Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
3 dni temu No to podejmę temat ... :-) ...1) "Racjonalnie" POLexit Czyli co ? Polacy jak dumny/pyszny lud Albionu w referendum za czymś takim w większości zagłosują ?Forget , forget , forget .... niestety ... chyba nie prędzej niż za 200 lat . Jak już ktoś zauważył "ryjemy mordą w ziemi" więc jeszcze raz "forget" .Wywalą nas z tej "Junji" ? Jeśli to wbrew "interesom" RFN ,to raczej chyba nie .A naciski "UE" ,te Timermansy i inne Guje są bezczelne , bezpodstawne ,bezprawne ,absurdalne  itd.Problemy w innych krajach narastają , może wystarczy troszkę "asertywniej" poczekać i ...PIS zdaje  boi się  tylko "efektu J. Lewandowskiego" - UE(Niemcy) zabierze walizy z Ojro i wyborcy się odwrócą . A jakie są rzeczywiste przepływy i czy Polska realnie "netto" korzysta ,to już chyba można mieć wątpliwości .2) Ukraina - mniej więcej zgoda , nikt chyba nie chce graniczyć z Rosją na Bugu ,ale Banderland rzeczywiście także "niezachęcający" . Może brak przeciwdziałania polityce Niemiec tam - patrz punkt 1)3) "Ani kroku w tył" patrz punkt 1)4) Mafia w togach patrz punkt 1)Do eurokołchozu łatwo wejść ,a wyjść ,to "porzuccie wszelką nadzieje ,którzy tu wchodzicie" ? Niestety obawiam się ,że większość "polityki", reguł jakie tam obowiązują daje się "zredukować" do https://pl.wikipedia.org/wiki/Gra_w_cykora .  Wcale mi się to nie podoba ,no ale jak są takie faktyczne ,niepisane reguły tej junijnej leberalnej d***kracji ,to wręcz niegrzecznością jest je ignorować .Wydaje się więc ,że  Timermans "pędzi" walcem drogowym . Jednak niezbyt "honorowo"  na kilomoetr przed "crash"-em zjeżdzać na bok  skuterem . :-) My zdaje się jedziemy prawidłowo po prawej stronie i chyba nie było znaku "roboty drogowe" ...  może w tzw. "międzyczasie" jewroparlament zmienił ruch z prawo na lewostronny ,któż to wie ????Natomiast ,jak wyminiemy tego Timermansa jakkolwiek  ,to za zakrętem czeka Verhofsztad ze spychaczem ,na gąsiennicach tarasujący drogę ,a później Juckers w tirze , "w stanie " po głębszym stachańczyku z  ruskim czołgistą . itd. itp. etc. i dalej "z górki" .A ,że "współczynnik emisji CO2" naszego pojazdu nie spełnia "eko-algorytmu" tzn. ładowność podzielona przez pojemność baku ,podniesiona do potęgi - ilość cylindrów w silniku z całości sin(x) ,funkcji co to jak powszechnie wiadomo , w warunkach bojowych, wartości jej wykraczają poza zakres <-1;1>  jest ... mniejsza od rocznej produkcji parasoli na Sycyli . No trudno . :-)I wcale ,to nie jest nawoływanie do "sycylijskiego strajku" ... wcale :-)A to najkrótsza ,najpewniejsza ,najlepsza  droga do ... POLexitu :-)Sumienne , literalne ... te pisane ,zadeklarowane reguły  :-) Ale to ostateczność ... jak wszystko inne zawiedzie . :-) 
4
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 dni temu @@@ Wydaje mi się, że rzucasz perły przed wieprze.
1
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
4 dni temu @Norwid Nie wiem czym jest nieradzieckie, jak to ująłeś, zachowanie, ale antagonizmem też bym tego nie nazywał. Przecież sam autor nie jest dla mnie jakimś wyimaginowanym wrogiem, a jedynie w tym przypadku część jego treści nie przypadła mi do gustu. Wyrażam jedynie swoje zdanie, jak każdy tutaj. Innym razem pewnie się zgodzę i będzie ok. Tak myślę :-). Święty nie jestem, choć Tomasz ;-). 
