Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
1 miesiąc temu Niemcy budują Kościół szatana a papież Franciszek….. …..jak na razie de facto, ani be, ani me, ani kukuryku! I niech ma Bóg w opiece tego ktoby temu przeczył! Otóż odpowiedzią Watykanu ma być oficjalnie decentralizacja Kościoła. Dlatego warto posłuchać o wprost szokujących planach Niemców:[video:https://youtu.be/wVsZ3nBhGFI]Kościół katolicki w Niemczech ogłosił wejście w kolejną rewolucyjną fazę. Zapowiedziano głębokie zmiany na trzech polach. Po pierwsze, odrzucona zostanie katolicka moralność seksualna. Po drugie, zniesiony zostanie obowiązkowy celibat. Po trzecie, ograniczona będzie władza biskupów. Kardynał Reinhard Marx oznajmił, że Niemcy nie będą czekać na Rzym. Pójdą własną „drogą synodalną”.Serwus zbinie pozdrawiam b. serdecznie i polecam b. gorąco Tobie oraz niepoprawnym blogerom, blogerkom i naszym sympatykom, ten znakomity referat, czyta Jerzy Wolak, opublikowany 5 kwietnia 2019 r. przez PCh24TV (Polonia Christiana).
0
Kiedy papież Franciszek zaniedbuje utwierdzanie braci w wierze i w zdrowej nauce moralnej
Obrazek użytkownika zbinie
Obrazek użytkownika Rebeliantka
3 miesiące temu @zbinie Ciekawe, czy się czegokolwiek dowiemy. No bo "tajemnica śledztwa", a potem - wszyscy zapomną o sprawie.
8
Nie łudzę się. Sprawę zabójcy Adamowicza rozstrzygną biegli.
Obrazek użytkownika zbinie
Obrazek użytkownika gps65
4 miesiące temu Wysoce prawdopodobny sposób! "Natomiast biorąc pod uwagę poziom szaleństwa i prymitywizmu sprawcy wystarczyło podsunięcie informacji o łatwości celu czy podprowadzenie w pobliże."Bardzo cenna uwaga! To jest moim zdaniem bardzo prawdopodobne!
3
Teoria spiskowa zamachu na prezydenta Gdańska
Obrazek użytkownika zbinie
Obrazek użytkownika michael-abakus
4 miesiące temu Teza, że sprawca był prymitywnym bandytą jest mało prawdopodobna <Sprawca działał jak znakomicie wyszkolony zabójca. Aby napastnik umiał tak zaatakować i aby w czasie ataku tak działał, potrzebne jest długotrwałe wyszkolenie. A tak wyszkolony żołnierz nie może być człowiekiem przypadkowym, ani tym bardziej prymitywnym, natomiast powinien być włożony w odpowiednio przygotowaną historię, czyli być dobrze legendowanym. W takiej napaści wszystko jest ważne i wymaga naprawdę bardzo żmudnego treningu, każdy ruch, a nawet kolejność tych ruchów powinna być wielokrotnie ćwiczona i wyćwiczona.Zabójca działał dokładnie w ten sposób. Wiem to co napisałem wyżej z zasłyszanej rozmowy fachowców.Dlatego teraz, nie mając dostępu do żadnych bezpośrednich źródeł informacji, zastanawiam się nad dwiema hipotezami o inicjatorach zamachu:Pierwsza, którą uważam za bardziej prawdopodobną, to hipoteza zaproponowana przez Antoniego Macierewicza [link], który podziela pogląd o profesjonalnie przygotowanym zamachu i wskazuje jako prawdopodobnych organizatorów kryminalne środowisko gdańskiej mafii czyli przestępcze środowisko "układu gdańskiego". Ta hipoteza może być uzupełniona dość szczegółowym i nieźle znanym publicznie opisem relacji i porachunków w układzie gdańskim. To jest kontekst kryminalny hipotetycznego zamachu. Druga jest prostą odpowiedzią na pytanie "Qui prodest?" Widać wyraźnie jak ostatnio zachowuje się środowisko polityczne totalitarnej opozycji, zwane "PO-land". Pójdę dalej. Sposób w jaki ci ludzie reagują na odejście Pawła Adamowicza wskazuje, że ten fakt realizuje ich polityczny interes. Gdy my wzywamy do pokoju, gdy prosimy chociaż o zawieszenie broni, oni odpowiadają wezwaniem do wojny. Zachowują się tak, jak prowokatorzy, którzy wykorzystują skutki swojej własnej prowokacji. To jest kontekst polityczny hipotetycznego zamachu, przy czym, jako zainteresowani wpisaniem się na listę beneficjentów "qui prodest", dobrowolnie pojawiły się już setki celebrytów z elit politycznych Polski i zagranicy. Po prostu "PO-Land" bez granic. Jaka jest prawda - pokaże historia.
