Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika mikolaj
12 godzin temu Coz... Adamowicz i popierajacy go "totalni"... - a moze nie popierajacy ? Bo przeciez PO miala innego kandydata na stanowisko prezydenta Gdanska _ Jaroslawa Walese... - byli i sa zwolennikami jak najblizszych zwiazkow Polski z Niemcami i cala "postepowa" czescia UE.Wlasnie w tej postepowej czesci UE mordowanie ludzi (najczesciej przypadkowych) za pomoca noza (i nie tylko) jest dzisiaj na porzadku dziennym - w ostatnich kilku latach nozem zamordowano co najmniej kilkadziesiat osob, a za pomoca samochodow i broni palnej - kilkaset. Tak wiec jesli "chcemy do Europy" w wersji dzisiejszej - to musimy sie przyzwyczaic (niestety), ze tego typu wydazenia sa norma (jak na razie) w spoleczenstwach "multi-kulti" - a takie spoleczenstwo jest proponowane Polakom przez PO, Nowoczesnych i Tuska...  
3
Owsiak jako noblista?
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika ronin
2 tygodnie temu @ Honic  Witaj! Kiedyś też tak postrzegałem, ale teraz ich traktuję, jako Najeżdzców mojej ukochanej Ojczyzny. Nie zawacham się podnieść broń przeciw Targowicy, jak chwila czasu Polski będzie w Potrzebie. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!  Polecam książkę " Czerwona Zaraza ".Pozdrawiają Góry, które spłodziły wielu Wyklętych!
1
Rekomunizacja ulic w W-wie, czyli jaczejka w akcji
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika dratwa3
3 tygodnie temu Honic Ale ja nie próbuję zaprzeczać ewolucji. Nie próbuję też zaprzeczać temu, że człowiek jest istotą cielesno-duchową. Że dwie pojedyncze natury wzajemnie na siebie wpływając, czynią z człowieka istotę o jednej, cielesno-duchowej naturze. Może więc mikroskop, waga i metrówka nie wystarczą, by odpowiedzieć sobie na wiele nurtujących nas pytań? Nawet najbardziej wiarygodna teoria jest tylko wiary godna. dratwa3
1
Teorie spiskowe
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika zklwzwyz
3 miesiące temu Błędy w założeniach Np. ..."Szczepionka jest działaniem powodującym powstawanie naturalnej obrony przed chorobą. "... Gdyby to było takie proste... Skąd ta pewność ?? Sprawdź to.
1
Szczepionki
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika junak
3 miesiące temu @honic Czyli brak przymusowych szczepień w tych krajach nie można łączyć z brakiem epidemii ? Za to w Polsce zniesienie przymusu to natychmiastowa fala epidemii ? A dlaczego to Polska jest takim wyjątkiem w Europie ? 
2
Szczepionki
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika junak
3 miesiące temu @honic I tylko nijak do Ciebie i innych mądrych i oswieconych nie dociera, że większości krajów Europy nie ma obowiązkowych szczepień, a w pozostałych są po dwie, trzy, cztery obowiązkowe.Udajecie, że ten prosty fakt nie istnieje.
3
Szczepionki
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika junak
3 miesiące temu @Honic No to proszę sobie wyobrazić, że lekarze urolodzy to sami "szamani" - że pana zacytuję. Ci szamani - urolodzy na moją kamicę przepisali mi następujące leki ( tak, szamani w aptekach mają to jako leki !! )  Urocal i Nefrocal - w skład tych "leków" wchodzą: skrzyp polny, lubczyk ogrodowy i liście borówki, korzeń pochrzynu chińskiego i korzeń szparaga.I ci szamani-urolodzy twierdzą, że mam to łykać, by nie mieć kamieni na nerkach. Pewnie wiedzą tyle, co w internecie poczytali, nieuki jedne.Teraz jeszcze dorzucili mi Rowatinex.
-1
"Wielu ludzi już dawno poszło po rozum
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika xiazeluka
3 miesiące temu Honic Z tym Karolem Marksem to prawda. Nawet jego matka mawiała, że choć tyle pisze o kapitale, to żadnego nie zdołał zgromadzić....
2
"Badania" "homofobii"
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika kontrik
3 miesiące temu Honic, co do propagandy o Honic, co do propagandy o skutkach wojny nuklearnej. Oczywiście była po obu stronach a na zmianę stosunku wpłynęło wiele rzeczy, istotne są te merytoryczne oraz wpływające na decyzje. Był m.in. rozwój broni precyzyjnej oraz cała zmiana oblicza wojny, zmienił się układ geopolityczny ale była też słynna praca naukowa, w której udowodniono, że nie da się powstrzymać eskalacji, ograniczonej wojny w nieograniczoną. Dziś ideę ograniczonej wojny, deeskalacji uznaje się za nierealną. Wiedzą o tym i decydenci, bo pojawiły się pomysły uderzeń prewencyjnych, również jako zmasowanego ataku kontrującego (doktryn użycia nie porównuję, bo prawdziwe zalecenia są tajne a decyzja i tak zależy od dowództwa). Od nowego millenium pojawiają się nowe prace naukowe, które ukazują katastrofalny wpływ na klimat nawet niewielkiej wymiany ciosów (poza samym użyciem taktycznym). Nie można już tego ignorować jako gdybologii bo są to uznane, niepodważane wyniki, nawet jeśli są modelem symulacji. Takie środowiska wskazują też, że obecnie nie prowadzi się debat jak w przeszłości.Tak więc przeszłość wraca i to nawet w gorszym wydaniu, bo maleje strach przed wzajemną zagładą a zarazem skutki mają okazać sie gorsze zaś decydenci nie liczą się z naciskiem i opiniami. Zachód otrząsnął się z lęków zimnowojennych ale wraz z rozwojem zwł. klimatologii dawne poglądy, choć w udoskonalonej formie, są żywe, lecz nie jako publiczna propaganda. A kto dziś będzie pamiętał, że sowieci stali za ruchami rozbrojeniowymi itp.? Wielu za to znajdzie, że to teoria spiskowa.
1
Ruch antyszczepionkowy im. dr Andrzeja O. i Maxa v. Pettenkofera
Obrazek użytkownika Honic
Obrazek użytkownika kontrik
5 miesięcy temu blisko ale zauważ, że blisko ale zauważ, że prowokujące absurdalne zachowania są taktyką lewicy, swiadomą lub nie, przejętą po czasach marksistowskiej kontestacji, równiez o związkach z dawną taktyką anarchistow- kreowania konfliktu, zapalania go. rozchodzi się o to, że oni za wolnością, wolność to przekraczanie granic a kto przeciw (bo zawsze napotkają jakąś granicę, choćby prawo), ten faszysta, co ma udowadniać, że to faszyści ich ciemiężą i ich walka o wolność ma sens. wszystko pasuje łącznie z szukaniem konfliktu i męczeństwa.
3
Uznani obrońcy KODstytucji...
Obrazek użytkownika Honic

Strony