Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Równa Babka
1 tydzień temu Abdur Kafar Kałmanawardze mukuzani - maglara z Niepoprawnych, powinna coś o nim wiedzieć.
-2
Niemcy od dzisiaj ponownie jawnym wrogiem Polski
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika Równa Babka
2 tygodnie temu tylko zespół downa wchodzi w rachubę. Lodziara zostanie dyrygentem w tym tercecie.
-4
Antoni Macierewicz szefem Najwyższej Izby Kontroli
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika poeta
2 tygodnie temu epitet Szanowny Romualdzie. Dzięki bardzo za Pozdrowienia, wzajemnie Pozdrawiam. Dzięki Bardzo za tę celność, którą mnie Obdarzyłeś. Ale chciałbym bardzo prosić, by to - poeto, nigdy nie pisane było dużą literą. TO tylko epitet, którym mnie  kiedyś, na początku tej mojej pisaniny, tego mojego wierszoklecenia, Obdarzyła Pani Krysia, Nauczycielka Polskiego, wtedy z 29 letnim stażem dydaktycznym. Podesłałem do niej kilka moich wierszy i fraszeczek z prośbą o profesjonalną ocenę i krytykę - miażdżącą, na którą byłem gotów. No a za kiilka dni patrzę, a tam list od Pani Krysi a w nim słowa, do dziś pamiętane: - Witaj poeto, twoje wiersze mnie urzekły....... pisz fraszki, pisz, bardzo celne. Więc piszę, się staram, by celność w nich była. Ale raz jeszcze proszę Szanowny Romualdzie - ze mnie żaden pan, a poeta to tylko przywłaszczony epitet, żadną miarą nie zasługujący na wielką literę.  Są Godniejsi ode mnie. Wielokroć.IM Szacun Wielki
6
150 mln na teatr żydowski w Warszawiwie
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika gość z drogi
3 tygodnie temu czy bardzo ciekawy artykuł jest minusowany bo komuś się nie podoba temat,czy tylko dlatego ,by jak dzieciak droczyć sie z nami ? pytanie za 5 punktówa wracając do meritum sprawy, to proszę o więcej :)kiedyś w internecie znalazłam wiele interesujących artykułów o podobnej treści,ale jakoś się pogubiły serdeczne nocne pozdrowienia dla Wszystkich :)
7
Kto wynalazł „Wielką Lechię” i dlaczego niemieccy sponsorzy?
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
1 miesiąc temu JAK ROZPĘTAŁEM CYBERWOJNĘ A to ci komedia! Moje komentarze zostały poukrywane i zaszyfrowane. Szyfrowali zapewne autochtoniczni mieszkańcy Abchazji, w swym nieznanym nikomu dialekcie, w dodatku zapisanym cyrylicą. Jednak uwaga: właśnie trwają manewry wojsk NATO na nie okupowanych jeszcze terenach Gruzji. Może jakiś gruziński szyfrant mnie wesprze, proszę :)) 
-5
ROCZNICA ZDRADY
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 miesiąc temu Jedno prawne pytanie ? tobie czy żonie ?
5
Powstanie Warszawskie nic Polaków nie nauczyło
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
1 miesiąc temu Odpowiem za użytkownika Romuald Kalwa Odpowiem za użytkownika Romuald Kalwa, gdyż on tego nie napisze. Rozkaz powstania - tak. Lecz powstania na prawym brzegu Wisły, ograniczonego do nacierających berlingowców (Jaruzelski et consortes), GL, AL, PPR, PKWN, NKWD, a dopiero w miarę sił przeciwko regularnym oddziałom Armii Czerwonej. 
-4
Powstanie Warszawskie nic Polaków nie nauczyło
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 miesiąc temu Do Kałwy Warszawiacy nie przewidzieli (tego nie dało się przewidzieć), że sowieckie wojska nie pospieszą z pomocą i stojąc nad Wisłą będą przyglądać się jak Polacy są mordowani przez Niemców. Sowieci nie tylko nie pomogli, ale nie pozwolili aliantom (Brytyjczykom i Amerykanom) lądować na tyłach ich wojsk z zaopatrzeniem i bronią dla Warszawy, tego też nikt nie przewidział. Wielu historyków twierdzi, że ten powstańczy zryw przestraszył Stalina, który nie chciał mieć w przyszłości problemów z podobnymi ewentualnymi powstaniami gdyby Polska włączona została do Związku Sowieckiego i stała się jedną z republik. Po wojnie, powstańcy opowiadali i mówią to do dzisiaj ci, którzy jeszcze żyją, że oni bardzo rwali się do walki, nikt ich nie był w stanie wtedy powstrzymać. Tak więc dzięki powstaniu, w Polsce pomimo okupacji, językiem urzędowym był język polski i nie było takiej rusyfikacji i takiego terroru jak w podbitych republikach. Rację mają ci, którzy twierdzą, że dzięki powstaniu Polska przetrwała. Trzeba też dodać coś, o czym rzadko się dzisiaj mówi, a mianowicie, że w przeddzień wybuchu powstania był wydany przez szkopów rozkaz, aby wszyscy młodzi ludzie zebrali się w wyznaczonych punktach Warszawy skąd mieli być wywiezieni naroboty do Niemiec. Co się tyczy gen. Andersa to on też nie o wszystkim wiedział i nie znał nastrojów Warszawiaków, nie żył wśród nich.
7
Powstanie Warszawskie nic Polaków nie nauczyło
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika jan patmo
1 miesiąc temu kacapskie drogi kacapskie drogi nie jest z perskiej a z kacapskiej odnogizawsze wybieramatiuszki Rasji drogi! PS To tak w przypadku Persa wygląda chodzenie "własnymi drogami"! 
6
Lot nad kukułczym gniazdem
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Obrazek użytkownika Verita
2 miesiące temu Romualdzie, Pan wybaczy... ...ale obserwując życie moralne K. M i jego harem, nie wyobrażam sobie by miał coś mądrego do powiedzenia.I nie o długość  wypowiedzi idzie . Wykładów prof. Jaroszyńskiego czy ks.prof.  Guza  można słuchać godzinami.
0
Abolicja dla sędziów i przestępców gospodarczych zamknie temat polskich sądów
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa

Strony