Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
13 godzin temu Czyżby? Rzeczywiście jak koalicja AL- AK - NSZ. :-)))))  Przeciw komu Apoloniusz? NKWD? Gestapo? Both? 
0
Czy ktoś ze zwolenników PiS, RN, czy Wolność wyobraża to sobie
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika jan patmo
1 dzień temu @ Apoloniusz Nigdy do żadnej partii nie należałem i należeć już nie będę. Moją jedyną partią jest Polska. Popierałem jednak i będę nadal popierał każdego, i to niezależnie od partyjnej przynależności etc., kto mimo wszystko, usiłuje zrobić coś dobrego dla Polski. I nie mam problemu ze współpracą w tworzeniu takiego wspólnego dobra z kimś o diametralnie odmiennych poglądach od moich.Serdecznie pozdrawiam 
1
Narodowcy a państwo
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika contessa
1 dzień temu Apoloniusz! Kłapiesz głupio dziobem i rejterujesz! 1. Wiem jak i gdzie składać petycje więc nie odwracaj kota ogonem i nie wykręcaj się sianem na rzuconą Ci propozycję byś Ty zainicjował jakąś petycję pod adresem PAD! 2. Nie jestem "conti" i nie jestem szefem, jasne? Zachowuj się!3. Bez odbioru. 
3
PETYCJA o odwołanie Georgette Mosbacher z funkcji Ambasadora USA w Polsce! PODAJ DALEJ!
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
1 dzień temu Apoloniusz Nie organizuj konkursów dla głupichPrzecież rozumu się przez to nie kupiTrzeba ich wysłać do szkoły koniecznieBo zagubieni będą błądzić wieczniePozdrawiam
3
Mamy w Polsce konstytucję bolszewicką, spreparowaną przez mniejszość / Andrzej Jarczewski, „Kurier WNET” nr 54/2018
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika jan patmo
1 dzień temu Lepiej tego... Lepiej tego ująć nie można było. Od siebie dodam, że tę partię Polską nazywam!  Serdecznie pozdrawiam
2
Narodowcy a państwo
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika contessa
2 dni temu Apoloniusz, no to ślemy - proszę podać temat i uzasadnienie! ...
4
PETYCJA o odwołanie Georgette Mosbacher z funkcji Ambasadora USA w Polsce! PODAJ DALEJ!
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
2 dni temu Liczyłem że pogonią patologie Czerwone ścierwa, żydo-komunę, za te wszystkie niszczenia Polski i Polaków.A zażydzony PiS dał im parasol ochronny wraz z Dudą. wetując ustawy o sądach i robi z wyborców durni, myśląc że wyborca wszystko przełknie, bo jest tak głupi.A bandyci i złodzieje Polskiego majątku narodowego, Balcerowicz, Lewandowski, Tusk i inni, chodzą sobie na wolności i śmieją się Polakom w twarz. Ciesząc się majątkiem nieprawnie zdobytym.Bo wiedzą że wszędzie mają ochronę i to dzięki PiS-owiZażydzony PiS odszedł od Boga i odszedł od ludzi, tak im się w dupie poprzewracało i w głowach, z nadmiaru pychy i buty.Co już O, Rydzyk zauważył i dla tego robi swoją partie. RN swoją partie i ludzie będą mieć wybór.
2
Poruszający apel IPN do władz Warszawy: nie oddawajcie nazw ulic komunistom!
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika michael-abakus
2 dni temu Stawiam koszernej i jej cynglowi zarzut paskudnego pomówienia Uczciwe czyli profesjonalne zachowanie polega na tym, że jeśli piszę o czyimś chamstwie, to mój zarzut nie jest gołosłowny. Pokazuję palcem dowód rzeczowy tego chamstwa - dlatego podaję link. Każdy może sprawdzić, czy rzeczywiście protektor*) kleptokracji Wojciech Czuchnowski ujawnianie złodziejstwa nazywa zemstą.Przypis:*) "protektor" - ożywam tego określenia zamiast słowa redaktor, które po prostu nie przystoi... Mówiąc szczerze irytuje mnie, gdy ktokolwiek powołując się na cokolwiek - i nie wskazuje źródła jednoznacznie. Ułatwia do wredną robotę różnym botom, trollom, hejterom i producentom fake newsów. Często jest podpisana nickiem notka, w niej niby informacja. Sprawdzam i widzę, że ta notka nie pochodzi od podpisanego autora, ale jest kopią fragmentu komunikatu PAP, a cytowana wypowiedź jest wyrwana z kontekstu. Po sprawdzeniu okazuje się, że mamy do czynienia z manipulacją, dezinformacją i plagiatem. A za ten kant odpowiada, w naszym przypadku, redakcja niepoprawnych.pl. Ludzie z totalitarnej opozycji robię to bezczelnie i nagminnie. A my nie musimy.
1
Pan OTUA
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika Roman z USA
3 dni temu Odczep się głupku od Polonii i ode mnie, poza tym nie pisze się "Usa", lecz USA. Nawet nie wiesz, że to dzięki Polonii Polska odzyskała niepodległość w 1918 roku, a w marcu 1999 roku przystąpiła do NATO i to dzięki 10 milionom podpisów, które zebrała wtedy Polonia. Takiej ilości podpisów nie zebrał chyba nikt w historii USA.
3
"Monsieur Roman z Usa, wybacz, że pytam:"
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika civilebellum
3 dni temu nie, Apoloniuszu: to nie żadni "narodowcy" - to patrioci. "Czytasz ten felieton" bez zrozumienia, zatem to mnie jest przykro, ale oczywiście nie tylko z twojego powodu: jest was więcej.Napiszę jeszcze jeden "felieton" w tym cyklu: "Horyzont myślowy mas" - ale tu nie wkleję, szkoda waszych nerwów (a to jedyne, co macie). Edukacja jak widać nie zastąpi rozumowania, to nie jest copy/paste, skoro wszystko widzi się oddzielnie. 
-2
Narodowcy a państwo
Obrazek użytkownika Apoloniusz

Strony