1
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
4 dni temu Celne uwagi Polacy powinni brać przykład z Niemców i dbać o swój interes. Szkoda, że w latach 90-tych nasi rządzący zachowywali się jak pijacy i narkomani wyprzedający swój majątek. Rządzili nami durnie. Dużo by o tym pisać, zresztą, nikomu na Niepoprawnych tych mechanizmów nie trzeba tłumaczyć. A później tacy Cimoszewicze i inni wysyłają swoje dzieci na studia za granicę. Oni  najpierw niszczyli nasz kraj, by później gadać, ze Polska z własnej istoty jest niezdolna do rozwoju, a Polacy i Polska są do niczego. Tak gadał mój znajomy, bratanek pewnego baaardzo ważnego ministra. To są, jak mówił niezapomniany Ludwik Dorn - "łże elity".Pozdrawiam!
0
Niemiecki punkt widzenia
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
4 dni temu Celne uwagi Polacy powinni brać przykład z Niemców i dbać o swój interes. Szkoda, że w latach 90-tych nasi rządzący zachowywali się jak pijacy i narkomani wyprzedający swój majątek. Rządzili nami durnie. Dużo by o tym pisać, zresztą, nikomu na Niepoprawnych tych mechanizmów nie trzeba tłumaczyć. A później tacy Cimoszewicze i inni wysyłają swoje dzieci na studia za granicę. Oni  najpierw niszczyli nasz kraj, by później gadać, ze Polska z własnej istoty jest niezdolna do rozwoju, a Polacy i Polska są do niczego. Tak gadał mój znajomy, bratanek pewnego baaardzo ważnego ministra. To są, jak mówił niezapomniany Ludwik Dorn - "łze elity".Pozdrawiam!
0
Niemiecki punkt widzenia
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika Margerita
5 dni temu Witajcie, a w szczególnosci witaj Panie Norwidzie dawno mnie nie było, bo pracowałam "ku chwale Rzplitej", ale wróciłam i przeczytałam Pana teksty, do których podałeś linki.Cóż za niespodzianka, ale w sumie to jestem bardzo zadowolona, bo wcale nie jesteś notorycznym kłamczuchem, dzieki to miłe móc się przekonać, że ludzie są lepsi niż nam się wydaje.Zastanawia mnie jednak dlaczego, skoro wiesz i komentujesz zgodnie z prawda, z faktami polskie relacje z żydami i żydoamerykanami, oceniłeś mój komentarz tak niesprawiedliwie i krzywdząco???Zarówno ta nacja została przeze mnie opisana zgodnie z prawdą, jak i źle wychowana i tandetna przedstawicielka amerykanów, nie mająca pojęcia nie tylko o dyplomacji, ale nawet o dobrym wychowaniu, została przeze mnie oceniona zgodnie także prawdziwie, zatem dlaczego???Cóż, gdyby to była prawdziwa dyplomatka, to zapewne umiałaby się zachować, nie byłoby więc podstaw do tak ostrej krytyki, ale to  straszna prostaczka i jej zachowania nie ma wytłumaczenia - powinna zostać odesłana do domu, jako "persona non grata" - nie sądzisz, że mam rację?!Cóż dosyć cha***wa i prostactwa zaznaliśmy od niemczurów, ruskich i od żydów, żebyśmy teraz mieli to znosić od niby przyjaciół amerykanów!!!Nie wolno pozwalać wchodzić sobie na głowę i to jest na ten temat! Ludzie, którzy niedawno "zeszli z drzewa", a ich "kultura" jest świeża jak "niedopieczone pieczywo ze spulchniaczami" usiłują nam narzucić swoją prostacką retorykę, a do tego kłamliwie pomawiają nas o czyny niepopełnione - cóż nie ma na to zgody!!! A do tego ten tandetny :artficial look", to prawdziwy symbol tandety amerykańskiej, zupełnie jak kiedyś garnitur w kratkę - po prostu "boki zrywać", żenada!!!