3
Teoria spiskowa zamachu na prezydenta Gdańska
Obrazek użytkownika zbinie
Obrazek użytkownika Verita
4 miesiące temu Albo.... ...gdyby sobie wpiął M.Boską w klapę....raczej w portki...bo on nie nosi klapy. Jeszcze wszystko przed nami.
1
Owsiak jako noblista?
Obrazek użytkownika zbinie
Obrazek użytkownika michael-abakus
6 miesięcy temu Bardzo tak To jest bardzo mądra i trafna diagnoza.  Tak trzeba myśleć. Dodam trochę później coś jeszcze.
0
FAŁSZYWE ELITY, ZACOFANA NOWOCZESNOŚĆ - KONTYNUACJA
Obrazek użytkownika zbinie
Obrazek użytkownika Krzywousty
7 miesięcy temu Czyż właśnie o tym nie Czyż właśnie o tym nie pisałem? Przydługo, ale o tym. Chyba politycy zapomnieli już że można robić rzeczy które chce sie robić w sposób prosty i przejrzysty.Głupi przykład z innej beczki: chcą zmniejszyć zużycie paliwa pojazdów. Tak przynajmniej twierdzą. Zamiast więc opodatkować każdy litr paliwa (co zresztą już ma miejsce), to oni podatkują pojemność silnika nie wiedząc zresztą że pojemność silnika nie ma praktycznie wpływu na to ile silnik pali! Cieżar samochodu ma, ale nie wielkość jego silnika.Podobnie podchodzą do oczyszczania miast ze smogu. Zamiast zidentyfikować i skupiać się na tym co jest źródłem 90% smogu, oni często walczą ze zmniejszeniem źródeł smogu które odpowiadają tylko w 10% za ten smog. I tak najczęściej wygląda rozwiązywanie problemów przez polskich polityków, w tym problemu sądownictwa. Zupełne przeciwieństwo USA gdzie problemy wypala się gorącym żelazem do spodu i bez litości.
2
Załgany eurokołchoz. Po co tam jesteśmy?
Obrazek użytkownika zbinie
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
7 miesięcy temu Ogromnie cenna i dotykająca Ogromnie cenna i dotykająca prawdy, nie tylko w związku z tym filmem, uwaga. Ludzie szukają usprawiedliwienia dla siebie, dlatego wątpię czy film ten odegra taką rolę jako założyli jego twórcy i sponsorzy. 
10
Film jako źródło wiedzy o świecie
Obrazek użytkownika zbinie
Obrazek użytkownika cisza
8 miesięcy temu @zbinie Czy przyjmowanie imigrantów z Azji, Afryki a nawet z Filipin jest procesem wymuszonym czy nie, nie wiem. Chodziło mi o rozbieżność między słowami a faktami - o ukrywanie prawdy, czyli o hipokryzję, po prostu! Przyszłe konsekwencje patrząc na zachód Europy są straszne i widoczne dla wszystkich, tym bardziej dla władzy.Co do Ukraińców, to albo władze nie chcą pamiętać o historii (OUN, UPA) albo bezwolnie chodzą na pasku nieznacznej mniejszości w USA, posiadającej "argumenty" - np. 447. Zapewne jedno i drugie! Jakkolwiek jest, nie można tego nazywać patriotyzmem a im to słowo z ust nie schodzi. Dlatego ta notka zatytułowana - obłuda.  
