Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 godzina temu norwid A może tak zorganizować V4 w Teheranie?
0
Sukces Konferencji Bliskowschodniej w Warszawie 2019
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika poeta
1 tydzień temu kuku Trzeba dodać Norwidzie.na muniu, czyli winno być - tereferekuku - na muniu  TO wiosny TEJ - firmowy znak! TO kuku wcale nie boli, TYM kukiem się szczyci - durak.........
2
"Wiosna" - kolejny lewacki mutant polityczny...
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika poeta
1 tydzień temu kuku Trzeba dodać Norwidzie.na muniu, czyli winno być - tereferekuku - na muniu  TO wiosny TEJ - firmowy znak! TO kuku wcale nie boli, TYM kukiem się szczyci - durak.........
3
"Wiosna" - kolejny lewacki mutant polityczny...
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika roland
1 miesiąc temu Wykorzystanie sytuacji. Nie Wykorzystanie sytuacji. Nie wiadomo w jaką strone rozwinie się ruch żółtych kamizelek, ale można spróbować go zagospodarować.
0
Europejska armia kontra agenci Kremla? - protesty we Francji
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika jan patmo
2 miesiące temu @ norwid Prezydent Andrzej Duda może jednak - choćby częściowo - się zrehabilitować,  ogłaszając 13 grudnia decyzję o odebraniu stopni generalskich członom rady zniewolenia narodowego na czele ze Ślepakiem.Serdecznie pozdrawiam 
0
powrót bożka
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
2 miesiące temu No to podejmę temat ... :-) ...1) "Racjonalnie" POLexit Czyli co ? Polacy jak dumny/pyszny lud Albionu w referendum za czymś takim w większości zagłosują ?Forget , forget , forget .... niestety ... chyba nie prędzej niż za 200 lat . Jak już ktoś zauważył "ryjemy mordą w ziemi" więc jeszcze raz "forget" .Wywalą nas z tej "Junji" ? Jeśli to wbrew "interesom" RFN ,to raczej chyba nie .A naciski "UE" ,te Timermansy i inne Guje są bezczelne , bezpodstawne ,bezprawne ,absurdalne  itd.Problemy w innych krajach narastają , może wystarczy troszkę "asertywniej" poczekać i ...PIS zdaje  boi się  tylko "efektu J. Lewandowskiego" - UE(Niemcy) zabierze walizy z Ojro i wyborcy się odwrócą . A jakie są rzeczywiste przepływy i czy Polska realnie "netto" korzysta ,to już chyba można mieć wątpliwości .2) Ukraina - mniej więcej zgoda , nikt chyba nie chce graniczyć z Rosją na Bugu ,ale Banderland rzeczywiście także "niezachęcający" . Może brak przeciwdziałania polityce Niemiec tam - patrz punkt 1)3) "Ani kroku w tył" patrz punkt 1)4) Mafia w togach patrz punkt 1)Do eurokołchozu łatwo wejść ,a wyjść ,to "porzuccie wszelką nadzieje ,którzy tu wchodzicie" ? Niestety obawiam się ,że większość "polityki", reguł jakie tam obowiązują daje się "zredukować" do https://pl.wikipedia.org/wiki/Gra_w_cykora .  Wcale mi się to nie podoba ,no ale jak są takie faktyczne ,niepisane reguły tej junijnej leberalnej d***kracji ,to wręcz niegrzecznością jest je ignorować .Wydaje się więc ,że  Timermans "pędzi" walcem drogowym . Jednak niezbyt "honorowo"  na kilomoetr przed "crash"-em zjeżdzać na bok  skuterem . :-) My zdaje się jedziemy prawidłowo po prawej stronie i chyba nie było znaku "roboty drogowe" ...  może w tzw. "międzyczasie" jewroparlament zmienił ruch z prawo na lewostronny ,któż to wie ????Natomiast ,jak wyminiemy tego Timermansa jakkolwiek  ,to za zakrętem czeka Verhofsztad ze spychaczem ,na gąsiennicach tarasujący drogę ,a później Juckers w tirze , "w stanie " po głębszym stachańczyku z  ruskim czołgistą . itd. itp. etc. i dalej "z górki" .A ,że "współczynnik emisji CO2" naszego pojazdu nie spełnia "eko-algorytmu" tzn. ładowność podzielona przez pojemność baku ,podniesiona do potęgi - ilość cylindrów w silniku z całości sin(x) ,funkcji co to jak powszechnie wiadomo , w warunkach bojowych, wartości jej wykraczają poza zakres <-1;1>  jest ... mniejsza od rocznej produkcji parasoli na Sycyli . No trudno . :-)I wcale ,to nie jest nawoływanie do "sycylijskiego strajku" ... wcale :-)A to najkrótsza ,najpewniejsza ,najlepsza  droga do ... POLexitu :-)Sumienne , literalne ... te pisane ,zadeklarowane reguły  :-) Ale to ostateczność ... jak wszystko inne zawiedzie . :-) 
5
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 miesiące temu @@@ Wydaje mi się, że rzucasz perły przed wieprze.
2
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika Anonymous
2 miesiące temu @Norwid Nie wiem czym jest nieradzieckie, jak to ująłeś, zachowanie, ale antagonizmem też bym tego nie nazywał. Przecież sam autor nie jest dla mnie jakimś wyimaginowanym wrogiem, a jedynie w tym przypadku część jego treści nie przypadła mi do gustu. Wyrażam jedynie swoje zdanie, jak każdy tutaj. Innym razem pewnie się zgodzę i będzie ok. Tak myślę :-). Święty nie jestem, choć Tomasz ;-). 
1
Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
2 miesiące temu Celne uwagi Polacy powinni brać przykład z Niemców i dbać o swój interes. Szkoda, że w latach 90-tych nasi rządzący zachowywali się jak pijacy i narkomani wyprzedający swój majątek. Rządzili nami durnie. Dużo by o tym pisać, zresztą, nikomu na Niepoprawnych tych mechanizmów nie trzeba tłumaczyć. A później tacy Cimoszewicze i inni wysyłają swoje dzieci na studia za granicę. Oni  najpierw niszczyli nasz kraj, by później gadać, ze Polska z własnej istoty jest niezdolna do rozwoju, a Polacy i Polska są do niczego. Tak gadał mój znajomy, bratanek pewnego baaardzo ważnego ministra. To są, jak mówił niezapomniany Ludwik Dorn - "łże elity".Pozdrawiam!
0
Niemiecki punkt widzenia
Obrazek użytkownika norwid
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
2 miesiące temu Celne uwagi Polacy powinni brać przykład z Niemców i dbać o swój interes. Szkoda, że w latach 90-tych nasi rządzący zachowywali się jak pijacy i narkomani wyprzedający swój majątek. Rządzili nami durnie. Dużo by o tym pisać, zresztą, nikomu na Niepoprawnych tych mechanizmów nie trzeba tłumaczyć. A później tacy Cimoszewicze i inni wysyłają swoje dzieci na studia za granicę. Oni  najpierw niszczyli nasz kraj, by później gadać, ze Polska z własnej istoty jest niezdolna do rozwoju, a Polacy i Polska są do niczego. Tak gadał mój znajomy, bratanek pewnego baaardzo ważnego ministra. To są, jak mówił niezapomniany Ludwik Dorn - "łze elity".Pozdrawiam!
0
Niemiecki punkt widzenia
Obrazek użytkownika norwid

Strony