4
Czy TVP Info przejmuje niemieckie standardy? Jest się czego wstydzić. Analiza sprawy Witolda Gadowskiego
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika jazgdyni
6 dni temu @norwid Witaj! Świetne, świetne,świetne!Jakby ktoś spisał moje myśli. Oczywiście bardziej prymitywne i powierzchowne.Jan Hus... także o nim pomyślałem, choć w nieco innym kontekście rozwalania cywilizacji łacińskiej, przez wprowadzenie pierwiastka ludowego - dzisiaj powiedzielibyśmy - socjalistycznego. Mimo tego, ja za pierwotne źródło  faszyzmu, nazizmu, socjalizmu i wreszcie komunizmu, brałem Wielką Rewolucję Francuską. Fakt, można było dalej sięgnąć, lecz wtedy pewnie doszlibyśmy do Spartakusa.Dla mnie różnice między faszyzmem, narodowym socjalizmem i komunizmem są ewidentne. Dlatego na wstępie podkreśliłem to rozróżnienie. Mimo, że sam z siebie, z własnych przemyśleń, to jestem dumnie zaskoczony, że tak samo już rozmyślano.Jest jeszcze jedna istotna sprawa, dotycząca w szczególności Rzeczpospolitej. Wszystkie te -izmy, zwalczały szlacheckość. To zawsze był wróg nr.1. W Polsce to długo nie mogło się udać (w takich Czechach, czy protestanckiej Skandynawii - tak). Aż nastał rok 45 i ile się tylko dało, sowieci i ich polscy, ludowi koalicjanci, wyrżnęli szlachtę niemalże do korzeni. Więc trudno się dziwić, że sfera władzy i władców opinii jest taka prymitywna, bylejaka i amoralna. Serdeczności
1
Platforma Obywatelska – polski faszyzm?
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika gps65
1 tydzień temu Szczepienia to ludobójstwo To, czy szczepienia to ludobójstwo, czy likwidacja chorób zakaźnych w zarodku, zależy od jakości szczepionek. Jakość jest tym lepsza, im większa jest konkurencja. Zmuszanie ludzi siłą do szczepienia obniża jakość szczepionek, bo koncerny farmaceutyczne nie muszą o tę jakość dbać, bo i tak sprzedadzą masowo szczepionki, bo to im zapewnia państwo przy pomocy policyjnej pały. Więc mogą sprzedawać towar najgorszej jakości. Więc gdy państwo szczepi, to to jest rzeczywiście ludobójstwo. Szczepić powinni lekarze, specjaliści - prywatni, konkurujący ze sobą, dopuszczający możliwość odmowy skorzystania z ich usług.
1
10 argumentów przeciw obowiązkowi szczepień - głos proszczepionkowca
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
1 tydzień temu Oni już 10 lat jak nie więcej narzekają na wolność w sieci Twierdzą, że Internet im się wymknął spod kontroli, ale prawda jest taka, że dobrze wiedzą, że jak coś zablokują, to pojawi się nowy pomysł i inne wersje "netu". 
2
Jeśli coś jest za darmo - ty jesteś produktem
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika Popruch
1 tydzień temu Ależ dokładnie o to chodzi Wspominam zresztą ten serial w innym kontekście w poprzednim wpisie. Niemniej zasada wciąż pozostaje ta sama: dla wielkich korporacji darmowo udostępniane ludziom narzędzia służą tylko w celu profilowania klientów.Jak ta wiedza zostanie później wykorzystana: wiedzą tylko oni, i nie będzie to z pewnością nic mieszczącego się w folderze reklamowym ( przykładowo: sławny slogan/motto Google "Don't be evil" już dawno przestało być aktualne.... ) 
2
Jeśli coś jest za darmo - ty jesteś produktem
Obrazek użytkownika norwid

Strony