Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika TLMaxwell
3 godziny temu No właśnie zapowiada się.... Ale są te głosy pocztowe i tu jest pełne pole dla peeselu, hm, chciałem powiedzieć dla zielonych (Gruene) i czerwonych (SPOe). Przecież na skutek tych "pocztowych głosów" prezydentem Austrii został zielony enerdowiec van den Bellen.
0
Felix Austria?
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika TLMaxwell
1 dzień temu @Misio Bo wolność jest dla nich, a nie dla patałachów...
4
Zakaz handlu w niedziele
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika maciej1965
1 dzień temu Jak to dlaczego? Przecież ktoś musi ich obsłużyć...
8
Zakaz handlu w niedziele
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
1 tydzień temu Ba! A jakby miało wyglądać "technicznie" to "eleganckie zbankrutowanie".Jeśli ma jakieś realne szanse - jestem całym sercem za!Pozdrawiam,
2
Polacy - Niemcy czyli o dzisiejszym "praniu mózgów"
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 tydzień temu misio - 9 Października, 2017 - 04:33 :) "Wściekłe wycie diabelskiego"wyją,bo ich zabolało :)serd pozdrowienia :)
11
Mamy awans na Mundial - a "totalni" nadal bełkoczą o "różańcowym ciemnogrodzie" Polaków...
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika patria
1 tydzień temu Witam Już w 2016 roku był duży wzrost umieralności dlatego tym bardziej porażają te dane.Za pierwsze półrocze nadal jest 7% wzrostu śmiertelności wśród Polaków.Ja nie słyszałam o podobnych statystykach innych krajów, dlatego uważam, że nie powinniśmy udawać, że nic się nie dzieje.Inaczej będziemy jak ta "gotująca się żaba" która nie czuje, że za chwilę ugotuje się na śmierć... Pozdrawiam
3
Porażająca śmiertelność Polaków
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika kontrik
1 tydzień temu a dlaczego porównano styczeń a dlaczego porównano styczeń pewnego roku z innym styczniem? dla bait-owego tytułu o 35%?dlaczego nie porównano choćby trzeciego tygodnia marca czy czegokolwiek? nawet samo porównywanie lat bez szerszego spojrzenia jest manipulacją. pozornie najuczciwiej byłoby porównywac cale pokolenia, jednak i tu masa różniących sie czynników w nieporownywalnych okresach z warunkami życia. wiec nawet same liczby są tylko liczbami.a co do 'wzrostu populacji staruszków'- owszem , rosnie gwaltownie od 2010.r. ale urodzenia i zgodny zmieniają się w okresach i z tendencjami a nie wyskakują cudownie w jakimś styczniu, w którym ludzie karnie umierają. NB niektórzy podejrzewają pewien "styczniowy' mechanizm, że starsi ludzie chcą koniecznie przeżyć ostatnie święta, tak sie nastawiając.
3
Porażająca śmiertelność Polaków
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika ronin
1 tydzień temu @ Misio!   Witaj! Skąd kolego ten mało optymistyczny ton? Zrobiono bardzo wiele mimo kłód nie dobitej bolszewi! Tu trzeba kilku kadencji Dobrej Zmiany, aby wyczyścić kraj z robactwa  mafii postkomuny , aby stworzyć silny suwerenny kraj. Wierzę, że tak się stanie, że Polskie społeczeństwo już nigdy nie pozwoli na manipulację wichrzycieli, że nie pozwoli sobie na utratę wolności! My nadal musimy być silni, a bać się mają kolaboracyjne szczury i złodzieje. Pozdrawiam!
6
Strachy na Lachy - w Interii
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika burek
1 tydzień temu Tak jak w przypadku pederastów Oszukali i wykreślili z rejestru chorób.
2
"Dziewczyny pora wywalić Kaczora" krzyczą uczestniczki #CzarnyProtest
Obrazek użytkownika misio
Obrazek użytkownika cyborg
1 tydzień temu @ misio Jestem za wprowadzeniem przepisów o fundacjach na wzór amerykańskich : fundator zapewnia środki na administrowanie i prowadzenie fundacji. Nie wolno mu mieć z niej profitów. Datki i darowizny muszą w całości iść na działalność. Działacze otrzymują wynagrodzenie w wysokości 1$ i są ubezpieczeni jako wolontariusze. Bez premii, nagród, "przystanku".
12
"Dziewczyny pora wywalić Kaczora" krzyczą uczestniczki #CzarnyProtest
Obrazek użytkownika misio

Strony