Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Anna - .....................................................
2 godziny temu Tylko, że pojawiło się również i C... ..."uwzględniając głosy środowiska naukowego, by w imię dobra publicznego podjąć w tej sprawie stosowne kroki prawne – rozważa możliwość wyegzekwowania na drodze prawnej w pierwszej kolejności sprostowania nieprawdziwych informacji zawartych we wskazanym komunikacie  i oświadczeniu, a także zaniechania naruszania przez Ministerstwo Sprawiedliwości i Ministra Sprawiedliwości dóbr osobistych naukowców – autorów ekspertyzy." https://kipk.pl/dokumenty/oswiadczenie_17062019.pdf 
0
Ministerstwo Sprawiedliwości pozywa profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego za kłamstwo
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika Anna - .....................................................
1 dzień temu Jeszcze lepiej! Władze rządowe  pozywają obywateli do sądu o oszczerstwo? Czyli  nie można podważać tego co władza mówi, bo można za to siedzieć. Powiedzmy, że Uniwersytet przegra, to kto będzie  ukarany? Czy ukrają Uczelnię, czy poszczególnych ludzi? 
-2
Ministerstwo Sprawiedliwości pozywa profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego za kłamstwo
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika kontrik
1 dzień temu To nie ja piszę, że USA To nie ja piszę, że USA powinno nam dawać setki f-35 za darmo. Może jeszcze Trump ma cię wozić limuzyną? No i nie dopisałes, że ruskie się mogą zdenerwować i wojna będzie, więc lepiej zlikwidować w ogóle lotnictwo. To, że nas posła na wojnę z islamistycznym Iranem, to pewne info? Ale od Cypriana polaka czy brauna?
0
Miał być fort Trump, będzie forcik ;)
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika kontrik
3 dni temu A pewna pani w maglu A pewna pani w maglu powiedziała, że po co udawać, chodzi o to, że wszystko amerykańskie- złe, nawet jakby to jeszcze Polsce miano płacić za przyjemność jej obrony. I że Polacy tak tępi, że z niczego nie potrafią skorzystać a na pewno żydy i reptiliany wyślą nas na wojny (a, co najgorsze, polska armia zmierzy się z realem i unowocześni). Przecież to wszystko jest przeciwne interesom Rosji, jak tak można! P.S. a co Polska powinna zaoferować za darmo aliantom w zamian za pokonanie hitleryzmu? Ruscy swoje wzięli a inni? Ustalmy coś- bez Polaków by se poradzili (może poza Battle of Britain, bo różnie mogło być). Polakom sporo pomagano a i do dziś płyną setki mln USD na samą pomoc wojskową. Z tego, co pamiętam, Polska podpaliła Europę a nawet nie dotrzymała warunków sojuszu z Francją? USA jakoś nie miała szans iść na wojnę z ZSRR za to przynajmniej targowano się o nas, to sowiety nie dotrzymały paktu ale to USA musi być winione za wszystko. Dranstwem to było wycofanie uznania dla rządu a nie same pakty ale to normalne w świecie.  
-3
Miał być fort Trump, będzie forcik ;)
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika viki
5 dni temu SolidarnyX Myślę, że jesteś przewrażliwiony na punkcie PiS i Premiera Morawieckiego! Jeśli chodzi o Marsz dla Życia i Rodziny, to przekaz był bardzo intensywny i aż serce się radowało, widząc taki ogrom rodzin! Marsz zboczeńców pokazywano może częściej, ze względu na krytykę zachowań! Bank prywatny, nie jest zależny od rządu, tak jak "Konfederacja", nie jest jednorodna w poglądach! Narodowcy zrobili na wybory deal, z ludźmi prorosyjskimi, od tej pory nie mam już do nich zaufania!
7
Pederaści są nienormalni
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika Romek M
5 dni temu @solidarx Ne pisz "Dziękuję za uwagę, Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;) "skoro nie bierzesz, bo wszystko wiesz najlepiej. Chyba że ten uśmieszek na końcu jest sardoniczny. Moim guru nie jest Kaczyński ani nawet PiS tylko Polska - choćby to nie wiem jak patetycznie brzmiało.Pomyśl chwilę. PiS i tak wygra. I ma znów kolejna 4 lata gonić króliczka zasłaniając się brakiem mocnego mandatu? Niech pokażą co potrafią albo niech zrobią miejsce innym. Staram się pisać grzecznie, choć rzeczywiście cholera mnie bierze, jak się do kogoś pisze, a ten ktoś nie rozumie nic z tego.
