Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jan patmo
4 dni temu Możliwości Polski... Możliwości Polski są znacznie większe, niż nam się wydaje, dlatego powinniśmy podwoić wydatki na zbrojenia, starać się jak najszybciej wejść w posiadanie broni jądrowej wraz z różnorodnymi  środkami jej przenoszenia. W materii obronności Polski nie stać na oszczędności! Pozdrawiam  
1
Miliardy za bazy! Polacy zapłacą Amerykanom krocie za wojskową obecność nad Wisłą
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
1 tydzień temu Nie mniej Polska, jej reprezentanci w Parlamencie UE powinni czynić wszystko, aby ta uchwała nie została podjęta. W przeciwnym razie, w dalszych "głosowaniach" (balotażach) na temat "naruszeń" statusu Unii - Węgry nie będą w stanie pomagać Polsce, a Polska - Węgrom.Pozdrawiam,
0
Bruksela dopięła swego. Parlament Europejski za uruchomieniem art. 7 wobec Węgier
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika jjr
1 tydzień temu Ad Apoloniusz Problem w tym sensie że trudno znaleźć Was razem na jednym zbiorowym zdjęciu. Tylu ich jest, pracowici programy takie same, trudno stwierdzić w którym miejscu po przecinku się różnią. Za rok nowe wybory parlamentarne chciałbym zobaczyć Was na jednej liście. Wielki plus to ten wspólny marsz na 11 listopada. Może po nim uda się zrobić "jakieś jedno wspólne zdjęcie i propagować go z podpisem jesteśmy razem.Wydaje mi się, że Premier czy Prezydent na takim zdjęciu raczej by pomógł Sprawie niż zaszkodził.Życzę powodzenia. 
2
Premier chce wspólnego Marszu Niepodległości. Jest odpowiedź Narodowców
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika jjr
2 tygodnie temu A byli tacy mili. Niżej piosenka z bodajże z 1932 roku. Abduł Bey.[video:https://www.youtube.com/watch?v=khdF9eURnVs width:400 align:center autoplay:0]Pozdrawiam
1
Inwazja islamu na Hiszpanię: czas na partię polityczną
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika cisza
2 tygodnie temu @apoloniusz "Nie podejrzewam Cię o ruską agenturę, więc się nie indorz."Skoro tak, to wróć do tego i zdecyduj się."Nie cykaj! Wrócisz do CCCP. ....A może na SLD po przepoczwarzeniu? Co Cisza?"Skoro, jak napisałeś żyjesz już dłuuugo, to powinieneś zgromadzić wiele doświadczeń i wiedzieć, że krytyka pewnych działań władz nie oznacza, że się jest "za poprzednią złodziejską ekipą,". To zbyt proste.Pisałam już, że wybieram znane mi osoby. "Bez podtekstów" powiem: z opcji polskich, narodowych.
5
Hipokryzja,OBŁUDA ?
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika cisza
2 tygodnie temu Pudło! @Apoloniuszu Same pytania. Jakieś przesłuchanie albo głupia zaczepka :((Głosuj sobie człowieku na kogo chcesz. Nic mi do tego.Ja będę głosować, jak zawsze na konkretną osobę, znam kandydatów. Proste?Ciekawy? Ani nie na PO, SLD, totalnych, Psl i inne lewactwo a już na pewno nie na tych, co mają "1" na listach. Ostatnio Pis wystawił u nas jako jedynkę "świeżo malowanego" z PO.Ta notka nie dotyczy wyborów tylko hipokryzji Dobrej Zmiany.Bezczelnie i głupio pytasz - ja nie będę bluzgać ale grzecznie odpowiadam.
11
Hipokryzja,OBŁUDA ?
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika cisza
2 tygodnie temu Ty, Apolo węszycielu ruskich trolli, zanim się wypowiesz zadaj sobie choć minimum trudu i zajrzyj do moich notek!"Palce lizać i kit z okien wydłubywać" Smacznego!  
9
Hipokryzja,OBŁUDA ?
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika Slawia
3 tygodnie temu Ależ Apoloniuszu nadzieja umiera ostatnia, zatem póki życia póty nadziei!A życia w nas dość, aby pokonać wszelkie przeciwności. Jesteśmy dobrzy, a nawet najlepsi w chwilach zagrożenia i dlatego dobrze, że zło ujawniło się właśnie teraz!Czołem Wielkiej Polsce!
6
SPRZEDALIŚCIE POLSKĄ DUSZĘ ZA OCHŁAP MAMONY...
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 tygodnie temu @Apoloniusz Zapytałeś: Po cóż Rosja ma do nas wchodzić? Takie samo pytanie zadaje sobie wielu internautów. Przytoczę:9-08-2018 [10:37] - mjk1 | Jednego pytania nikt, włącznie z autorem nie zadał. Dlaczego Rosja miałaby na nas napadać skoro nic jej to nie da a wręcz grozi klęską? Chyba, że zakładamy iż Rosjanie to idioci? 29-08-2018 [12:17] - smieciu | Ja tam to pytanie często tu zadaję. Póki co odpowiedzi nie otrzymałem.Nie musiałem odpowiadać, bo zrobił to mądry profesor:29-08-2018 [15:05] - Imć Waszeć |Żeby stworzyć warunki do destabilizacji reszty Europy i uwolnienia się Niemiec spod wpływu USA. Szczegóły poniżej. Właśnie Niezależna zamieściła artykuł, jak to Makron łasi się do Putina. Należy zwracać uwagę na tego rodzaju szczegóły i ciche deklaracje, a wtedy pytanie "po co?" stanie się czysto retoryczne.Od czasu Lenina i powstania Niemiec, ich wzajemne stosunki to nieustanne "hate & love". Raz po cichu zrobią pakt Ribbentrop - Mołotow, a już za pół roku będą się bić do ostatniego żołnierza.W tej hipotetycznej analizie Niemcy się do Rosji nie przyłączą, choćby nie wiem jak, tego pragnęli, bo są członkami sojuszu NATO, a w Ramstein ciągle jest około 54 000 amerykańskich żołnierzy. To potężniejsza siła, niż 200 tyś. żołnierzy,  przeżywającej ciężkie kłopoty, Bundeswehry.Chyba wystarczy.
1
Przepowiednia prezydenta Kaczyńskiego sprawdza się
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika gość z drogi
3 tygodnie temu dużo Dobrej Pracy robią patriotyczni blogerzy i internauci,to jest własnie ten sposób na walkę z nikczemnością serdeczności słoneczne  i pełne wiary :)
1
Antypolska gra. IPN reaguje
Obrazek użytkownika Apoloniusz

Strony