Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika ety
1 rok temu też liczę na Beatę Szydło "Samo ściąganie i uszczelnianie podatków nie wystarczy, potrzeba teraz wyzwolenia energii Polaków, jak to się stało w latach 80/81 i później 89/90. ""... radykalna przebudowa systemu podatkowego, uproszczenie prawa podatkowego, zmniejszenie obciążeń dla małych rodzinnych firm."a następnie premier Szydło wygra w pierwszej turze wybory prezydenckie.Bardzo optymistyczne założenia.Myślę, że należałoby zacząć od likwidacji biurokracji, we wszystkich urzędach ograniczyć liczbę zatrudnionych o co najmniej 50%, maksymalnie uprościć przepisy podatkowe to już było powiedziane i przede wszystkim więcej zaufania do obywatela, a pani Szydło będzie prezydentem nawet i przez dwie kadencje.byle do wiosny! 
-2
Zmiana Premiera? Dlaczego?
Obrazek użytkownika Wczesne Lato
Obrazek użytkownika panMarek
1 rok temu "moim zdaniem jest to coś więcej" - samo sedno Niewiele tej nadziei niesie, ale różnica jest. To fakt.
0
Chce się żyć w „kraju samobójców”
Obrazek użytkownika Wczesne Lato
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
1 rok temu jak im zapewni taksi i lokal jak im zapewni taksi i lokal zastępczy
0
Granice obrony koniecznej
Obrazek użytkownika Wczesne Lato
Obrazek użytkownika jasieńko
1 rok temu Sachs i Morgan Zgoda, że Goldman, ale Morgan również:https://www.tagesschau.de/wirtschaft/wallstreetgriechenland100.htmlNiemiecka Wiki pisząc o Morganie w punkcie Kritik też nadmienia o Grecji.A Czesi? Oni jednak bardziej dbają o swoje. Poza tym co to za kąsek z 10 mln ludności.Co do oceny Mateo - ja nie sądzę, żebym musiał z nią czekać do końca kadencji. Również pozdrawiam
2
Koniec Dobrej Zmiany?
Obrazek użytkownika Wczesne Lato
Obrazek użytkownika Verita
1 rok temu Znowu czekać??? Lato się kończy ;-) Zima za pasem. Koniec kadencji tuż ...tuż. Potem zostaną nam już tylko komisje śledcze....które dużo chcą zrobić ale mało mogą.
1
Koniec Dobrej Zmiany?
Obrazek użytkownika Wczesne Lato
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 rok temu @ Wczesne Lato. Racja.A tu:"Dowód na to, że z chęci szybkiego zarobku banki i ich pracownicy wciągali nieświadomych klientów w pułapkę kredytów walutowych. Dzięki ofercie kredytu frankowego bank mógł od razu osiągać spektakularne zyski."https://finanse.wp.pl/manipulowal-i-straszyl-klientow-szokujace-zeznania-sprzedawcy-kredytow-6161483681379969aPSKonsument, zawsze będzie upośledzony względem dużej instytucji. Dlatego przed nieuczciwymi praktykami. chronią go przepisy prawa. Rozumie to większość krajów w Europie - obywatele stoją tam  przed interesem zagranicznych inwestorów.Pozdrawiam.
3
Śmierć frankowicza - Prezydentowi monitum
Obrazek użytkownika Wczesne Lato
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 rok temu Dziękuję za docenienie i nowe, ważne informacje Ta info o nowelizacji kc jest bardzo smutna. Mam nadzieję, że oszukani przez banki stanowczo zaprotestują.Serdecznie pozdrawiam
5
Śmierć frankowicza - Prezydentowi monitum
Obrazek użytkownika Wczesne Lato
Obrazek użytkownika maciej1965
2 lata temu W sumie miałem o tym też powyżej napisać. W ferworze pisania wyleciało mi z głowy :-) Przypuszczam, że gdyby ktoś chciał postawić Schetynę przed sądem za uchwalanie prawa znoszącego immunitet poselski, to po pierwsze powołałby się na tenże immunitet, a po drugie na zasadę "lex retro non agit". Bo ich ustawa, zgodnie z platformerską logiką dotyczyć ma wyłącznie PiS-u.
3
PO przeciwko immunitetowi parlamentarnemu!
Obrazek użytkownika Wczesne Lato
Obrazek użytkownika civilebellum
2 lata temu wcześniak: Kol. Stan35 pokazał ci okładkę i opisał brak wypuszczonego podwozia: odchodzili; odchodzili (gdybyś się interesował, to byś wiedział) z miejsca, gdzie komendy kontrolerów i prawidłowa ścieżka podejścia pokrywały się.Logika to niematematyczny sposób dowodzenia: liczbami są dane. Się nie opieraj na propagandzie, bo się błaźnisz.
2
Prosto z Rosji – rewelacje “GP”
Obrazek użytkownika Wczesne Lato
Obrazek użytkownika jjr
2 lata temu Amber Gold to małe pifko. Kto za tym stał też nie specjalnie mnie interesuje, wiemy do czego jesteśmy zdolni, są dużo większe afery, kilkaset razy większe i bardziej bezczelne. Np. O.F.E. Tam nie jakiś chłopak z dziewczyną się wysilili, ale sejm, senat rząd. Setki doktoratów na ten temat powstało. Pół Polski biegało namawiało do akcesji, wciskało deklaracje. Mało jeszcze było to całemu narodowi wiek emerytalny przedłużyli.Za komuny podobnie było w Rumunii tam banki zamiast wypłacać, pobierały co roku jakiś procent od złożonych pieniędzy. To, to jest mega przekręt. Madoff przy tym to dziecko. Amber Gold nawet z O.L.T. chałupnictwo. Cała komisja  na kawę i kanapki, co zjedzą i wypija nie zarobi. Nie odzyska złamanego grosza. Takie bicie piany.
2
"Sprawa" Marcina P.
Obrazek użytkownika Wczesne Lato

Strony