-1
Bajki o dyktaturze, oraz dlaczego animki boją się większości konstytucyjnej
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika zwykły polak
5 dni temu Słyszalem ostatnio że zboczeńcy zgwałcili i zabili dziecko - -ludzie chyba nie wytrzymają i chwycą za widły i pozabijają tych zboczonych s...synów. Oj szykuje się wojna. Polacy jak zwykle spuszczą im wpier**l jak pod Monte Casino faszystom. To ten sam sort, żydo-faszystów bo juz oficjalnie dołączyli z żydowskimi flagami na parady zboczeńców. Tu się żarty skończą. Pozdrawiam serdecznie Pana Putina za wpierdol jaki spuścił tym jeb..m wykolejeńcom w Rosji. Wywieźli potem tych zboczeńców na Syberię na ciężkie roboty i raczej końca wyroku nie dożyją i bzykania im się odechce bo będą za "sztywni".
6
Pederaści są nienormalni
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika Romek M
5 dni temu @SOLIDARNYX Czepiasz się. I to na całej linii. Napisałem "Co by było gdyby PiS wbrew obowiązującemu prawu przeprowadził reformę sądownictwa?". Pytasz jakiemu prawu?! Obowiązującemu. Temu, które zabrania odesłać komuszych sędziów na emeryturę, zreorganizować sądy tak, aby sędziowie odpowiadali za swoje błędy, aby można  było rozpieprzyć mafie sędziowskie, które królują wszędzie gdzie byłem (jestem prawnikiem). Mafia sędziowska polega na tym, że o tym, kto wygra w postępowaniu  ustala się w gronie zaufanych adwokatów i sędziów.  Chcesz wygrać sprawę, a masz pieniądze - ustalasz który adwokat współpracuje z danym sędziom i wygrywasz sprawę.  Proste?PiS robi wszystko zgodnie z prawem - tak jak mówi. Dlatego też nie może nic zrobić, bo najpierw muszą zmienić prawo, czyli zacząć od Konstytucji.  PiS chciał referendum w sprawie Konstytucji, ale to by nic nie dało, bo Konstytucję zmienia Sejm (3/5), a nie Naród. Referendum w sprawie reformy sądownictwa? Pieprzenie kotka za pomocą młotka.Co do większości sejmowej to może i jej nie chcą. Dlatego musimy im ją dać. Zobaczymy co mając ją, potrafią zrobić. A jeśli nic nie zrobią - to będą musieć odejść z podkulonym ogonem. Bo nie damy się więcej nabrać. O tym piszę przecież. Nie czytałeś? To po co komentujesz?
1
Bajki o dyktaturze, oraz dlaczego animki boją się większości konstytucyjnej
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
6 dni temu Ten cenzuruje kto kłamie Niektórzy tak do zalet cenzury przywykli, że po dziś dzień o przywróceniu Mysiej myślą, cenzurą swe kłamstwa przykryją. Zasady tego portalu z założenia są demokratyczne, ale nie odporne, gdy na portalu zasiedli się grono trollików. Nawet nie potrzeba zmieniać zasad, a zrobić tak jak zrobiliśmy na Neon, Zarządzić wylot kilku rozbijając grupkę. Przecież gro tutejszych trollików to wyrzuceni z Neon, co potwierdza słuszność takiej decyzji. Nie potrafisz sprostać zasadom, wylot. Oczywiście zawsze jakieś problemy pozostaną co jest normalne gdy pojawiają się emocje w rozmowach politycznych, ale wtedy łatwiej to okiełznać.
-3
Cała prawda o Faralu vel Zawiszy
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika Husky
6 dni temu Wywiad "dziennikarza"
18
Wieczór wstydu !!!!
Obrazek użytkownika SolidarnyX

Strony