Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
5 dni temu A ile głów by poleciało Gdyby te dokumenty wyszły na światło dzienne.I ci z prawej i ci w środku i ci z lewej strony, co teraz mienią się  że walczyli za demokracje, oraz za wolność Polski.A szczególnie prawa strona, bo nie chce rozliczeń żydo-komunistów. A weto degradacyjne Dudy to co??? A ciche poparcie PiS-u, bo nie protestowali na decyzje Dudy, to co???
0
Ubek
Obrazek użytkownika Widget
Obrazek użytkownika cyborg
5 dni temu @ Widget Jak chcesz, możesz cytować mój przypadek :Mimo ukończenia 65 lat ZUS stwierdził, że przetrzyma mnie różnymi kruczkami do 67 roku życia. Jak?! Prosto : "czy w okresie od lutego do marca 1992 był Pan na zwolnieniu lekarskim ?" i miesiąc do następnego zapytania.Kiedy, już po interwencjach prawnych emeryturę przyznano, w decyzji wyraźnie zaznaczono dalszy prognozowany czas życia dla takich facetów jak ja (charakter pracy, zdrowie). Przed trzema miesiącami było to 17 miesięcy.Mu tu sobie śmichy robimy, a jakieś gnidy debatują nad tym jak z emerytury zrobić nagrodę dla tych co się nie przepracowywali i przeżyli kolegów z rocznika.
3
Sto lat!
Obrazek użytkownika Widget
Obrazek użytkownika maciej1965
2 tygodnie temu Fakt... Właśnie patrząc na Twój rysunek przypomniałem sobie, że już kiedyś coś podobnego zmalowałem. Też z węzełkiem na kiju :-)
1
W drodze do Brukseli
Obrazek użytkownika Widget
Obrazek użytkownika Roman z USA
2 tygodnie temu Ponieważ mogę, to jak powiada nowa ambasador USA dałem "sieść".Cieść.
4
Diabeł spotyka...
Obrazek użytkownika Widget
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
2 tygodnie temu Widget Za bystry nie bądź, bo cię kacapy kupią.A te twoje śmieszne pałowanie za minus 2, to wiesz gdzie możesz wsadzić.Ale pamiętaj kij ma dwa końce i działa w drugą stronę też.
0
Satire politics Putin 2018
Obrazek użytkownika Widget
Obrazek użytkownika Satyr
3 tygodnie temu Widget! - ZN-owi nie przeszkadza "pałować" Ciebie... ... nawet tu, gdzie wypowiadasz się na temat Vitka Skoniecznego.Zatem pozwól, że właśnie tutaj zwrócę się do Zbyszka Niewęgłowskiego:- przeczytaj dokładnie Niewęgłowski - grafiku dyplomowany, co mam ci do powiedzenia w kwestii twojego "pałowania" Widget'a. Oceń pod względem merytorycznym, czy słusznie spałowałeś jego informację na temat jednego z najlepszych grafików-satyryków publikujących w blogosferze. Wiem, że ta treść (podanie linku) absolutnie nie zasłużyła na "pałę", bowiem to ty powinieneś pobierać nauki u Vitka Skoniecznego, - nie odwrotnie!A skoro jesteś taki "szarmancki" we władaniu "pałą", to wiedz, że... "karma" wróci do ciebie ze spotęgowaną siłą.Masz w sumie 20840 punktów w dorobku na Niepoprawnych. Nie pomyślałeś, że (w drodze rewanżu i obrony Widget'a)  jak ruszę wraz z moimi znajomymi sympatycznymi Niepoprawnymi, to z tej liczby 20840 pkt. może tobie zostać tylko 840???Kij zawsze ma dwa końce, albo jak wolisz, kto mieczem wojuje... Satyr
6
Bolek spod piórka Vitka Skoniecznego
Obrazek użytkownika Widget
Obrazek użytkownika maciej1965
3 tygodnie temu No, to się bardzo cieszę... Przerwał publikowanie grafik tak gwałtownie, że myślałem o najgorszym. Trochę archiwalnych grafik można znaleźć na stronie: http://humorpolonijny.blogspot.com/
5
Bolek spod piórka Vitka Skoniecznego
Obrazek użytkownika Widget
Obrazek użytkownika maciej1965
3 tygodnie temu Autorem jest Vitek Skoneczny Gość mieszkał w Australii. Publikował regularnie swoje komentarze graficzne na PomnikSmolensk.pl, ale w pewnym momencie gwałtownie przerwał. Nie znalazłem w sieci nic nowszego, co opublikował by później. Obawiam się, czy nie umarł.A PomnikSmolensk.pl został zlikwidowany i wszelkie materiały ze strony zostały utracone.
4
Bolek spod piórka Vitka Skoniecznego
Obrazek użytkownika Widget
Obrazek użytkownika Apoloniusz
3 tygodnie temu A mówiąc poważnie, to kamień mi spadł z serca gdy zobaczyłem ... Twoje "produkty". Pomyślałem sobie, że wchodzimy do wyższej ligi. Co prawda sam się kiedyż urodziłem w warszawskich slamsach na Ochocie, ale zawsze nawet taki łyczek cieszy się, gdy może popatrzeć na coś fajnego.Pozdrawiam serdecznie.
3
Dekoder
Obrazek użytkownika Widget
Obrazek użytkownika Apoloniusz
3 tygodnie temu O kurcze! Przepraszam, Zmylił mnie Twój kucyk. Tym nie mniej dziękuję za Twoje rysunki nie tylko ładne, ale dobre tematycznie i takie radosne, a to zimą cenne. No i nie obrażaj się, iż Cię tytułuję "Artystą" . Masz talent.Pozdrawiam serdecznie
3
Redtube
Obrazek użytkownika Widget

Strony