Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Husky
1 dzień temu @maciej1965 Tak wygląda upadek "człowieka z PO".Dno i zbydlęceniePozdr.
4
WESTERPLATTE
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika Widget
2 dni temu :) No i jest dobry scenariusz do "Pogaduszek" :D
1
Akcja Greenpeace
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika Widget
2 dni temu :) Bo jak to mawia pewien polityk: "Każdy zielony to niedojrzały czerwony" :)
2
Akcja Greenpeace
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika Zawiedzony
2 dni temu Mówio, że jakaś dziewczynka z Brukseli zaczęła strajk pod Sejmem
4
A TAK DOBRZE SZŁO...
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika Husky
2 dni temu @maciej1965 Z ostatnie chwili ‼ Centralny Zarząd Służby Więziennej informuje, że Ryży Tusk vel Knur Europy kiedy swoje we więźniu odsiedzi, może kandydować na co tylko zechce. I to jest bardzo słuszna koncepcja! 8-))))) Pzdr.
2
A TAK DOBRZE SZŁO...
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika Husky
3 dni temu @maciej1965 1. Syn Adama Bodnara dokonał wraz z dwoma kolegami trzech rozbojów w pobliżu szkoły, do której uczęszczał.2. Syn Doroty Zawadzkiej odsiaduje wyrok za gwałt.3. Syn Lecha Wałęsy skazany za przemoc wobec dziewczyny plus jazdę po pijaku. Co łączy te trzy osoby?
4
Zobacz "synku" lewacki idiota wygląda tak.
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
2 tygodnie temu Powiem Ci dlaczego tak jest, bo mieszkam na Ziemiach Odzyskanych Wielu ludzi z Kresów ma ukraińskie, białoruskie i ukraińskie pochodzenie. Niby mówią o sobie, że są Polakami, ale jeszcze w latach 80-tych wielu mieszkańców tych rejonów mieszało język polski z ukraińskim. Jeszcze dzisiaj są wioski, gdzie pod sklepem gadają po ukraińsku - chcesz, to Cię do takich zaprowadzę.Czy jest coś bardziej ohydnego od gwary lwowskiej? Tak ma wyglądać polski język? Ci ludzie nie mają poczucia dobra wspólnego. Kresowiacy to różne narody mówiące po polsku, których trzeba dopiero spolonizować. Nie mają poczucia dobra wspólnego. Galicja była przecież najbardziej zacofanym z zaborów.
1
Podziemie 1945 vs wybory do PE 2019
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika SolidarnyX
2 tygodnie temu "nie potrafię zrozumieć, "nie potrafię zrozumieć, dlaczego ludzie, których przodkowie zostali szczególnie ciężko doświadczeni przez rosyjskich i sowieckich najeźdźców, popierają de facto postkomunistyczną totalną opozycję." - rozumem tego chyba nie ogarniesz, to ich stan umysłu - np. przeczytaj biografię jaruzela, choćby z wikipedii (o ile jest ona tam prawdziwa?) - wyglada na to, ze dziadek jaruzela to Powstaniec Styczniowy, ojca jaruzela (walczącego niby niegdyś w wojnie polsko-bolszewickiej) zesłano do łagru po wybuchu II wojny, a sam jaruzel z matka byli na syberii zesłani - rezultat tego taki, ze jaruzel mordował Polaków aby się ruskim przypodobać (choc osobiscie mówiąc nie pasuje mi pare rzeczy w jego życirysie i mam wątpliwości o jego autentyczność - dziwne chocby to, że jaruzel mieszkał w 1942 w tym samym mieście co jego ojciec, do którego pojechał - ojciec zmarł a jaruzel niby dopiero w 1990 roku pojechał na jego grób - jużtu sięcośnie zgadza nie mówiąc o innych rzeczach) - tak czy siak, to wygląda też trochę jak syndrom bitej żony, która zostaje przy swoim oprawcy (tyle, że tutaj jeszcze bije tych, któzy chcą tego oprawce obalić).aha i tak sie zastanawiam jaka jest różnica miedzy rosyjskim a sowieckim najeźdźcą?"bo swojego czasu np. Wrocław słynął z antykomunizmu." - no tak np. frasyniuk niby antykomunista za Solidarności dziś sie obściskiwał z kwasniewskim - tam muszą byc drugie a nawet trzecie dna sprawy, o których moze sie nigdy nie dowiemy