7
Hipokryzja,OBŁUDA ?
Obrazek użytkownika zbinie
Obrazek użytkownika michael-abakus
8 miesięcy temu @ zbinie. Daję PLUS za tę wypowiedź, ponieważ taka jest prawda Komuniści zachowują się tak jak zwykłe pasożyty, znane całej ożywionej przyrodzie. Są jak plasmodium falciparum, czyli zarodziec malarii albo inna cholera. Pasożyty w swoim żarciu nie działają tak jak "normalni" złodzieje, którzy po prostu kradną, zabierają cudze, a kiedy ukradną, to tylko tyle, ile zdołają wynieść. Nie są jak typowe drapieżniki, które atakują wprost, by zabić, by pochłonąć swoją ofiarę.Pasożyty pochłaniają równie pazernie, ale zabijają i rabują powoli, aby ofiara żyła i karmiła pasożyta ledwie dysząc, aby ginęła z wycieńczenia, umierała bezbronna w osłabieniu, niezdolna do obrony, nawet nie wiedząc, że jest ofiarą. Komuniści wytwarzają bagno, tworzą chaos, ukrywają się jak grzyb w ścianie, by rozsiewać zatrute spory, odbierać ofiarom swojej napaści zdolność do obrony i wolę walki.Pasożyty działają wyjątkowo marnotrawnie, niesłychanie rozrzutnie i tylko po to, by zamaskować i ukryć swoja grabież. To jest to, co rosyjska komunistyczna grypsera nazywa maskirowką. By ukryć swoje złodziejstwo, mówiąc w przenośni, komuniści gotowi są spalić całą wieś, by ukraść sołtysowi zegarek. Cała komunistyczna ekonomia na tym polega. Kiedyś dość już dawno temu liczyłem efektywność komunistycznej grabieży i otrzymałem taki wynik: "komunistyczny złodziej aby zdobyć jedną złotówkę jest gotów utopić w błocie 5.000 złotych".Wierzyć się nie chce. Ale oni tak działają. Przy dokładniejszej weryfikacji tych obliczeń wychodzi na to, że podany wyżej wynik jest miarą ich gotowości do marnotrawstwa, komunistom po prostu jest obojętne ile straci Polska, ile z naszego polskiego majątku zgnije gdzieś w jakimś szambie. A w praktycznych komunistycznych przekrętach współczynnik ich pazernego rozpasania jest jednak trochę mniejszy: "aby skręcić jedną złotówkę rozpraszają 250 złotych"Ich złodziejski łup miesza się z 250 razy większą krzywdą ludzką i koszmarnym chaosem, dymem i zawieruchą bałaganu wytwarzanego jako osłona ich draństwa. Maskirowka.Gdyby policzyć to, co oni ukradli, a to co zostało stracone w aferach z Wołomina, to ten przelicznik powinien być podobny: 1:250. Dlatego tak trudno jest ich łapać za ich złodziejską łapę.Chowają się w tłumie obrabowanych.Są jak czyściciele kamienic, którzy razem ze zdemoralizowanymi urzędnikami magistratu, nieuczciwymi prawnikami, skorumpowanymi sądami, cała chmarą, jak muchy obsiedli mieszkańców warszawskich kamienic by ich dręczyć, by pozbawić domu, odebrać im życie i zdrowie.Są bez sumienia, bez litości, chmara niby ludzi - bez serca i duszy.Ot, komuniści [link].Dzisiaj mówią o sobie - liberałowie. 
12
Co robią elity? Kradną
Obrazek użytkownika zbinie

Strony