. pieknie sie wpisują w ciąg antypolskich fałszerstw.
-4
Czy ofensywa żydowska odsunie PiS od władzy?
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika gps65
6 dni temu Islam jest obecny w Polsce... ...ale od jakichś 2-3 lat jest systematycznie tępiony. Podam prosty przykład: za zachodzie odpowiednie służby wierzą we wszystkie kłamstwa, które im mówią imigranci - niczego nie weryfikują, wystawiają dokumenty na podstawie oświadczeń. W Polsce tymczasem stworzono system weryfikacji danych i każde słowo islamistów jest sprawdzane - np. gdy taki dżihadysta podaje swój adres to się pytają czy na rogu była piekarnia. Tym sposobem wyłapują wszelkie kłamstwa i mają namierzonych wszystkich oszustów, którzy są albo aresztowani, albo deportowani. 
4
Nasze wady to zalety
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
Obrazek użytkownika e.dudek
6 dni temu słabo gotujesz wałówka w słoikach, krokiety, jakieś obsrane kotlety wszystko niczym żarcie dla świń, zupełnie bez smaku. Uśmiałam się z tego prowiantu jako nagrody za walenie. Ciekawe czy obaj panowie dostawali równie smaczne ochłapy. Zabawa na całego :D:D Przez żołądek do serca:))))))))) a potem biegiem do klopa:))))))))))) powtarzam DUPO, którą wali kto chce sp........... razem z twoimi posuwaczami!!!!!!!!!!!
-3
Wyjątkowa perfidia w gładkich słowach
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator

Strony