Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kontrik
1 miesiąc temu blisko ale zauważ, że blisko ale zauważ, że prowokujące absurdalne zachowania są taktyką lewicy, swiadomą lub nie, przejętą po czasach marksistowskiej kontestacji, równiez o związkach z dawną taktyką anarchistow- kreowania konfliktu, zapalania go. rozchodzi się o to, że oni za wolnością, wolność to przekraczanie granic a kto przeciw (bo zawsze napotkają jakąś granicę, choćby prawo), ten faszysta, co ma udowadniać, że to faszyści ich ciemiężą i ich walka o wolność ma sens. wszystko pasuje łącznie z szukaniem konfliktu i męczeństwa.
3
Uznani obrońcy KODstytucji...
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika Lu-Bicz
3 miesiące temu Wunderwaffe, bo w dzisiejszym Wunderwaffe, bo w dzisiejszym świecie posługiwanie się tarczą  z niepełnosprawnych nawet dla niecnych działań rodzi współczucie  i kontrę wobec ich przeciwników. Bezprawna okupacja budynku najwyższych władz państwa oznacza ograniczanie możliwości jego funkcjonowania.Wskazywanie w tym celu konkretnego przeciwnika (PiS-u) ma dodatkowy charakter polityczny. Terroryzm oczywisty.
0
Władze państwa! Natychmiast zlikwidować okupację siedziby polskiego parlamentu!
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
3 miesiące temu Honic W każdym razie droga do świętościPotrzeba mieć więcej otwartościCieszyć się też dotykiem AniołaBo nas do świętości zawsze wołaPozdrawiam serdecznie
1
Czy to był "mój cud"?
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika Ość
4 miesiące temu Są trzy odpowiedzi 1.Tak2.Nie3.Poniekąd :-)Według nowych mód (podobnie jak w malarstwie i rzeźbie) wiersz nie musi mieć rymu (biały), rytmu ani nawet wyraźnego sensu, więc poetą być każdy potrafi, kto zechce :-)Pozdrawiam
6
Czy to był "mój cud"?
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika zetjot
4 miesiące temu To typowy dla lumpenelity To typowy dla lumpenelity objaw dysonansu poznawczego.
0
Wirtualna potwora czyli strachy na Lachy
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika zetjot
5 miesięcy temu Z innych lektur wyciągam Z innych lektur wyciągam wniosek, że NK rejestruje realne problemy, ale czasem ma kłopoty z interpretacją , nie mówiąc już o receptach na nie. "Nie - to za mało"  jest książką czysto ideologiczną pisaną pod wpływem gigantycznych emocji. 
1
Skąd, zdaniem Naomi Klein, wziął się trumpizm
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
5 miesięcy temu "Honic"... Możliwe, ze to agentura, ale nie uważam, że sowiecka...
-1
O prowokatorach
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika michael-abakus
5 miesięcy temu Kim jest Adam Michnik? Był dłuższy czas sekretarzem Antoniego Słonimskiego, szefa sekcji literatury UNESCO, stąd jego ogromne znajomości w światowym środowisku różnych intelektualistów, głównie lewicowych. Gdy Adam Michnik chciał chwilę pogadać z Enrico Berlinguerem pierwszym sekretarzem Komunistycznej Partii Włoch, pan Antoni Słonimski załatwiał mu spotkanie w ciągu czterech dni. Stąd tak ogromne przywiązanie Adama Michnika do roli sekretarza.Sekretarz to nie ptak, a gensek. Jego rodzice także byli gensekami.Stąd odpowiedż na tytułowe pytanie - Adam Michnik jest dziedzicznym gensekiem.  
8
Śmierć ideologii Michnika
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
5 miesięcy temu kim jest? odpowiedź Michnik jest to szczególny przypadek psychiatryczny, którego doktorzy przez dekady nie podjęli się zdiagnozować tylko z obawy przed posądzeniem o antysemityzm.Jego urojenia są bardzo realne i powinien być trzymany w wielkim domu wariatów Izrael. Tam pacjentów takich traktuje się bardzo humantarnie wypuszczając ich nawet na kilkudniowe przepustki zagraniczne (patrz przypadek pacjenta, niejakiego Rivlina, sprzed 2 dni).
5
Śmierć ideologii Michnika
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika Ość
5 miesięcy temu Odp. filozoficzna, ale nie całkiem Michnik jest boską istotą, tak jak każdy. Lucyfer też. Nie nam oceniać. Oceniać możemy słowa i czyny. Te zaś mogą nam się podobać lub nie.W przypadku Michnika nie podobają nam się bardzo.Czym jest komunizm? Ustrojem niestety nie sprawdzonym wcześniej na szczurach, świat byłby wolny od ich plagi.
2
Śmierć ideologii Michnika
Obrazek użytkownika Honic

Strony