3
Podziemie 1945 vs wybory do PE 2019
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
3 tygodnie temu Kresowiacy,prawdziwi, praktycznie już "odeszli na wieczną wartę" Oni, ci "przesiedleni" - wypędzeni z ojcowizny - ciężko walczyli o przeżycie. Sił nie starczyło na dużo więcej.Młodym, dla których rodzice nie mieli zbyt wiele czasu - wyprano mózgi - dzięki komunistycznej, nachalnej indoktrynacji, popartej awansem dla "politycznie poprawnych". Pamiętam, jak walczyłam o dalszą edukację mojej, niepoprawnej politycznie, Córy. Wpierw "zakwalifikowano" ją do ZSZ - ekonomicznej (nadawała się - na sprzedawcę!). Studia też mogła "mieć z głowy". Po efektownym (wbrew "wysiłkom" dyrektora LO) zdaniu matury - podjęła studia na KUL-u.Tez doktorskich broniła na Uniwersytecie w Newcastle-u-Tyne. Teraz prowadzi zajęcia na Uniwersytecie w Cardiff. Niestety - już nie w Polsce! Wielu z pokolenia "kresowego" znalazło się poza Polską.W dodatku - mimo "podglebia" kresowo-pawicowego - Córa wierzy w kłamstwa michnikoidów. Choć jest przeciwko postkomunie, przeciwko LGBT i lew-lib. W UK głosowała na partię Nigel Farage'a. I "zrozum tu człowieka". Po prostu, za granicą, ma dostęp internetowy do Giewu z Wiadomościami Dolnośląskimi. Co potrafi zdziałać propaganda.Pozdrawiam,
6
Ślady Opatrzności Bożej nad Polską
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika Weteran Polski
4 tygodnie temu Szpicle Tak wlasnie bylo kiedys kiedy szpicle musieli dzialac pod przykryciem pielgrzyma lub robotnika/typu Bolek/.Obecnie szpicle legalnie dzialaja pod flagami i stowarzyszeniami kodu lgbt i innej masci dewiantow suto oplacani przez znane osoby posiadajace wielki kapital jak i partie z krajow rzekomo dla nas przyjaznych.Naczelny szpicel zostal podrecznym kapciowym w kraju sasiednim a jest mimo to wpuszczany i dopuszczany do glosu w tonie dla nas Polakow nieprzyjaznym.Czesc spoleczenstwa ktora go wita to tez swojego rodzaju szpicle oraz czesc ktora idzie z ciekawosci aby zobaczyc cyrk na zywo.To wszystko stanowi niebezpieczna sytuacje,ale sluzby do tego powolane nawet nie probuja zminimalizowac frekfencji na takim przedstawieniu.O szpiclach mowimy w internecie mowia o nich gazety ale wszystkie te przekazy moim zdaniem pobudzaja ich do dzialania,bo o nich sie mowi.Rozwiazanie problemu szpicli jest mozliwe przy wnikliwej wspolpracy sluzb specjalnych i urzedow skarbowych wzorem Stanow Zjednoczonych.Wszystko jest mozliwe ale trzeba checi a nie zaslaniania sie frazesem ze jest demokracja i wolnosc wypowiedzi lub inne bzdety.Mysle ze  doczekam chwili kiedy szpicel bedzie wyjatkiem a nie partia polityczna lub stowarzyszeniem ewentualnie jakas fundacja na rzecz kapsla od piwa.
3
Dwugłos w Episkopacie Polski
Obrazek użytkownika maciej1965

Strony