Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika michael-abakus
3 dni temu Prawdziwej Historii nie trzeba na nowo pisać. Ona jest. PRAWDZIWA HISTORIA PO PROSTU JEST PRAWDZIWA.WYSTARCZY WYRZUCIĆ DO ŚMIETNIKA WSZYSTKIE KOMUNISTYCZNE I NIEMIECKIE KŁAMSTWA. Postscriptum: Polska jest jedynym krajem świata, który wygrał wojnę z SOWIECKĄ ROSJĄ. 
4
Michnik to głupi i podły pismak
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika misio
6 dni temu otóż to, nie mamy ani technologii ani paliwa ani doświadczenia - ciężkie miliardy do wyjazdu praktycznie w całości za granicę. 
3
Cholera jasna!!! Cholerna głupota! Cholerne draństwo!
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika wawel24
1 tydzień temu Dzięki, Dzięki,miło mi. :)Pozdrawiam
1
Kim i skąd są autorzy spektaklu "Ulica i zagranica" czyli aktualny klimat globalny...
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika panMarek
1 tydzień temu Zgadzam się w całej pełni Pan Mirosław, w mojej ocenie - jeśli mogę oceniać - to jest ścisła czołówka ludzi pióra tej prawdziwej RP. W dziedzinie "polskości" to niekwestionowany nr 1!
0
Berlin i folksdojcze chcą obalić rząd
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika Verita
3 tygodnie temu Nie ! To nie jest wyzwanie dla nas ! To jest wyzwanie dla telewizji publicznej...która widocznie jest nic nie warta. Nie wiem...bo nie oglądam ani jednej ani drugiej ani trzeciej ani republicznej. A co do wieszania psów i kotów....krytyka jest dobra i nie należy się jej bać. Prawdziwa cnota.....
-1
A ja jestem optymistą
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika benjamin
3 tygodnie temu Niestety, aż takim optymistą Niestety, aż takim optymistą bym nie był. Pamiętajmy, że pani Gersdorf najprawdopodobniej o honorze i przyzwoitości być może kiedyś przeczytała w jakiejś książce. Niestety bez zrozumienia. Nie oczekujmy więc od niej zachowań, do których nie jest zdolna, a nawet nie ma na nie ochoty. Najprawdopodobniej nadal będzie sprawować swój urząd do czasu aż ją Ziobro siłą nie odspawa od stołka, przed czym będzie się do końca broniła "godnościom osobistom". Szczęśliwie ma jej (tej godności) rozpaczliwie mało, więc jest szansa na bój krótki, zakończony spektakularnym sukcesem.A odnosząc się do głównej Twojej notki Honicu, sądzę (mam taką nadzieję), że ruch PAD nie był przypadkowy. Strategia "alleluja i do przodu" sprawdza się świetnie na pielgrzymkach, ale na wojnie czasami trzeba oddać trochę pola, żeby mocniej przeciwnikowi przyp******I z tą pozytywną konkluzją życzę wszystkim spokojnej nocy i idę spać.pozdr.../benjamin
15
A ja jestem optymistą
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika zetjot
3 tygodnie temu Ja jestem tolerancyjny, raz Ja jestem tolerancyjny, raz mozna popełnić błąd, ale trwać przy nim ?
1
Droga Pani Szczepkowska, straciła Pani okazję...
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika mikolaj
1 miesiąc temu Mysle, ze cala awantura o CO2 jest tematem zastepczym. Duzo wieksze problemy to:- nadmierny przyrost naturalny w ubogich krajach, gdzie srodowisko naturalne w zasadzie... nie istnieje (np. Bangladesz, niektore rejony Chin, niektore rejony Indii);- zatrucie srodowiska przez pestycydy, herbicydy i inne chemikalia;- przemyslowe przetworstwo zywnosci i jej konserwacja - prowadzi do podtruwania i licznych chorob;CO2 to temat zastepczy, a przy tym da sie na nim najwiecej... zarobic.
2
Globalne ocipienie
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika zetjot
2 miesiące temu Proszę mi nie wmawiać,że Proszę mi nie wmawiać,że Sowieci propagowali ekologię. Regularnie czytywałem za komumy prasę anglojęzyczną, więc pewne pojęcie mam. Zachód to się przejmował "granicam wzrostu",  "wyczerpaniem surowców". Sowieci co najwyżej mogli po cichu finansować ruchy pacyfistyczne.
3
Klimatyczne otępienie. Trump wylał wiadro czystej, zimnej wody na łby oszołomów.
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika cisza
2 miesiące temu @Honic Dziękuję. CO2 - tyle było hałasu, że to "gaz cieplarniany" a przy zmianie paliwa ( z węgla na gaz) problem już nie istniał?CO2 zawsze jest produktem spalania a szkodzą nam inne związki (siarki, azotu etc.) i wystarczy je wyłapać. Kary za spalanie węgla, handel "emisjami" to złoty interes. Piszę dość chaotycznie...ale hałas o CO2 to chaos-gigant i mistrzowskie kłamstwo.Dziękuję za wyjaśnienia o parze wodnej.
5
Klimatyczne otępienie. Trump wylał wiadro czystej, zimnej wody na łby oszołomów.
Obrazek użytkownika Honic

Strony